Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
juz na wszystkich zdjęciach jest obśliniony więc o apetyczne fotografi i mozna pomarzyć ale najlepsze i tak są te domowe i z nie nacka przynajmniej są prawdziwe a nie takie wycackane co nie? coś mi tam nie chciało się wkleić i dla tego na wrzucałam ich aż tyle, czasem nie wchodzą te kody na zdjęcia i jedno sie ukazuje a do drugiego tylko link.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajne te nasze majowe dzieciaczki 🙂 wszystkie są śliczne 🙂
Magda nie martw się Kacperkowi też główka się kiwa. Może temu że duża dlatego i ciężka 😁 na pewno nasze dzieci się prawidłowo rozwijają. Ja też się wczesniej martwiłam że Kacper nie trzyma ładnie główki itd.
No i dzis dałam marchewkę dla Kacpra pół słoiczka a po 3 godzinach piekna kupka, więc już nie wiem dlaczego wcześniej miał zatwardzenie.
Lecę szykować kolację i wskakuję pod kocyk i przed tv 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ale Oli swietnie cwiczy 🙂 usmialam sie strasznie i Blancia tez 😜
kasiu nie martw sie, tak jak pisalysmy kazde dziecko ma swoje tempo i zobacz moja jeszcze sie nie przekreca a wklada noge do buzi, wiec na wszystko przyjdzie czas i pora:!
madzia Jasiulek przesliczny i te wloski sa po prostu boskie, a glowka to chyba wiekszosci dzieciom w tym wieku jeszcze sie chwieje!
Amelka super, taka ruchliwa, super 😁
ja dzis mialam wagary, tatus zostal z blancia na kilka godzin, bo zostal w domu, bo przeziebiony i opiekowal sie coreczka: 🙂 a ja bach w samochod, do rodzinnego miasta i z kolezanka po sklepach, potem do brata w odwiedziny a potem jeszcze do rodzicow, odstresowala sie na maksa i...zatesknilam za moim brzdacem kochanym 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrócilismy od kolezanki, byłam sama z Mateuszem... Koleżanka ma grzeczne i ciche dzieci (jeden ma 4 latka a drugi rok starszy od Mateusza) ale i tak się Mateuszowi nie podobały i jak coś mówiły to on beczał... matko co mi się za dziecko trafiło... w drodze powortnej w samochodzie tak wył że jakby pootwierała okna to by mnie wszyscy puszczali bo jechałam jak na sygnale... 😁 Potem w domu go wycałowałam i przepraszałam że mu tak długo pozwoliłam płakać... jeszcze nie było tak, żeby biedny płakał i nikt do niego nie przyszedł a tu płakał i płakał i nikt się nie pojawił...
A w domu aniołek, usmiechy, piski radości... no i z tej radości spac poszedł dopiero przed chwilą 🙂
Kasiu Mateusz tez będzie miał nóżki jak kaczuszka bo i ja i mąż mamy krótkie kończynki 😜
Beata jak Amelka fajnie trzyma tego motylka... Matusiowi to wszystko opócz jednego gryzaka zaraz wypada... ale nauczył się wyrzucac gryzak za leżaczek i robi to często i namiętnie :o) Macie papużkę!!!
Zosia widac że wyspana , oczka duże i radosne... i ma fale na czubku głowy jak Mateusz 😁
O i Jasiulo słodziak... no to mi sie podoba... uwielbiam fotki 🤪
Oli jaki zdolniacha... widac że mu nózie posmakowały... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ogladam Top model i jest tam dziewczyna ze Zbąszynka a to 40km od nas 🤪 nasz dobry kumpel kiedyś z nią figlował 😜 takie kaczątko byla a teraz piękny łabędź 😜
Olinek spi bo dzis miał takie drzemki po 15 min i poległ szybko, ciekawe na jak długo 😮
nóżki w rajtuskach smaczne a jak ściagalismy i rozbieraliśmy do kapieli i chapnął sobie to sie pokrzywił trochę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia - a gdzie Ty Mateuszkowi palce wkładasz??? 🤪 🤪

Wiecie co,ja jak tak patrzę na nasze dzieciaczki majówkowe,to mi się łezka kręci i sie nadziwić nie mogę jakie wszystkie już duże,a jeszcze niedawno "fasolkami" były... 🙂

Ja na razie nie chcę chwalić dnia,ale dziś były tylko 2 kupki,i to z rana a do teraz cisza.Żabolek zjadł mleczko,pogaworzył z tatusiem i kimonko.... 🙂 chciałabym,żeby już było wszystko dobrze i wszystkim dzieciom nękanym przez choróbska zdrówka życzę.

A z rozwojem to u nas mniej więcej podobnie jak u wszystkich.Przekręcamy się na brzuszek,nóżki zaczęły być mega interesujące,najbardziej jak są golutkie,wtedy pchamy je do buziola,generalnie wszystko co się da,to wkładamy do buźki,wyciągamy i wkładamy sobie dydolka sami i od niedawna wyciągamy ręce jak chcemy żeby ktoś wzioł na rączki. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale te dzieciaczki słodziachne!! Jasiek fajowe ma kukuryku na głowie, a Oli super zajada nóżki 🤪
Netinetka - to rzeczywiście ekstra wagary sobie zrobiłaś 🙂 no my dziś z Alą miałysmy iść na spacer i trochę po sklepach, ale w końcu zostałyśmy w domu bo taka marudna była że na spacer jej nie ciągnęłam...
Ja też oglądałam top model 🙂 na początku mieliśmy frajdę bo betony były na castingach a teraz jakoś się wciągnęłam 😜 ja jestem za tą Paulą (co ma cygańskie korzenie), za tą ze Zbąszynka z racji odległości 😜 i jeszcze za tą tancerką go-go 😜 a Zuzy nie lubiłam i cieszę sie że odpadła 😁

ja zaczynam oglądać jakiś horror na tvn 🙂 Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Jak miło z rana pooglądać tyle fajnych Dzieciaczków 🤪
Proszę o więcej 😜

Radzia tak sie uśmiałam jak czytałam o wyprawie do Twojej kolezanki 😁 😁

Nocka u nas kiepska... no ale wiadomo choróbsko.
Biedaczka nie umiała spać. Jak zapaliłam światło to miała gęste zielone glutki wyciekające z noska aż do ust 😞
Muszę ją oklepywać 🤨 Straszne to... obym tylko nie zrobiła jej krzywdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yo Yo 😜
nocka masakra, ale nie z powodu pyziOliwierka tylko z powodu mojego snu, takiego koszmaru to nigdy nie miałam , aż obudziłam się z krzykiem i małego zbudziłam i zaczął płakać 😮 😞 bałam sie później zasnąć 🤔 no masakra..
Pszczółka to mamy te same faworytki 😜 Zuzy tez nie lubiłam, i nie lubię tej drugiej Pauliny co miałam takie długie blond włosy i grzywkę końską...
Biedna Emileczka trzyma ją paskudne choróbsko 😞 buziaczki maleńka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Eh u nas też chyba coś zaczyna się 😞 non stop budzenie i jak oddycha to słychać że coś tam jest ale ciężko wyciągnąć tą wydzielinę. Mam nadzieję że nie zachoruje. Ale nawet nie wiem kiedy jak ciągle jesteśmy w domu 🤢 i już od 2 w nocy spał z nami w łóżku to było trochę lepiej. Może przyzwyczaja się z nami spać, bo zawsze rano go biorę do siebie eh.
Ja czytałam o tych Top Models i podobno wszystkie oprócz dwóch dziewczyn już miały profesjonalne sesje i są modelkami. Więc to taki pic na wodę...
A mi się śnił Mati i jego dwa zęby 🤪 fajne ma haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Miałam ze czterdzieści stron do nadrobienia 🙂
My z Mają przyjechałyśmy na kilka dni do teściów ale już dzisiaj wracamy do moich rodziców no a za tydzień w piątek lecimy już do Anglii. Tak ten czas szybko zleciał że aż nie mogę uwierzyć dopiero co przylecieliśmy 😮 no i trochę mam stresa bo tym razem lecimy same 🥴
Oli jaki czaderski z tymi stópkami 😁 i Amelka jaka rozrabiara mała 😜 w ogóle to wszystkie nasze majowe dzieciaczki to bym zacałowała gdybym tylko miała okazję 😁 Tyle chciałam napisać jak czytałam poprzednie wpisy a teraz pustkę mam w głowie 😞
zmykam bo zaraz się Maja obudzi 🙂
Buziaczki dla wszystkich dzieciaczków i mamusiek a specjalne uściski dla naszych chorowitek Emilki i Oliwci 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

my dopiero wstałyśmy.Oliwka chyba musiała odespać te głupie kupki,bo wstała aż o 9.30! 🤪

A mnie o 5-ej nad ranem obudził mega katar,wzięłam gripex i od rana chodzę przy Małej z nosem zawiniętym pieluszką,żeby jej jeszcze dodatkowego choróbska nie sprzedać.I obym nie zapeszyła,bo od wczoraj od 13-ej nie było żadnej kupy! 🤪

A Emilka faktycznie bidulka,męczy się pewnie strasznie.Dorosły to sobie sam jakoś poradzi,a taki maluszek nie ma jak.Buziaczki jej przesyłamy z Oliwką,niech nam zdrowieje. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...