Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Anita nie pisz takich rzeczy bo mnie aż w gardle ściska... straszne to, że musimy tak szybko zostawiać dzieciaczki... potem zanim wrócimy z pracy to chwila, dzieci spać a babcie, niańki i inni będa nam opowiadac co nasze dziecko dzisiaj zrobiło... 😞
Zosia sliczniusia... a i jeszcze chciałam Ci powiedzieć że jakbyś tak miała ochote sie wygadać lub poprostu pogadać o niczym to pamiętaj, że akurat ja jestem blisko i możemy sie umówić na kawkę, spacerek czy cokolwiek 🙂
Pszczoła skoro dajesz 3 razy dziennie to w zasadzie dajesz Aluni cały słoiczek... ja na razie daję Mateuszowi po pół słoiczka na dzień, raz mi tylko zjadł cały ale potem wieczorem płakał... chyba własnie z tego powodu... ale ja to strachliwa jestem z tym jedzeniem... a o Gerberze nie słyszałam a kupuję słoiczki głównie z gerbera i teraz zabiłas mi ćwieka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaka Zosieńka śliczniutka i jakie włoski ma już długie!! 🙂 fajna laleczka 🙂
Radzia - no ja pomimo tego że o tym Gerberze usłyszałam w piątek to dziś trzy słoiczki kupiłam z Gerbera.. jakaś taka sceptyczna jestem co do takich plotek - szczególnie że sama o tym nigdzie nie słyszałam. Może inaczej jakbym to gdzieś wyczytała i widziała na własne oczy..
A co do wielkości porcji to może rzeczywiście za dużo daję.... bo oprócz tego oczywiście cycek jest więc Ala ma co jeść.. pierwszy dzień było tak, że zjadła 1/3 słoiczka.. na drugi dzień znowu 1/3, a na trzeci dzień prawie połowę jabłuszka i potem 1/3 marcheweczki znowu. I dziś jadła dwa razy, bo wieczorem już jej nie dałam żeby nie męczyć przed snem więc w sumie około 2/3 wsunęła.. więc ostatnie dwa dni prawie po całym słoiczku... muszę to trochę przystopować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej... jestem niewyspana... Mateusz obudził się o 5 i postanowił już nie spac... próbowałam na wszelkie sposoby ale nic nie pomogło no to go zabrałam z sypialni do pokoju, posadziłam na leżaczku, posiedział 15 min i zasnął... a ja dalej niewyspana 🤨
Miłego dnia kobietki, u nas znowu piękne słońce więc spacerek na pewno będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Emilcia wszystkiego naj Ślicznotko 🙂 buźka od Kacperka 🙂
A ja od jutra zaczynam dietę kopenhaską. Wiem że jest ciężka ale moze teraz wytrzymam do końca. Dostalam silnej woli 🙂
Ja na katar daję sól fizjologiczną w ampułkach.
A u nas jest lepiej ze względu na ulewanie bo ulewa się już malutko 🙂 no ale noc znowu do d... nie wiem o co już chodzi. Bo bylismy u taty i Kacper spał w łóżeczku turystycznym i spał pieknie. Wstawał tylko o 2-3 pił mleko a potem jak zwykle o 6 i nie musiał co chwilę wstawać dawać smoka. A w domu koszmar. Co chwilę dawaj smoka, od 2 do 3 nie spał, próbowałam kołysać i jakos zasnął a od 4 już wzięłam do łóżka bo znowu obudził się z płaczem. Nie wiem co jest. Czy mu łóżeczku nie pasuje czy co? jakoś przez 4 miesiące spał w nim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam naszych jubilatów za brak życzeń {tylko tak najpierw o tych kropelkach wyjechałam}
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 5MC SŁODZIAKI, jak na razie wiem że Emi kończy 5mc ale już tak ogólnie gdy bym nie daj Boże kogos pomineła. No a Jasiowi chrapotało juz ok.2tyg. ale wczorej wziełam ten aspirator i naprawdę pociągnełam no i jak poszedł katar to byłam w szoku, tak mu się zakorkowało i tylko charczało jak łapał powietrze.Mogłam juz wczesniej tak zrobić 🤢
całą noc nie mógł spać , ściągaliśmy mu to, aż się zciełam z Danielem ale to ze zmęczenia, lece do Jasia bo wstał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja o Emilce zawsze pamietam z wiadomego powodu, o innych dzieciaczkach też staram sie pamiętać ale czasem cos umknie 🙂
Mateusz dziękuje... a jutro idziemy na szczepenie więc będzie ważenie i popytam o nowe jedzonko i ten gluten...
Wysa powodzenia w odchudzaniu... ja dojrzewam do Dukana... juz miałam książke w reku ale odłozyłam... może i nie jest zdrowa ta dieta ale to co jem normalnie tez najzdrowsze nie jest więc co za róznica 🤪 My już powoli wybieramy miejsce na przyszłoroczne wczasy i bardzo chcę wyglądac tak, żeby nie wstydzic sie na plaży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Mateuszku buziaków sto 😘 😘
Dalej do mnie nie dociera ze to juz 5miesiac 😲

Magda na katar Netinetka poleciła mi EUPHORBIUM i faktycznie dobry spray na katar... z tym, że u nas dalej jest 🤢
Magda lekarka powiedziała mi ze za czesto gilkow sciagac nie mozna, bo to na zasadzie popytu i podazy, tak samo jak dziecko ciagnie z cycka to wiecej mleka sie produkuje.. tak mi to wytlumaczyla 🤔

Wysa ile dajesz tej soli w ampułkach? i jak to aplikujesz?

Nocka oczywiście straszna, Emka się męczyła. Wypiła 120ml wody + 120ml soczku + 90ml mleka i to wszystko między 24 a 5 rano 😮
Kurcze Emka coś mleka już nie chce pić, woli kaszki i słoiczki. Wczoraj wypiła tylko 120ml po kąpieli 😮 😮 😮 a tak to kaszki, zupki jarzynowe i deserek no i herbatki i soczki 😲

Dobra a teraz doczytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kopenhaska też nie jest zdrowa ale wiem, że skuteczna, tylko że ja trochę choruję... mam zespół policystycznych jajników i woda mi się zatrzymuje w organizmie... więc też dlatego jestem gruba.
No i też myślę tak jak napisałaś Radziu bo u taty było cieplej w domu a u nas jest 23 stopnie, to nie wiem ile ma być jak on taki ciepłolubny. 30? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa 23 stopnie to dużo... no ale każde dziecko jest inne... my mamy w pokoju w nocy 20-22 stopnie... spróbuj go poprostu cieplej ubrac na noc, będzie mu ciepło a powietrze będzie lżejsze...
Kasiu my Chorwację nawiedzimy, ale dokładnie jeszcze nie wiemy gdzie dokładnie... no i myslimy żeby pojechac w to samo miejsce co w zeszłym roku bo tanio było, miejsce sprawdzone, cisza, spokój a z rocznym dzieckiem więcej atrakcji mi nie potrzeba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosia jest po prostu prześliczna 🤪

Radzia odkąd Emka zachorowała odsunęła sie od mleka... myślę, że to z powodu zatnanego noska. Wybrała wiec jedzenie łyżeczką.

Wczoraj zjadła:
godz 8 - 3/4 dużego słoiczka kaszki
godz 11:30 - pół słoiczka zupki jarzynowej Gerber (pewnie zjadła by wiecej ale ta połówka została z poprzedniego dnia)
15:30 - cały słoiczek jabłko z morelami
18 - 1/4 dużego słoiczka kaszki - tego z rana
19 - ok 100ml mleka po kąpieli
oczywiście w międzyczasie soczki, herbatki
np wczoraj wypiła cały gęsty soczek bananowy z Hippa
Dodam, że za każdym razem marnowałam mleko, bo robiłam, a ona nie chciała pić

Pszczółka jak Ala ma ochotę to daj jej tyle słoiczka ile chce 😉

A o Gerberku nie słyszałam... i pewnie byłoby o tym głośniej.

Wysa ale jak wlewasz te krople ☺️ przechylasz główkę Kacperkowi?

Izullka - Nikodem jaka bujna fryzura - jestem w szoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...