Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ile napisały 🤪 czytałam i czytałam, umyłam lodówkę i poległam ,spałam do 16;40 i erwałam się jak szalona bo o 17 mąż z pracy a obiad w lesie.... ale wybaczył i zjadł o 18 🙂 jak tylko trochę pochodze to nogi mam straszne ☺️ a dzis rano byłam w przychodni na pobraniu krwi potem zapisalismy Kubę do gimnazjum no a potem polatałam ze ścierką w domu i stopy mam jak słoń.Ale tak mnie bolą jak nigdy.Ciekawa jestem jak wyjdą te ostatnie wyniki? pewnie anemia i bakterie w moczu -standard 🤨 Dziekuję za zaproszenia na nk - ale naprawdę z Was super laseczki juz nie wspomnę tych przystojnych drugich połóweczek 🙂 waszych. Ja też chcę placków 😞 może jutro jak Daniel będzie wracał to kupi ziemniaki i u mnie to chwilka roboty bo mam takiego robota kuchennego co ściera ziemniaki i owoce, więc się nie morduję z ta tarką 🙃 idę się wypluskać i może dziś pośpię jak LUDZ nie buszując w nocy po internecie . 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie tez mialam gosci, ale byli z 2 dzieci, wiec pora kapania sie zbliza i juz poszli 🙂
ja w nast tyg ide do fryzjera i kosmetyczki, maz ma mnie wydepilowac, bo nie ma opcji-NIE DAM RADY a nie chce swiecic na porodowce kłakami 😲 😲 😲 , jestem spakowana, wiec....spokojnie poczekam na porod 😜 😜 😜
ale Wy pierwsze, bo ja dopiero 35 tydzien 🙂 to ktora w koncu pierwsza???!chyba Radzia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałam skorzystać z okazji, że wszystkie sobie poszły i trochę poklaskać a tu się nie da. Spróbuję jeszcze przed spaniem. Ja dzis się krzatałam cały dzień i czuję po plecach i co dziwne bolą mnie stopy na podbiciu. Chyba nie przyzwyczajone takiego ciężaru nieść 🙂
Nie mam żadnoego zdjęcia z brzuchem. Muszę poprosić mojego Pawełka żeby mi zrobił, bo niedługo brzucha nie będzie i ja nawet pamiątki nie będe miała 😞
Idę pobuszować po Naszej Klasie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pooglądałam zdjęcia na NK, ale niektóre galerie były zablokowane, więc czekam aż przyjmiecie zaproszenie 😜 Ale wy laski jesteście i macie naprawdę fajne zdjęcia. Ja nie lubię się fotografować, ani siebie oglądać.
Poklaskałam i mogę iść spać.
Jutro dzień bez prania 🙂 ale prasowanie zostało, blee 🤢
Dobranoc brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo 🙂 wszystkie poszły to ja na spokojnie teraz mogę pisać 😁
Byliśmy w tej Skwierzynie na porodówce i powiem Wam że mam bardzo miłe wrażenia 🙂 Sam budynek bardzo stary, jeszcze z czerwonej cegły, ale w środku odnowiony, wyremontowany i co najważniejsze - czyściutki. Poza tym cisza i spokój. Oprowadzała nas położna - niesamowicie sympatyczna kobieta! Jeżeli wszystkie tam takie są to ja nawet z pełnym rozwarciem będę jechać te 30km 🤪 Akurat nie było żadnego porodu więc całą rozmowę odbyliśmy na sali porodowej 🙂 Sala dosyć spora, obok prysznic i toaleta, piłka, worek sako - to w standardzie 🙂 Do porodu koszulę mi dadzą, dla Małej muszę wziąć tylko pieluszki i ubranka a wyjście. Dla siebie podkłady poporodowe, majtasy jednorazowe i podkłady na łóżko. Tatuś ma mieć tylko kapcie ochronne i koszulkę z krótkim rękawem (bo w długim się spoci jak to powiedziała pani położna 😜) Wszystko bezproblemowo, sympatycznie, miło 🙂
AA - i tam używają też tego sprayu do pielęgnacji pępuszka, o którym mówiła Madziocha! Ale pani mi powiedziała, żebym nie kupowała nic na razie, bo na niego dostanę receptę i będzie taniej. Poza tym co od witamin D i K, które trzeba dzidzi podawać to wszystko mi wypiszą, dostanę ściągę jak co kiedy podawać..
No i sama jazda wyszła nam dokładnie 30 min. Ale jechaliśmy bardzo spokojnie 🙂 myślę, że tyle czasu starczy 🙂

Z tą czkawką to wiecie co? Chyba pogoda 😜 moja Mała też dziś czkała już 3 razy na pewno, a nie wiem czy nie 4 🙃

Tak mi smaka robicie tymi plackami że chyba się zmobilizuję i jednak zrobię.. no bo już nie mogę 😜 a żadna jeszcze nie dorzuciła do mnie tak, żeby jakiś doleciał 😜

Uciekam teraz na nk podejrzeć Karolcię 🙂 jejku - ja nie pamiętam kiedy ostatnio tak często wchodziłam na nk. A u Karolci muszę poprzeglądać jeszcze znajomych, bo kto wie - może okaże się, że mamy wspólnych 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Helloooo Krejzolki 😜

Czyzbym dzisiaj byla pierwsza, o tej godzinie jeszcze spicie 😉
Zeby nadrobic to co piszecie to trzeba miec sporo czasu.
Dzieki za zaproszenia na nk, wszystkie wygladacie swietnie i jestescie takie mlodziutkie......

Dzisiaj ide na kolejna kolopskopie do gin, zobaczyzmy czy znowu cesarka bedzie mnie straszyl 😠 kazdy lekarz co innego mowi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj ja sobie poklaskalam 🙂

Ale zdecydowanie za zadko tu bywam , bo jak sobie rozdajecie te klaski to o mnie zapominacie , patrzac na moja skromna ich liczbe... 🤨

Zartuje oczywiscie 🙃
Mam dzisiaj dobry humor, choc za oknem deszcz.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Hej 🙂
A to masz oklaska ode mnie 🙂 miałabyś więcej gdybyś częściej się przewijała, a tak to ciężko szukać wszystkich 🤨
No ja już jakiś czas nie śpię - drugie pranie już dziś wstawiłam 🤪 teraz jem śniadanko i weszłam zerknąć czy któraś już na nogach 😉
A reszta może rzeczywiście śpi 😜 zresztą pogoda "pod psem" to może rzeczywiście zległy niektóre nasze Majóweczki 🤔

Powodzenia Agga na badaniach!! Daj znać później co lekarz powiedział 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Babeczki 🙂

Zacznę wam tu od marudzenia...znowu 😞 strasznie się czuję i miałam ciężką noc. Pokarało mnie chyba za tą zupke chińską bo przez cały czas mi się odbijała 😞 kolacji nie jadłam bo już się czułam jakoś źle potem złapała mnie mega zgaga, leżałam próbowałam zasnąć aż jak w końcu nie wyrwałam do kibelka, bo mi się wszystko cofnęło 😞 i dobre kilka minut wisiałam nad kiblem 😞. Mąż sobie popił z kolegą, ale się mną ładnie zaopiekował, wypiłam ciepłą herbatkę i było dobrze. A dziś strasznie mnie głowa boli i pić mi się chce 😞 On popił a ja mam kaca hihi 🙂
Pogoda dziś szaro-bura, gdzie ta piękna słoneczna wiosna??mój syn niedługo przecież wyskoczy, i chce słoneczka 😉
Pszczółka czyli zdecydowana na Skwierzynę? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od początku cisnęłam na Skwierzynę - mój Grześ miał większe wątpliwości, bo daleko, bo mniejszy szpital... ale wczoraj nawet po nim widziałam, że mu się podobało 🙂
Jedyne co może zaważyć na decyzji czy Gorzów czy Skwierzyna to to, jak szybko będę musiała dotrzeć do szpitala, ale z tego co mówiła mi wczoraj położna, nawet już z regularnymi skurczami śmiało mogę jechać na Skwierzynę bo powinnam bez problemu zdążyć 😉 Więc mojego męża też uspokoiła 😁

A Ty biedactwo napij się wody i pośpij może... na kaca najlepiej duużo odpoczywać 😜

Ja się zaraz na trochę położę jeszcze i może uda mi się pospać, chociaż sąsiedzi pode mną zaczęli właśnie wiercić, więc nie wiem czy się uda 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 dziekuje za zaproszenia na nk 🙂 a ja muszę się pochwalić że dziś zaczynam 38 tydzien 🙂 więc już ciąża donoszona no i troche się spieszy mi urodzic 😉 ale jak pomyślę ile będę potrzebowała wytchnienia już od momentu kiedy zacznie sie poród, aż do czasu kiedy dziecko bedzie dorosłe to wole ponosić mojego Maluszka jeszcze brzuszku 🙂 No i nawet nie narzekam bo czuję się dobrze 🙂 nic mi nie dolega, zgaga już mi przeszła i nic nie boli 🙂 Ale już niedługo bedziemy tulić nasze Maleństwa i dzielić sie swoimi wrażeniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa Gratulacje z powodu donoszonej ciąży!!! masz ode mnie oklaska 🙂 Teraz tylko wyczekuj aż się zacznie regularna akcja, nie którzy mówią że przed porodem kobiety czują się lepiej nic nie boli nabierają siły i nić nie zapowiada że to już za kilka godzin nastąpi 😜 więc bądź czuja 😉

Ps. Ładne nazwisko panieńskie 😉 tak myślałam że masz tak na nazwisko, bo ja ja się rejestrowałam na brzuszku no tok Wysa był już zajęty 😉 ale Łajsoka to też od Wysockiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No witam Panie 😉

Pszczółka fajnie, że wszystko ok w tym szpitalu, miejmy nadzieję, że trafisz na tą położną, która Was oprowadzała... I jak placki? Były?

Agga po wizycie prosimy o wieści i czekamy na brzuchola 🙃

Łajsoka Bidulko mąż imprezuje, a Ty masz pokutę 😁 Też miałam dzisiaj ciężką noc... co 20min sikanko 😠

Wyssa gratulacje donoszonej ciąży 😉

Łajsoka to ja chyba szybko nie urodzę, bo czuję się fatalnie 😜

Dzisiaj byłam na badaniu krwi, znowu jakaś hetera wbijała mi igłę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuję za oklaska 🙂 przyda się 🙂 juz mam 2 hehe 🙂 skurcze mam ale narazie takie leciutkie i pare razy na dzień i mały chyba jeszcze nie pcha się tak na świat 🙂 dobrze że mam juz wszystko przygotowane 🙂

Sliczne macie te zdjęcia na nk 🙂 i ze ślubu jakie ładne 🙂 ja nie mam takich bo niestety ślub braliśmy w listopadzie to nie można było na łonie natury porobić fotek 😉

A własnie chcę zapytać czy przy porodzie będą z Wami mężowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja też nie najlepiej się czuję więc chyba to wciskanie w kolejkę nam nie wyjdzie 😉 ale cały czas i tak uparcie próbuje 😉
A z ból głowy i suchość w ustach to mam zawsze kiedy Mariusz coś chlapnie 😠 cholera on teraz śpi a ja tu z bólem głowy walczę 😠 nachuchał mi w nocy i teraz mam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - placuchy będą dzisiaj 😁 trzymajcie kciuki żeby mi się chciało 😜

Ze mną będzie Mężuś 🙂 wczoraj jak wracaliśmy ze szpitala do domu to ćwiczył oddechy i mi też kazał 😁 Mała zaczęła wtedy tak fajnie kopać, że się śmiałam, że musimy przestać, bo Ala jeszcze pomyśli że to już i zacznie się pchać na świat, a my będziemy na trasie zawracać z powrotem 😜 heheh

PS. a miałam się położyć już... Wy to potraficie uzależnić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...