Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witanko! 🙂
Moretta Szymonek cudny i starszy brat rzeczywiście zapatrzony w małego 😉
mi nocka nie bardzo minęła, zawsze jak Mariusza nie ma jakiś taki lęka mam, budzę się co chwilę, macam prześcieradło ☺️ wogule mały ok 1 w nocy zaczął tak się cisnąć że myślałam że wyskoczy 😮 u góry zapierał się o żebra i główką w dole i strasznie mnie bolała kość łonowa 😮 pierwszy raz miałam taki ból, wystraszyłam się usiadłam i siedziałam, ale tak też było niewygodnie bo w pipce te kłucia 🤢 W końcu udało mi się zasnąć , ale ok 5 znów się zbudziłam, na siku i ból podbrzusza mnie dopadł 😞 już nie mogłam spać o 7 tabletki wzięłam i tak leżałam jeszcze chwilkę, wstałam wzięłam prysznic i przyszłam zajrzeć czy coś tu naskrobałyście 😜
Zaraz śnadanko jakieś upoluję i znów się uwalę 🙂
Za pół godziny Gabiś ma cc aż się trochę zestresowałam, trzymam kciuki żeby wszystko było ok. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie - my i tak się ładnie trzymamy 😉 zaraz będą 3 maluszki, a już połowa kwietna. Patrząc po tym że sporo Majówek ma terminy na początek maja to i tak nam ładnie idzie 🙂 Tylko pod koniec nie będzie już co robić 😜 Czerwcóweczki będą wypełniać nam końcówkę miesiąca 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moim zdaniem żadna nie zostanie... Monia ma termin na 22 maja, więc żeby przenosiła do czerwca to raczej nie wierzę, bo za długo.. a jest ostatnia w tabelce. Nie liczę oczywiście tych majówek, które nie są już aktywne. Tak więc moim zdaniem skończymy wszystkie w maju 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobitki..
Łajsoka może u Ciebie to zwiastuje jakies zmiany ale mnie takie bole męczą już od 2 m-cy... Ja nie umiem podnieśc jednej nogi bo mam wrażenie że mi wszystko co sie znajduje w okolicach krocza popęka... pachwiny, kośc łonowa... masakra... strasznie sie już tym męczę... nie potrafię się sama ubrać!!!
Nie wiem co to wczoraj było, ale wieczorem miałam na wkładce trochę takiej galaretki, sadząć po opisach to mógł być czop tylko ze tego było malusiao i czekałam na dalszy ciąg ale jak dotąd nic sie nie pojawiło... Jedyne co zwiastuje zbliżający sie poród, to zmienił mi sie własnie sluz i zaczął bolec mnie krzyż... ale jak poczytałam w necie to takie rzeczy moga sie dziac zarówno na kilka dni przed porodem jak i 3-4 tygodnie przed... nawet ten czop nic nie znaczy więcej niż wiem, bo za 3-4 tygodnie to ja juz na pewno bede po...
I cała noc w sumie fajnie mi sie spało, ale sniło mi sie że zaczynam rodzić i dzwoniłam po męża do pracy... Wariuję...
A zaraz uciekam do fryzjera... Nie chce mi się tam siedziec ale chce mi się wreszcie wyglądac jak człowiek... potem mogłabym miec problem wyrwac się na skromne 4 godzinki do fryzjera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja je kopiowałam bezpośrednio z Waszych postów żeby właśnie uniknąć takich literówek 😉 zaraz poprawię i wkleję dobrą tabeleczkę 🙂
Właśnie słyszałam dziś rano że ten pył idzie w naszą stronę... 😠 ciekawa jestem czy dla nas będzie jakoś niebezpieczny w sensie zanieczyszczenia powietrza, jakiś związków chemicznych, czy czegoś podobnego...
a tak się zastanawiam od kilku dni czy w niedzielę nie wydarzy się kolejna tragedia... tyle ważnych osobistości w jednym miejscu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to może ja się pomyliłam 🤢 ☺️
o tym pyle to wczoraj co nie co słyszałam, samoloty odwołane bo może on powodować zatrzymanie silników itp. 🤢
A właśnie ostatnio rozmawialiśmy ze znajomymi jak to będzie w niedziele 🥴
A ostatnio czytałam taki blog jakieś dziewczyny, która miała jakieś jasnowidzenia i pisała go w lipcu 2009 że w kwietniu 2010 czeka nas żałoba Narodowa i w lipcu kolejna 🥴...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂

Radzia, ja wczoraj miałam właśnie cos podobnego, jak czop, ale nie wiem czy to był czop. ☺️ Ale tak, jak pisałaś.. może on o niczym nie świadczyć, bo i tak planowo poród mamy za jakieś kilka tygodni, więc.. kiszka.. Aczkolwiek czytałam też takie posty, że jednego dnia wyszedł czop a drugiego dziewczyna urodziła, no ale wiadomo, z ciążą nigdy nic nie wiadomo 🙂
Poza tym spało mi sie dzisiaj dobrze, chociaż jakieś koszmary znowu mi się śniły. Znowu bez mężusia niestety, ale w miarę wygodnie 🙂 więcej miejsca 😜
U nas słonko sie pojawia, ale pewności co do tego, czy zostanie, nie mam.. bo raz ciemno, raz jasno 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...