Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moze i fajnie, ja mam kawalek, ale...obok jest budowa i nawet okna otworzyc nie moge, bo nieznosny halas, a chetnie bym posiedziala na zewnatrz 🙂 ale jutro jedziemy na dzialke pooddychac swiezym powietrzem!
my dzis jemy pulpeciki w sosie koperkowym z ziemniaczkami i ogorkiem malosolnym 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tak majówka 🤪
To wiecie co... ja jednak jeszcze nie chce rodzić 😁 Wypada gdzieś na majówkę wyskoczyć 😎

To ja się dołączam do tego grupowego porodu na 4 albo 5 maja 😜

Hmmm domowej roboty ogórki małosolne ach... czyli w sprzedaży pewnie jeszcze nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mogę na 5go iść rodzić 🙂 będzie ok 🙂

A powiem Wam, że mojemu Mężowi dziś śniła się nasza córcia 😁 ale mówił, że śniło mu się, że urodziła się już taka większa, chodząca, i miała już zęby nawet 😜 a jak chcieliśmy się coś zapytać lekarza, to on tylko odpowiadał: Jak chcesz znać odpowiedź na swoje pytanie, wyślij sms o treści 1 na nr ..... heheheh sny potrafią być zadziwiające 😜
Mi teraz rano się śniło, że kule ognia zaatakowały świat i uciekałam przed nimi i jedna nas trafiła i się wtedy obudziłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia heheh to dziwny sen 😉, no ale ja też jak śnie to to nie wiem skąd ten scenariusz senny sie bierze 😮 poryczałam sie dziś jak głupia i nie wiem dokładnie czemu, jeszcze się wkurzyłam bo Mariusz powiedział że musi podskoczyć do kolegi...okłamał mnie bo chwili wrócił z duużym bukietem żółto fioletowych tulipanków 🤪 🤪 🤪 na poprawę humorku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Książka super, ale nie skończyłam jeszzce bo jak się położę i zaczynam ją czytać to po 15 min okzauje się , że zasnęłam. Mój orgaznizm dostał obsesji na punkcie drzemania, w skekundę robię się nieprzytomna i szukam poduszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...