Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Radzia schudłas kilogram moze ten czop wazył kilogram 😉
Łajsoka no u mnie to juz tylko 3 dni zostały i dlatego tak panikuje chciałbym miec to juz za sobą, a na ostatniej wizycie lekarz mi powiedział ze moge przenosic. Kazdy dzien dłuzej to kolejny dzien stresu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nawet nie wiem czy mam ochote na sniadanko... tzn zjadłabym chyba ale nie wiem co...
Moretta ja nie mam zamiaru czekac ze znieczuleniem, lekarze podadza mi je w odpowienim czasie... ja sie nawet nie zastanawiam nad nim, poprostu wiem że je chce i tyle... nie mam zamiaru czekac na ból :o)
Jedyne co mnie martwi to że lekarz powiedział, że bywa tak, że czasem akcja porodowa trwa bardzo długo i znieczulenie przestaje dzialać w najmniej odpowiednim momencie... no ale mam nadzieje że u mnie tak nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba tylko Izullka ma dzisiaj termin 😉 zobaczymy czy się sprawdzi 🙂

Radzia aż mi gały wyszły jak oglądałam zdjęcia z tej kliniki. Bez porównania z naszymi szpitalami. Znałaś lekarzy z tej kliniki wcześniej? Jakieś opinie na temat lekarzy?
Mojemu mężowi nie chce się wierzyć, że tak tanio jest w tej klinice za całą opiekę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja płaciłam 430 zł ale z tego co wiem teraz już kosztuje 490 zł... ale to i tak mało, a to dlatego ze poród i pobyt jest refundowany z NFZ... płacisz za wizyty przedporodowe u ginekologa który Cie prowadzi, u anestezjologa i za znieczulenie... Ja nie znałam lekarzy, moja kolezanka tam rodziła i sporo kobiet z mojego miasta tam jeździ... Ale jak powiedziałam mojemu lekarzowi że chce tam rodzić to polecił mi jednego lekarza i dał mi do niego numer więc umówiłam sie z nim, ale z tego co czytałam na forach, opinie o lekarzach i w ogóle o całej klinice, to wszyscy lekarze sa tam bardzo dobrzy, a szczegolnie faceci... o babkach zdania sa podzielone...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia klinika naprawdę super! 🙂
A z ta wagą to chyba może u niektórych na kilka dni rzeczywiście spada, do mnie to raczej nie pasuje bo już bym urodziła 😁 😜 heheh jak byłam teraz u lekarza i mnie ważył to miałam aż o 2kg do tyłu niż na wcześniejszej wizycie 😮 chyba że waga się popsuła 😜 i też dziwnie bo przecież teraz objadam się dużo...ale ostatnio te biegunki i nawet wymioty miałam 😮ale chyba przez to nie zgubiłabym aż 2 kg 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia ale extra ta klinika pewnie nie jedna by marzyła zeby w takiej rodzic. U mnie niestety nie ma takiej. Moj szpital jest po remoncie, ale i tak daleko mu do twojej kliniki.
A ja czuje sie dobrze nic nie zapowiada sie zebym miała rodzic nieraz tylko mam kłucia w pipce ale to naprawde rzadko i te spuchniete nogi w standardzie. A tak to zadnych skurczy. Ale dziewczyny tez tak miałay niby nic, a tu wody im odeszły, takze wszystko moze sie zdarzyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaa trafilam na super lekarzy, polozne i pielegniarki 🙂zeby nie oni to nie wiem jak bym to przeszla!!!
dlatego moja wdziecznosc do personelu w klinice GinMedico w Wyszkowie nie ma granic 😆
Radzia cos mi sie wydaje, ze bedziesz nastepna 😉 a ta klinika rzeczywiscie fajna!
a ja juz zrzucilam po porodzie 6 kg 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie was czytnęłam dziewczynki 🙂
Fajnie z tą kliniką, niedrogo, napewno warto. Ja na samą myśl o porodzie w państwowej placówce dostaje gęsiej skórki, chociaz u mnie jest jeden szpital prywatny, który ma podpisaną umowę z NFZ, ale sprawa wygląda tak, że ubezpieczone ciężarówki płacą za poród 3000zł z groszami i mają full servise, a za to samo nieubezpieczone płaca 6000zł z groszami.
Tylko człowiekowi kasy brak 😉

Pozdrawiam 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No te 430 zł to dla mnie jeszcze kwota do przyjęcia więc pozwoliłam sobie na ten komfort, ale swoja opinię Wam powiem, jak urodzę, bo wiadomo, ile ludzi tyle opinii... Jedyny minus że mam do niej 50 km i jedzie sie tam 40 min... no ale ponoć spokojnie dam rade dojechac... a szpital w moim mieście to nie wiem, ja słyszałam o nim raczej niezbyt dobre opinie i jakos nie chce sie przekonywac na własnej skórze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was, właśnie nadrobiłam czytanie co u was słychać u mnie nadfal cisza czasem słabe skurcze i tyle a wczoraj minął termin .Właśnie tak sobie postanowilam że jak do wtorku nic się nie bedzie działo to we wtorek jadę do szpitala.Może teraz już zostanę to do niedzieli będę już w domu jak wszystko bedzie okej.Bo do przyszłego poniedziałku to jeszcze troche czasu jest i może by było pużno no zobaczymy .Teraz jestem po obiadku który przygotowal mąż tak od święta bo na codzień nie ma czasu na to.Wczoraj upiekłam placka posprzątałam domek pomyłam naczynia abym miała już gotowe na przyszłą niedzielę tagrze miałam zajęty cały dzień ale nogi już napuchły na wieczór oczywiście ale nocka była spokojna wcale się nie przebudziłam ani razu.Pogoda w miarę bez deszczu wczoraj tewż nie padało .Dobra życzę wam miłego i spokojnego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez juz podjadłam nie chciało mi sie gotowac miałam zupe pomidorową z wczoraj to sobie podgrzałam i zostało jeszcze dla Tomka. Bo jeszcze z pracy nie wrocił. Ja przyjedzie i zje to jedziemy to Gryfina na majówke i koncert Dżemu to pewnie jeszcze tam cos sobie zjemy 🙂 A teraz ide pomalowac sobie paznokcie 😜 Acha zapomiałam jeszcze dodac ze na deser zjadłam batonika i 2 lody bambino 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂
Radzia - klinika rzeczywiście super 😉 ja tak jak reszta dziewczyn mam zdanie, że gdybym miała co takiego pod nosem to też bym skorzystała..
Karola - Ty uważaj w Gryfinie, bo jak Ty już tak blisko terminu to jeszcze z emocji na koncercie wody Ci odejdą 😜 zobacz - może znowu rozstawią zamek dmuchany ze zjeżdżalnią to jak trochę poskaczesz to może wyskaczesz córcię 😜
My już po obiadku, dzisiaj zrobiłam schabowe z ziemniaczkami i suróweczką 🙂 znajomi z rozkosznym Jaśkiem pojechali już na Szczecin, ale dzień super nam się udał 😉 pogoda fajna, bobas fajny.. wycałowałam go całego 🤪 ach - jeszcze bardziej mi się zachciało mieć już Alicję przy sobie 😁
Teraz oglądamy mecz żużlowy w tv bo jest relacja z Tarnowa. Nasza drużyna dziś tam jeździ 😁 ale póki co przerwę zrobili ze względu na złe warunki atmosferyczne i czekamy czy wznowią czy nie...

A! I wklejam tabelkę dla tych, które chcą się rozeznać w naszej sytuacji 😜
[IMG]http://i41.tinypic.com/29p6lnd.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po spacerku, tak mnie podbicia bolą że szok 🤢 jak powiedziałam Mariuszowi że nóg po tym spacerze nie czuję to sypnął żebym powąchała jego 🤪 🤪 🙃 😁 😁 wariat mój 😁 😁
Tak tu cicho myślałam że poklaskam a tu już w ukryciu poklaskane 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa też nic a nic (chyba że ja coś przegapiłam)... a ona przecież się tak wszystkim stresowała... 😮

a ja się pochwalę, że dziś zamontowaliśmy pod materacykiem u nas monitor oddechu dla Ali 🙂 Jasiek już na tyle duży jest że nie potrzebuje i pożyczyliśmy sobie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie Wysa chyba już miałam termin na wczoraj? 😮
A ja znów kolejny wieczór/ noc sama, jutro jeszcze dzień i znów noc 😞 mam lekkiego stresika bo jak by się coś zaczęło to nie dość, że będę o tym myśleć to jeszcze w głowie będzie żeby Mariusz się też nie zestresował i czasem za szybko nie jechał 🤢 achhh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo

My dzisiaj na obiad zestaw z McDonald's, a Szymon kubełek z KFC ☺️ ☺️ ☺️

Łajsoka widzę, że my w tym samym czasie same zostajemy w nocy - ja też dzisiaj sama.

Kurcze dzisiaj od rana myślałam o znieczuleniu. Tak jak byłam pewna, że chcę rodzić naturalnie bez znieczulenia - to teraz już nie wiem 🤢
Najbardziej boję się tego, że na maxa popękam - chociaż w tym znieczulenie mi nie pomoże 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...