Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No u mnie też butle z wodą to od bardzo dawna szybko idą, ale od wczoraj to aż sama jestem zaskoczona, bo cały czas ze szklanką w dłoni 😮
Mi się coś zdaje, że ja dotrzymam do przyszłego czwartku i Małą trzeba będzie wołać na świat, bo ani myśli sama przyjść... taka wstydnisia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka czytałam, że obawiasz się, że coś Ci ucieknie podczas porodu 😜 To jest cały czas takie uczucie 😁 😁 Pytałam położną czy wszystko ok, bo miałam wrażenie, że cały czas robię pod siebie 😁 Ale jak wstawałam z łóżka, żeby pomóc wstawić się Emilce, to widziałam, że nic nie było na łóżku 😜 Lewatywka wszystko z Ciebie wyciągnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale śliczna kruszynka 😁 Pszczółka jednak jesteś, w sumie to nas jeszcze 4 zostało, bo Anita też czeka, mimo tego że ja myślałam że już ze szpitala jej nie wypuszczą bez maleństwa 😜 😜
A właśnie się dowiedziałam że mój tata w szpitalu 😲, także jakby mnie nie było to jestem u niego, a może od razu zostanę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już przestaję wierzyć w takie właśnie niby zwiastuny, jakieś czopy, rozwarcia, wicie gniazda...chyba że na mnie nic po prostu nie działa 😁 😁
Zaraz mężu wróci z baseniku i idę jeszcze do fryzjera 😜 a co tam lwią grzywę podetnę bo już na oczy nie widzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja już nie wiem czy to był ten czop, ale jak pisałyśmy wtedy to była dokładnie taka meduza dość duża, a ostatnio kolejna warstwa takiego glutka mi wyleciała, takie jakby bardziej zbite, najpierw miałam dość silne i długie kłucie w pipce a potem patrzę a tu coś m się wyślizguję ☺️ a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 a więc na wstępie ściskam Was wszystkie, brak mi czasu by tu zaglądać i nie wiem która juz urodziła ? Ale tęsknię za brzuszkiem 🤨 kochane poród był wywoływany więc nie było wesoło, poszłam 06.05. do lekarza tak po prostu i od razu wstąpiłam po wypis ze szpitala , wypis dałam lekarzowi a ona do mnie czy ja czytałam to-ja nie.A ona że ja na 05.maja miałam zgłosic sie do szpitala bo łozysko jest już stare i ciąża ma już z usg-40 tyg. wiec ja pojechałam sie spakować. Wieczorem włozyli mi cewnik na to by poszerzyć rozwarcie, połozna dała mi taki zastrzyk i tabletke zeby przyspieszyc wszystko ale bóle były przez godzine i koniec, wiec rano sie za mnie wzieli , wyjeli cewnik i podłączyli kroplówkę o 8;30 - cierpiałam jak nawet sobie tego nie wyobrażałam w najgorszych snach.Rozwarcie pojawiła sie ale szyjka sie nie skracała , przecieli mi o 10 pecherz z woda ,wiec jak sie zaczeły te bóle parte zaczeli naciskac na brzuch by mi pomóc , okzało sie ze dziecko jest duże, oknie nastał o 14;25 musieli mi tak pociąć wszystko bo innaczej by Jasia nie wyjeli. Lezałam tam godz i po godzinie Daniel pojechał dokupic mi podkładów a mi przyniesli Jasia , powiedziałam ze jakoś mi mocno leci i połozna sprawdziła nacisnełą na brzuch a tu szok -krwotok,przyszedł lekarz i to samo, nie było Daniela wiec juz nie czekali na zgode tylko mnie uspili i przez godzinę łyżeczkowali , nie mam do dziś siły chodzić dziewczyny , w szpitalu pomagał mi daniel i pielęgniarki przy małym , teraz mam aby ponadrywane brobawki bo to mały żarłok , noce są rózne ale to na początku zawsze tak jest - jestem obolała ale szczęśliwa , Daniel płakał jak zobaczył Jasia ,dziękował mi za niego przy wszystkich ale tez sie napatrzył jak to sie trzeba nacierpiec. Dziekuje wam jeszcze raz za smsy 😘pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...