Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Fajnie Kasia że Emilka ma się z kim pobawić. U nas nie ma z kim Kacper i tak naprawde jeszcze z żadnym dzieckiem się nie bawił. U nas już jak zwykle od 18 śpi. I to ledwo przetrzymałam. A ja sie nudzę... Cała chatę posprzątałam to teraz mi tak kręgosłup boli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też myślałam co z Pszczółką 🤢
Gabiś też coś sie nie odzywa...

Biedna Majusia, katar dla dziecka to chyba najgorsze co może być... nawet nie chce mi się przypominać jak Emila to strasznie przechodziła

Nie no Kacper jest niemożliwy z tym spaniem 😁 a o której rano wstaje?
Wysa ale z kimś się spotykaliście kto miał dziecko nie - tak coś kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu bo moja sąsiadka obok ma roczną córke i 5-letniego synka i dziś ją spotkałam i pyta jak Kacper a ja mówie ze właśnie ospa mu się kończy a ona że szkoda że nie powiedziałam wczesniej bo chce żeby jej dzieci na ospę były chore.
Własnie źle jak tak Kacper chodzi wcześnie spać 🤢 Wstaje 6-7 więc śpi 12-13 godzin a w ciągu dnia śpi jeszcze ok. 3 godziny czasami mniej a zdarza się że 4. Dziś zasnął o 15 i żebym go nie obudziła to spał by już cała noc 😮 więc obudziłam o 16 to prawie się popłakał. No ale musiałam 😞 bo ostatnio już mi zasnął o 16.30. No i przeciez godzinkę pospał do 16 i po pół godziny już marudny do spania był 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikołaj przyniósł Emilce pierwszy laptopik 😁
Zabawka jest rewelacyjna.
Kosztował tylko 34zł w Auchan - z jakiejś nieznanej firmy, a myślę, że ma więcej piosenek niż średnia zabawka z FP

http://allegro.pl/laptop-z-lusterkiem-mowiacy-po-polsku-na-roczek-i1351415310.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacperek to taki mały miś śpioszek 🙂 Oli znów się przystosowałdo Polskiego czasu, mimo że w anglii to tylko godzina do tylu to dużo zmieniło po powrocie mały wojował do 22 😮ijuż miałam dość a co dopiero jak Lencisława o 24 😮 a teraz po kąpieli zje i o 20 śpi...ale wstawanie to normalka czasami obudzi się już ok 24 potem ok 4 a czasami dopiero o 4 rano chciałam mu kaszki dawać no ale nie chce jesc piszczy wypluwai ma odruch wymiotny 😮
Właśnie ciekawe co u Gabiś 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Kochane,
ja na razie nie czytałam co naskrobałyście... nie miałam kiedy.. w piątek już byłam tak padnięta po pracy że nawet komputera nie włączałam... ten tydzień mnie wykończył. A jeszcze znajomi wczoraj do nas wpadli na soczek i piwko.. a tak byłam nietomna że jak poszłam karmić Alę podczas ich wizyty, to zasnęłam 😜
Dziś miałam dyżur w pracy, myślałam że zajrzę do Was jak już się uporam z papierami a tu się okazało że nie było kiedy, ledwo zdążyłam zrobić to co musiałam i już Grześ po mnie przyjechał.
Zabieram się za czytanie, ale jakbym nie dała rady już dziś odpisać to życzę miłej i spokojnej nocy 🙂

PS. Moja koleżanka ze Szczecina dziś w nocy urodziła Zuzę!!!!! 😁 Już z nią rozmawiałam koło południa 🤪 zdrowe i szczęśliwe, a tatuś jeszcze w szoku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziocha, ale Pola do Ciebie podobna!! Przynajmniej tak mi wychodzi ze zdjęć 🙂 śliczna niunia 🙂
Beatko - tak powiem Ci szczerze że na szefostwo to narzekać nie mogę.. Tylko ten jeden z naszych klientów taki porąbany.. Ale tak jak później rozmawialiśmy w biurze, to trochę mu się też nie dziwimy. Jego od góry też cisną, nieraz dostaje opierdziel od szefa swojego że jakieś auta się nie załadowały na czas, a niestety umowy z sieciami są tak pospisywane, że jak auto z towarem nie dojedzie na czas, to firmy mają ogromne kary finansowe. No więc cały łańcuszek się tworzy.. a tych "na samej górze" nie interesują zaspy na drogach czy odmrożenia u kierowców (bo jednego już takiego mam). No niestety - takimi prawami rządzi się kapitalistyczny rynek...
Łajsoka - pisałaś coś że Mariusz 4go będzie wolny.. to znaczy że dzisiaj byla szansa na spotkanie? 😞 kurcze... żałuję, że przegapiłam to wcześniej, bo można było się zgadać... Ja powiem tak - w tygodniu to kiepsko, bo szybko się ciemno robi, a lepiej żebyście po nocy z Olim tak nie jeździli.. zresztą jak wracam z pracy to już ciemno jest 😞 Ale jakbyście tylko mieli czas to serdecznie zapraszamy!! Nawet na pół dnia 🙂 a jak już będziecie przejazdem, u cioci, albo po zdjęcia 😜 to też koniecznie chociaż na kawkę 🙂 adres znacie 🙂
Ale z Oliwierka akrobata!! No ale moim zdaniem dobre nawyki powinno się wprowadzać od małego.. gimnastyka z rana to podstawa działania!! (zabrzmiało prawie jak hasło propagandowe 😜)
Amelcia!!! Z każdym filmem coraz bardziej Cię podziwiam!!! Mały siłacz 😁
Co do spacerów w taką pogodę jak teraz to jak najbardziej się powinno z dziećmi wychodzić! Wtedy najlepiej się hartują! Bo takie co cały czas w nagrzanych domach to później byle jaki chłodniejszy powiew i zaraz chore będzie. Warunek oczywiście taki żeby dzieciątko było zdrowe przed wyjściem na spacer, no i ważne żeby nie wiało, bo wtedy nawet dorosłemu przyjemnie nie jest. Ale tak jak bylo dzisiaj to na spacer pogoda-marzenie 🙂
Jaaa!! Maluszki nasze już mają 7 miesięcy!!! Wszystkiego naklepszego robaczki kochane!!!!!! Buziaki od Aluntka!!
Radzia - mam nadzieję, że szybko rozwiążesz swoje problemy i że wszystko się dobrze poukłada 🙂
Teraz doczytałam.. strasznie mi przykro.. nawet nie wiem co napisać 😞 Twoja Mama na pewno nie chciała źle.. alkoholizm to choroba, wstrętny nałóg.. bardzo często znacznie silniejszy niż zdrowy rozsądek 😞 Mam nadzieję, że szybo wszystko wróci do normy. Ja nigdy nie miałam do czynienia z alkoholikami w swoim najbliższym otoczeniu i z tego co widzę miałam ogromne szczęście bo większość z Was pisze, że miała z tym styczność u rodziców, w rodzinie.. Radziu - Trzymaj się dzielnie!! A Twojej Mamie życzę mnóstwo silnej woli! Oby alkohol więcej jej nie przysłaniał miłości, którą daje jej rodzina 🙂
My sanki też chcemy kupić, ale ja raczej będę szukała takich tescowych z oparciem. Śpiworek kupiliśmy taki, że pasuje do fotelika, wózka i sanek właśnie więc będzie ok 🙂 jedno co to tylko musimy trochę się odkuć z kasą, bo teraz to na razie trzymamy kasę, żeby na jedzenie było... mocno ciężko mamy ostatnio, ale liczę, że jeszcze może ze 2-3 tygodnie i będzie lepiej 🙂
Kasia - ten laptopik rzeczywiście fajna sprawa 🙂 ja teraz po tym śpewającym garnuszku widzę, jaką Ala ma radochę jak jej coś gra, gada, śpiewa 🙂 tak więc coś podobnego na pewno jeszcze jej kupię 🙂
No Elano widzę też siłacz mał po tym jak Ala mi się pręży to też niedługo zacznie coś kombinować i stawać 😜

Uff... doczytałam, odpisałam... idę spać 😁

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Dziekujęmy za życzonka 🙂
My z tej okazji sobie potańcowaliśmy z Kacperkiem ☺️ wiem że jest adwent ale tak mi sie chciało. No a tańczyliśmy prawie godzinkę w tym przerwa na jedzenie. ja zwykle jesteśmy sami. No ale... Dajemy radę 🙂 Już jestem przyzwyczajona że wszystko na mojej głowie.
Mój skarbek chyba się zmęczył tym tańcem i spocił 😜 hehe musze przebrać i położe spać 😉
A wy odpoczywajcie mamuśki 🙂 Chciałam jechac na zakupy ale nie mam kasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Kacperku wszystkiego naj naj naj 😘 😘 😘

Elano 🤪 najmłodszy Majowy Bąbel a takie wyczyny ?! 🤪
Extra 😉

A ja chyba dzisiaj przegięłam 🤢
Wyszłam z Emilą na długi spacer, zaszłyśmy daleko od domu, zachciało mi się wracać mało uczęszczaną drogą przez ogródki i tak sie zakopałam w śniegu, że przejechanie wózkiem kilku metrów graniczyło z cudem! Dodatkowo mróz chyba -15 a ja zapomnialam rekawiczek 🤔
Cała sie spociłam... jak nie bede miala zapalenia płuc to bedzie dobrze. Na szczescie te wszystkie wertepy uspaly mojego Krasnoluda.
Myslalam ze juz nie dojade do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja miałam iść na spacer, Mariusz dostał telefon z pogotowia, bo uruchomili u nich tzw dyżur na telefon, jest w domu a ja ma jakiś nagły transport np do Gorzowa na tomograf, czy Zielonej góry to przebiera się i jedzie w miesiącu wypadają takie 3 dyżury i właśnie dziś pojechał, a w kieszeni ma klucze od piwnicy, tam trzymamy wózek tak szybko wyleciał że zapomniał zostawić 😞 i nici ze spacerniaka 😞 ale Oli już był nie do wytrzymania ubrałam go otworzyłam okno i zasnął świeże powietrze wleciało do pokoju i od razu lepiej 🙂
my się zastanawialiśmy nad sankami, ale chyba nie kupimy raz to że Oliwier na każdym spacerze śpi a w sankach to chyba tak nie bardzo 🥴 po drugie z kasą krucho a jak już kupować to całym wyposażeniem...wogule teraz myślimy nad nowym fotelikiem, Olinek już ma mało miejsca w tym nosidełkowym, nogi zaczynają wystawać a taki lepszy fotelik to z 300zł z możliwością montowania tyłem i przodem do kierunku jazdy bo póki co Oli mimo że siedzi sam jest za mały na jeżdżenie przodem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Kacperku wszystkiego naj naj

A u nas dzisiaj już cały czwarty ząb się pojawił.
Noc do kitu.Ale to za sprawą Filipka.Obudziło mnie jego kaszlenie.które jest specyficzne przy zapaleniu krtani.Zrobiłam mu inhalacje ale niestety nie pomogło i zaczynał się dusić.Na szybkiego zapakowaliśmy go do samochodu i na pogotowie.a mróz w nocy -20.Chcieli nas zostawić w szpitalu,ale wybłagałam lekarza żeby dał mu zastrzyk przeciw dusznościowy ,który zabezpiecza go na 24 godz które przy zapaleniu krtanie są najbardziej niebezpieczne.
uciekam bo spałam całe 3 godz w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...