Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hmm co do chodzika, to ja też byłam przeciwna... ALE Emilka lubi stać, tak samo jak Wasze dzieci prostuje nóżki, więc w zasadzie to samo co chodziku.
Tylko gdzie trzymać kolejny sprzęt 🤢
No chyba że ma sie dom 😜

A ja na Sylwka idę sama do znajomych... zajebiście nie 😲
Emilka u babci, a Szymon w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie,ja też nie jestem za chodzikami i zła byłam,jak zobaczyłam po powrocie z pracy,że Oliwka w chodziku pełza,poza tym mama wiedziała,że nie chcę tego sprzętu kupować a i tak zrobiła po swojemu... 😞 Ale z drugiej strony wiem,że Mała nie siedzi tam non stop,bo jest tak niecierpliwa i szybko sie nudzi,że max 30min w nim wytrzymuje i mama ją albo nosi na rękach i coś z nią robi,albo zostawia ją na podłodze - to Oliwka na czterech chodzi,ale to też nie jest bezpieczne,bo jak pisałam,ona łapie się czego się da i wstaje sama na nogi. 🙂

My na Sylwestra mieliśmy iść do mojej koleżanki,ale okazało się,że mój brat sam w domu z rodzinką i rodzice i chyba całą imprezę przeniesiemy do nas,mi byłoby lepiej,bo Oliwkę był uspiła,a rano nie musiałabym po niągnać z rana do mamy.

A wiecie co?Marzy mi się wycieczka w ciepłe kraje...tak w marcu,kwietniu,najlepiej znów do Egiptu...ale cienko z kasą,a poza tym co z Oliwką???? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś Oliwce na pewno nic się nie stanie jak trochę pochodzi w chodziku, a mama przynajmniej troche odetchnie...

Byłaś w Egipcie?? My planujemy lecieć na początku czerwca... a gdzie byłaś... bo w zasadzie nie wiem czy wybrać Sharm el sheikh czy Hurghade... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś mi tez się marzy, tym bardziej że nie cierpię zimy... ciągle marznę i cała się trzęsę, a jeszcze w pracy mam tak zimno że aż mi ręce kostnieją... nic przyjemnego mimo że kaloryferów nie da sie dotknąć takie gorące... ale żyję już Chorwacją we wrześniu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobitki 🙂
Biedny Mateuszek 😞 Buziaczek od Majusi 😘 A no i gratulujemy następnych ząbków 🤪
I dla biednej Oliwki też 😘 Oby szybko dzieciaczki wyzdrowiały
Netinetko dobrze że z Blablą jest już lepiej 😉 Trzymamy kciuki za Wiktorka 🙂
No ja też jestem przeciwniczką chodzików 😜 u nas tak samo - Maja jak tylko do czegoś podchodzi to się łapie i staje na nogi. Przychodzi mi pod nogi i się wspina, a jak ją biorę na kolana to od razu się wyrywa na podłogę 🤢 musiałam trochę poprzestawiać w domu bo ostatnio weszła za szafkę z telewizorem 🤢 no i chyba pora już kupić bramki na schody, bo jak jesteśmy na górze to raczkuje po całym piętrze. My mamy taki chodzik balkonik http://www.vtechuk.com/vtech-baby/VtechBaby/First_Steps_Baby_Walker/ tą część z tymi wszystimi gadżetami można zdjąć i położyć na podłodze, ale oczywiście dla Mai wtedy nie jest to wogóle interesujące 🤢 muszę stawiać tak pod ścianą żeby zablokować kółka i ona wtedy przy tym staje. Ale i tak mam stresa że sobie zaraz głowę porozbija 🥴
My na Sylwestra zostajemy w domu i powiem Wam że o niczym innym nie marzę 😜 dzisiaj byliśmy u znajomych, jutro idziemy do następnych, a po jutrze jedziemy do mojego chrzestnego do Londynu. tak więc od Wigilii codziennie coś i po prostu mam nadzieję że z Henrykiem siądziemy, napijemy się winka, później szampan i spać 😜
Pozazdrościć tych Waszych wyjazdów do ciepłych krajów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu - zdecydowanie Sharm....bajka....ja byłam z moim bratem i dzieciakami w hotelu Aqua Blue,moim zdaniem najlepszy np.dla dzieci idealny bo mają tysiące zjeżdżalni,placów zabaw itp...No i polecam miesiące tak do kwietnia i od września i to końca,bo yak to tam za gorąco wysiedzieć nie idze,a jak byłam w zeszłym roku to był koniec lutego początek marca i było 30st.,a "Ahmedy" w kurtkach zimowych i szlikach chodziły, bo u nich to zima.... 🤪 🤪

No i tak mi się marzy pojechać tam z mężem,bo tyle mu opowiadam i zdjęcia pokazuję...a on nie był....jak się tam jedzie to chce się wracać,mój brat był już 6 raz.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izullka, Maja też już sama wstaje? 🤪 super
I zazdroszcze Sylwka z mężem... chętnie bym się z moim szamoana napiła i powitała Nowy Rok, no cóż... gonitwa za pieniędzmi jak zwykle 😞

Anita no tak nasze polskie morze jest super... ale pogoda niestety nie zawsze wymarzona.
Emilka już widziała morze w tym roku 🙂 może w przyszłym też się uda wyskoczyć na tydzień, zobaczymy... ale góry na pewno zaliczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia 2 tysiące na tydzień... na osobę... omg... ja tam chyba never nie pojade - za biedna jestem hehe... my w Chorwacji płacimy za 2 tygodnie za cały dom ok. 3500 zł ale to dzielimy na 3 rodziny czyli nas wyjdzie ok 1200 zł... plus oczywiście dojazd i wyżywienie, ale to inna kwestia :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ale zazdroszczę wypadu do Egiptu ☺️ mi się marzy odwiedzić Grecką wysepkę Zakhyntos...raj na ziemi koleżanka była widziałam pełno zdjęć i filmików, błękitna laguna te zabytki może kiedyś damy radę i polecimy 🙂
My jak wracalismy w zeszłym roku z Malagi to był wrzesień tam było 40 stopni, tak się zapomnieliśmy że wracamy do Polski że ubralismy się na krótko i nam miny zrzędły jak przez szybę w samolocie zobaczyliśmy te szare kłębiaste chmurzyska i deszcz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia,na takie wczasy to najlepiej szukac przed samym wyjazdem ,my dwa lata temu za 4gwiazdkowy hotel w turcji w opcji all za 3 osoby za tydzien dalismy 3200 tylko,jeden minus,zakup w piatek wieczorem,wyjazd z warszawy w niedziel rano,normalnie kosztowalo miejsce w sezonie 2100 od osoby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jak teraz ceny,ale wiele się nie zmieniły,bo pytałam ostatnio brata - oni znów jadą i chciałam się dołączyć do nich,ja za osobę płaciłam 1700zł i to all inclusive,wię wg mnie tanio.... 😉A to zjeżdżanie,to owszem atrakcja dl adzieci,ale dla "rodziców" też były atrakcje.Z hotelu do "tawern" było blisko,ale na terenie samego hotelu było tyle "procentów",że nie szło tego przepić.Szukam pendriva z fotkami,bo coś bym wstawiła z tego Egiptu - znów na wspomnienia mi się zebrało... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita no faktycznie tanio! ale kurcze ciężko tak z dnia na dzień dać znać szefowi, że bierze się urlop 🤢 W mojej pracy planuje się urlopy do końca grudnia... już na przyszły rok.

Gabiś teraz oglądałam.. i ten hotel Aqua... w maju jest za 2700 na tydzień za osobę 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka masz rację - Grecja też piękna....kurcze wszystko piękne....ale ten Egipt...hmm,chyba ma dla mnie jakieś znaczenie duchowe....coś tam mnie woła....a wiecie,że jak tam byłam i byliśmy przy piramidzie Cheopsa,to tam się wrzucało pieniążek - niby na szczęście (oczywiście wrzuciałam),dopiero w drodze powrotnej nam przewodnik wytłumaczył dokładnie,że tam jak się wrzuca pieniążek,to "pomaga zajśc w ciążę",tzn.służy macierzyństwu,więc się roześmiałam,że lipa,bo ja akurat z nikim nie byłam,a tu za parę miesięcy w sierpniu miałam w brzuszku Oliwkę.... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu urlop planujesz normalnie
a przez osotanio tydzien pracy intensywnie sledzisz oferty,znam fajny portal w razie czego,na pewno cos znajdziesz
my 3 razy probowalismy i za 3 razem byly jeszcze miejsca,a 2 pierwsze byly juz wykupione,fajan sprawa,mozna sobie pozwolic na bardziej wypasiona opcje a reszte kasy przeznaczyc na wycieczki itp
jeden minus,nie wie sie na 100% w jakim hotelu sie bedzie,bo co do kraju to raczej nie ma problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...