Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Heeeej 🙂
to chyb a wszystkie dziś spałyśmy ze swoimi dziećmi 🙂 Ala też całąnoc z nami była w łóżku.... najpierw nie mogla zasnac a potem co chwile sie budzila... ja po calym tygodniu padnieta, wiec w koncu wzielam ja do cycka i dopiero zasypiala. jak chcialam ja odlozyc do lozeczka to lament 😞 i tak cala noc...
Ala też ma jakas taka wysypke na buziaku. Wszystko wkoło ust... wydaje mi się ze to wlasnie przez ślinę...
Kamilko - ucaluj tego swojego maruderka od Aluni... moze chociaz na chwile mu przejdzie 🙂
Agatko - wygladasz super 🙂 a co do samej fryzurki to przez długi czas nosilam podobna, tylko bez grzywki 🙂
A Twój sen mnie doprowadził do takiego śmiechu że aż Ala na mnie dziwnie zerkała 😜
Netinetko - super ze juz u Was lepiej 🙂 trzymam kciuki zeby na kontroli sie okazalo ze juz wszystko wraca do normy 🙂

Miałam cos jeszcze napisac ale oczywiscie nie pamietam, bo wszystko na szybko. Zaraz ide sprzatac, gotowac zupe, odsniezac balkon .... a Ala marudzic własnie zaczela...
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Odpowiedzi 16,2 tys.
    • Utworzono
    • Ostatniej odpowiedzi

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Pszczola24

      1700

    • Kasiaa

      2904

    • Radzia80

      1909

    • lajsoka

      2412

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Mamusia
    mamy z siorką przed świąteczne sprzątanie, mama w pracy więc my jej mieszkanie pucujemy 😉buziaczki od Aluntka chyba pomogły bo marudek śpi już godzinę 🙂, odsypia cwaniaczek nockę 😁
    Radzia super Ci w tej fryzurce
    Anetko trzymam kciuki za Blablę, na pewno wszystko będzie juz dobrze i spokojnie w zdrowiu spędzicie święta 😉
    uciekam zmywać podłogi 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Heloł 😘

    Radzia sen bomba 😁 😁 😁
    A fryzurka rewelacja 😉 I dalej uważam że Dukan niepotrzebny !!!!

    No nie żartujcie że zabawki Waszych Dzieciaków nie interesują?! Moja Emilka bawi się wszystkimi zabawkami, najlepszy jest ten laptop z Auchan - uwielbia go. 😉 Pokazywałam jej butelkę z wodą to mnie olała 🤨

    Wyruszamy na jakieś zakupy

    Może któraś się pojawi wieczorem na klachy? 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jejku Kasia uważam że Twoja Emilka jest złotym dzieckiem... taka grzeczna i chce się bawić zabawkami... to rzadkość taki skarbek... aż się nie mogę doczekać kiedy ją poznam 🙂 większość dzieci daje mocno rodzicom popalić, Mateusz jest powiedzmy taki średni, tzn bardzo absorbujący ale przynajmniej te zęby jakoś znośnie (nie mylić z bezproblemowo) przechodzi...
    Ale zabawki to tylko na chwilkę i to nie dlatego że go jakoś szczególnie interesują, poprostu wszystko co weźmie do ręki zajmuje go na chwilę... i wszystko kończy w jego buzi... mam nadzieję, że jak będzie trochę starszy to będzie go można zająć jakąś ciekawą zabawką...
    Wypucowałam łazienkę i jestem zmęczona, a jeszcze mam w planach kuchnię 🥴
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej, no Emi naprawdę złote dziecko i Kacperek też 🙂 A mi się taki egzemplarz trafił że ledwo daję radę, jak Łajsotka nasza siedzę i płaczę po kątach 😉 Lena wczoraj do północy budziła się co trzy minuty, później 1.30 2.10 4.50 i 5.30 już na stałe 🤢, dodam że zasnęła ok. 22 😠 Chodzę na rzęsach w domu burdel nie mam czasu ani siły ani ochoty na sprzątanie, kiedy jej wyjdą te zęby?????????????????????
    Lencia też zainteresowana głównie plastikowymi butelkami, reklamówkami itp. a zabawki to na pierwsze 3 minuty 😮
    Dziewczyny czy kupujecie już "siedzące" foteliki samochodowe? Ja szukam a totalnie nie wiem co wybrać na pomoc!
    Blanciu zdrówka! Amelko też! Mam nadzieję że nikt więcej nie choruje...
    Dzieciaczki śliczne, a Mati wprost uroczy 😁 ale słodziak 🙃
    Buziaki kochane, często Was doczytuję, także jestem w miarę na bieżąco
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Amelko zdrówka !

    Radzia nie mów hop, bo jeszcze jak przyjedziecie w styczniu to Emilka bedzie ząbkować 😁 😁 😁 😁 oby nie! tfu tfu tfu
    Byliśmy na zakupach, pierwszą godzinę Emilka przespała, a drugą oglądała wszystko co popadnie.
    Kurde ludzzi baaardzo dużo!
    Tyle łaziliśmy i zrobiliśmy "taaaakie" zakupy 🤔 brokat na paznokcie dla siostry i cienie dla mnie 😮 😲 Normalnie zaszaleliśmy 😁

    Choinki wystrojone??? 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hhahaha Emka jak fajnie jęzorek wystawia 😁 😁 ślicznotka mała 😉
    a my dziś już ubraliśmy choinkę, myślałam że Oliemu sie spodoba, ale spojrzał tylko tak jak by chciał powiedzieć" phii też mi rewelacja" 😮 😁 no i wogule dziś znów mało jadł wyrzuciłam obiadek i deser 😞 cyca przez cały dzień pociamkał tylko trochę, ale teraz po kąpieli nadrobił i zjadł aż dwa 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Cudna Emilka.
    Ja mam dość.Amelka chora,Filip do jutra antybiotyk,tato rozwalił nowiutki samochód i jest w warsztacie.Czeka na rzeczoznawce i naprawę.(całe szczęście że tata cały i zdrowy)Za to ja zostanę bez samochodu na tydzień,bo tato nie ma czym pojechać do pracy (a ma RAPTEM 500km)
    Amelka jest tak nieznośna że do WC nawet ze mną chodzi.mam dość.W domu nic nie zrobione,syf na maxa(jeszcze takiego zapuszczonego domu nie miałam)Zajadam się słodyczami,bo nie mam kiedy zrobić dla siebie jedzenia.Zakupy nie zrobione(jeździliśmy wczoraj z tatą żeby cokolwiek załatwić z jego samochodem)
    A teraz zamiast coś zrobić to siedzę przed kompem.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Eh Beata, biedne te Twoje Dzieciaczki, kurcze muszą tak chorować?! Co za niesprawiedliwość
    Doskonale Cie rozumiem, że teraz siedzisz przed kompem, człowiek ma tyle na głowie że jak ma chwile to chce posadzić tyłek na sofie i odpocząć.
    A mama Ci nie pomoże? Mieszkacie razem nie?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Cześć Kochane!! 😘

    Jeju,jak ja się za Wami stęskniłam.....nie mam kiedy tutaj zajrzeć,nadrabiać nawet nie mam jak tych wielu stron,trudno,nie będę na bieżąco...

    Miałam nadzieję,że dam radę Wam opisać co tu się u mnie wyprawiało,ale już nawet mi się nie chce,za dużo już tego się nazbierało...w skrócie oprócz napiętych dni w pracy doszły problemy finansowe i to co najgorsze spięcia z mężem,w naszych sprawach i niestety wróciła przeszłość,czyli Marcina "była" i jago pierwsza córka i problemy z tym związane - a my zamiast się wspierać walczyliśmy ze sobą...straszne to było... 😞 Ja wiem,że w każdym związku sa lepsze i gorsze dni,że są sprzeczki - to naturalne,ale nas w pewnym momencie już tak poniosło,że padło kilka niepotrzebnych słów....teraz jest "normalnie",ale tamte chwile chyba w nas siedzą i jakoś nie idzie ich wyrzucić,może potrzeba czasu.... 🤢 Żeby było "ciekawiej" Marcin pokłócił się z rodziną (na tydzień przed świętami),ale to w sumie przez brata swojhego najstarszego...Rafał pije,już nałogowo,rozwiódł się z żoną,wrócił i mieszka z rodzicami,Ci dostają po dupie,bo ten rozrabia,ma długi,wynosi z domu co lepsze i sprzedaje i jak MArcin tam był,to zaczął go opieprzać,a mamusia oczywiście wstawiła się za synkiem "pijakiem",bo taki biedny...ale jak teściową wyzywał,to już nie pamięta....ech,długo by pisać..... 🤢 😞

    A Oliwka rośnie i rozrabia....dopiero co skończyła 8 m-cy,a już sadzi się do chodzenia,czasem po prostu odwraca się i złazi z kolan,żeby ją prowadzać....mówi coraz więcej,w ogóle jest przesłodka,jak wszystkie nasze Majowe SKarby....

    Choinkę mamy już ubraną,ja się nie mogę przyzwyczaić,bo u rodziców zawsze ubieralo się dopiero w Wigilię,ale my ze względu na Oliwkę,ubraliśmy wcześniej.Zawsze jak rano wstaje,albo wieczorem jak palą się lampki,to mówi:" oooooo" i za chwilę dmucha w nią - bo wtedy się ruszają co lżejsze dekoracje.W tym roku zupelna zmiana,kupiłam wszystko od nowa,również sztuczną choinkę (choć zawsze była żywa),dekoracje kremowo brązowe....i sama się zmieniłam....w sobotę przefarbowałam sie z blond na brąz..................... 🥴 😉

    To tyle posta giganta,postaram się w wolnej chwili (której zazwyczaj nie mam) wstawić jakieś aktualne fotki Oliwki no i swoje po zmianie... 😘

    Pozdrawiam Was mocno....Buziaki.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Witam,Zosia juz nie bierze zastrzykow,za to wdraza sie w modzie hip hopowej 🙂
    [URL=http://img602.imageshack.us/i/s5034890.jpg/][IMG]http://img602.imageshack.us/img602/7708/s5034890.jpg[/IMG][/URL]

    Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry wieczór,
    myslalam ze juz do Was dzis nie zajrze ale wpadlam jeszcze na chwile.
    Caly dzien meczy mnie potworny bol glowy, nawet tabletki nie pomogly 😞 W dodatku problemy w pracy - caly weekend co chwile na telefonie :/ i ogolnie tak byle jak. Ciesze sie tylko ze wczoraj udalo mi sie sprzatnac kuchnie i lazienke, wiec do calkowitego opanowania nieladu zostalo mi pol sypialni i pol duzego pokoju. Jak sie dobrze spreze i Ala pozwoli to moze dwa wieczory i bedzie z glowy. U nas choinki jeszcze nie ma - bedziemy ubierac w Wigilie. A raczej Ala z tata bo ja bede w pracy..
    Ala dzis marudna byla mocno, ostatnio w ogole wiecej marudzi... moze kolejne zeby? 😮
    Beatko - biedne te Twoje maluchy - kurujcie sie!! Duzo duzo cieplych przytulaskow 🙃
    Zosia jak juz chodzi na luzaka! 😜 pewnie pod nosem juz krzyczy "yo mama" 😁
    Gabis.. moze w swieta wszystko co zle miedzy Wami moze sie pozaciera 🙂 dobrez ze juz jest lepiej, a świeta to taki rodzinny czas, duzop sie wtedy zlych rzeczy zapomina... zycze, zeby i u Was tak bylo 🙂


    Ide spac 🙂 karaluchy pod poduchy 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej poniedziałkowo... na posty odpowiem wieczorem, na spokojnie sobie poczytam bo wczoraj już nie znalazłam ani siły ani czasu... mój mąż okupował komputer bo ze szwagrem namiętnie szukają miejsca na urlop i chcemy jeszcze przed świetami sobie zabukować...
    Moje dziecko od kilku nocy spi w miarę, czyli nie budzi sie niepotrzebnie, tylko na mleko, ale za to mam inny problem, nigdy nie spał na boczku, tzn jak był malusi to tak, ale potem jak już sam decydował o tym jak spi, to tylko na wznak... a od 3 nocy zasypia tylko na boczku, a jak sie przebudzi to z tego boczku przewraca sie na brzuch, a że tak nie lubi i za bardzo nie potrafi, to spi z noskiem w poduszce, więc musze być mega czujna żeby mi się nie udusił... i jak zaczyna sie wiercić to zabieram go do siebie, bo czuje sie wtedy bezpieczniej... mam nadzieje że sie przez to nie nauczy spania ze mną... w sumie zasypia zawsze tak samo i pierwszą częśc nocy spi w łóżeczku, dopiero ranek z mamusią... i stwierdzam jak Netinetka, w moim łóżku blisko mnie spi 100 razy lepiej 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Witam, poniedzialkowo,ja do pracy,ostatnie dni szalenstwa,moze dwa,potem luz do nowego roku,cale szczescie paln chyba dzisiaj albo jutro zepne.Zosia dalej chyrla,boje sie z nia isc na pole,tez jej sie porobily pod broda liszaje od sliny smaruje mascia z wit.A.Szkoda,ze swieta to tylko raptem weekend bo mi sie marzy jakis parodniowy wyjazd.pozdrawiam mamy i dzieciaczki
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...