Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Łajsoka po prostu Ci współczuje. Tak jak pisze Magda, daj Małego mamie albo siostrze i odpocznij troche, bo wierze ze jestes juz tym wszystkim wykonczona.
Chodzenie do pracy przy Małym dziecku jest trudne, ale szczerze przy tym co teraz przechodzisz wolałabym chodzic do pracy jak Zombi niz siedziec w domu 🥴
Nawet nie wiecie jak ja sie boje ząbkowania, bo Emila jest teraz dosłownie Aniołkiem.
Dzisiaj pierwszy dzien byla z nia moja mama, to mowila ze super grzeczna, opiekowala sie Emilka, ugotowala nam obiad, cos tam posprzatala. No ale zębów brak, a podobno im pozniej tym gorzej 😲

Przepraszam, a co tu taka cisza ostatnio? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
kiedy to się skończy??????????????????
o 3;30 lament wręcz histeria o 5;30 znów, dzień kiepski , nie ma goraczki, kupa jest ale tych pie.....zebów nie widac aż tak, sory ale juz padam na twarz wczorej cały dzień porządki na świeta ,ręce mam po palone od srodków chemicznych a tu znikąd pomocy , zakupy w poniedziałek ach ja chcę odpocząć albo dobrą wypłatę za ten zapiernicz 😠 a gdzie czas dla siebie?mnie to już nie ma........
wyszłam do miasta ale to dziś było swięto miałam tylko 2 h 🥴kupiłam sobie wreszcie coś{kurtkię , chustę } a co , ale gdzie ja w tym wyjdę tak na prawdę ,Daniel zapiepsza ,nikt mi nie pomoże RATUNKU JA JUŻ WARJUJE TU . 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasiek jest słodziutki, tak mi sie ten jego dziobek podoba... 😉
A z tymi zebami to Wam dziewczyny współczuję, Mateusz przechodzi je znośnie, tylko to budzenie w nocy mnie wkurza, ale nawet jak jest marudny to ja uciekam na większą częśc dnia do pracy i tak tego nie odczuwam... przytulam was mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Czytam że trochę marudzą wam dzieciaczki. U nas cisza i spokój a ząbki idą. W dzień dzis spał 4 godziny w tym 2 ze mną. Anioł nie dziecko 😜 🙂
Jasiu!! Mój Ty słodziaku 🙂 ciocia bardzo Cię kocha wiesz? 😉 I w końcu Madzialenka wkleiła swoje zdjęcie 🙂
Radzia super wyglądasz w nowej fryzurce 😉
Eh moje dziecko nie ciekawi ten szczeniaczek uczniaczek. Nie chce się nim bawić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Właśnie skończyłam czytać książkę i biorę się za nadrabianie zaległości na brzuszku 🙂
Dziewczyny współczuję Wam z tymi zębami 😞 Mam nadzieję że Was trochę pocieszę że podobno pierwsze dwa zęby są najgorsze a później dzieciaczki coraz lepiej to znoszą. Oby szybko wyszły już te zęby 😞
Oli z tą książeczką na nocniku super 😁 😁
Netinetko mam nadzieję że u Was już lepiej, że Blanka już się lepiej czuję i że Twoje samopoczucie też się poprawiło. A do Świąt na pewno jeszcze wszystko ogarniesz i będzie git 😉
Łajsoka Maja też teraz ma takie krosteczki i to na pewno od śliny bo cały czas ma palce w buzi i jej ślina po nich spływa na brodę 🤢
Magda Jasiulek jest cudny 🙂 A ten dołeczek w brodzie super 🙂
Radzia super masz włoski 🙂 Ja nigdy nie miałam długich włosów. Najdłuższe to były mnie więcej takie jak teraz masz 😜 no ale teraz właśnie zapuszczam i mam nadzieję że nic mnie wcześniej nie podkusi żeby znowu ściąć 😜
A my dzisiaj pojechaliśmy na zakupy przedświąteczne o 7 rano 😁 plus był tego taki, że szybko się uwinęliśmy, bo tak mało ludzi było w sklepie 🙂 jutro wychodzę do pubu ze znajomymi z pracy na świątecznego drinka i z tej okazji kupiłam sobie dzisiaj bluzkę na wyjście 🙂 no i od razu mi się humor poprawił 🙃 zostały nam tylko przezenty dla dzieci i choinka, ale to już jutro załatwimy 🙂
Coś miałam jeszcze napisać ale sama nie wiem co 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa Maja też się nie bawi szczeniaczkiem uczniaczkiem 🙂 myślę że jeszcze przyjdzie na to pora 🙂 u nas najlepsza zabawka to pusta butelka po wodzie mineralnej i noga od stołu 🤔 😮 no i zapomniałam napisać,że Maja już jest wszędzie. Dzisiaj się odwróciłam to była już przy kwiatku i chciała grzebać w ziemi 😮 kurcze a siostra na gwiazdkę wysłała Mai puzzle i coś mi się wydaje, że na razie z nich nie skorzystamy przez to że ona już raczkuje po całym pokoju a nie leży na kocu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tak samo, szczeniaczek póki co nie cieszy sie dużą popularnością... najlepsza butelka po wodzie a już najwiekszą furorę robi pilot do TV :o)
Wysa fajnie masz z tym swoim Kacperuniem... dobrze że tak dużo śpi... no i Ty możesz przy nim odpocząć... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejjj
ehh juz w nocy nie dawałam rady to moja siostra trochę powstawała, bo jak zasnęłam to kilka razy nie słyszalam jak się obudził 😮 i tak dzisiejszej nocy mały spał ze mną ☺️ bo już siły nie miałam 😞
u nas do zabawy popularne są: butelka po wodzie, szeleszcząca reklamówka( związana bo sobie juz raz na głowę założył:blink 🙂 i lekko nadmuchane balony takie mocniejsze obija nimi jak szalony 😁 jeszcze odwrócony nocnik służy jako bębenek 😁 😁 i oczywiście pilot do tv i komórka, tylko spryciarz wie że stary pilot czy tel. to to nie jest to samo co mama używa 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U nas też nocka niespokojna 😞 Maja obudziła się najpierw o 1 i nie spała przez pół godziny a później o 5 i od 6 już nie śpi 🤢 ja zamiast chodzić spać o normalnej porze to siedzę i czytam książki 😞 wczoraj położyłam się może z 15 minut przed tym jak Maja się obudziła 🥴 teraz Maja śpi z Henrykiem a ja wyglądam jak Zombie 😞 może zdrzemnę się razem z Mają koło 13 bo jak ja będę wieczorem wyglądać 🤢
Czekam na paczkę od mamy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Ja też dzisiaj spałam z Mateuszem a męża wygoniłam do drugiego pokoju, bo sie Pokemonek obudził o 2-giej i nie chciał spac bez mojej reki przy buzi to go wzięłam do siebie, dałam mu rekę i sobie spałam, on tez szybko odpłynął... pierwszy raz spalismy razem tak długo, bo czasem go brałam ale dopiero nad ranem 🙂
Kasia śniłaś mi sie dzisiaj... Ty Emilka i Twój mąż... przyjechaliście do nas a tu jakas imprezka była, Emilka cały czas spała w drugim pokoju i myślałam że jej nie przywieźliście, ale miała blond włosy i była dwa razy wieksza od Mateusza, Ty nosiłas czapkę z daszkiem, spodnie z krokiem w kolanach i ciemne okulary, a Twój mąz miał z 1,90 m wzrostu i był baaardzo puszysty 🤪
I cały czas chcieliście kawy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko ja tez dzis wyjatkowo pol nocy spalam z Blanka 🙂
moj maz w nocy jechal do gdyni i ja sie obudzilam, nakarmilam blable i wzielam do siebie, bo jakos tak bezpiecznie sie czulam 😜 i kurcze moj wniosek jest taki, ze ze mna spi super, do 9 spalysmy 🤪
a dzis przyjezdzaja moi rodzice i ja w koncu jade na jakies zakupy, to moze cos sobie w koncu kupie!!!!!!! i prezenty tez wypadaloby kupic jakies...
w poniedzialek rano jedziemy z blabla na kontrole, mam nadzieje, ze bedzie juz oki, bo zaraz swieta i nie chcialabym siedziec w domu za bardzo a to blabli pierwsze swieta 😞
Boze tyle rzeczy chcialabym zrobic a nie mam kiedy aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
nocka była o niebo lepsza, pobudka o 3 na jedzenie i o 5;30 zaczoł koncertować ale ja jakoś te smutki rozgoniłam , po pajacowałam przed nim i uspiłam go , podałam tez nurofen bo widac było ze zeby mu dokuczaja i spał do 8;30 🤪aż chce mi się zyc dziś.
Współczuje Netinetko tych nerw zwiazanych ze zdrówkiem małej , mam nadzieję że na kontroli będą sama dobre wieści , napewno 🙂nie zamartwiaj się za wczasu.
Radzia ale miałam bekę z tego Twojego snu hahaha spodnie z krokiem do kolan i chcieli kawyyyyyyyyyyyy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...