Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tych zdjęć mam tak dużo,że mogłabym Wam tu całe forum zasypać...ale mi się tęskno zrobiło....musze tam jechać,co za wspomnienia...a mam też inne zdjęcia - jak pojechaliśmy do gizy do piramid i wyjeżdża się za bramę hotelu to pierwsze co widac to tony gruzu,śmieci i brudu,i robiłam zdjęcia np.domów,które sa w budowie bez okien a mieszkają tam ludzie,lub domy na cmentarzu,albo jak wieźli wielbłądy małym busem na naczepie niestety na "spęd" do zabicia.... 😞 Albo napis ich literami "Mc Donalds",albo ich fikusy - wiecie,takie zwykłe jak mamy w domu,to tam na ulicach takie wielkie jak nasze dęby.... 🤪 Oj,mogłabym tak długo.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś wiem o czym piszesz... jak byliśmy w Tunezji.. to może w miasteczku turystycznym nie było tego widać... ale jak jechaliśmy na wycieczkę w głąb Tunezji - to to co widziałam to mnie po prostu przeraziło i wtedy bardzo bardzo byłam wdzięczna, że urodziłam się w Polsce!

A co do zwierząt to eh nawet nie chcę się na wieczór denerwować 😠 w tych krajach zwierzęta są przedmiotami!!! ach nawet nie chcę sobie tego przypominać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej jak sie wakacyjnie zrobilo 😁 az marza mi sie wakacje!a wiec wypowiem sie:
-jezeli chodzi o Egipt tozgadzam sie z Gabis , ze zdecydowanie Sharm, bo wieksza kultura i wszystko nastawione na turystow i ciezko zobaczyc "zwyklych" ludzi zyjacych na codzien, bo w hurgadzie jak sie czlowiek napatrzy to sie zdolowac mozna- my bylismy niedaleko Gabis hotelu, bo w dreams vacation i byl to typowo rodzinny hotel i my sie w egipcie zakochalismy i na pewno kiedys pojedziemy a mojemu mezowi najbardziej podobalo sie all inclusive, bo w egipcie chyba jest najlpeszy i wrocil z 4 kg wiecej a wazy i tak 115 kg 🤪 i oczywiscie zemsta faraona nas dopadla wrrrrr 😠
-chorwacja jest przecudowna i jak bylismy w 2004 roku to bylo mega tanio, ze 2 tyg wakacji i wyszlo tyle co tydzien w ustce nad baltykiem, natomiast w tamtym roku ceny nas przerazily i sami sobie gotowalismy,bo w knajpach ceny straszne i mowilismy ze juz chyba nigdy nie przyjedziemy, ale.... po 2 tyg nad polskim baltykiem w tym roku i tak chcemy znow jechac do chorwacji 😜 tylko, ze my jezdzimy samochodem i tak jak radzia w kilka rodzin wynjamujemy w prywatnych domach apartamenty! polecam pomimo wysokich cen wakacje sa BOSKIE!
osobiscie chetnie pojechalabym jeszcze raz do bulgarii, bo klimat niesamowity, jeszcze nigdzie nie spotkalam takich ludzi i takiej goscinnosci i takiej zabawy nocami i , ale za daleko na jazde samochodem a wycieczki drogie, wiec moze jeszcze kiedys... a w 2011 r mamy taki plan, ze jesli nie zbierze sie wieksza ekipa do chorwacji to wsiadamy w samolot we 3 i lecimy na rodos 😉 ale to jeszcze pare miesiecy a ostatnio nauczylam sie, zeby nie planowac niczego dlugofalowo.... 😞
kasiu my jedziemy na sylwestra tam, gdzie w tamtym roku do iwonicza zdroju, bo jedziemy w 16 osob i nigdzie nie znalezlismy nic fajnego dla takiej ekipy a wiekszosc jedzie z dziecmi a tam wszystko sprawdzone, cieplo w pokojach, woda w kranie ciepla i w ogole warunki spoko:
http://www.rubinia.pl/main.html?src=%2F
polecam, bo znajduje sie na gorze i widoki przepiekne!
radzia duzo zdrowka dla mateuszka, niech szybko zdrowieje!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fotki jutro bo jestem zmęczona przeprawą z Mateuszem... leki mu podalismy przy jego wielkim krzyku... co z tego jak zaraz mi wszystko zwymiotował razem z herbata która wypił... zalał mi całe łózko, nie wiedziałam że taki maluch może miec tyle tego w żoładku... nie wiem co mam zrobić, czy konieczny jest ten cholerny Biseptol... jak długo takie dziecko może gorączkować? Dobrze że Ibufenu mi nie zwrocił przynajmniej temeprature mu zbiję trochę...
Jutro sie jeszcze wypowiem na temat Chorwacji - buziaki dla Was i dziekujemy za całuski dla Mateuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Biedny Mati niech szybciutko zdrowieje 🥴
Widzę wspomnienia i plany wakacyjne, ja mogę tylko pozazdrościć, z powodu gigantycznej dziury budżetowej zostają tylko marzenia...
Dziewczyny ponawiam moją prośbę o pomoc w wyborze fotelika samochodowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Monia poradziłabym Ci cos ale sama sie zastanawiam jaki wziąć 🤢a to też zależy od funduszy jakie możesz przeznaczyć na fotelik 🙂
wiecie co małemu cos wyskoczyło ma kilka takich palmek a w śodku drobne krosteczki na pleckach i na rączkach, nie wiem zupełnie od czego przecież nic nowego nie jadłam on tez nie, pomyslałam że to może od proszku w tej pralce gdzieś mógł zalegać "zwykły" proszek i może jak prałam krasnalowe ciuszki to się pomieszało z jego 🥴 jak mu się to powiekszy trzeba będzie do lekarza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia tak jak lajsoka pisze wszystko zalezy od kasy, bo wybor jest ogromny i kasowo tez 🙂 ja narazie mam 2 na oku:
http://allegro.pl/coneco-fotelik-cocoon-0-18kg-organizer-rabaty-i1375382346.html
http://allegro.pl/recaro-polaric-isofix-9-18-kg-blue-city-sklep-wawa-i1351112666.html
ale ten drugi to kupe kasy, wiec sie zastanawiam.
a u nas pakowania ciag dalszy bo rano wyruszamy, a snieg pada i pada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł

Radzia jak Mati?

Monia ja tym bardziej nie wiem co doradzić, bo sama sie zastanawiam. Kiedyś Radzia wysłała linka z fajnym fotelikiem.

Kurcze Emilka przez cały dzień ma straszną biegunką, co puszcza bączka to razem z śluzowatą i serkowatą kupką. Poleciałam do apteki po kleik z Hippa, ale nie chciała go pić, w końcu podstępem jakoś udało mi się go wcisnąć.
Boroczka przy każdej zmianie pieluszki płakała, bo zrobiły jej się mocne odparzenia
Szymon ją kąpał to też mówił że płakała, bo pewnie ją to szczypało

A tak w ogóle właśnie wróciłam od siostry, zrobiła mi fajne pazurki. Robiła tipsy pierwszy raz i muszę przyznać, że super jej to wyszło będę miała osobistą tipsiarę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Monia ja Ci tez nie pomogę... tzn pokazywałam tu fotelik jakim jestem zainteresowana, ale drogi i jeszcze na niego za wczesnie chyba, bo nie da się go zamontowac tyłem do kierunku jazdy...
Z Mateuszem już trochę lepiej, bylismy dzisiaj u lekarza żeby zmieniła mu leki bo tych nie przyjmuje, nawet jak mu wcisnęliśmy to wymiotował wszystko... dała nam coś innego... ale dzisiaj gorączki już nie miał za to na brzuszku i plecach pojawiła się drobna, słaba wysypka... co znaczy że mogła to być poprostu trzydniówka, jak pisała Izulka... tylko nie jestem pewna, bo tych krosteczek jest naprawdę niedużo... i teraz już sama nie wiem czy go faszerowac tymi lekami czy dac dziecku spokój...
A wracając do wczorajszych wywydów na temat urlopów, to my własnie wybieramy taka forme wypoczynku, wynajmujemy apartament na kilka rodzin, jedziemy własnym samochodem i sami sie żywimy... nigdy nie byłam na wczasach typu all inclusiv ale marzy mi sie tez taki wyjazd... Sama Chorwacja jest poprostu piekna, nawet na wyspach, gdzie krajobraz jest prawie księżycowy... woda czysta, w ogóle jest czysto przynajmniej tam gdzie byliśmy... jeździmy bardziej na północ, tam jest bliżej i klimat bardziej zbliżony do naszego... w sensie temperatury bo o deszczu nie trzeba nawet myślec :o)
A oto kilka fotek z zeszłego roku...








Dobra, teraz to mnie chyba poniosło z tymi fotkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...