Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jasne że możesz , no to znaczy że nie jestem takim bezguściem 😉 😁
buziaki dla Kacperka u nas jest to samo,jedzenie co 3h,na ręce wiecznie ,przytula się i ślini mocno.No Jasio nie spadł z niczego, dzięki Bogu ,nie zostaje na kanapie bo nie ma takiego powodu bo ja go usypiam w łóżeczku , współczuję takiego przezycia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Wysa! Dobrze że u Ciebie wszstko ok. A gdzie się przeprowadzacie? Do Rodziców Twojego Męża? Bo tak coś kiedyś mi się wydaje ze pisałaś... I gratuluję zębolka! 😁
Kurier w końcu się nie pojawił a teraz na necie w śledzeniu przesyłki pojawił się statuś ze nie było nikogo w domu 😠 co za burak z tego kuriera! Pewnie mu się nosić nie chciało i w ogóle nie przyjechał! Zresztą - zawsze dzwonią jak mają przyjechać a teraz nikt do nas nie dzwonił.... jutro rano będę dzwonić na infolinię i pytać kiedy nam to dowiozą! ech...
A Magda jeszcze co do Twojej sprawy.... rozmawiałam z mężem i oboje doszlismy do wniosku, ze to już podchodzi pod wymuszenia i sprawe koniecznie trzeba zgłosić do banku tego faceta, a mało tego - to już podchodzi pod zgłoszenie na policje... Tak więc kochana - zalatwiajcie wszystko oficjalnie, nie robcie zadnych przelewow! I zdaj jutro relacje co i jak!

Lecę spac! Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeej..
ja taka zmarnowana bo nocka straszna 😞 myślałam że jak zęby wyjda to będzie trochę spokoju, chociaż przez chwilę, a tu masakra, może ida kolejne 🥴 bo widziałam że górne też są tak nabrzmiałe 🥴
Mariusz zaspał do pracy obudził sie punkt 7 i szybko ubrał nic nie jadł tylko pojechał, mały sie zaraz wybudził i marudził a ja nie mogłam otowrzyc oczu wzięłam go do łóżka dałam cyca, zasnął i ja też, i przed chwilą wstaliśmy 😜
Wysa witaj 😆 gratulujemy Kacerkowi ząbka 😉
Pszcżólka ja też właśnie rozmawiałam z Mariuszem o sytuacji Madzi i to samo mówił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
W naszym banku powiedziano że my skoro ta kobieta oddała mu pieniądze to my nie jestesmy nic winni temu człowiekowi a co do niej to tylko nasza dobra wolą będzie oddanie jej pieniędzy no i kazali nic nie robić a co ważne to ta konieta nie ma podstaw rządac od nas pieniędzy . To jej błąd i jej koszty jakie za niego poniosła-nie ma ona podstaw nawet do tego by jej bank pisemnie wstawił się za nią w tej sprawie .Pieniądze leżą 🙃 i niech się rozmnażają haha.
Szczerze to wiecie co .....wisi mi to , ona ma kłopot nie ja .A jeszcze jak by dzwoniła to mamy nagrać rozmowę bo może grozić a to już karalne , my na rzie nie dzwonilismy do jej przełozonego z tym że podała nasze dane,bo naprawdę by mogła stracic pracę ,jeszcze z tym poczekamy a może trzeba będzie tak zrobic jak nie da nam spokoju .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiedział nam ten z naszego banku ze ona dla swojego dobra powinna zapomnieć o tej historii bo po czyms takim bardzo szybko nie znajdzie pracy w innym banku!
Tak jest jak mówicie że ona jak będzie wydzwaniac to jest to wymuszanie , bank czeka na jakis odzew z jej strony ale to bardzo wątpliwe bo wtedy my mamy prawo rządać odszkodawania od banku za ujawnienie danych a w tedy bank wybulic bedzie musiał za jej pomyłkę sporo pieniedzy więc dyrekcja jej banku nie zdecyduje się walczyć o jej parę setek,bo stracili by duzo więcej no i nadszarpneli by swoją wiarygodnośc jako bank . Jesli jemu bysmy byli winni to wtedy było by nie ciekawie ale to ewidentny jej błąd do on konto podał jej dobre a to ona się pomyliła i na dodatek nie zauważyła innych danych któe się jej nie zgadzały z tymi na przekazie i podała dane osób nie winnych bo co my chcielismy tego?nie.
Czekać mamy na jakiś sygnał z jej banku ale to znikome szanse są na to , no to czekamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.
Tak przeprowadzamy się do mojego męża rodziców.
Magda to dobrze ze wiesz na czym stoicie. No i niech pieniądze leżą 😉 🙃
U nas tez nocka beznadziejna ale to norma, Mały śpi od środka nocy z nami po środku. Nie przyzwyczaił się bo czasami potrafić całą noc spać w swoim łóżeczku i dobrze.
Idę bo się właśnie obudził...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haj,
ja narazie na chwilke, bo chcialam sie tylko pochwalic, ze w koncu spelnily sie moje marzenia i moja najlepsza przyjaciolka, ktora znam 27 lat zaszla w ciaze po latach staran i leczenia!!!! 🤪 trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo dobrze, blagam, ja az sie poplakalam! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko suuuper 🙂
Gratulacje dla przyjaciółki ! 🙂

Magda kurcze głupia sytuacja, ale powiem Ci szczerze... jeśli to nie jest oszustwo to wiesz co ja bym jednak oddała kase. Bo postaw się w stuacji tej babki. Albo gdybyś Ty si e pomyliła i przelała komuś kase, to pewnie chciałabyś ją odzyskać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście że bym liczyła na ludzką wyrozumiałość ale ja teraz po tym jak bylismy w banku i wszystko opowiedzielismy sama niczego na własną rękę nie zrobie jedyne o czym mażę to zapomnieć o tej dziwnej historii .
Rozdmuchało się to już mocno i dla naszego dobra będzie czekać ja nie znam tej kobiety,może ona w ten sposób dorabia sobie? nie mam pojęcia kto jest naprawdę po drugiej stronie .
Kończe już te opowieści i nie chcę mysleć juz dzis o tym !!!!!
A Ty Kasieńko jaki wózeczek upatrzyłaś dla Emilki?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Netinetko! Pogratuluj przyjaciółce i oczywiście trzymamy kciuki!!!! Żeby wszystko pomyślnie przebiegło aż do samego końca!! U mnie podobna sytuacja ale z kuzynką.... od wielu lat stara się o dzidzię... jest po specjalnych zabiegach, kuracjach.... i ostatnio mi mówiła że była w ciąży przez jeden dzień! Mówi że dla niej to wspaniała wiadomość bo przynajmniej wie, że może nareszcie zajść w ciążę!! Starają się dalej i mam nadzieję że już wkrótce będzie tak szczęśliwa jak Twoja przyjaciółka!!
Kasia - ja bym zrobiła tak jak Magda - nic na własną rękę. Sprawa za bardzo się rozdmuchała i teraz trzeba wszystko oficjalnie, a powiem szczerze na miejscu tej babki ja bym ten 1000 odpuściła.. za dużo smrodu może sobie narobić. Ten 1000 może ją kosztować posadę, więc czy warto? No ale to decyzja tej babki - gapowe trzeba czasami w życiu zapłacić.
A my mamy w końcu rower w domu 🙂 mam nadzieję, że jak Ala pójdzie spać to uda mi się zrobić trening 😁
A! I u lekarza ok - Aluni bioderka zdrowe, a mi zalecił na te plecy domową rehabilitację... za 3-4 miesiące do kontroli - jak nie będzie poprawy to na rezonans i będziemy dalej myśleć. Mówił że w takich przypadkach daje się sterydy, ale z racji że karmię piersią to nie może mi dać a poza tym powiedział że wolałby się póki co wstrzymać z takimi lekami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
tatuś usypia Olinka a ja mam chwilę żeby do was zajrzeć 😉
mi sie tak smuto robi jak dobrzy ludzie tak bardzo chcieliby miec dzieciątko a nie mogą, a taka nastolatka wpadnie że tak brzydko powiem i wyrzuca dziecko na śmietnik 😠 😠 takie to niesprawiedliwe..
może i nie dlugo moja przyjaciółka się pochwali dwiema kreseczkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Wysa witaj, 😘

Madzia - tak jak myślałam.tylko wina pracownika banku bo niby skąd facet znałby Wasze dane przed przelewem??A swoją drogą to Wy i tak dużego pola manewru nie macie....bo niby komu macie teraz te pieniądze oddać??Facet swoje już dostał a tej babce nic przelewać nie będziecie,bo na jakiej podstawie??Jesli chcielibyście oddać te pieniądze,to tylko na to konto z którego wpłynęło nie inaczej,bo wtedy to już Was oskarżą o jakieś machloje.No i babka z tamtego banku ewidentnie idiotka,jak stażystka....i powiem Ci,że ja jako pracownik banku absolutnie na Waszym miesjcu nie czekałabym na nic tylko zgłosiła to podanie Waszych danych i ten błąd...ja wiem,że kto nie pracuje ten się nie myli,ale tu facet już do Was wydzwanial i ona groziła,to nie był przyjemne...trudno jak jest gapa i jeszcze popełnia podstawowy bląd jakim jest ochrona danych i tajemnica bankowa,to za to się płaci,niech może znajdzei inną, mniej odpowiedzialna pracę.... 🤨

A wózek Madzia fajny,ja nic nie kupuję bo mam spacerówkę fajną od głębokiego.

A dziś miałam wolne razem z Marcinem czekaliśmy na faceta od okien,zgłosiliśmy juz sprawę do producenta,bo od zamontowania okien,non stop wiało i już firma która okna montowała była z 4 razy i jak pojechali było ok,a jak tylko otworzyłam okno i zamknełam to już wiało i w ogóle opcji rozszczelniania nie moża było zrobić,bo zaraz się okno samo uchylało...i się wkurzliśmy,przyhechal gostek z Grodziska WLkp.i jak zobaczył pierwsze okno,to powiedział,że zglosi to i tamta firma będzie obciążona kosztami,bo przkręcili zawiasy na amen i on przyjedzie za 2 tyg. i będa te okna wyjmowac i montowac od nowa.... 🤔 Odlot... 🤔

Dzisiaj poszukiwaliśmy po hurtowniach fotelika do auta i wiecie co jak potem zajechaliśmy na zakupy takie codzienne i zobaczyłam,że Bebilon z 37zł kosztuje 46zł.... 😮 😮 😮 to mnie zamurowało.

Od jutro spróbuje Dukana,ale jak mi nie podejdzie to daję sobie spokój,obadamy co i jak... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Jest tak dokładnie jak mówisz Gabiś, mam tylko jeszcze trochę serca i nie chcę by ją pozbawili pracy ale gdy jej przyjdzie do głowy wydzwaniać to tak właśnie zrobię jak mówiłam wczesniej.
No a co do okien to robia takie rzeczy na sztukę byle by komuś opchnąć i już , narobią Ci jeszcze bałaganu 😠 😞 ale za to będą szczelne to najważniejsze .
Kasiu ja też chcę na spacer........ 😞
Daniela nie ma i mogę tylko pomarzyć o wyjściu 😞
No a co do cen to wszystko radykalnie poszło w górę 😞 😠 aby zarobki stoja w miejscu 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DObry wieczór 🙂
Kacperkowi gratulujemy ząbka 😉
Netinetko super że w końcu przyjaciółce się udało zajść w ciąże 🤪 będziemy trzymać mocno kciuki 😆
Pszczółka dobrze, że z Ali bioderkami wszystko ok. miejmy nadzieję że Twoje ćwiczenia w domu pomogą i że obędzie się bez sterydów.
Gabiś trzymam kciuki za dukana 😉 tzn za Twoją silną wolę 😜
U mnie jest zmiana - nie mam już temperatury, ale za to doszedł okropny katar 😠 łeb mi pęka. Najgorzej, że prawdopodobnie zaraziłam męża 😠 mam tylko nadzieję że nie przejdzie na Maję 😞 chciałam się umówić na wizytę do lekarza to pani w rejestracji powiedziała, że już wszystko zajęte i ona może poprosić lekarza żeby do mnie zadzwonił 🤢 no więc wczoraj wieczorem zadzwonił i postawił diagnozę, że grypa 😮 i że muszę brać paracetamol i odpoczywać 😮 o 5 centymetrowej guli na szyi (powiększonym węźle chłonnym) już mu nawet nie zdążyłam powiedzieć 🤢 masakra jakaś 🤢 a w środę przylatuje moja siostra z mężem i córeczką 😲 obym jeszcze ich nie zaraziła 😞 mam nadzieję że jak jutro wstanę to ból głowy minie 😞
Dobranoc Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izulka taka właśnie Anglia oni tylko ten paracetamol na wszystko przepisują 😠
A to juz Twoja Ula przylatuje? wow a pamietam jak jeszcze jesienią pisałaś że dopiero w styczniu i że nie możesz się doczekać, a to tak zleciało 😆 super poróbcie zdjęcia dziewczynkom i pokaż je nam ciotkom 😉
ja uciekam na seans filmowy z męzulem 😜
spokojnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!
Ale mam dzisiaj czytania 🙂 No to do dzieła :o)
Jejku Magda ale masz problemów z tym przelewem... ale macie rację, oddasz kasę złej osobie i suma sumarum Wy będzieice mieli problemy... czasem mozna iśc na rekę, dogadać się i zrozumiec drugiego cżłowieka który sie zwyczajnie pomylił, ale ta sprawa zrobiła się trochę zakręcona... no trudno, kobieta odpowie za pomyłkę ale oficjalną drogą kasa od was wróci i nikt stratny nie będzie...
Dzięki Kasia za linka, jutro się bliżej z tym zapoznam bo dzisiaj wyszarpałam chwile tylko na Brzucha i zaraz ide spać...
Magda co ty gadasz, jak sie wydurniłas z fotelikiem... normalny fajny fotelik kupiłaś, a to że ktos chce inny czy droższy to nie znaczy że Twój jest zły... a wózek zaraz obczaję jak dojdę do postu z linkiem :o)
No doszłam... Magda wózek jest sliczny!!! Ja na razie nie szukam, ale przed wakacjami spróbuję sprzedac juz ten nasz TAKO i poszukam czegos lekkiego... ten który pokaząłas bardzo mi sie podoba, chce zeby się rozkładał do pozycji leżącej...
Wysa to duzo Kacperek spi w dzień... Mateusz tylko 2 razy i w sumie to wychodzi max 3 godziny, ale czasem spi tylko 2 razy po 30 min... 🥴 Gratulujemy Kacperkowi zabków!!!
Łajsoka mysle, że teraz to już będziemu Oliemu wychodził ząb za ząbkiem... u nas zanim Mati zrobił się "fajny" minęło 4 miesiące!!!!!
Netinetko trzymam kciuki za Twoja przyjaciółkę!!!
U nas chrzestna Mateuszka stara się o dzidzię juz kilka miesięcy... mam nadzieje że niedługo jej sie uda, bo wiem po sobie jakie to strszne jak czekasz czekasz i nic... trcisz nadziję, masz doła, nie chcesz spotykac sie z przyjaciółmi którzy maja dzieci... bo to wszystko boli, że dla żadnej małej istotki nie jestes najwazniejsza... ale potem to szczęscie - bezcenne 🙂
Kasia kebaba? Olbrzymiego? Ja też chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rany Gabiś co Ty mówisz? Bebilon 46 zł!!!!???? O kurwa za przeproszeniem... my jeszcze nie kupowalismy mleka, tzn kupowałam na poczatku stycznia po 37 zł... aż się boje iść do sklepu 🤢

Wiecie co, u mnie w pracy robi sie coraz wieksza lipa... chyba czas poszukac czegos nowego, nie wiem czy sie uspokoi sytuacja... mój szef chciał zwolnic jednego pracownika i wiedziałam o tym tylko ja... milczałam jak grób choc lubie tego gościa... ale zanim go zwolnił, chciał go sprawdzic pod pewnymi względami i robił to za pomoca róznych osób i ktos temu pracownikowi zdawał relację, kiedy i w jaki sposób go szef kontroluje... i wyobraźcie sobie, że mój szef, po 6 latach nienagannej współpracy ubzdurał sobie, że to ja musiałam powiedziec temu pracownikowi... zastanawiałam się setki razy, wobec kogo mam byc lojalna, ale uznałam, że będe dla tego, który mi za prace płaci, czyli wobec szefa... jak przechodziłam obok pracowników wokół których węszył, to spuszczałam głowe bo mi głupio było spojrzeć im w oczy... aż mnie sumienie gryzło co ze mnie za koleżanka... a tu jeb i tak wina spadła na mnie.. pewnie sie z czasem wyjasni, że to nie ja, ale u szefa już gdzieś zaufanie do mnie będzie zachwiane, a ja sie czuje jak debilka... dosłownie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...