Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Duzo zdrowka dla wszystkich chorych dzieci. Nie chce zapeszyc, ale Oliwia tylko raz jak narazie mi chorowa. Miała ta trzydniowke i to wszystko. Oby tak dalej.
A my mamy juz fotelik wczoraj pojechałam do siostry i okazało sie ze kupiła nowy Kubusiowi i odziedziczylismy stary 🙂 Trzeba było tylko go wyprac i jest jak nowy. Ale zeby go zamocowac to niezły wyczyn. Wczoraj jak wracalismy to siostra nam go zamocowała wiec trwało to chwile, a pod domem trzeba było go odpiac i zabrac do prania i teraz bede sie pewnie meczyła zeby go znowu zapic. Ale jak wracalismy to juz spokoj, duzo miejsca miała ani razu nie musiałam jej zabawiac 🙂 bo w tamtym to cała droge była awantura. Mamy taki http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-ramatti-venus-comfort-4xgratis-i1474495297.html
Po wczorajszej probie moge powiedziec ze sie sprawdził Oliwia grzecznie siedziała nawet sobie mruczała pod noskiem czyli było jej wygodnie 🙂
A dzisiaj ja musze ponarzekac na tesciowa. Dzisiaj pierwszy raz od kiedy Oliwia jest na swiecie sama złapałam za tel i zadzwoniłam do niej z prosba o przypilnowanie małej w sobote na noc bo kolerzanka zaprosiła mnie do siebie. Tomek na nocke wiec nie zostanie. Na poczatku odrazu sie zgodziła co było dla mnie szokiem. A 2h temu zadzwoniła do Tomka, a nie do mnie (bo wiedziała ze jej cos bym powiedziała) i mowi ze nie zostanie bo znajomi do nich przychodza. Nosz kurde ona to nigdy nie moze z nia zostac, a tak naprawde to co weekend albo znajomi do nich przychodza albo oni do znajomych ida. Jakby raz zrobiła wyjatek i została z wnuczka to by nic jej sie nie stało, ale impreza wazniejsza. Chyba sie troche cofneli w rozwoju i czuja sie jak dwudziestolatkowie co weekend cos. Ja im nie załuje niech wychodza, ale jak juz sie zgodziła to nie powinna pozniej odmawiac tym bardziej z takiego powodu. No to wyzaliłam sie, a teraz trzeba przewinac kupke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć 🙂
dzień mnie nie było a tu tyle stron do nadrobienia 😁 widzę że się nie obijacie 😜
My praktycznie też już jesteśmy zdecydowanie na ten fotelik Chicco - myślę że w ciągu kilku dni kupimy 🙂
Karolcia - no myślę że teraz jak już mam auto to będę już częściej 🙂 dziś jeszcze byłam na regulacji gazowni i już chodzi jak ta lala 😁 śmialam się w poniedziałek, bo pojechałam do mechaników zeby ich zapytać co się dzieje z gazownią że mi nie chodzi jak powinna i jak poszłam to im mówię jakie objawy są, co mi się nie podoba w pracy silnika, kiedy co sie dzieje i jakie mam podejrzenia co to może byc. I jak tak im skończyłam mówić to jeden do drugiego mówi, że "no ta pani to się chyba zna" i tak mi się śmiać z tego chciało że z przekory jak zaraz jeden z nich mnie zapytał jaki mam samochód to im odpowiedziałam celowo "bordowy" i dopiero po chwili powiedziałam jakim autem przyjechałam 🙂 W każdym razie dzis u nich bylam, podpieli mnie do komputerta i się okazalo ze wystarczyla sama regulacja 🙂 Mam nadzieję, że teraz już będzie ok 🙂
Ale co do wyjazdow do Szczecina to myslę że za jakis miesiąc może nam się uda spotkac 🙂 teraz w weekend idziemy na wesele, za tydzien pracuje ale powoli juz chce zaczac wlasnie jezdzic do Szczecijna regularnie 🙂
Netinetko - duze puszki w dozie tez sa - ale to musisz sobie przeliczac ceny bo na niektore jest znizka 25% na karte dla mamy i malenstwa a na niektore nie.
Biedny Jasio 😞 ucaluj tego szkrabka Madziu!! Dużo siły dla Ciebie i dla niego! Bidulek się namęczy 😞 duzo tych zastrzyków będzie miał?
Netinetko! Jak potrzebujesz tira to ja Ci jednego ze swoich podeślę 😁 ładowny do 24 ton więc myślę że wystarczy, co? 🤪
Madziula - wiesz ze u nas zawsze mozesz sie wygadac... szkoda tylko ze Twoje kontakty z rodziną są takie suche 😞
Ale widać że Olinkowi sie podobalo na basenie!! Super 🙂 fajnie ze macie tak blisko i niedrogo!
My podobnie jak większość Majówek kąpiemy codziennie, ostatnio ja niestety musze bardzo często sama to robić, a jest coraz trudniej bo Ala sie kreci, wstaje i zawsze się gdzies poslizgnie... ale glowkę za to myjemy co 2-3 dni.
Radzia - Mati jak zwykle niezły jajcarz 😁 a my na odparzenia mamy tormentiol - na razie używałam sporadycznie jak było lekkie zaczerwienienie, bo n aszczescie porządnych odparzen nie bylo.
Beatko - Wam też duzo zdrowka!! I Wam Kasiu, bo poisalas ze cos znowu sie zaczyna!
Oj teraz doczytałam że Amelka do spzitala idzie 🤢 🤨 😞 😞 😞 😞 😞 biduleczka nasza 😞 duzo zdrówka nasza najstarsza majóweczko!!
I Blabla chora!! 😞 ech niech ta wiosna w koncu do nas p0rzyjdzie bo przykro czytac ze co chwile jakiś brzdac kaszle 😞
Co do spotkania to ja podobnie jak Netinetka odpadam na 18.06 - ale inne terminy mi pasują 🙂
Taa Łajsoka - Pszczoła siedzi i na FB i na brzuchu i próbuje napisać coś sensownego ale mała Ala co chwile jej przeszkadza 😉 i już pisszę tego posta prawie drugą godzinę... heheh
Noooo - skonczylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Amelka 😞 Beata wysyłam Ci mnóstwo siły ! Wiem co czujesz... a dodatkowo masz jeszze drugiego Szkraba w domu 😞 Zdrówka !

Karolcia kij w oko teściowej 😠 ja bym do niej oddzwoniła 😜

Też Emile kąpie codziennie, a włoski tak jak Wy tak co 2-3 dni.
Współczuje Wam z tymi brodzikami 🤢 jak widzę jak Emila rządzi się w dużej wannie to już nie umiem wyobrazić sobie jej w małej wanience.

Kurde wiecie co mam tak mega problem po szpitalu. Emilka w szpitalu nauczyła sie, że usypiam ja na rękach i do spania ze mną w łóżku. Dzisiaj w ciągu dnia nie dałam za wygraną i nie usypiałam jej na rękach, ani nie kładłam się z nią w dużym łóżku. Odkładałam ją do łóżeczka, tak jak przed szpitalem, oczywiście za każdym razem porażka i Emila hop na nóżki. Wynik taki, że pierwsza drzemka trwała 20 min, ale zasnęła sama. Druga drzemka, Szymon się poddał i uśpił Emile na rękach, pospała aż 30 min. Suma - 50 min spania na cały dzień 😲 teraz śpi... ciekawe jak długo
Już tydzień trwa tępienie przyzwyczajeń szpitalnych i nic 😠 nosz kurde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo właśnie Łajsoka miałam pisać o Olim !!! Byłam w szoku jak super telefon do ucha przykłada i stara sie powiedzieć halo 🤪 no rewelacja

Teraz doczytałam o BlaBli eh Zdrówka !
Netinetko już doczytałam, że wyjeżdżącie 18 czerwca... hmm a może jednak już teraz zarezerwujecie dla nas jakis weekend w lipcu hmm? 🙂 u mnie znowu początek czerwca odpada bo lecimy na wczasy
Musimy już teraz ustalić i się tego trzymać... i jak bedziemy chcialy jechac gdziekolwiek, to juz mozemy powiedziec, o wtedy nie mozemy bo mamy spotkanie Majówek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak dla mnie może być 😉 bo nad morze to jakoś w lipcu skoczymy a pod koniec sierpnia Anglia 😉
Kasia ja tez się zmagam z tym, ale strasznie ciężko było z oduczaniem od cyca 🤢 i wtedy Olinek wtulał sie we mnie lub Mariusza i zasypiał, czasami położę go w łóżeczku i głaszcze śpiewam i zasypia, ale nie zawsze to działa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Emka pięknie się pluska!! 🤪
Co do naszego zlotu to tj pisze Kasia - ustalimy jeden termin, zrobimy rezerwacje i już. Bo jka będziemy czekać to zawsze komuś coś wypadnie.. tylko trzeba własnie rzetelnie ustalić termin....

Może zróbmy listę i wpisujcie kto kiedy może a kiedy nie, bo tak to teraz ja już nie pamiętam kto kiedy wakacje ma itd. Skopiujcie listę od 1 dopiszcie siebie i przy swoim imieniu wpiszcie kiedy nie możecie. Wtedy będziemy miały w jednym miejscu wszystko 🙂 (kolejna osoba kopiuje wszystkie wczesniejsze i dopisuje siebie, itd.):

1. Pszczoła - 18-19 czerwca (wesele) i najprawdopodobniej 29 lipca (też wesele)
2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia Emilka w wannie super rozrabia... ja tez nie wyobrażam sobie kąpania Mateusza w wanience... zresztą my go kąpiemy w wannie juz od jakiś 2 m-cy albo i dłużej...
Oglądam YCD ale wczesniej oglądałam na dwójce Rodzinka.pl... jak dla mnie świetny serial, taki lekki... o nic w sumie tam nie chodzi ale jest zabawny 🙂
Resztę zaległości doczytam jutro bo dzisiaj nie mam juz siły jakoś... i musze obejrzec filmik z Olim...
Amelka do szpitala idzie? 😞 Trzymajcie się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1. Pszczoła - 18-19 czerwca (wesele) i najprawdopodobniej 29 lipca (też wesele)
2. Radzia - od 27 sierpnia Chorwacja reszta do dyspozycji
3. Łajsoka - cały czerwiec, lipiec, 30 sierpnia Anglia
Tłuste dzień dobry 😁 ja już wcinam pączki 😜 później zrobię faworki 😜
jeszcze co do tych terminów na nasze spotkanie to wpisałam lipiec jako wolny, co prawda zamierzamy jechac nad morze ale jeszcze nie ustaliliśmy kiedy dokładnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...