Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej
My wakacje spędzamy w domu, nie mamy planów a jak jakis się pojawi to nie będzie na dłużej niż weekend .
1. Pszczoła - 18-19 czerwca (wesele) i najprawdopodobniej 29 lipca (też wesele)
2. Radzia - od 27 sierpnia Chorwacja reszta do dyspozycji
3. Łajsoka - cały czerwiec, lipiec, 30 sierpnia Anglia
4.Magda-my się dostosujemy do danego terminu w 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No teraz mam chwilkę-Dzień doberek 🙂
U nas nocka taka w miarę , płakał bez powodu kilka razy ale jak go przytulałam to mijał lamenty 🙂



Śniła mi się Beata z Amelką , mam wstręt do szpitali po porodzie z Kubą {wyprawiałam im tam cuda , tak chciałam do domu , Kuba miał wysoka bilirubinę a ja tak tęskniłam za domem że rozbronili mnie z panią d.pediatrą bo poleciałam do niej z rękoma itd.było wesoło}
i samo słowo szpital działa na mnie piorunująco.
Beatko daj nam znać co u Was.

Filmik z Emilką powinien dostać Oscara no ale mama Kasia się spózniła bo Oskary rozdane. 😁 😉Emilka jest taka smieszna , słodka, Kuba jakie oczy postawił jak zobaczył Emilki włoski"jakie ona ma długi włosy jeju!!!"

My naprawdę nie planujemy wakacji bo mamy kupę roboty w domu na zewnątrz i wewnątrz , zresztą u nas do okoła pełno jezior i mozna wyskoczyc jak się mocno uprzemy , więc jak już ustalimy termin to nam będzie i tak pasował .
Netinetko jak Blanka ? nic nie piszesz jak u Was z tą 3 dniówką 🤢

Uciekam do garów a potem do koleżanki na plotki idę 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1. Pszczoła - 18-19 czerwca (wesele) i najprawdopodobniej 29 lipca (też wesele)
2. Radzia - od 27 sierpnia Chorwacja reszta do dyspozycji
3. Łajsoka - cały czerwiec, lipiec, 30 sierpnia Anglia
4. Magda-my się dostosujemy do danego terminu w 100%.
5. Kasia - 4-5, 11-12 czerwca, 6-7 sierpnia wesele. W lipcu, bądź sierpniu chcemy wyskoczyć na Mazury, ale to już dostosujemy do Majówkowego spotkania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a teraz się witam 😉

Radzia aż tak źle z nockami u Was? 🤨

Magda jak u koleżanki na plotach 🙂

U mnie już o 8:15 była przyjaciółka 🙂 potem o 13 wyszłam z Emilą na spacer bo nie miała gorączki... ciepło jakby już wiosna była 🤪
A teraz siedzę i objadam sie lodami z Biedronki 😁 Pamietacie lody krówkowe ?? jaką furorę robiły w czasie ciaży 🤪 😁 😁
Ach i melduję, że też zjadłam dwa pączki i chętnie zjadłąbym jeszcze faworki ale ja to daremna jestem w gotowaniu jak już wiecie ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha pamiętam 😁 i jeszcze big Bambi toffi 😁 ale jak jednak najbardziej przepadałam za"lizakami" lodowymi, cytrynowymi,bo uwielbiałam tak siorbać 😁
i placki ziemniaczane 😁 jak nam rozstępy wyskakiwały po nich 😁 a propo to jak wchodziła do nas to wcisnęłam po lewej watek majówek 2011 i tam też dziewczyny nakręcają siebie jedna zjada cos i zaraz idzie na wszystkie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaaaaa Łajsoka hahaha 😁 zaraz padne ze śmiechu... faktycznie jadłaś te lody wodne 😁 i cos tam jeszcze śmiesznego z arbuzem było, że chyba Mariusz Ci powiedział, że już jeden masz 😁
Hahaha no to super, nie ma to jak grupowe obżarstwo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahah taaa arbuza miałam z brzucha 😁
kurcze uciekam spać, padam bo Oli dziś wstał ok. 5 i juz nie spał 🤢 potem cały dzień latałam , to kosmetyczka 😜 to obiad to faworki, zabawa z krasnalem i zleciało..w ogóle to myślałam że dziś mamy tą kontrolę bioderek i tak Mariusz wrócił z nocki ja juz byłam ubrana pyziolek też, ale jakoś tak jeszcze zaglądam do książeczki a tam że mamy na 4 marca 🤔 tylko jutro Mariusza nie ma i przez całe miasto będzie z dzieckiem szła o 7 rano 🤢 🤢
no nic do jutra... aaa kotki dwa... ach spij kochanie...dobranoc, dobranoc, niech gwiazdek lśni moc...tak z przyzwyczajenia bo zawsze śpiewam tak krasnalowi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja najbardziej pamietam lody krówkowe i placki... ale placki to ja ogólnie mogę jeśc na okrągło 😉
Kasia niby takie tragiczne te noce nie są, ale nie zmienia to faktu że brakuje mi przespanych nocy tak od deski do deski... 😞
Idę chyba spać, doła mam jakiegos ale nie wiem dlaczego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kasia nie chwalę się autem bo w sumie nie ma się czym chwalić 😜 Ponieważ ja teraz zabieram samochód to Henryk kupił sobie drugi, żeby do pracy dojeżdżać i odbierać Maję ze żłobka - czyli wyjdzie mniej niż 10 km dziennie 😜 chciał mały samochód z małą pojemnością silnika, żeby opłaty były tanie i kupił czerwone Polo 1.4 z 98 roku 😜
Magda fajnie że Daniel wziął sobie urlop - w końcu trochę sobie odpoczniesz 😉
Beata ucałuj od nas Amelkę 😘 trzymamy kciuki żeby w szpitalu ją szybko wyleczyli i żebyście zaraz wróciły do domu.
Netinetko mam nadzieję że u Blabli to trzydniówka i zaraz już będzie ok.
Olinek jak super mlaska 😁
Ojej oby to nie był krztusiec u Amelki 😲
Karolcia no to fajnie że macie jeden wydatek mniej 😉 A co do teściowej no to naprawdę się popisała 😮
My Maję kąpiemy codziennie i włoski też myjemy codziennie - no chyba że gdzieś jesteśmy i później wrócimy do domu to wtedy sobie odpuszczamy 😉
Kurcze Kasia mam nadzieję że uda Wam się Emilkę przestwaić z powrotem 🤨 u nas jest jeszcze gorzej - wczoraj musiałam spać z Mają na rękach 🤢 tysiąc razy próbowałam ją odkładać i od razu była histeria 🤢 teraz zasnęła normalnie ale aż się boję że się niedługo przebudzi i będę miała powtórkę z rozrywki 🥴 wydaje mi się że to przez zęby ale w sumie tak do końca nie jestem przekonana 🥴
Emilka jaki słodziak 😁 a włoski to ma fachowe 😁 😁
Usta usta lecą we wtorki na TVN o 21:30 polskiego czasu 😉 uwielbiam 😁
i YCD też lubię 😜
Och ja to bardzo dobrze placki pamiętam 🤪 😁
Wiecie ja odkąd wróciłam do pracy to stwierdzam, że dni są stanowczo za krótkie 😞 dopiero co wstaje, a to już znowu się trzeba kłaść 😞
Dzisiaj byłyśmy w żłobku 2 godziny i po raz pierwszy zostawiłam Maję samą (tzn siadłam z Vivą w biurze i sobie poczytałam 😉) ale stres był straszny. Najpierw nie mogłam wyjść bo Maja na mnie wisiała. Później Jess (jedna z przedszkolanek) wzięła Maję na dół do przedszkola. Pokazała jej wszystkie kąty i wróciła na górę. Na początku Maja nie chciała zejść z rąk ale później stopniowo zaczęła się bawić 😉 pojechałyśmy na 9 rano, a o tej godzinie Maja ma zazwyczaj swoją drzemkę więc była bardzo zmęczona 😉 jak już po nią przyszłam to spała takim twardym snem, że obudziła się dopiero po 1.5 godziny w swoim łóżeczku 😜
Jeszcze w przyszłym tygodniu idziemy na 2 godziny 😉
Zmykam spać 😉 Dobranoc, pchły na noc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Ja wpadłam tylko na chwilkę, żeby życzyc Pani Emilosławie wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim duzo zdrówka którego ostatnio jej troszkę brakuje... Nie choruj juz nam długowłose piękności, całujemy Cie mocno i mamy nadzieje juz niedługo poznać Cię osobiście 😘
A u nas nocka dziwna 🤔 Matik obudził sie ok. 23 i bez melka sie nie obeszło choc na ogół je dopiero koło 3-ej... ale jak zjadł o tej 23 60 ml mleka to do rana już nie jadł... ale za to budził się, miałam wrażenie że co 15 min i herbatka herbatka herbatka... ja za nim nie nadążam bo on co noc robi coś innego... 🤢
Izulka cieszę sie, że mai żłobek podoba sie coraz bardziej, jestem pewna że nie będzie źle...
A co do tego krótkiego dnia jak sie pracuje, to wiem co czujesz... ja wracam z pracy ok. 16-tej i własciwie do 19 bawimy się z Mateuszem a potem już rytuały związane z kapielą, zasypianiem, jedzeniem i padam na ryj... i od rana to samo... taka nudą wieje w naszym zyciu że masakra... przy małym nawet filmu nie moge obejrzec bo ciągle musze gdzies za nim chodzić, bo on normalnie ucieka nam do babci 😜 śmiejemy się że ucieka z domu, bo nasz dom to dwa pokoje a duzy pokój to dom babci... no i Mateusz nam nawiewa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Dziekujemy za piekne życzenia i również życzymy wszystkiego co najlepsze 😉
My też liczymy na szybkie spotkanie, wiem, że teraz zależy to od naszego zdrówka 🤨

Mi też brakuje obejrzenia sobie filmu z Szymonem 😲

Izullka widzisz coraz lepiej Wam idzie ze żłobkiem 🙂

Beatka co u Was, jak Amelka?
Netinetko nic się nie odzywasz, zaczynamy sie tu martwić... daj znać co z BlaBlą

Wasze Dzieci też tak wszystkim rzucają ? czy tylko moje dziecko jest takie "rozrzutne" 😁 Emila wszystkim rzuca z takim impetem, że jakbym czymś dostała to podejrzewam, że mam ładne limo. Np cały czas stoi herbatka na stole (mamy taką niską ławę w salonie) Emila jak chce sie napic to podchodzi i pije, jak juz sie napije to z całej siły rzuca butelkę na podłogę 🤢 i tak ze wszystkim... ściąga paputki i rzuca przed siebie na odległość metra.
A jak juz jestem przy paputkach, to dopytawalam jakie buciki mam kupic dla Emilkii, podobno bardzo dobre są buciki z firmy Befado - polska firma. Mają certyfikaty i są usztywnian, że nóżka się nie wykrzywia... i ceny baaardzo przystępne 😉 http://www.befado.pl/nasze-obuwie/obuwie-dla-dziewczat/poniemowlece

A wczoraj zapomniałam Wam napisać, że Emila dorwała z ławy pączka i go konkretnie ugryzła 🥴 a dzisiaj zjadła mi 1/3 bułki z masłem i dżemem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 my juz po usg bioderek, wszystko jest w porządku 😉
Kasia Oliwier tez jest "rozrzutny" i to też konkretnie, też rzuca niekapkiem jak się z niego napije 🤢 ostatnio sięgnął z lawy w pokoju pusty kubek po kawie mocno nim stukał a potem rzucił 🤢
Fajne te buciki 😉 my mamy z firmy ZETPOL usztywniane lepiej sie w nich chodzi Oliwierkowi 😉 http://zetpol.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Oliwka Kasiu zrzuca wszystko co ma w łapkach albo co na ławie lezy. Najgorzej jak w chodziku jezdzi bo nieraz ja na troche wsadze to wtedy wszystko z szafek wyrzuca ładowarki w kontaktach jak sa to wyciaga, trzeba uwazac. Albo jak ma jakas zabawke w raczce to podjezdza do stołu, a mamy szklany i z całej siły wali az kiedys pobije. Zmiana pampersa to nie lada wyczyn obraca sie na brzuch nogi do gory nie moge jej pieluch zmienic nie denerwujac sie przy tym.
Takze kapiel tez jest u nas codziennie ona tak rozrabia w ciagu dnia ze na wieczor jest cała spocona i brudna, a włoski myjemy co drugi dzien.
Netinetko czy Blabla zasypia jeszcze z pieluszka tetrową ? Oliwia tak sie przyzwyczaiła ze bez w ogole nie zasnie, a własciwie to ona wcale sie z nia nie rozstaje.
Zaraz poszukam kilka stron wstecz tej listy ze zlotem majowek i dopisze siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawet nie mówcie o zmianie piluszki, bo mnie już czasem szlag trafia. Emila się tak wierci, a jak ją położe na plecy, to ok leży, ale ma takiego focha i krzyczy wniebogłosy, pewnie ja na ostatnim piętrze słyszą.
Łajsoka słyszałam że ta firma Zetpol też jest bardzo dobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj zmiana pieluszki to faktycznie masakra, hałabała tez nie chce leżec nie da sobie normalnie zapiąć pampersa, nie mam siły do niego, tak samo dzis na bioderkach położyłam go na tej kozetce a on krzyk i wstaje, ale Pan doktor obrócił ten telewizorek i Olinek jakoś się uspokoił bo zagladał co tam jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy za życzonka 😘
Łajsoka wczoraj mąż mi wysłał ten filmik na gadu, śmialam się jak głupia...
A co on tak od wczoraj krąży w necie ? najpierw maż mi wysłał potem kumpela, a teraz Ty 🤪 czyżbys,my mieli wspólnych znajomych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaah ja ten filmik znalazłam na Facebook'u 😜 😁
Oli śmiał sie jak ta dziewczynka się chichrała 😁
muszę pranie rozwiesić.. atak mi sie nie chce 🤢 Mariusz ma dziś 24 godzinny dyżur w Zbąszyniu 🤢 kupiłam Olinkowi soczek ale nie chce pić, tylko woda i woda 🙂 dzis pierwszy raz bedę robić krasnalowi kisielek sama 🙂 zobaczymy jak wyjdzie 😜 i czy bedzie smakował temu pyziolkowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...