Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emilka jest niesamowita 🤪 ja bym schrupała ☺️i jak fajnie paluszkiem pokazuje i robi "muuu" 😁 😁 a w szafie chyba robiła wiosenne porządki 😁 ślicznotka 😘
u nas mały sukces krasnal wypił 80ml mleka 🤪 chyba zaczyna się wkręcać w modyfikowane i cyc juz całkiem pójdzie w odstawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
w szoku jestem ile Emka potrafi!!! I ten paluszek jest boski!! 😁 Bajeczna 🙂
Oliwce i Oliwierkowi gratuluję pierwszych kroczków!! Tylko patrzeć a zrobi się ciepło i dzieciaczki same będą do piaskownicy biegać 😁
Łajsoka - super że Oli powoli przekonuje się do mleczka 🙂 daj znać potem jak w nocy dał radę 🙂 Ja dziś kupiłam NAN z kleikiem ale jeszcze jej nie podałam, bo teraz na kolację podajemy Ali kaszkę łyżeczką i na razie daje to lepsze efekty niż jak mleko było na dobranoc. A to z kleikiem spróbuję w nocy może.
Przypomnijcie mi jeszcze który to niekapek był taki super? Bo chyba będę już musiała w końcu kupić!

Ściskam Was mocno i lece już spać bo przez ten katar jestem wykończona.... 😞

PS. Laski - skoro jeziorko nam się podoba to ustalamy termin i robimy rezerwację!!!! Żeby się udało wtedy kiedy nam będzie pasować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Wysa to naprawde super Kacperek spi... Mati idzie spać ok. 20-tej, budzi sie milion razy w nocy i tez wstaje o 6-tej 🥴
Madzia w pracy jak na razie w miare ok, ale wiem że to chwilowe... a z tamtej pracy to sie jeszcze nikt nie odezwał...
Odnosnie szpiku i pomocy, to ja jeszcze chcę sie że tak powiem "oddać na części" tylko nie wiem, czy wysyatczy np oświadczenie że chce zeby pobrali moje organy?
Gabiś zdrówka dla Was... no i fajnie że Twój mąż ma teraz bliżej do pracy i więcej czasu dla Was :o)
Wooow gratulacje dla Oliwki poerwszych kroczków no i w ogóle!!!! A ja miałam się chwalić, że mato zrobił dziś sam 4 kroczki sam a tu nas Oliwka przyćmiła 🤪
No i dla Oliwierka tez gratulejszym!!! No taki wiek że coraz częściej będa na Brzuchu takie wieści 😁
Wysa dobrze że wyniki ok... może faltycznie poprsotu jestes przemęczona, teraz wiosna, pewnie odzyskasz siły i będzie dobrze :o)
Oliwka świetne ma te zębulki w tej zawsze usmiechnietej buzi :o)
No Madzia szkoda z ta praca ale faktycznie, dla nas mam praca na zmiany to troche nie bardzo... a ta kolezanka to co sobie wychowuje? 14 lat i go nie zostawi? Szok...
Nie oglądałam tego reportazu o tym szymonku, bo nie miałam kiedy... ale w ogole to ja nie moge takich rzeczy oglądac bo ryczec mi się chce...
Kasia ale fajna ta Twoja Emilka!!!! Normalnie jaka bystra i mądra!!! I ile ona ma rajstopek 🤪 Nie no świetna jest 😁
A u nas nic ciekawego... Mateusz zrobił sam 4 kroki ale przy babci, ja niestety tego nie widziałam 😞
Oglądaliśmy w sklepie foteliki i wózki i chyba kupimy ten wózek co kiedys pokazywałam http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=2697672 i przymierzylismy Mateusza do fotelika, pani polecała Ramatti czy jakos tak... kosztował 299 zł więc niezbyt dużo, jest wygodny, duzo w nim miejsca i dośc mocno sie rozkłada do pozycji półleżącej... http://allegro.onet.pl/fotelik-samochodowy-ramatti-venus-9-18-organizer-i1490487130.html
A i jeszcze jedno, dostałam od męża spóźniony prezent urodzinowo-dniukobietowy... notebooka!!!! Musi tylko podłączyć router i będę do was pisac z mojego osobistego komputerka!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze coś chciałam napisac i zapomniałam... w niedziele jak bylismy na spacerku spotkalismy takich ludzi którzy rodzili w tym samym szpitalu co my ale trochę póxniej, ale poznalismy sie na KTG... i patrzy na Mateusza i mówi " a przeciez Ty chyba miałas miec chłopca a tu niespodzianka?", mówię że żadna niespodzianka, że to jest chłopiec!!! A dzisiaj w sklepie usmiechał sie do takiej pani i ona mówi że ma synka w tym wieku, że ma 9 m-cy i bla bla bla a za chwilkę do Mateusza "ale Ty to widac że taka kontaktowa jesteś, zaczepiasz wszystkich"... musiałam ją oświecić że to chłopczyk jest... to sie druga wtrąciła i mówi, że tez była pewna że to dziewczynka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, u mnie tragedia, teść miał wczoraj zawał, jest w śpiączce lekarze nie dają szans 🤢 🤢 wyć mi się chce, zajebisty, jeszcze dość młody człowiek, nigdy nie chorował. A żeby było śmieszniej to zawału dostał 10minut po powrocie od lekarza gdzie miał robione ekg i było już widać oznaki 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Radzia fotelik ramatti bardzo polecam, Lenka robiła już w nim długie trasy i na śpiocha i bez spania i widzę że jest jej w nim dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
mam nadzieje Kochane ze mi wybaczycie,ze was tak zaniedbalam, ale marzec i kwiecien u nas mocno imprezowy i normalnie na nic nie mam czasu 😞 po krotce poczytalam, bo oczywiscie na raty, bo Blabla mi nie dala, ale juz mam jakis ogolny zarys tego co sie dzieje!
Monia przykro mi z powodu twojego tescia, ale pamietaj, ze trzeba miec do konca nadziej, bo rozne rzeczy sie zdarzaja i cuda rowniez< mam nadzieje, ze tak bedzie w tym przypadku!
Gabis gratuluje Oliwce pierwszych kroczkow, smieszka mala miala dosc juz raczkowania he he, bo swiat jest bardziej dostepny na 2 nozkach! wspolczuje choroby, mam nadzieje, ze za chwile sie skonczy, bo wiosna za oknem!!! 😉
Kasiu jak patrze na Emke to jakbym widziala Blable , tylko u niej ...wlosow chyba 1/4 Emilki wlosow 😁 boska jest po prostu rozrabiara! a te zeby niech juz jej odpuszcza...
Lajsoka trzymam kciuki, zeby Oli szybko przerzucil sie na mleko modyfikowane!jak juz zalapal smak, to juz pol biedy!a i oczywiscie tez gratulujemy kroczkow, tylko te zeby cholerne, biedaczek sie nameczy 😞 a i Oli ma takie same zdjecie jak Bla na hustawce, bo pierwszy raz bylismy na placu zabaw w niedziele i Blanka byla wniebowzieta i kupilismy hustawke do domu a potem bedzie w ogrodzie. aaa i w niedziele na spacerze obok pogotowia zobacyzlam sobowtora twojego meza 🤪 przysiegam identyczny i do tego w takim pomaranczowym stroju, ale nie moglam zdjecia zrobic, bo troche tak glupio, bo kogos przywiezli ☺️
Pszczola widze, ze i Ciebie dopadlo chorobsko, mam nadzieje, ze juz z tego wychodzisz!a ja ta NAN z kleikiem tez podawalam w nocy i u nas zadnej roznicy nie bylo 😠 tak samo sie budzila i rzucala na mleko, chyba jakas sciema, ze dziecko sie bardziej sie zapycha, ale sprobujecie to zobacyzmy! a co do terminow spotkania to chyba cos tam mowilysmy o polowie sierpnia, ale moze sie myle??????niech sie wszystkie dziewuchy wypowiedza, dla mnie to jezioro obok Lodzi moze byc, bo...poweim wam szczerze, ze Zegrze znam z kazdej strony i troszke mi sie juz znudzilo, dlatego jestem chetna o ile termin bedzie mi odpowiadal 😞
Radzia wcale sie nie dziwie, ze Mateuszka biora za dziewczynke, bo on ma takie delikatne rysy twarzy i jest taki slodziutki, ze mniam mniam 😁 ale bedzie dziewuchy wyrywal na ta mine anilka! mam nadzieje, ze z twoja praca sie wyjasni juz niedlugo, zebys juz sie nie denerwowala bidulko. A maz suuuper prezent ci podarowal, tylko pozazdroscic 🙃 a ch i kroczkow tez gratuluje 🙃 ja tez wstaje po kilkanascie razy w nocy i juz nie mam pomyslu, co zrobic, zeby bylo inaczej, bo juz chyba sprawdzialm wszystkie dobre rady...
Madzia wozeczek bardzo fajny a ty taka laska, ze szok!!! 😲 zgrabna mamusia dwoch chlopczykow, chyba jak idziesz z Kuba to biora was za rodzenstwo 😜 szkoda, ze z ta praca nie wyszlo, widzisz jakbys blizej mieszkala to ja bym do ciebie wpadla i sie opiekowala,bo Blanka ostatnio malo w domu przebywa, wiec nie robiloby jej to roznicy gdzie spedza dnie 😉
Izulka ale fajny ten twoj wozek, ja tez mam ochote kupic czerwony, bo taki energetyczny i pozniej w razie co dla chlopca tez moze byc! 🙂 a Maja to naprawde mala modelka, swietnie sie w tym wozku prezentuje. szkoda bucikow, ale moze jakies innej firmy sie uda kupic, zeby byly dobre. my kupilismy takie:
http://allegro.pl/buciki-emel-e51-roz-19-wyprzedaz-koncowek-kolekcji-i1471136641.html
bo jakos wszyscy tak zachwalaj ta firme, ze dobre buty i w ogole...
mam nadzieje, ze w zlobku bedzie juz super i Maja bedzie sie bawila z usmiechem na ustach a ty bedziesz mogla spokojnie pracowac.
Wyska dobrze, ze wyniki dobre, moze rzeczywiscie przemczenie! a Kacperek w wozku bardoz fajnie sie prezentuje, chyba mu wygodnie, ale spioch to z niego niezly, czasami ci zazdroszcze 😉
u nas jak juz pisalam imprezy rodzinno-sasiedzko-kolezenskie!troche wypilam alkoholu przez ten wekend i niestety tez wypalilam kilka papierosow, ale na trzezwo mnie nie ciagnie, wiec sie ciesze! moja pyza to chyba ostatnia bedzie chodzila, bo wzdluz mebli spoko, ale jest taka ostorzna, ze szok 😲 jak ja wola, zeby zrobila pare kroczkow to zastanawia sie chwile ibach na czworakach, ale za to pieknie przesyla buziakia ze mna caluje sie z jezyczkeim hi hi 😁 przybija piatke, pokazuje jaka jest duza, "gdzie kokoszka dziobala", brawo to bije sobie sama za wszystko coz robi, tany tany to robi tak, ze nie wyrabiam ze smiechu, musz eja nagrac, tylko jak widzi, ze ja nagrywam to zabira telefon i po ptokach 😠
ja sie ciesze, ze wiosna juz powoli nadchodzi, ale znow te kilka dni ma byc u nas kiepskie, ale i tak dzis wyszlam na spacer, bo szkoda w chalupie siedziec, skoro nie jest chora, to moze sie jakos zahartuje! a i bylismy na placu zabaw to zaczepiala wszystkich chlopcow i smiala sie do nich i szczerzyla te swoje zabki az w koncu jakas babcia mowi, ze kokietka z niej niezla 😜
ale mi post wyszedl, sorki jak pominelam jakas istotna sprawe, ale lece juz spac, bo tak jak Radzia milion razy w nocy beda pobudki...
dobrej nocki Laski! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!

Ja zaraz do pracy mykam,ale napiszę...właśnie włączyłam Oliwce Emilkę i oglądała jak zaczarowana!!!! 🤪 Piszczała,gadała a jak Szymon mówił do Emilki zrób brawo,papa itp
,to Oliwia też to robiła.... 🤪

Słuchajcie - jaki mniej więcej termin większości pasuje na ten nasz wyjazd do Jeziorska?? Bo ja tak myślę o Marcina pracy i nie wiem jak z wolnym skoro dopiero go przyjęli.Czy ten wyjazd to bedzie np.jakiś weekend??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Gabis wstepnie planowałysmy weekend ale np od piątku do niedzieli...
Mi pasuje cały czerwiec, lipiec i sierpień do 20-go włącznie bo 27-go jedziemy do Chorwacji...
Monia a masz dokładnie ten model fotelika który wkleiłam?
Kurcze przykro mi z powodu teścia... musicie byc dobrej myśli, tak jak Anetka pisze, trzeba wierzyć ze dojdzie do siebie, jest młody, organizm ma jeszcze siłę zeby walczyć...
W szoku jestem ile te Wasze dzieci potrafią... Mati tylko papa i kosi kosi ale pionowo, w sensie że nie klaska jakby bił brawo tylko jakby otrzepywał rączki no i to bach... a i ostatnio mój mąz nauczył go robic "iti"... wyciaga się palec wskazujący i mówi "iti" a Mateusz swoim paluszkiem delikatnie dotyka tego palca i zaciesza jak głupi... hehe... nikomu to do niczego niepotrzebne ale radości przy tym dużo 😁 Poza tym chodzi swoimi ściezkami i w ogóle nie zwraca uwagi na nasze "zrób" czy "powiedz"... ciągle jest zajety czymś ważniejszym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
U nas noc oki 🙂 Dałam na noc kaszkę łyżeczką zjadł 170ml i spał do 2 więc tYLko jedna pobudka 🙂 teraz też śpi. Miałam iść na siłownię o 10 ale przyjeżdża męża brat z żoną i dzieckiem i tego małego będę pilnować. W sumie nie taki mały bo 5 miesięcy młodszy od Kacpra a wyglądają na równych.
Madziu pisałam do Ciebie na gg ale nie było Cię. Co to za praca kochana? szkoda że nie masz opiekunki. Zaczęłaś byś pracę to być inaczej się poczuła i wyszła chociaż z domu.
Hehehe ale Emilka ładnie robi porządki 🙂 a jaka mądra, jak fajnie paluszkami pokazuje 🙂 No i spryciara z niej 😉
Lajsoka oby udało się już nauczyć Oliego pić mleko modyfikowane 🙂 Już jesteście na bardzo dobrej drodze 🙂
Radzia ale super wózek! Bardzo mi się podoba, żałuję że nie poczekałam z kupnem 😁
Hehe dobre były te panie co mówiły że Mati to dziewczynka 🙂 ale się nie dziwię, b tego jego piękne włoski i delikatna buźka... 😉
Ale jestem małpa 😁 To co piszę to potem patrzę a Lajsoka to samo pisze o Emilce i Mateuszku 😁 😁 juz nie będę poprawiać 😁
Monia bardzo współczuję 😞 ale musicie wierzyć że wszystko będzie dobrze i się nie załamywać. Trzymajcie się 😘
Netinetka bardzo ładne buciki 🙂 No i ładnie długi post 😉
Mój Kacper bardzo dużo potrafi robić, ale dużo by wymieniać a nie bardzo mam czas. No ale na pewno nie jest taki mądry jak pozostała reszty dzieci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Oliwice Gabisiowej samych radości i ciągłego pieknego uśmieszku na buzi z okazji 11 🤪 🤪
już sie z rana wkurzyłam bo od 7 wydzwaniałam do przychodni, zarejestrować hałabałę na kontrol bo zobaczyłam że dziś nam wypada kontrola rozwoju, wię dzwonie a tam sygnął zajętości i nic w końcu 15 minut temu jakaś zołza odebrała wielce zmęczona pracą 😠 pewnie miały odłożoną słuchawkę tak jak ostatnim razem jak nie mogłam sie dodzwonic to Mariusz pojechał a one kawka ciasteczka chichy smiechy, po co odbierać telefony jak mozna odłozyc słuchawkę 😠 😠
w każdym razie mamy na 12 do lekarza.
Powiem wam że Oliwier zasnął ok 18 i spal i spał nie wiedziałam czy go wybudzac czy nie ale stwierdziłam że o19:30 go wybudzę bo akurat kąpiel będzie i jakos tak zleciało że zapomniałam ☺️ zjedliśmy kolację patrzę a tu 20 zagladam do krasnala to się przebudzał Mariusz wykąpał go dzieś przed 21 mały zjadł kaszke 200ml i padł wstał dopiero o 4 zjadł trochę mleka modyfi. i znów kima i obudził nas przed 7 🤪 takie nocki to mogę miec, chyba przestawimy godziny kąpieli i wieczornego jedzenia bo ja mu dawałam kaszkę ok 20 bo się bałam że później to jakieś bóle brzuszka, przejedzenie tak na noc ale im później zje tym lepiej śpi 🙂
Madzia szkoda że nie udało Ci się z tą pracą 😞 a ta babka to dziwna szuka pracy jako opiekunka a nie potrafi się dostosować 😮 i takiego kawalera 14 letniego w domu samego nie zostawi??
Netinetko post wyszedł Ci gigant tak jak mi ostatnio 😁
Blabla mała kokietka tak jak Alunia 😁 zaczepialskie te majowe dziewuchy 😁
Monia strasznie mi przykro z powodu teścia 😞 tak jak dziewczyny pisały nie mozna sie poddawać i trzeba wierzyć że będzie dobrze 🙂
Radzia mi sie zawsze śmiać chce jak opowiadasz o Mateuszu, od razu widzę jego śmieszną buzię i minki 😁
no nic ide spic kawkę ubrać sie o na 12 do przychodni.. pogoda straszna deszcz 😞 wiosna się buntuje trochę, ale w marcu jak w garncu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
Oliwcia duuuzo zdrowka i samych radosci
Lajsoka ale ci zazdroszcze takiej nocki, u nas budzenie co godzine i powiem wam dziewczyny ze juz psychicznie i fizycznie wymiekam...... o co chodzi z ta wizyta???ktos wczesniej ci wyznaczyl takie terminy, zeby sie zglosic?u nas nikt mi takich wizyt nie wyznaczal? 😞
Wyska u nas wlasnie najgorsze, ze te wszystkie imprezy sa w post, ale w tym roku karnawal byl wyjatkowo dlugi, wiec tak wyszlo, ale moze i dobrze, bo inaczej bylyby to chyba 2 dniowe imprezy 😁 bo wszystkie urodziny okragle w tym roku wypadaja 😜
Tak jak juz wspomnialam Bla budzila sie dzis co godzine, dziasla sprawdzilam i nic jej nie napuchlo, wiec chyba zeby odpadaja, moze brzuch?bo zrobilam jej nowa kaszke na noc?tak to chociaz do 1 nawet ok spala, a dzis to masakra jakas o 22 juz przebudzenie 😞
musze wam sie pochwalic, ze w poniedzialek bylam w super ciuchexie i kupilam pelna reklamowke letnich pieknych rzeczy dla Blabli za....90 zl, ale bylo tam z 10 bluzeczek, kilka par spodni, normalnie cud malina i bardzo dobrych firm!juz sie nie moge doczekac lata 😜
dziewczyny ile waza wasze dzieci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam o Oliwii ☺️ 100 latek Skarbek 😘 ale już duża pannica 🙂
Ciekawe co tam u Beaty...
U nas też żadnej wizyty z kontrolą rozwoju nie było i nie wiedziałam że takie coś jest. Lajsoka a z tymi przychodniami tak to już jest. Ja mieszkałam w swoim rodzinnym mieście to trzeba było dzwonić kilka dni wcześniej żeby się zapisać bo takie kolejki a tak naprawdę lekarze nie chcą pracować. A w tym mieście że na stancji mieszkaliśmy było to samo w przychodni, nie raz widziałam jak babka nie odbiera telefonów. Zdarzało się że jak ja wydzwaniałam to trwało to godzinę zanim się dodzwoniłam. Paranoja.
Ale fajnie macie z tymi ciucheksami. Tak jak Pszczola mówiła że u nich bardzo tanio. Za to u nas jest bardzo drogo bo w mieście liczącym 20 tysięcy osób jest na pewno 40 takich ciucholandii. Mówię Wam, no na każdej ulicy.
Kacper waży 10.5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
właśnie jem drugie śniadanie i czytam brzucha 😁 u nas cały dzień pada i chmury straszne... 😞 tak jest byle jak 😞
Oliwko - wszystkiego najlepszego Kruszynko kochana!!!! 😁
Monia - strasznie mi przykro z powodu teścia 😞 takie sytuacje które przychodzą z dnia na dzień są straszne 😞 wiem coś o tym niestety 😞
Radzia - Matuś rzeczywiście taki delikatny 🙂 ale ja jeszcze do niedawna miałam tak z Alą 😁 wystarczyło że nie miała na sobie różowych ubranek to zaraz słyszałam że śliczny synek 😜
Przepaszam, że tak męczę... o taki chodzi? http://www.doz.pl/apteka/p51459-Canpol_kubek_treningowy_balonik_270_ml
I gratulacje dla Matusia też z okazji tych pierwszych małych-wielkich kroczków 🙂
A co do lumpków to ja ostatnio wyhaczyłam dla Ali dwie pary jeansów, bojówki, polarek i świetną kurteczkę ocieplaną z kapturkiem i zapłaciłam za wszystko 5zł!! Ale to Wam chyba pisałam 😜
Teraz w sobote miałam znowu jechać ale chora byłam i nie miałam jak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczola to mi chyba nawet z paliwem oplaca sie do Ciebie jechac na lumpy 😁
Wyska nie widac wcale roznicy miedzy chloapakmi na tym zdjeciu 😜 i tak patzr,ze Kacperek na krotki rekaw body, a u mnie w chalupie niestety 20 st i Blanka na krotki rekaw to dopiero latem 😉
zamowilam juz wozek, nie ma odwrotu he he, ciekawe jak sie sprawdzi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółka gdzie u was ten lumpeks?? bo jak bysmy byli w Gw to może bym sobie poodkoczyła i cos wyszukała krasnalowi bo u nas to lumpków pełno ale bardziej ciuchy dla dorosłych, zawsze oglądam się za dziecięcymi ale nic fajnego a jak juz to dla starszych, takich 5-6 letnich dzieci 😞
My po wizycie, krasnal rozrabiał zaczepiał, zawsze gdzies jak jest w nowym miejscu to sie wstydzi a dzis to szaleniec 😁 oczywiście rozmowa i tyle tego było ze zapomniałam zapytac o jakieś tran czy cos jak juz teraz Oli będzie na modyfikowanym, właśnie z melkiem to mamy stopniowo bo wiadomo on był przyzwyczajony do maminego więc nie powinnam sie martwic tylko cierpliwie dawać i napewno polubi 🙂 co do wagi to olinek waży tyle samo co Kacperek 😁 Netinetko nam pediatra mówiła jak bylismy pod koniec stycznia żeby przyjść 16 marca, ogólnie to co 7-8 tyg 🙂 ale teraz nastepna wizyta juz po 1 urodzinach tylko ze prawie caly maj naszej pediatry nie bedzie i dopiero na 25 maja mamy wizytę i szczepinie 🙂
aaa i najważniejsze, zapisałam sie na prawko 😜 miałam na poczatku marca , ale u nas tych szkół chyba z 15 i ciezko było sie zdecydować i jakos duzo osób polecało BINGO więc poszlismy tam dziś i w piatek mam na 17 na pierwszy kurs, ale Mariusza 24h nie bedzie więc przełozyłam sobie i za dwa tyg. dopiero pójde, Bardzo miła pani ładnie mi wytłumaczyła co i jak zobaczymy jak bedzie jak będę juz chodzic pelna parą i dojda jeszcze jazdy 😁 dostałam testy i jak już troche opanuje to będę siedzieć i rozwiazywać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwciu wszystkiego najlepszego!!!!
U nas nocka podobna jak u Netinetki... matik obudził sie po 22-giej i płakał i płakał... w nocy tez mi się budził co chwile z p.łaczem i nic nie pomagało... 🥴
Wyska Ty tez masz fajny wózek, nie narzekaj :o)
Netinetko ostatnio wazyłam Mateusza w domu to waga pokazywała w ciuchach 8600...
My mielismy wizytę w styczniu, bo po ostatnim szczepieniu lekarka powiedziała, że nastepna wizyta konieczna to po roczku ale ona lubi widziec dzieci co 2 miesiące i że mamy przyjść... no i w tym styczniu powiedziała że rozwija sie prawidłowo więc możemy przyjśc dopiero w maju...
Wow. niezły ten kuzyn Kacperka... jaki długaśny, w ogóle nie widac róznicy 🤪
Łajsoka super że zdecydowałas sie na prawko, powodzenia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂
Ah lepiej się rano pisze na brzuchu bo nie ma tyle czytania i łatwo odpisać, a tak to już nie pamiętam co której miałam odpisać 😜
Lumpków zazdroszcze - cholercia u mnie nie ma takich sklepów... no są z dwa, w jednym byłam to tragedia 🤢
Netinetko buciki super, musiałabym sie rozejrzeć za takimi już do chodzenia np na chłodniejsze dni w lato, czy wczesną jesień, bo widzę, że one takie grubsze są. W każdym bądź razie przepiękne 😉
Hhahahaha nie no ja też za każdym razem pieje jak czytam o Matim 😁 😁 😁 😁palec iti - powalające 😁 😁
kurcze też muszę ten fotelik kupić, chyba pojadę jutro... ale wiecie co... no właśnie teraz sprawdzić tego nie można, chciałabym taki fotelik, żeby Emila się nie zapociła w nim w lato 🥴
Łajsoka trzymamy mocno kciuki ! czyli pierwsze spotkanie teoria ? już sie nie umiem doczekać Twoich pierwszych jazd 😜 😁
I co miałam Wam jeszcze pisać? 🤨
Aaaa Wysa nie chce się wierzyć że między chłopcami jest taka różnica wieku 🤪

Ach w uwadze o biednych psiakach 😞 😞 😞 😞 ludzie są gorsi niż zwierzęta.

Był u nas dzisiaj brat Szymona, dostaliśmy oficjalne zaproszenie na wesele w sierpniu i powiem Wam, że super napisali na zaproszeniu:
By nie niszczyć wielu roślin
Młodzi proszą Państwa Gości
zamiast kwiatów karmę weźcie
i tu do nas ją przywieźcie
my ją pięknie spakujemy
do schroniska zawieziemy !

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Padnięta dziś jestem, ale plusy są siłowni że jak wyjdę z niej to taka czuję się lekka 😁 No i powolutku powolutku waga spada. Mam nadzieję że osiągnę cel do czerwca. Zaczęłam chodzić z koleżanką to jest fajniej 🙂
Netinetka ja Kacperka zawsze ubieram w krótki rękaw 🙂 on ma tylko jedne body z długim 😁 tak się przyzwyczaiłam, na noc ma tylko cieniutki pajacyk z długim. U nas jest 22stopnie.
O Kasia jakie fajne zaproszenie slubne 😉 naprawde pomyslowe.
Tez bym chciala pojsc na jakies wesele ale sie nie zapowiada.
Literki mi sie pozamienialy i ciezko pisac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oglądam ten nowy serial rodzinka pl i śmieje się, jest taki lekki inny niż wszystkie 😁
a zaroszenie fajne my mieliśmy też wierszyk, też nie chcieliśmy kwiatów tylko przybory szkolne, mazaki kredki itp. i rozwieźliśmy po domach dziecka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...