Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o matko, nasza perelka tez nie lubi kapieli a za chwile bede ja wybudzac, zeby wykapac 😞 pytalam pediatry co zrobic i teraz kapiemy ja co 2 dzien i zawinieta w pieluszke tetrowa i to naprawde dziala 😁
a kupki z dnia na dzien sa wieksze i...bardziej smierdzace he he 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć , nawet nie mam czasu tu zajrzeć- u nas ok, Jaś jakos radzi sobie z tymi kupkami , noce bywaja rózne 🤢 raz śpi a raz nie, mam tylko wrażenie ze ma chyba kolkę , no i jak się pręży to z pępka poleciała mu krew z wysiłku , pani doktor mówi że jak nie ma gorączki to dobrze znaczy to że nie ma infekcji ale spirytusem muszę smarowac. Zaczynaja się wizyty rodzinki no i prezenty, no i mały podbija serduszka odwiedzających go 😁 . Daniel duzo mi pomaga , mielismy problem bo ja wróciłam w 10.05 do domu a on 12 posedł do szpitala okazało się że ma wrzód na dwunastnicy , myslałam ze oszaleje sama z dwujka dzieci miałam popuchnięte nogi i chodzic nie mogłam , wiecjak dostał lekarstwa i porobili mu badania to zaraz wrócił -ale byłam w szoku z obawy że sobie nieporadzę i o jego zdrowie.Ale jest juz ok. Życzę powodzenia tym które jadą rodzić- duzo siły kochane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jak Ty Karolcia odciągam pokarm i też mam go nie za dużo z obydwuch 120 ml a nie raz mniej ale dobre i co kolwiek bo widzę ze maly się lepiej załatwia.No i pogoda do bani i nici ze spaceru. 😞 Ciekawa jestem jak psczółka i łajsoka się czują.Pozdrawiam je serdecznie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam posty od pszzcółki i łajsoki - no widzę ze już wszystko sie ułosyło i dzieciaczki zdrowe.Alunia śliczna . Ale widzę też z tabelki że mój Jaś jest najwiekszy 🙃 szok że ja dałam radę-haha. W wypisie mi napisali że miałam macice nie nadającą się do porodu po poprzednim poronieniu - a oni mi kazali rodzic normalnie 😮 powinnam miec cc. Lepiej tego nie komentować i szybko zapomniec te przeżycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂
kurcze ja, od wczoraj wieczorem jakoś mam dziwne uczucie w kroczu:/ też miałam nacinane, nie wiem czy to te szwy jakoś tak się wchłaniają zaglądam tam lusterkiem niby już trochę się wchłonęły widać takie różowe jakby blizny, ale przy samym wejściu do pipki coś mnie tak kłuje:/ i wysiedzieć nie mogę 😞Wysa też tak miałaś? kurczę nie chcę żeby jeszcze to się jakoś babrać nie zaczęło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myslałam że tylko moje dziecko drze sie w niebogłosy przy kapieli... normalnie jakby go ze skóry obdzierali... uspakoja sie dopiero jak go zawinę w ręczniczek...
A wczoraj odciągnęłam ten pokarm, tryskał ładnie ale i tak naciągnęłam tylko 50 ml z obu cycków... a mały potrzebuje coraz więcej... w nocy ssał i ssał, zeszło mi z przebiraniem go 2 godz i dalej szukał dziobem jedzenia a mnie już cycki tak bolały że az łzy leciały... więc dostał 30 ml butelki i zasnął... terrorysta mały...
A jak sie spisuja wasi mężowie? Bo mój tak, że w najśmielszych snach bym nie przypuszczała że tak sie będzie świetnie spisywał w roli ojca... robi przy małym co tylko może, dawanie cyca mam tylko na wyłącznośc... no i to mój mąż kapie małego bo ja się boję... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łajsoka myślę że to końcówki szwów... u mnie na końcu tez była pętelka (śmiał się że szwy drogie i kokardki nie zrobi) a to co nie jest w skórze robi sie twarde i tak przeszkadza. Nie martw się tym, jak reszta się wchłonie, to to odpadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia że tak powiem, to "polecieli po bandzie" Jak można w tak delikatne miejsce założyć takie zwykłe szwy. 🤪 🤪 🤪 Mi odpadły między 2 a 3 tygodniem. Byłam sobie w łazience, zrobiłam siusiu, wycieram się, a tu taki robaczek.... patrzę patrzę i światełko, końcówka szwu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki i Brzuszki...

Brzuchatki co się tak obijacie - rodzić 😜

Oj brakuje dnia.
Dzisiaj nocka super, tylko budzenie co 2,5 godz na mleczko i kupke 🤪 Tak więc czuję się wyspana 😉

Mała wczoraj miała problemy z kupką, po zagęszczaczu jaki przepisała pediatra 🤨 Ale mleczko Bebilon 1 na zaparcia i kolki zdziałało cuda 😁 - po nim była piękna bieguneczka 😁 😁

Emilka też nie lubi kąpieli i tak samo najlepiej czuje się zawinięta w ręcznik. Netinetka a jaki to trik z pieluszką? Zawinięta w pieluszkę w wanience? To jak umyć Maleństwo? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita trzymamy kciuki, wracaj szybciutko razem ze swoim maleństwem 🙂
Radzia ja już nawet rozkraczona śpię, a mała jak siedziała tak siedzi, no ale cóż, mam jeszcze parę dni do terminu, a z tego co pamiętam to Ty jakoś w terminie urodziłaś więc czekaj kochana cierpliwie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
no ktoras z tym rodzeniem musi byc ostatnia 😜 powodzenia
a z pieluszka w kapieli jest tak,ze pieluszke tetrowa ogrzewamy np.na aloryferze,potem owijamy w nia dosc scislo maluszka i powoli przenosimy do wanienki. najpierw moczymy nozke potem druga a i caly czas mowie do malej np"a teraz przenosimy cie do cieplutkiej wody takiej jak w brzuszku, myjemy jedna nozke ....itd..."i wtedy odslaniamy po kolei kazda czesc ciala az zosaje golusienka 😁 nie wiem dlaczego,ale to dziala, moze sprobujcie 🙃 wymaga to cierpliwosci i ...wyobrazni,ale warto 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita - powodzenia! 🙂

Dziewczyny, widzę że kilka z Was miało cc. Macie może jakieś rady dla przyszłej mamuśki? Co się bardziej przyda, co się mniej przyda itp.? Stres mnie cholibcia zżerać zaczyna i totalnie nie wiem od czego mam zacząć przygotowania... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam najnowsze wieści od Pszczółki 🙂 jak będzie bez zmian to jutro z Alutką wrócą do domku, rana goi sie dobrze i powiedzieli jej że jak na kogoś po cc to sprawnie się rusza. Niestety Alunia ma żółtaczkę ale wyniki w normie więc powiedzieli że nie ma potrzeby dłużej zostać. Od wczoraj ładnie już sobie z jedzonkiem i spaniem radzą 😉 Ślą buziaki i uściski 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasiulek jaki uśmiechnięty 🙂 Moja najedzona leży sobie w łóżeczku i obserwuje wszystko dookoła 😆 Kochana moja Perełka 🙃

Kwasiek każdy inaczej czuje się po cc, widzisz Pszczółka już sprawnie się rusza.
Po cc czułam się fatalnie, nie mogłam obracać się na bok, a karmienie w obojętnie jakiej pozycji sprawiało mi taki ból, że nie raz płakałam. Najlepiej od razu zebrać siły, zacisnąć zęby i się poruszać, codziennie dłuższe dystanse. Zauważyłam, że nawet teraz 2 tygodnie po porodzie jak się ruszam to jest ok, ale po każdej nocy (jak dłużej poleżę) zanim się rozruszam to rana boli. Ale ogólnie o bólu się szybko zapomina, więc trzeba swoje przeżyć i bedzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...