Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam 😉 synek mojej koleżanki będzie mieć na imię Bartosz 🙂 wczoraj wysłała mi fotkę to może niedługo podeślę 🙂
A u mnie okres był w tamtą sobotę i trwał 5 dni ale w piąty dzień to tylko małe plamienie 🙂 i to był pierwszy okres więc czekałam na niego 3 miesiące.
A urlop udaje się 🙂 jeszcze do końca tygodnia tylko. My planujemy kupić łóżeczko turystyczne bo Kacper już za mały na spanie w gondoli 🙂
Uciekam dać marcheweczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ja od produ miałam juz 3 okresy regularnie co 28 dni. Takze wszystko wrociło do normy.
My na urlop teraz chyba nigdzie nie pojedziemy bo Tomek dostał nową prace od września zaczyna, ale musi porobić sobie badania i musimy załatwic chrzciny. Idziemy teraz w niedziele do innej parafi moze bedzie normalny ksiadz.
Dziewczyny mam pytanie bo dostałam skierowanie na morfologie i mocz dla Oliwii. Dzisiaj rano przykleiłam woreczek i 2h czekałam na siku i nic nie zrobiła w koncu zaczeła sie denerwowac i dałam spokój. I tak sie zastanawiałam czy nie mogłabym złapać moczu wieczorem i rano zawiesc do badania? Czy to trzeba rano nałapac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa ile Kacprowi dajesz tej marchewki? robisz to co dzień i z dnia na zień zwiększasz porcję? ja już głupieję - piszą ze pierwszy posiłek to do mleka dodać kaszki , inni mówią ze zupka z ziemniakami i marchewką z dodatkiem kaszki mannej,jabłko a ja już nie wiem sama co mu dać? i jak na razie nic mu nie podałam bo nie mam bladego pojęcia ☺️http://babyonline.pl/niemowle_rozszerzanie_diety_artykul,5136.html tu piszą tak ,http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79410,1334116.html?as=2&startsz=x a tu tak . Jestem w szoku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laseczki 🙂
Łajsoka - bo nasze dzieciaczki się zynchronizują także wagowo 😁
Kasia już pewnie dojechała z rodzinką nad morze 🙂 ciekawe jak im podróż minęła 🙂
my tez juz po jednym spacerku i zaraz idziemy na drugi z koleżanką, którą poznałam na sali poporodowej 😉 A wieczorem wizyta u rodzinki.
Teraz ja jem obiadek, zaraz Alunia będzie szamać i się zbieramy 🙂

Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dzisiaj sami siedzimy... rodzice znowu pojechali na kilka dni i mamy luz 🙂 Mateo zasnął ale jak go znam to zaraz będzie wierzgał nogami...
Magda co do jedzonka to ja mam zamiar podpytać w przyszłym tygodniu lekarki jak pójdziemy na szczepienie... z tego co wiem to powinno się zaczynac od pojedynczych składników żeby wiedziec czy dziecko nie ma uczulenia i najlepiej od warzyw bo jak dziecko pozna smak jabłuszka które jest smaczniejsze może nam nie chcieć jeśc warzyw... ja sie nie moge doczekac kaszek bo licze na to, że Mateusz będzie mi dłużej po tym spał niż po samym mleku...
Jasio słodziak jaki już duży chłopak... ciekawa jestem ile teraz mój waży, dowiem się za tydzień 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podobno najlepiej podac najpierw troszeczke marchewki, ale moja pediatra twierdzi, ze bym poczekala z tym na przelom 5/6 misiac i po troszeczku a potem troszke jablka tez osobno a dalej to np. marchew z ziemniakiem i po kazdym wprowadzeniu czekac na reakcje przynajmniej 24 h 🙃
wysa my kupilismy lozeczko turystyczne firmy arti i blancia spi w nim na wszystkich wyjazdach , lozeczko jest fajne, bo ma przewijak, 2 poziomy, plozy do bujania, zabawki, boczna kieszen i jest latwy w rozkladaniu 🙂
dzis bylam u kolezanki, ktora za 3 tyg ma termin porodu i powiem wam, ze lezka mi sie w oku zakrecila, bo jeszcze nie tak dawno mialam takie same dylematy jak ona, co kupic na wyprawke,jak to bedzie w czasie porodu...a tu juz prawie 4 m-ce minely 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wydaje mi sie, ze sa 3 poziomy w drewnianych 😮 ale radzia jesli juz bedzie mati "sztywny" to mozna klasc na dolnym spokojnie, bo wtedy latwiej ci go wyjmowac, tak przynajmniej moi znajomi robili!ja teraz mam taka gondole do spania i tez za chwiel trzeba bedzie zmienic i mielismy zmienic na turystyczne, ale za czesto jest uzytkowane i zdecydowalismy sie na drewniane lozeczko, ktore rosnie z dzieckiem:
http://allegro.pl/item1183255098_lozeczko_tapczanik_kokos_kpl_poscieli.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...