Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej,
Wszystkim solenizantom WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!! 😘
kasia, u nas wczoraj w nocy to samo!!!! 🤪 obudzila sie o polnocy i jazda, prawie godzina ryku, myslalam, ze to zeby, wiec hop zel na dziasla, ale nic dalej czopek w tylek i nic, normalnie myslalam, ze padne, nigdy tak nie plakala....co to moze byc????acha, i byla swiadoma, bo miala otwarte oczy i na mnie patrzyla i w zadnej pozycji nie mozna bylo jej uspokoic 😞
widze izulka, ze u ciebie tez kupa ciezarowek 🙂 u mnie tez jedna przyjaciolka urodzila a 2 nastepne na lato, plci jeszcze nie znaja!
ja raczej chodzika nie kupie, ale albo wkladam mala do krzesleka do karmienia i daje zabawki i cos robie w kuchni, albo robie jej na podlodze takie mega legowisko w salonie, pod naroznikiem a z drugiej str odgradzam ja poduszkami i wtedy jest oki!!!
ide robic grzanca piwnego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magda staroświecka no proszę Cię 😁
ten drugi co wysłałaś bardzo mi się podoba, zaraz sobie poczytam o nim

Netinetka, to ja nie wiem co tym naszym Ddzieciakom nie pasuje 🤢
Już później widziałam, że chce spać, ale nie może zasnąć i ryk 😲
Noszenie nie, bo zaraz wściekła jak osa była, w łóżeczku też nie bo zaraz siadała i tak w kółko.

Idziesz Robić grzańca powiadasz? 🙃 ale Ci dobrze !

Oleńka nasi jedni znajomi też bardzo chcą Dzidziusia, ale niestety od paru lat nie jest im to dane 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha 😁
My jesteśmy za ! 😜

Kurcze Emilka sie przed chwila obudzila, na szczescie znowu zansala.
Jak ja czekam na calutka noc przespana !
Ale kurcze jak to jest mozliwe, ze do 4 miesiaca życia Emilka spala od 19 do 4 rana bez ani jednej pobudki - a teraz to nie wiem co sie z nia dzieje... a to smoczek, to hernatka, mleczko 🤢

Magda uciekam spać, bo musze odespac - hmm ciekawe jak to jest odespac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne te małe domki...mnie to na nie nie stać póki co,ale dzialka duża,to przynajmniej piaskownica się zmieści... 🤪

Kasiu,Natinetko - Oliwia w nocy miała to samo,ale ja zgoniłam na przeziębienie,może to jednak jakieś inne moce??? 🤪 i też pobudka ok 23.40 - umówiły się czy co??? 😮

Spacerówki fajne pokazujecie,u nas jednak ten problem odpada - mamy od głębokiego i jest nawet lekka,zobaczymy jak się będzie sprawowac,bo już jest przelożona,ale testowana nie byla,bo Oliwia zachorowała i na razie nie wychodzimy z domu...

Idę chyba zaraz spać,b odpukać nie wiadomo jaka teraz będzie nocka,oby cała przespana,Marcin jakis horror ogląda-ja ich nie lubię,więc z Wami tu siedze,ale oczy mi się zamykają. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze mam pytanie z innej beczki:

- na Naszej Klasie jest coś takiego jak NK Talk,od jakiegoś czasu mam to włączone,a wcale nie chciałam,wygląda to tak,jakby samo się uaktywniło albo zrobiłam to nieswiadomie.Wiecie jak to usunąć,zrezygnowac?? Z góry dzięki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😜 😁Hello Majówy!!!
Nareszcie sie dorwałam do komputerka 🤪 I sącze sobie winko na odstresowanie 🙂 Moje ukochane Cic Cin Orange ze Spritem - polecam :o)
Wszystkiego najlepszego dla naszych małych solenizantów... Oliwki, Majeczki i Jasia 😘
Te chodziki super... ja tez się zastanawiałam ale u nas raczej sie nie sprawdzi, bo w małych pokojach mamy tak wąskie przejścia że mały by sie nie przecisnął... a mam mało miejsca i inne ustawienie mebli już nie wchodzi w grę... 🤨
Oleńka dzięki za przepis... ale pytanie dodatkowe: co z porem?
O kurcze ale ze mnie tępa strzała... chciałam zapisac przepis i sie okazało że jednak go mam w przepisach... jak byk "zapiekanka Łajsoki" 😁
Chciałam Was zapytac o te puzzle piankowe... gdzie kupowałyście bo u nas wszędzie panele i Matuś się slizga... wydaje mi sie że gdyby był u nas dywan to on by już raczkował a tak mu dupa odjeżdża i ląduje na brzuchu co chwila...
Gabiś buziaki dla Oliwki... długo jeszcze musi brac bidulka ten antybiotyk?
Co do tego artykułu który wkleiła Magda to coś w tym jest... Mateusz od niedawna płacze jak wychodzę z pokoju, chwilę tylko, ale płacze... inne osoby moga wychodzic kiedy chcą i nie zwraca uwagi, mimo że mnie nie ma wiekszośc dnia to jak przychodzę z pracy nie spuszcza mnie z oka... ale z obcymi to już u nas inaczej, bo wczoraj jak byliśmy u kolegi, wszyscy dorośli których nigdy na oczy nie widział i nie bał sie nikogo, ładnie sie usmiechał, przyglądał, ale na ręce za bardzo nie chciał... tzn poszedł ale zaraz wyciągał ręce do mnie albo do Piotrka...
Kasiu to fajnie że nie wjechałas w bramę hehe... może Emilci jednak te zeby się szykują... kurcze nigdy nie wiadomo, takie chybił trafił zawsze co dziecku dolega... zazwyczaj sie okazuje już po fakcie...
Kasia fajny ten wózek... my zostaniemy na razie przy TAko i zobaczymy na wiosnę tak naprawde jak sie sprawdza spacerówka, ale juz na wakacje musimy kupic cos małego bo ja się w zyciu nie spakuję... bez Mateusza miałam problem się zmieścić w bagazniku z tobołami a co dopiero z wózkiem i jego rzeczami 🥴 Mistrzem pakowania to ja nie jestem... ja nawet na żagle gdzie prądu nie było zabierałam suszarkę, a nóz będzie gdzieś gniazdko i będe żałowała że nie mam suszarki... mój mąż się ze mnie zawsze smieje ale jednoczesnie sie wkurza 😜
Magda te Twoje wózki tez mi sie podobają... kurcze zachciało mi się nowego wózka... 😉
Kurcze widze że wszystkie spac pouciekały jak przyszłam... śmierdze czy co 😉 😁 😜
U nas tez przed chwilą wielki płacz, ale chyba wiem dlaczego... Mati dostał dzisiaj nowy obiadek z Hippa - risotoo z czyms tam i jak spróbowałam to musze przyznac, że dośc mocno jak na dziecięce danie było to przyprawione i w tym jeszcze pomidory a on pomidorory jadł tylko raz i mu wtedy nie smakowały... więc zwalam na brzuszek...
Ja jutro wyrywam sie z domu, mamy impreze zakładową dla samych pracowników więć Piotrek zostaje z Dziabągiem a ja idę się bawić 😜
Gabiś ja nie wiem jak tego NK Talka wyłaczyć, tez mnie wkurza ale w sumie jeszcze nie próbowałam go wyłączyć...
No dobra, skoro wszystkie spicie to puszczam tu męża a sama wypiję winiunio i tez pójde spać 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny kupiłam gazetę "Mamo to ja" a tam konkurs "Dziecko na okładkę" z głupoty zgłosiłam ale widze, że aby na Mateusza głosować trzeba wysłać sms-a... głupio trochę, bo myślałam że to jakieś Jury wybiera a nie internauci... no chyba że źle rozumiem i internauci wybieraja tylko dziecko miesiąca a na okładkę to jury... a zresztą nieważne... a to on http://www.mamacafe.pl/forum/gallery/showimage.php?i=49998&c=46 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😎 heloł

Sms na Mateuszka wysłany 🙂

Radzia puzzle są super pod tym względem, że nie ciagnie od podłogi.
A jeśli chodzi o raczowanie, to Emilka nawet na puzzlach się rozjeżdża bo tez sa dosyc sliskie 🤢
a kupilismy w tesco

Emi poszła już spać, a ja jak zwykle siedze sama...
Kurde Laski mam juz tego dosc 😞
każdą środe, czwartek i cały weekend siedze wieczorami sama 😞
ta ciągła gonitwa za pieniadzmi juz mnie wykancza serdecznie
Z Szymkiem nie mamy czasu usiasc i pogadac eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam dzisiaj na zakupach.
Obkupiłam Emilke na wiosne i lato 🙂
Fajne wyprzedaże są teraz, a szczerze boję się podwyżki, przez ten VAT, z 7 na 23%?! tragedia

Dziewczyny jak przybierają na wadze Wasze Bąble?
Bo Emilka była na ważeniu 5 września i miała wtedy 7000g, a w tamtym tygodniu jak lekarka ją ważyła to miała 8300g. Przez 4 miesiące przybrała 1300g, czyli na miesiąc 325g 🤢 kurcze chyba troche za mało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...