Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie nie biore od 2 tyg.tabletek anty, Boże dół brzucha mnie tak potwornie boli,biorę no spe ale to nie pomaga, musze isc do lekarza ale Daniel non stop pracuje i nie mam kiedy, ciekawe jak bedzie z okresem? to moje pierwsze tabletki jaki brałam w zyciu a któraś z Was może miała jakieś doświadczenie z takim odstawieniem ? napiszcie mi jakie są skutki , naprawdę wszystko mnie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

Oli tancerz jak sie patrzy 🤪

A Mati mnie powalił ! Nieżle zasuwa 😁 Idzie mu to jakby robił to od urodzenia 😜 To Emila tak nie potrafi, ona sie czołga jak na wojnie 😁

Doczytalam, ale nie wiem co odpisac bo za dlugie posty 😜

Radzia no ksiazka jest super, mi sie otwiera, tzn trzeba chwycić za dolny róg kartki i ją przewrócić 🙂

Ide zrobic sobie zupke chinska bo ostatnio jadłam o 12 jogurt 😲


Iza mocno trzymamy kciuki za koleżankę !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy wieczornie 🙂
Ach te majowe chłopaki 😁 Oli tancerz, Jasio żeglarz no i raczkujący Mateuszek - SŁODZIAKI 😉
Madzia ja jak brałam tabletki to nic nie miałam po odstawieniu 🥴
Ja też muszę się wybrać do lekarza - pójdę w przyszłym tygodniu bo Henryk zamienił się z kimś z pracy i 2 tygodnie będzie na nocnej zmianie. Ja idę z kolanem i kręgosłupem 😞
Radzia no to nie zaciekawie masz teraz w pracy 🥴 Może ten szef się jeszcze opamięta 🤨 🥴 nastraszyłaś z Głuchołazami bo my jedziemy tam w czerwcu na wesele 🙃 😁
Dzisiaj nad ranem urodziła moja druga koleżankę. Maja będzie mieć koleżankę immienniczkę 🙂 Nowo narodzona Maja waży 3200 i ma 55 cm długości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli - powaliłeś mnie na kolana!! W szoku jestem jak już pięknie tańcujesz!!
Matuś też szybciutkko zasuwa 🙂 extra!!
Ala na razie ma opanowane to co Mati pięknie zaprezentował, tylko Aluni idzie troche wolniej 🙂 A teraz najbardziej lubi siadać przy kojcu, łapać się rury i podciągać 😁 w weekend postaram się nagrać to Wam pokaże 🙂
Co do wycieczki na śląsk to mam szczerą nadzieję, że uda nam się przy okazji spotkać 😜
Łajsoka - kiedy bedziecie w Gorzowie? 🙂
Radzia - z tą pracą u Ciebie to rzeczywiscie nieciekawie... ech, to najgorsze co moze byc.. obcinanie pencji, beznadziejna atmosfera, kazdy na siebie patzy bykiem... nie zazdroszczę 😞
Jasiu - zębole ekstra!!
A co do okresu to własnie miałam to Wam juz pisac dawno i ciagle zapominalam... teraz Magda mi przypomniala..
ja bralam teraz Cerazette (to te co sie bierze przy karmieniu piersią) i na poczatku mialam okres przez 2 tyg., tydzien przerwy, znowu okres, znowu kilka dni przerwy, potem znowu okres... myslalam ze zwariuję 😠
w koncu się wkurzylam i przestalam brać tabletki... myslalam ze dwa-trzy dni i bedzie okres a tu nic.. po miesiącu gdzies brzuch mnie bolał jak na okres.. czekam - a tu nic. Kurcze powiem Wam że się zaczelam az niepokoic.... ale w koncu nadszedl 🙂 przedwczoraj 😜
A co do tych bóli brzucha Madzia to najlepiej powiedz swojemu lekarzowi - może zmieni Ci tabletki. Kazda z nas inaczej reaguje na hormony i ich odstawienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati wielkie brawa 😁 jaka słodka minka na koniec 😁 słyszałam Radzia że Twój Piotrek mówi Dziabąg na Matusia, u mnie też tak mówią 😁
Jasiowi w hinduskich klimatach do twarzy jak z Księgi Dżunglii 😁 i piękne ząbki 🙂
Pszczółko hmm, może w niedziele? Mariusz ma w sobotę nockę więc niedziela wolna 🙂 jutro jedziemy do Poznania do tych znajomych co sie ostatnio spotkaliśmy w kawiarni, zaprosili nas na piątek i sobotę, zobaczymy jeszcze jak nam lekarz wypadnie, bo nie pamiętam od której godziny w piątki przyjmuje 🥴
widzę że co rusz kolejny maluszek sie rodzi 🤪 ja ostatnio rozmawiałam z kuzynkami obie mają na styczeń jedna na 25 druga na 28 i czekają, marudzą...aż mi się śmiać chciało że my miałyśmy tak samo 😁 te ostatnie tygodnie są dłuższe od całej ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli jesteś boski!!! Super dupką wywija... :o)
Magda ja brałam tabletki przed ciążą rózne, teraz brałam jeden miesiąc Yasimne ale odpuściłam sobie... w sumie to nigdy po odstawieniu czy przy tabletkach nie miałam problemów ani żadnych bóli więc Ci nie pomogę...
Jasiu piękny z Ciebie Sindbad i jakie zęby!!! Woooow!!!
Kasiu Mateusz jeszcze pare dni temu ledwo łapał o co chodzi z tym raczkowaniem i właśnie jeździł na brzuchu w kółko albo do tyłu bo tak mu byłio łatwiej... wczoraj jeszcze robił tylko kilka kroczków raczkiem a dzisiaj już zasuwa po całym mieszkaniu i nas goni... a jak mu sie mówi że czegos nie wolno to się cieszy... najbardziej upodobał sobie komputer...
I dzięki za instrukcję w/s książeczki... własnie nie wiedziałam jak przerzucic kartki 😁
Łajsoka no mówimy na niego Dziabąg albo Pokemon... no i oczywiście po imieniu tez 😁
Moja koleżanka z pracy, której mi teraz własnie strasznie brakuje, miała termin na 9-go... i nadal nic... a to już jej druga dzidzia... już się doczekać nie mogę...
A tu jeszcze Mateusz po zakupach...

I zadowolony bo stoi w łóżeczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a właśnie miałam jeszcze o tabletkach napisać 🙃
jak brałam te dla karmiących mam to okresu nie miałam, ale miałam straszne migreny aż mnie oczy bolały 🤨 więc je odstawiłam okres dostałam jakoś po 10 dniach i teraz mam już normalnie co miesiąc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂

Nocki super - więc to chyba nie były zęby 🤢
Więc dalej czekamy 😁

Kurcze, Emiliana non stop wstaje w łóżeczku i wychyla się do wszystkiego w zasięgu jej ręki. Już wolałam jak tylko leżała 😁 Pełza oczywiście po całym mieszkaniu i zasuwa przy tym niesamowicie, ostatnio musiałam przyspieszyć, żeby ją złapać, bo już pędziła do brudnych kół z wózka 🤔

A ja standardowo w pracy 🙂 Roboty full, ale to baaaardzo dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
Łajsoka - zobaczę jak Grzesiek i dam znać. Ja 22 w sobotę idę do pracy więc przypuszczam że nie będziemy na weekend jechać do Szczecina i myślę że termin byłby ok, ale to jeszcze potwierdzę 🙂
Ale Mati fajnie w torbie zakupowej wygląda 😁 hehehe

wracam do pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Maja ma kaszel i katar 😞 i nie mam pojęcia kiedy się nabawiła 🥴 jeść za bardzo nie chce 🥴 wczoraj jadła o 19 i dopiero dzisiaj o 7 rano zjadła kaszkę i to połowę tego co normalnie je 🥴 wczoraj po południu trochę marudziła (właściwie to było ok jak była u mnie na rękach, a jak ją tylko odkładałam do dostawała histerii 😮 ) a dzisiaj ma dobry humor i się super bawi 🤔 nic z tego nie rozumiem 🤢
Magda zmobilizowałaś mnie 😜 Przed chwilą dzwoniła do przychodni i umówiłam się do mojego lekarza na poniedziałek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To cieszę się że Cię zmobilizowałam 😁
Mam rozumieć że większość z Was odstawiła tabletki?
Nie planuję juz więcej dzieci ale muszę te odstawić , tak jak Kamila miałam okropne bóle głowy i to zawsze w tej tygodniowej przerwie to było potworne , może da mi inne ale czy tylko tak można zmieniac tabletki? ten mój organizm zwariuje!
No ale jajnik tak mnie bolą że płakać mi się chce jak daję kroka do przodu, już takich upławów jak mam nie widziałam ,dotknąć brzucha nie mogę no ale dalej tych tabletek też nie i tak zle i tak nie dobrze 🤢nawet po porodzie tak mnie nie bolało jak teraz , mam dosyć , baby to mają przechlapane.
Kasiu fajnie że się wyspałaś 🙂u nas Jasio co dzień o 6 robi pobudke i nie ma mowy o dalszym usypianiu 😠
U nas zamieszanie bo Daniel zmienia znów auto ,o niczym innym nie mówi a ja wymiękam 😞 🤢 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...