Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej
Chaotyczny post 😁dobre Radzia, mi się podobał.Mateuszek słodziaczek i super że go zgłosiłaś ,mówiłam że on powinien występowac w reklamach lub na rozkładówkach chacha 🙂jest cudny 😘
Mam nadzieję że poznają się na nim bo jak nie ............to ja tam ich nawiedzę 😠
U nas slino tok więc idą zębolki,marudził dzis trochę.
Spał często też , fajnie że podobaja się moje wózki i są bardzo tanie, ja napewno kupię Jasiowi któryś z nich.
Gabiś kochana mnie nie stać na taki domek dla Jasia do ogrodu 🙃ale Daniel pracował w fabryce zabudów kuchennych i zna się na takich rzeczach , spytał czy chce by Jasio miał taki domek i pewnie sam mu zrobi tylko nie na wysokościach oczywiście, nie pozwoliła bym sobie na taki zakup 😮 🙂.
Kasiu ja też uwarzam że Emcie męczą zęby,ja tez pisałam że już,już a zębów nie było tylko płacz i marudzenie, nie było nic prawie widać w bużce a tu z dnia na dzień ukazały się białe kreseczki ale czadu nam dawał nocami że hej i też myślałam ze się nie najada że może chory , więc to będą zęby i w końcu czas już na nie.
Łajsoka Twój Olinek wygląda jak by miał z rok na tych ostatnich zdjęciach,jest duzy i widać że tak pewnie stoi na nózkach , fajowy jest.
Dziś nie mogłam otworzyć oczu wiecie ? jak wstałam to pózniej jak Jasio szedł spac to ja z nim 😮cisnienie kiepskie chyba bo myślałam że skonam dziś ,dopiero po południu mi przeszło .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my puzzle kupiliś z allegro takie :http://allegro.pl/puzzle-piankowe-26-elementow-alfabet-roz-30x30cm-i1392387543.html
Oliwier teraz jak byliśmy u lekarza to ważył dopiero 11kg 🤢 czyli nasza waga łazienkowa klamie bo już dawno tyle pokazywała 😁
Kasia ja tez jestem sama 😞 dziś noc, jutro dzień, tez ciągła gonitwa za kasą 🤢 i najgorsze są właśnie te 24godzinne dyżury, bo te 12 tu w międzyrzeczu na pogotowiu jakoś lecą, odwiedzamy tatusia przy okazji spaceru, więc jest ok, a tak w zbąszyniu tylko czekamy aż wróci 😞 ale co tu zrobić życie drogie, ja nie pracuję a trzeba zarabiać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem ile Jasio waży teraz ale nie tyje już tak jak na początku bo to było czuć z tygodnia na tydzień jak się go nosiło, na 6 mc ważył 9700 chyba i teraz nie wiele więcej ,chyba bardziej w górę teraz niż w wagę idzie.
Fajnie że obkupiłaś Emilkę , ja tez nie widze się z Danielem i szczerze to pieniędzy z tego nie widzę bo jak ma się swój dom to zima jest cholernie droga , kupilismy węgiel ,opłaty ,święta a gdzie reszta 🤢 też mam dość bo dziś wysłąłam mu kilka dobitnych smsów bo już mnie cholera bierze na to że wiecznie sama,sama, nie na widzę tych pieniędzy bo człowiek przez nie nie ma czasu na to co ważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teraz tez jestem sama ale Łajsoka ma rację trzeba zyć jakoś , mniej tę samotność się odczuje na wiosnę wtedy to dzień dłuższy i spacerki się zaczną ,jeszcze troszkę 🙂
Wczorej Jasiowi dałam pierwszy raz parówki ale zajadał , czytałam też ostatnio o Danonkach od kiedy itd.ale wiecie co zdania są podzielone,piszą że to sama chemia,ale o jogurtach tych po 4mc piszą to samo 😮 szczerze to ja mu dałam Danonka i nic mu nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie! 🙂

Ależ dawno u Was byłam. Lajsoka, Oli juz wstaje?! 😲 😲 😲 wow, szok!! 🙂 gratulujemy 🙂) mój bąbel tylko pełzając tyłkiem zarzuca raz w prawo, raz w lewo, ale nic poza tym 😉 no i ciągle z pokoju dezerteruje, nawijając w kółko "mammma bambaaa maaaamba!" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez wszędzie z dziećmi, do siostry jak jadę to wtedy to jest chwilka dla mnie ale i tak Kubek jedzie ze mną , nie mamy jak wyrwać się sami, czasem musi wystarczyć Gingers i chipsy ,telewizor 😁 fajnie było w Święta bo Daniel był w domu i wszędzie jechalismy razem , ci nasi mężczyzni są w gruncie rzeczy bardzo odpowiedzialni bo ciężko pracują po tyle godzin po za domem by niczego dzieciom nie zabrakło ,chyba tak trzeba na to patrzeć , juz w takim p....świecie żyjemy że bez pieniędzy człowiek nie istnieje bo są one środkiem do wszystkiego niestety 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smutne
ale tak jak piszecie musimy dać rade 🙂
A i tak Was podziwiam!
Wy to na prawde non stop jestescie z Maluchami
Ja to jeszcze do pracy sie wyrwe i zawsze moge Małą podrzucić do mojej mamy, bo mieszka kilka bloków dalej 🙂
To teraz mi głupio że narzekam 🤨
Ale wiecie co ! Zobaczycie że jeszcze to sobie wszystko odbijemy !

Hej Kwasiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kwasiek 🙂 tak Olinek już wstaje, złapie się kanapy, czy czegokolwiek co jest wyżej i hop do góry 🙂
Kasia byliśmy na Opowieściach z Narnii 3D, nie miałam jeszcze okazji być na filmie 3d ☺️ ☺️ dlatego chciałam zobaczyć, Narnię lubię więc fajnie sie złożyło 😉 świetnie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie jeszcze nic nie kalkulowaliśmy, ale Mariusz sie bardzo zapalił na te Chorwację, a Szymon juz wie 😁 😁 😁 oj przydała by sie pomoc Radzisławy jak co i ile kasy szykować 🙂
jejku jak by było super jak byśmy sie tam spotkały 🙂 dzieci miałyby juz rok i 3 miesiące 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No byłoby super!!!
Dzisiaj coś napomknęłam Szymonowi, ale zapytał tylko czy będzie nas na to stać (ja dysponuję kasą). A w czerwcu chcemy lecieć do Egiptu.
I tak chciałam gdzieś jechać z Emilką więc pewnie tylko troszkę drożej wyjdzie ta Chorwacja 😜
No ale wolałabym to sobie wszystko policyć...
Aaaa i musimy się spieszyć bo oglądałam domki, to z dnia na dzień jest więcej terminów pozajmowanych 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...