Skocz do zawartości

Czy są Bydgoszczanki? | Forum o ciąży


MoniaC82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No pięknie Andzia... Ja bym takiego babsztyla do sądu podała. Kurcze każdy wykonuje określony zawód i mnie się zawsze wydawało, że skoro zgodziłam się aby to wykonywać to robię to rzetelnie i sumiennie. A już w szczególności kiedy to dotyczy drugiego człowieka 😠 Mogę się założyć, że gdyby takie zabieg odbywał się w gabinecie prywatnym mowy o błędzie by nie było.
Andzia to Fabianek już z dużo przedmiotów pije. Moja Lenka umie trzymać szklankę, ale większość jej zawartości ląduje na bluzce i podłodze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry!
Mini23- i co po tym antybiotyku bylo wszystko dobrze??bo ja sie boje ze z tego wszystkiego jeszcze bede musiala miecd drugi raz lyzeczkowanie a tego sie boje jak cholera 😞
Aska-u Fabiana tez tak jest ze za duzo nie moze miec nalane bo wszystko bedzie na nim albo na podlodze to drugie jest gorsze bo wtedy musze biegac z mopem 🙂

A u mnie brak czasu na cokolwiek ach tyle jest zajec ze nie wiem w co rece wlozyc!
Fabianek zrobil sie paskudny ale nie dla brata a tak wogole strasznie histeryzuje i probuje wszystko wymuszac placzem czasem brakuje mi sil i cierpliwosci na niego 😞
A Alanek ma sie dobrze 🙂spi je i robi swoje do pampersika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia apropo wkurzania się dzieciaczków. Ja zauważyłam, że jak mnie już puszczają nerwy i krzyknę na Lenkę to Ona staje się nie do wytrzymania, natomiast jak spokojnie tłumaczę to po jakimś czasie odnosi to skutek. Tylko skąd mam brać tę cierpliwość??? Tego jeszcze nie wiem, ale zaczynam się uczyć 😉
Dobrze, że Alanek robi wszystko jak trzeba 😉 Pamiętam jak Lenka nie robiła kupki po 5 - 6 dni. Myślałam, że odejdę od zmysłów.
Andzia mam nadzieję, że po antybiotykach się poprawi 🙂

Aga co tam u Was. Ostatnio mało piszesz. Jak Dziewczynki?

Dzień dzisiaj rzeczywiście mroczny dlatego urozmaicę go wieczornym drineczkiem 😁 Jesteśmy dzisiaj zaproszeni na imieniny. Długo zastanawiałam się nad prezentem i w końcu byłam galerii słodyczy. Szczerze powiedziawszy myślałam, że będzie tam większy wybór łakoci i do tego takich śmiesznych z jajem. 😜 Niestety przeliczyłam się. Wszystko takie poważne, a figurek dosłownie kilka. Suma summarum zdecydowałam się na zakup pantofelka z czekolady mlecznej. Ładnie wygląda 🙂 Miłego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Aska-tez nie wiem skad brac ta cierpliwosc trzeba chyba zawitac do apteki po jakies kropelki na uspokojenie albo pic meliskie ale ile tego trzeba by bylo brac zeby dalo efekt 😉
Alanek ma teraz zastuj z robieniem kupki ale jak narazie to nie robil jej tylko jeden dzien zobaczymy jak to sie rozstrzygnie!ostatnio tez tak mial i byl bardzo nerwowy ale jak wyszlo to co mialo to juz nie to dziecko 🙂
dzisiaj tez pogoda nas nie rozpieszcza ale trzeba bylo wybrac sie na zakupy i kupilam sobie czapeczke na glowke bo idzie zimno 🙂
A co tam u Was??
Aga-a po tym antybiotyku to przestalas krwawic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za oklaska Andziu 🙂
Wypiłam dzisiaj aż 3 kawy i w końcu się ból głowy poszedł w niepamięć 😜 Tak to jest być niskociśnieniowcem 🤢 a że kawkę uwielbiam to było mnie to na rękę 😜 😜
Aga może to wynik długotrwałego stresu? A robiłaś ostatnio podstawowe wyniki krwi? Może coś w morfologii nie halo?
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
byla dzis polozna i stwierdzila ze po tym antybiotyku jest wszystko ok zagladajac tam na dole 🙂
Fabian zapamietal sobie ze Alanek plakal jak ona mu pobierala krew z pietki i nie mogla sie do niego zblizyc tak bronil braciszka ☺️ i oczywiscie tam gadal po swojemu do niej i robil jej oj oj 🙂
a my dzis po 1 spacerku z Alankiem taka piekna ogoda to trzeba bylo ja jakos wykorzystac 🙂
Fabianek wozil braciszka we wozku az nie dawal dotknac wozka taki jest za braciszkiem ☺️ 🤪
Aga-tez mi sie zdaje ze to moze stres albo trzeba zrobic badania podstawowe!
Aska-ja tez teraz zyje na kawie chodz nigdy tak jakos za nia nie przepadalam a teraz dzieki niej zyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga-ja dostalam antybiotyk o nazwie DUOMOX
Aska-jak ty bys nie napisala zyczen dla Maksia to ja bym zapomniala ach co za mnie za ciotka forumowa!

Tak wiec MAKSIU z okazji roczku:
Dzisiaj kończysz 1 Roczek.
To w dorosłość pierwszy kroczek.
Żebyś zdrowo się chował,
Rodziców zawsze słuchał,
Radośnie się bawił,
Nowych rzeczy szybko uczył,
Świat wokół Ciebie poznawał,
I często się uśmiechał.
By twe dzieciństwo było piękne i radosne
Jak rozkwitające kwiaty na wiosnę.
Tego właśnie ci życzymy,
I składamy w Twe urodziny.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/kartka4.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/665/kartka4.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry,
a mnie dzisiaj znowu głowa boli. Hmm... boli to zbyt mało powiedziane. Wypiłam kawę, łyknęłam nawet tabletkę no i poprawa była na 2,5 h. Matko nie wiem co się ze mną dzieje - chyba to starość 😁 Dlatego nie robię dzisiaj obiadu - gulasz mam od wczoraj - tylko ogarniam domek i się położę 😜
Lenka ma katar i cieknie Jej z nochala jak z kranu 🤢
Alanek powodzenia na wizycie 😆
Maksio super, że jesteś już rocznym Dzieciaczkiem. Imprezka udana to najważniejsze. Zośka a kładliście określone przedmioty, które mogłyby wskazywać na życiową drogę Maksa? 😉 Co wybrał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wybaczam 🙂
u mnie tez dzis na obiad gulasz 🤪 😁 ja sie dzis zabralam za lekkie ogarniecie domu bo wygladalo jak po jakies wichurze hehe
a noc byla dzis jakas do d..y (sory za slownictwo) maly byl jakis niespokojny przez to ja cala noc nie przespalam wygladam dzis jak zombi!chcialam sie polozyc spac ale nie moge zasnac bo jestem za bardzo zmeczona a maly obok smacznie spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieję, że to od pogody. Mierzyłam ciśnienie i jak zawsze 86/63 - także nic nowego. Natomiast ból nie do zniesienia.
Andzia a jak po tym duomoxie? Wszystko wraca do normy? Ja kiedyś ten antybiotyk też brałam chyba na gardło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Pewnie, że będzie ok. Gdyby takl nie było to moim zdaniem miałabyś już wysoką gorączkę i musiałabyś pojechać do szpitala. A skoro jest lepiej to znaczy, że anty zadziałał. 🙂

No tak masz racje 🙂
ja w sumie tez dzis jakas jestem przybita moze to od tej nocy nieprzespanej ale moze tez od tej pogody jak ja nie lubie jesieni mam wtedy depresje i wogole nic mi sie nie chce a tu niedlugo grudzien i swieta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja podobnie. Kocham lato i już! 😜
Z tym, że święta uwielbiam. Przygotowania, krzątanina, zapach pierników, choinka... Cudowny czas już nie mogę się doczekać 😁 Apropo co kupujecie dzieciaczkom i mężom? Ja nie mam kompletnie pomysłu na ten moment 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...