Skocz do zawartości

Czy są Bydgoszczanki? | Forum o ciąży


MoniaC82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Ja podobnie. Kocham lato i już! 😜
Z tym, że święta uwielbiam. Przygotowania, krzątanina, zapach pierników, choinka... Cudowny czas już nie mogę się doczekać 😁 Apropo co kupujecie dzieciaczkom i mężom? Ja nie mam kompletnie pomysłu na ten moment 😁

ja starszemu synkowi pewnie kupie zabawke 😉
mlodszy dostanie mleko albo pampki 🙂
a maz mnie hehe 😁 😁 😁 🤪 tutaj to mam dylemat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jasia napisał(a):

Maksio super, że jesteś już rocznym Dzieciaczkiem. Imprezka udana to najważniejsze. Zośka a kładliście określone przedmioty, które mogłyby wskazywać na życiową drogę Maksa? 😉 Co wybrał?


najpierw wybrał różaniec, ale szybko go wyrzucił i sięgnął po kasę ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Dziękuję Andzia za troskę 🙂 Niestety z samopoczuciem mogłoby być lepiej. Nadal boli mnie głowa i jestem jakaś rozdrażniona. Ja powinnam robić jak misie - zasypiać na zimę 😁 😁 😁 Pogoda jest dobijająca. Oby już przyszły te mrozy i może będzie lepiej?
Zośka hahah zawsze wiedziałam, że księża lubią mieć kasę - dużo kasy 😁 😁 😁
Zośka a Ty egzamin an te prawko już miałaś?
Aga to dobrze, że Oliwka ma określony prezent. Lenka nie ma i u nas jest gorzej 😜 Za to na mikołaja kupiliśmy Lence kręgle. Ciekawe czy będzie chciała się nimi bawić i czy będzie sie Jej podobało.
Zmykam robić obiad a później mam gości. Pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry,
MAJECZKO nasza kochana Kruszynko wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia dwóch latek. Niech każdy Twój dzień będzie zabawą i fantastyczną przygodą 😘 😘 😘

Przepraszam, że składam życzenia dopiero na koniec dnia, ale wcześniej nie mogłam dodawać postów.

Zośka w poniedziałek trzymam kciuki! Daj znać jak poszło 🙂

Andzia jak się czujesz Ty i Dzieciaczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry,.
woow Majeczko nawet Pan Admin złożył Tobie życzenia powinnaś czuć się wyróżniona 🙂 😉

Mnie się dzisiaj nic nie chce. Co prawda Lenka pozwoliła mnie dzisiaj się wyspać do 9.40!!! 🤪 🤪 🤪 - co już dawno nie miało miejsca - ale nie czuje się specjalnie wypoczęta. Kiedy będzie wiosna? 😜 Wiem, wiem to było pytanie retoryczne 😉
Pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Woow to Majka miała fantastyczną imprezkę 🙂 Aga a co to jest kaszak??? Zazdroszczę, że potrafisz piec 😉
Ucałuj w nosek tę naszą "andrzejkową" Dziewczynkę i Jej siostrę też 😜

Zośka trzymam kciuki od rana!

Andzia u Ciebie wszystko w porządku? Troszkę się martwię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Zoska-trzymam kciuki 🙂
Aga-dla Twojej Majeczki spoznione ale szczere zyczenia 😘 ☺️
Aska-u mnie wszystko dobrze tylko ostatnio mialam troche spraw do pozalatwiania i z tego brak czasu na to zeby tu zajrzec bo wolna chwile wykorzystywalam na odpoczynek albo jakies prace w domu 🙂
a ostatnio tego czasu mi brakuje nie moge sie z wszystkim obrobic niestety 🙂
ale tak to jest przy dwoch maluszkach z tego jeden broi za dwoch i musze za nim wiecznie sprzatac!
Alanek ma sie dobrze dzis byla polozna i nie widziala go juz tydzien i stwierdzila ze rosnie w oczach ten moj paczus 🙂hehe
pepuszek odpadl mu jak skonczyl dwa tygodnie wiec nie trzeba na niego uwazac!
chyba wszystko napisalam co chcialam przekazac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Zoska-nastepnym razem sie uda!mnie tez gostek po calym miescie nameczyl i przed WORDEM oblal bo stwierdzil ze wymusilam ale z nimi to tak jest a potem zjawilam sie na kolejny egzamin i juz zdalam!wiec trzymam za Ciebie kciuki zeby nastepnym razem juz sie udalo 🙂

moj synek Alanek dal mi dzis popalic w nocy:/
plakal w nieboglosy na rekach nie na lezaco nie nosic nie bujac nie a to wszystko wina tego ze nie moze zrobic kupki bo od wczoraj cisza!i zdaje mi sie ze ma jakies lekkie wzdecia ach z tymi babelkami 🙂
ale musze jakos dac rade i to przetrwac 🙂
A Fabianek grzecznie spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Andzia nie ma za co dziękować - ja o wszystkich staram się pamiętać 🙂
Teraz to już chyba Alanek wchodzi w fazę kolek 😞 Andzia na kupkę próbowałaś z przegotowaną wodą bądź herbatą rumiankową? Lence rumiankowa pomagało bardzo nawet na gazy, a w ostateczności Moja Mama wkładała Lence do pupy pół czopa glicerynowego. Ja nie miałam odwagi ☺️

Zośka przykro mnie bardzo, że się nie udało. Ten egzamin to troszkę jak łut szczęścia 🙂 3mam kciuki za następny egzamin. W końcu do 3 razy sztuka, prawda? To którego stycznie kolejny? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
ja sie dzis zabralam juz za sprzatanie domu!bo przy takich dwoch to prace musze sobie rozlozyc na kilka dni 🙂dzis na sam poczatek w ruch poszlo mycie okien!
Alanek-juz ma sie lepiej dzis noc rewelacyjna budzil sie tylko na jedzenie!
Aska-kupilam sobie te czopki i jak cos bede po nie siegala bo wyszlo na to ze to nie kolki tylko kupka go meczyla jak zrobil to juz przestal plakac tylko smacznie sobie spal!
A od paru dni podnosi tak wysoko glowe ze jestem w szoku i sam sie przekreca bo ten starszy braciszek na tym etapie byl bardzo leniwy i robil to bardzo pozno!
Zoska-tak najgorsze to sa te 3 miesiace a potem to juz poleci z gorki miejmy nadzieje ze z gorki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
zajrzałam już tutaj wcześniej, ale położyłam się na chwilkę i usnęłam 😁 😁 😁 Tak wiec Zosiu moje samopoczucie kiepskawe 🙂 ale skoro organizm chce odpocząć to co tam będę jemu bronić 😉
Zośka dzięki za troskę 🙂
Oj, ja też za drugim razem jeździłam przeszło godzinę na mieście. Mój Mąż do tej pory wspomina, że 5 fajek wówczas wypalił 😁 😁 😁 Facet ewidentnie chciał mnie oblać tylko szukał pretekstu - ale nie znalazł 😉

Andzia jeszcze troszkę i Alanek będzie dużym Chłopczykiem jak Fabianek 🙂 Chociaż u mnie te 3 miechy się nie sprawdziły. Lenka ryczała bez powodu do ukończenia roku 😠 😁
Apropo a masz jakieś nowe zdjęcie Alanka i Fabianka razem?
Andzia 3 tygodniowy Niemowlak podnosi już głowę? Nie za szybko? Chyba już dużo zapomniałam o małych dzieciaczkach 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry miłe Panie 🙂
Czy wszystkie byłyście grzeczne? Mikołaje przyszli? 😁 😁 😁 😁 Ja w ramach "ala" prezentu rozdam po oklasku 😎 😉
Ja chciałam powiedzieć, że chyba byłam grzeczna bo Mikołaj do mnie przyszedł 😁 U nas standardowo przynosi słodycze, a ewentualnie dzieciom słodycze i zabawki.
Włączył mnie się dobry humor bo słoneczko za oknem... Uwielbiam to! 🙂

Aga Majeczka mało waży, a rzeczywiście jest wysoka. Ja jak mierzyłam Lenkę to miała 85 cm. i 12,5 kg. Jest co dźwigać, oj jest. 🙂 Niedługo wybieramy się znów na szczepienie to o ile panie będą miały chęć to Lenka zostanie zmierzona.
Dzięki za wytłumaczenie co to jest kaszak 🙂 Ja do pieczenia mam dwie lewe, więc kompletnie się nie znam. Za to uwielbiam gotować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...