Skocz do zawartości

Czy są Bydgoszczanki? | Forum o ciąży


MoniaC82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Andzia bardzo mnie przykro z powodu choroby Twojej Mamy 😞 Przepraszam, że zapytałam ☺️
A co do tycia w ciąży to jest różnie - jedne z nas tyją 10 kg. a inne więcej - ale najważniejsze, że Dzieciaczki są zdrowe, natomiast zbędne kg. z czasem się straci 😉
Zosiu jak Maksio się miewa?
Monika a jak Twoja córeczka? No i oczywiście "Nasze" Dzieciaczki z brzuszkach? 😜

nic sie nie stalo choroba nie wybiera tak juz musi byc!
wiadomo ze z tego powodu szczesliwa nie jestem ale nie mozna sie zalamywac trzeba z tym jakos zyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bry!
A mnie się zachciało robić staropolskiego obiadu i pół dnia przy garach 🙂 Ponadto Lenka chce ciągle na "opa" i szantażuje mnie płaczem, więc pracy dużo więcej. Andzia czy Fabian też ma takie zachowania? Kiedy to przejdzie? 😉
Maksiu wracaj do zdrowia - czy jesteś na antybiotyku?
Ponadto ciężki tydzień mnie czeka bo w piątek roczek wyprawiamy a jak jestem jakaś osłabiona... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Bry!
A mnie się zachciało robić staropolskiego obiadu i pół dnia przy garach 🙂 Ponadto Lenka chce ciągle na "opa" i szantażuje mnie płaczem, więc pracy dużo więcej. Andzia czy Fabian też ma takie zachowania? Kiedy to przejdzie? 😉
Maksiu wracaj do zdrowia - czy jesteś na antybiotyku?
Ponadto ciężki tydzień mnie czeka bo w piątek roczek wyprawiamy a jak jestem jakaś osłabiona... 🤔

Fabian tez chce wiecznie na rece ja juz czasem nie mam na to sily i chce zeby cala uwaga byla mu poswiecana a przy sprzataniu czy gotowaniu sie niestety tak nie da 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj święta słowa, święte 😁 A mam jeszcze pytanko, Andzia jak wychodzicie na dwór to Fabian z chęcią jest we wózku? Chociaż On pewnie już chodzi to masz mniejszy problem, gdyż u nas to jest tak, że we wózku Lenka nie chce siedzieć, sama nie chodzi, więc jak Ją wyciągnę z wózka to Ona chce czworakować! 🤪 Matko i córko na tych spacerach mam trzy światy. A jak się na mnie ludzie patrzą jak czasem Lenka płacze w tym wózku... Oby jak najszybciej zaczęła chodzić. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Oj święta słowa, święte 😁 A mam jeszcze pytanko, Andzia jak wychodzicie na dwór to Fabian z chęcią jest we wózku? Chociaż On pewnie już chodzi to masz mniejszy problem, gdyż u nas to jest tak, że we wózku Lenka nie chce siedzieć, sama nie chodzi, więc jak Ją wyciągnę z wózka to Ona chce czworakować! 🤪 Matko i córko na tych spacerach mam trzy światy. A jak się na mnie ludzie patrzą jak czasem Lenka płacze w tym wózku... Oby jak najszybciej zaczęła chodzić. 😜

Tu Cie zadziwie bo jeszcze nie chodzi 🤪 raczej tylko po domu jak sie czegos trzyma to tak 🙂
A na dworzu to mam ten sam cyrk co Ty chyba nasze dzieci podobne 😁 😁 nie chce siedziec we wozku tylko zeby go nosic tak teraz sie zastanawiam po co ja kupilam ta spacerowke 😮
A jak tylko go wlzoe na chwile do wozka zeby mi rece troche odpoczely to ryk taki ze ludzie sie patrza jakbym go bila 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia wychodzi na to, że bydgoskie Dzieciaczki są identyczne 😜 😜 😜 Ja na szczęście nie kupowałam spacerówki parasolki i cały czas korzystam z tego wózka, który kupiliśmy na początku. Dzisiaj jest jakiś mega dziwny dzień - Lenka śpi od 12 🤪 Tylko kiedy pójdziemy na spacer?
Wiesz ciesze się, ze nie jestem z tymi problemami sama 😉 A jak się czujesz? Wymioty i osłabienie nadal dokuczają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Andzia wychodzi na to, że bydgoskie Dzieciaczki są identyczne 😜 😜 😜 Ja na szczęście nie kupowałam spacerówki parasolki i cały czas korzystam z tego wózka, który kupiliśmy na początku. Dzisiaj jest jakiś mega dziwny dzień - Lenka śpi od 12 🤪 Tylko kiedy pójdziemy na spacer?
Wiesz ciesze się, ze nie jestem z tymi problemami sama 😉 A jak się czujesz? Wymioty i osłabienie nadal dokuczają?

Ach te nasze dzieci 😁 😁 😁 ja kupilam bo musialam dlatego ze ten co mialam na poczatku 3 w 1 byl dla mnie za ciezki do wnoszenia na 2 pietro bo wazyl jakies 20 kg 🥴 a moj kregoslup po ciazy byl w oplakanym stanie 🤢 a ten wazyl 10 kg wiec jakos tak latwiej mi sie go wnosilo chodz teraz musze tego szkraba nosic tylko 🙂
czuje sie tak jakos slabo ogolnie narazie po tych wczesniejszych wymiotach juz nic nie bylo na szczescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To pewnie biedny Maksio nie może oddychać (jeśli ma katar?) Może i dobrze, że nie jest na antybiotykach bo czytałam ostatnio, że niby one przynoszą więcej szkody niż pożytku. Ale jest już lepiej?
Najlepszego dla Maksia z okazji 4 miesięcznicy 🙂 Jeszcze troszkę i będzie dostawał zupki i przecierki - haha tzw. zupełnie inny świat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
To pewnie biedny Maksio nie może oddychać (jeśli ma katar?) Może i dobrze, że nie jest na antybiotykach bo czytałam ostatnio, że niby one przynoszą więcej szkody niż pożytku. Ale jest już lepiej?
Najlepszego dla Maksia z okazji 4 miesięcznicy 🙂 Jeszcze troszkę i będzie dostawał zupki i przecierki - haha tzw. zupełnie inny świat 😉


dziękujemy dziękujemy! 🙂

kiepsko z oddychaniem, ale w sumie coraz lepiej, dzisiaj nie ma już gorączki, jednak pojawił się brzydki kaszel, jutro idziemy do pediatry niech go osłucha

Andziucha - tej krwi to się człowiek naoddawał w czasie ciąży, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
No tak znowu zacznie się hemoglobina, bakterie w moczu itp. 😉 Na pewno wszystko będzie dobrze. 3mam kciuki! Daj znać jak już odbierzesz wyniki 🙂


Dzien dobry 🙂
dzis bylam w zakaznym odebrac wyniki na toksoplazmoze i jest ok 🙂 Uff kamien z serca 🙂
A tych wynikow krwi i moczu nie dostaje bo one ida bezposrednio do gina i na wizycie u niego wychodzi czy cos jest zle czy ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
Jasia napisał(a):
To pewnie biedny Maksio nie może oddychać (jeśli ma katar?) Może i dobrze, że nie jest na antybiotykach bo czytałam ostatnio, że niby one przynoszą więcej szkody niż pożytku. Ale jest już lepiej?
Najlepszego dla Maksia z okazji 4 miesięcznicy 🙂 Jeszcze troszkę i będzie dostawał zupki i przecierki - haha tzw. zupełnie inny świat 😉


dziękujemy dziękujemy! 🙂

kiepsko z oddychaniem, ale w sumie coraz lepiej, dzisiaj nie ma już gorączki, jednak pojawił się brzydki kaszel, jutro idziemy do pediatry niech go osłucha

Andziucha - tej krwi to się człowiek naoddawał w czasie ciąży, nie?

Przez ciaze 🙂 i w czasie porodu ile tego ucieka mnie to az musieli podac bo tyle ucieklo 🥴
A jak Maksio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia ja mam pytanie z innej beczki tzn. czy Fabian w nocy zmienia pozycję w łóżeczku tysiące razy i przez to śpi bez przykrycia? Ja mam tak z Lenka i kurcze nie umiem sobie z tym poradzić 🤨 Budzę się kilka (jak nie kilkanaście razy) w nocy, przykrywa Ją a za chwilkę słyszę, iż pozycja jest znowu zmieniana i Lenka cała odkryta. Nie mam już na to sił! Może mnie coś doradzisz albo inne dziewczyny mnie coś doradzą.
Cieszę się bardzo, że wyniki na tokso są ok. Chociaż ja takowych w ciąży nie robiłam i niekiedy sama się zastanawiam czy przeszłam tę chorobę czy też nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Andzia ja mam pytanie z innej beczki tzn. czy Fabian w nocy zmienia pozycję w łóżeczku tysiące razy i przez to śpi bez przykrycia? Ja mam tak z Lenka i kurcze nie umiem sobie z tym poradzić 🤨 Budzę się kilka (jak nie kilkanaście razy) w nocy, przykrywa Ją a za chwilkę słyszę, iż pozycja jest znowu zmieniana i Lenka cała odkryta. Nie mam już na to sił! Może mnie coś doradzisz albo inne dziewczyny mnie coś doradzą.
Cieszę się bardzo, że wyniki na tokso są ok. Chociaż ja takowych w ciąży nie robiłam i niekiedy sama się zastanawiam czy przeszłam tę chorobę czy też nie 🙂

Mi dzisiaj pani doktor w zakaznym powiedziala ze ja ją przeszlam w dziecinstwie w piaskownicy 😁 😁 😁
A co do tych pozycji to juz tez nie mam sily on spi cala noc odkryty zreszta jak i ja bo u nas za goraco w domu bo grzejniki gorace 🥴 on juz nawet ma pozycje na brzuchu z podkurczonymi nogami i tylek u gory 🥴
wiec ja nawet nie wiem co by mozna bylo z tym zrobic ja mu zawsze sprawdzam raczki czy ma chlodne ale zawsze cieple wiec moze mu goraco wiec sie kreci i odkrywa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hhaha Lenka śpi identycznie z tyłeczkiem do góry 🙃 Śmiesznie to wygląda 😜 Kurcze my na noc mamy tak ok. 20-21 stopni więc za ciepło nie jest - moim zdaniem powinna być przykryta przy takiej temp. Kurcze naprawdę sił mnie już brak. Myślałam o kupnie takiego śpiworka dla dzieci, ale atpie aby miało to powodzenie u Mojej Córki 😉
Idę ogarnąć domek, wieje dzisiaj u mnie strasznie a u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Hhaha Lenka śpi identycznie z tyłeczkiem do góry 🙃 Śmiesznie to wygląda 😜 Kurcze my na noc mamy tak ok. 20-21 stopni więc za ciepło nie jest - moim zdaniem powinna być przykryta przy takiej temp. Kurcze naprawdę sił mnie już brak. Myślałam o kupnie takiego śpiworka dla dzieci, ale atpie aby miało to powodzenie u Mojej Córki 😉
Idę ogarnąć domek, wieje dzisiaj u mnie strasznie a u Ciebie?

Tez wieje strasznie chcialam z malym wyjsc ale zastanawiam sie w sumie rano troche juz byl!
kurcze tak sobie mysle ze ten spiworek moglby sie nie przydac bo jak by sie wiercila to moze sie przez niego jeszcze obudzic jak sie za bardzo bedzie przewracac 🙂
A jak ja ubierasz do spania??moze jednak nie trzeba jej jeszcze przykrywac!moj spi w bodach i rajstopach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...