Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elunia72, tak jak pisze Goshe, na cywilnym też można się bawić. 🙂

Ellie karmiąc też miałam niezłe balony 😉... Ale po karmieniu zrobiły mi się mniejsze niż sprzed ciąży. 😞 Jednak pamiętaj, że u każdej kobiety to indywidualna sprawa, więc wcale tak być u Ciebie nie musi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi napisał(a):

Ellie karmiąc też miałam niezłe balony 😉... Ale po karmieniu zrobiły mi się mniejsze niż sprzed ciąży. 😞 Jednak pamiętaj, że u każdej kobiety to indywidualna sprawa, więc wcale tak być u Ciebie nie musi. 🙂

uff, dzięki za pocieszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂
juz jestem ale zapewne Ellie Wam juz doniosla 😁 NIesamowite ze sie spotkalysmy w tym szpitalu 🙂
Od soboty jestesmy w domku, Dawidek sprawuje sie pierwsza klasa (tfu nie zapeszam). Karmie cycorkiem i jest nam z tym dobrze 🙂
Wczoraj pierwsza wizyta poloznej i pierwszy spacer 🙂
Co do wielkosci piersi zdecydowanie aktualny rozmiar mi odpowiada momentami czuje sie jak pamela 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf,dobrze że jesteś już z nami 🙂 No, to był niezły motyw w tym szpitalu 😉
Fajnie że mały daje Ci na chwilę wypoczynku i napisania na brzuszku :P Przekaż mu najlepsze życzenia 😆
Teraz, tak z perspektywy czasu zadowolona jesteś z wyboru tego szpitala? Mnie niedługo czeka tam pobyt. Skurczybyki mi się nasiliły po odstawieniu fenoterolu. Dziś mam wizytę u gina i zobaczymy czy działają na szyjkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpisałam się i mnie wywaliło z brzucha :/ ech i juz mi się nie chce drugi raz tego samego tworzyć :/
Laaf, a jak poród i opieka w szpitalu?
Goshe polecam ten sklep http://www.bellerobe.pl/ mają 3 siedziby we wrocławiu, ja kupowałam u nich sukienke i buty na cywilny i moja świadkowa też (my akurat w tym na pl. sw macieja). Rozsądne ceny i krawcowa która dopasowuje gotową sukienke do sylwetki. Takie typowo slubne ale np krótkie albo skromniejsze sa również na sokolniczej- boczna pl. jana pawła II w salonach ślubnych, gotowe i szyte na miarę, ale cenowo to już od 800 w górę. Przymierzałam też cudowną sukienkę (w saolnie sukien slubnych na szewskiej chyba), wg mnie idealną na cywilny- w stylu mała czarna, tylko ecru do kolan, cała z gipiury za jedyne 2900 hehehe gdybym planowała sam cywilny to moze bym się skusiła, bo zakochałam się w niej a tak grzecznie podziękowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajne, fajne...tylko najpierw muszę wrócić do figury sprzed ciąży 🙂 a jeszcze "bardziej najpierw" to muszę urodzić 😉
Lekarz dziś mówił że z szyjki to niewiele już zostało i czeka tylko na silniejsze skurcze żeby się otworzyć 😆 no i główka jest już baaardzo nisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf super ze Twoj maluszek grzeczniutki 🙂 buziak dla niego :*
Ika piekna ta sukienka 🤪za jedyne 2900 😁 matko skad ta cena z kosmosu czy co?? 😁 😁 😁
ja ogolnie chce cos taniego bo nie robie zadnej imprezy tylko slub i w domu jakis obiad i tort z rodzicami i swiadkami 🙂na koscielny bede szalec z suknia 🙂
Ellie czyli Twoje malenstwo juz chce do mamy w ramiona 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goshe, ja za swoją dałam ok. 200zł, bo też mam zamiar poszaleć przy kościelnym 🙂

ellie, to trzymam kciuki, bo teraz już z górki 🙂

ostatnio na szkole rodzenia mieliśmy o diecie mamy karmiącej i ... jestem lekko przerażona- co ja będę żryć?! hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ika79 napisał(a):
ostatnio na szkole rodzenia mieliśmy o diecie mamy karmiącej i ... jestem lekko przerażona- co ja będę żryć?! hehehe

Taa... I lepiej trzymaj kciuki, żeby Twój mały nie miał podejrzenia skazy białkowej! Bo wtedy to dopiero naprawdę nie ma co jeść... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... i to piwko które za mną chodzi od 2 miesięcy, a im cieplej tym bardziej depcze mi po piętach hehe najwyżej ściągne sporo pokarmu hurtowo, zamroże, żeby starczyło na kilka miesięcy i przestawię małego na butlę 🙃 🙃 🙃
goshe, powodzenia w poszukiwaniu pracy, oby się udało jak najszybiej, tylko pewnie trudno będzie rozstawać sie z małym na całe dnie po roku czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sathi napisał(a):
ika79 napisał(a):
ostatnio na szkole rodzenia mieliśmy o diecie mamy karmiącej i ... jestem lekko przerażona- co ja będę żryć?! hehehe

Taa... I lepiej trzymaj kciuki, żeby Twój mały nie miał podejrzenia skazy białkowej! Bo wtedy to dopiero naprawdę nie ma co jeść... 🤢


no właśnie, a jak tak kocham mleko i sery... i kolacyjki w restauaracjach :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do porodu na klinikach...
na porodowce po za oddziałową bylo super mialam PANA poloznika 😁
na poprodowce w sumie tez ok ale bez jakiejs wielkiej przesady, mialam wrazenie ze lekarki sa duzo bardziej sympatyczne niz pielegniarki. W zwiazkuz ytm iz to byla mja ostatnia ciaza juz nawet nie chce mi sie rozwazac czy cos bym zmienila czy nie 😜
Co do piffka Ika79 jesli masz nieprzemozona chec na piffko to nic sie nie stanie jak wypijesz sobie jedno jakies niskoalkoholowe, nie zapominaj ze od dziecka dzieli Cie lozysko ktore ma niesamowite wlasciwosci filtrujace i napewno maluszkowi nie zaszkodzisz 🙂
Jak byla u mnie polozna przed wczoraj pytalam ja ile po wypiciu piffka nie moge malego karmic. Powiedziala zeby nie popadac w przsade ze po jednym moim piffku malemu tez nic sie nie stanie. Tak wiec czekam na weekendzic i wyskoczymy gdzie z menzolem i Dawidkiemw plener to moze sobie jedno wypije 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jescze apropo diety. Ja jem wlasciwie wszystko. Tzn. zaczelam od delikatnych rzeczy i codziennie cos nowego wprowadzam , jak narazie moj mlay nie ma z niczym problemu...fakt to dopiero 6 dzien no ale zobaczymy. Wiem ze zadnych wzdymajacych nie mozna i trzeba uwazac na nadmiar nabialu, czekolad, kakao. Mam nadzieje ze az taks trasznie nie bede musiala sie ograniczac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę się pochwalić, że wygraliśmy nagrodę pocieszenia w konkursie Nie-Zła Mama. 😜 Choć nie wiem dokładnie co i może troszkę szkoda, że jednak nie miesięczny zapas pieluszek... Ale zawsze jakiś drobiazg. 😉


Ika79 mnie tak wino śledziło... 9 miesięcy + trochę... A potem jak się napiłam to jeden kieliszek mnie powalił... 😁 😁 Kobietę, która sama obalało wino na butelki. 😉
Kolacyjki w restauracjach... Ach!... Naciesz się... przy dziecku to raczej żadkosć... No chyba, że będziesz miała z kim pozostawić dzidzię, bo my nie zawsze możemy.


Laaf ja też jadłam wszystkiego, po trochę, pomału... A uczulenie zaatakowało małego nagle i dosyć ostro. 😞 Miał silną biegunkę, niesamowite kolki, wyłam razem z nim. Więc jak się okazało, ze to przez jedzenie to od razu przeszłam na dietę... Drastyczną bo nic co ma mleko... 5 miesięcy pociągłam, dalej nie dałam rady. ☺️ Ale chociaż tyle.

Co do weekendowego wypadu - przepowiadają ładną pogodę! 😆 Chyba też coś po planujemy... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...