Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny, odnośnie naszej magnolii to wczoraj mąż sprzedał mi niusa że prezydent wrocka wydał obwieszczenie o zgodzie na rozbudowę i przebudowę parku magnolia 🙂 ciekawe co oni tam jeszcze wymyślą...
a upał jest nie do wytrzymania. ja jeszcze prasowanie sobie urządziłam więc miałam saunę pierwsza klasa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie w magnoli przydałaby sie cześć rekreacyjna- basen (marzenia 🙂 ), siłownia, bilard itp, nawet aerobiku już tam chyba nie ma, kiedyś tam chodziłam, dopóki nie wprowadzili rocznego abonamentu,aczkolwiek nie bardzo rozumiem, w którą stronę chcą się rozbudować. Miejsca za dużo tam nie ma, chyba ze po drugiej stronie parkingu, gdzie jest przejście na działki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi napisał(a):
Ellie też mnie morduje alergia... Na pyłki... 🤢


Sathi, a wiesz może czy przy karmieniu piersią można brać leki antyhistaminowe? Ja też mam alergię na pyłki. Teraz jakoś przetrzymam bez leków, ale jak ma to być dodatkowy urok połogu to nie wiem czy dam radę 😞 Jeżeli (odpukać w niemalowane) będę musiała mieć cesarkę to ciągłe kichanie nie przyczyni się do szybkiego gojenia rany na brzuchu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie szczerze nie wiem. 😞 Jak karmiłam piersią nic mnie nie uczulało... A teraz już od jakiegoś czasu nie karmię. Wiem, że w ciąży nic nie można brać... 😞 Ale u mnie było tak tragicznie, kiedy chodziłam z brzuszkiem w zeszłym roku, że jedna lekarka u której byłam na usg się ulitowała i przepisała jakiś lek, który mogłam brać.

Co ciekawsze, podobno w ciąży uczulenia się łagodzą, tzn. objawy są lżejsze... A dla mnie ostatni rok - pomimo ciąży i ten teraz też są ciężkie. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elunia ja na kamienskiego rodzialm i tez cc mialam 🙂samo cc szybko poszlo z 10 min i juz mialam malutkiego na ramieniu 😁
Dziewuszki wszpolczuje alergii 🤨
sathi nie karmisz juz malego a sama go odstawilas?ja sie powoli do odstawienia zabieram ale aj ciezkobedzie bo maly to cycka uwielbia 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...