Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
my już u mamy jesteśmy. Po drodze zahaczyliśmy na weekend o Kraków bo mężuś miał coś do załatwienia 🙂 Tymi podróżnik spisał się na medal. Grzeczny synek mi się trafił....ale to po mamusi 😜
My mamy małą choineczkę we Wrocku - taką prawdziwą w donicy. Planujemy ją później na balkon wystawić ale nie wiem czy długo wytrzyma. Tymi nie boi się igieł świerkowych, pcha rączki i łapie gałązki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam
My po kontroli u lekarza dostaliśmy pozwolenie na jutrzejszy wyjazd do dziadków. Dzisiaj do nas przyjedzie babcia bo jedziemy autobusem to samej by mi było trudno się do autobusu zapakować a Sławciu w pracy to nie ma jak pomóc dlatego babcia pomoże i Lenką się zaopiekuje a ja do bagażnika wszystko zapakuje. Dobrze że to nie jest daleko bo około 2 godzin jazdy autobusem może w tych warunkach pogodowych ciut dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie my też jeszcze (teraz akurat u rodziny mojego faceta - jechaliśmy tu w pierwszy dzień świąt) siedzimy. 🙂
Brzuch, he, he, no tak, a tu trza trzymać fason na Sylwestra. 😜


Wigilia fajnie u nas. Witek męczył choinkę moich rodziców, trząsł nią, łapał za gałązki, ozdoby, zrzucał bombki i turlał po podłodze (uf, że te plastikowe! 😆 ), zerwał nawet cukierka i wymemłał (z papierkiem... 🤢). Biedna choinka. 🤪 Nawet raz w nią wleciał, ale bez konsekwencji. 😉

Z wigilijnego stołu pojadł barszczu, klusek z makiem, rybkę nawet dostał (nie, nie karpia 😉 inną, bardziej dla dzieci). Słodkości mu pozwoliłam też troszkę zjeść. 🙂 Fajnie bez rewolucji brzuszkowych było, mimo tylu nowości. 🙂

Prezenty skromnie, bo nic mu nie trzeba, byle coś było. 🙂 Dostał szczekającego pieska, pacynkę - wilka, pisaczki, cukierki, samochodzik, o takie by miał co wyciągać z torby. 😁

No i oczywiście Mikołaj z worem był i mu wręczał. 😉

Śpiewał też po swojemu z nami kolędy. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Mam pytanie..czy ktoras z was rodzila na Kaminskiego? Jeszcze nie bylam zwiedzac porodowki ale wybralam ten szpital, poniewaz moj lekarz mi go polecil i dostalam namiar na swietna polozna, ktora bedzie ze mna podczas porodu.. Interesuje mnie jakie opinie sa na temat tego szpitala. Dzieki wielkie za odpowiedz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie ja się tak nie mogę doczekać tegorocznych wakacji. 😁 Ostatnei z małym były fajne, nie powiem, ale teraz będzie jeszcze bardziej samodzielny i kumatszy. 🙂
No i oczywiście gratulacje ząbka! 😁


Maja_P niestety, nie rodziłam tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Witam 🙂 Mam pytanie..czy ktoras z was rodzila na Kaminskiego? Jeszcze nie bylam zwiedzac porodowki ale wybralam ten szpital, poniewaz moj lekarz mi go polecil i dostalam namiar na swietna polozna, ktora bedzie ze mna podczas porodu.. Interesuje mnie jakie opinie sa na temat tego szpitala. Dzieki wielkie za odpowiedz 🙂


Maja_P ja rodziłam na Kamińskiego a właściwie miałam cesarkę i byłam dość zadowolona z położniczego oddziału bo tam bardzo dużo pomagają położne i są bardzo sympatyczne, tylko że jak rodziłam w tym czasie było przepełnienie bo to okres wakacji i był jakiś szpital zamknięty, to wylądowałam dwa dni na patologi i tej nie wspominam dobrze bo był tam brak opieki nad dzieckiem i natrafiłam na takie położne że się nie interesowały nami ale na drugi dzień były juz inne i pomogła mi jedna położna przykładać Lenkę do cycka bo ja źle ją dostawiałam i mała nie umiała jakoś ciągnąć to troche się tym faktem podłamałam ale jak juz wróciłam na położniczy to juz było zupełnie innaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellie napisał(a):
Pochwalę się wrocławskim cioteczkom że mamy ząbka 🙂 Jednak jedyneczka wyszła jako pierwsza...i druga już się szykuje 🙂


no kurna a Dawidos lysol na dziaslach jak tak ta lala 😁 normalnie wszedzie te zebiska na okolo sie wykluwaja a u nas zero!!! 🙃 ale fakt ze moja Kamiska miala pierwsze jak skonczyla 11 miesiecy to pewnie i braciszek jej pozniej dostanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
ellie napisał(a):
Pochwalę się wrocławskim cioteczkom że mamy ząbka 🙂 Jednak jedyneczka wyszła jako pierwsza...i druga już się szykuje 🙂


KUrcze a dopiero sie w szpitalu widzialsmy...ja juz po a Ty jescze z brzucholkiem 🙂


Prawda? Jakby to wczoraj było. A mój mały 2 dni temu pół roku skończył!! 🤪
Jak w pracy? Dajesz radę bez synka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf cóż się dziwić - stęskniony jest. 😉


Ja właśnie wspominam jak rok temu spędzałam Sylwestra w domu, bo Witek ledwo ponad miesiąc miał, taki maluszek... 😲 A teraz kawał chłopaczka mi biega po domu, he, he. 😁 No a my tym razem idziemy na Sylwestra na bal, a Witek zostaje na Kinderbalu z dziadkami. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również życzę Wam udanego wieczoru i samych słonecznych, pełnych miłości, radości i zadowolenia dni w nowym roku 🙂 Buziaki dla wszystkich pociech 🙂

My, chyba poraz pierwszy od 12 lat, będziemy spędzać Sylwestra w domku. Mieli przyjechać znajomi do nas ale dziecko im się rozchorowało i zostalismy we 3 :/ Fajnie ale jakoś tak dziwnie, bo wcześniej co roku było jakoś wyjątkowo i gdzieś daleko albo w większym gronie... No cóż, jeszcze to sobie odbijemy 😉 A na razie pakujemy manatki i jedziemy do dziadków- w piątkę weselej 🙂 Do napisania w przyszłym roku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...