Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Vena napisał(a):
trójki to Ja nie dam rady wychowywać 😁

No ale nigdy nie mów nigdy. 😉

Hi, hi, hi, a z chłopami (chłopcami 😉) to wesoło. Ja się czasem kładę obok małego, odwracam go do siebie i się śmieję "Witek leżymy i się czałujemy, niech tata zazdrości!". 😁 Oczywiście Witka "czałowanie" to szeroko rozwarty dziób którym najchętniej by połknął mój nos, albo policzek. 😁 A potem dokuczam mojemu, że już się nacałowałam z Witkiem. 😉 A on się "odgryza", żeby Wicio uważał, bo mu zabierze cycory, bo mu je teraz chwilowo tylko wypożycza... 😉 I tak się wesoło przekomarzamy. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sathi ty masz radosnie z dwojka, a My jeszcze we dwoje a Ja juz wychodze z Siebie
😮 😮 😮
moj mezczyzna najszczesliwszy gdyby dac mu grabki, wiaderko i do piaskownicy 😜
ale podobno po 30 bedzie gorzej 😉
a to juz niedlugo 😁

co do dzisiejszych wydarzen ...
eh ...
same radosni w tym naszym kraju ...
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂

Wczorajszy post mi skasowało :/ A pisałam, że nienawidzę stóp, są bleeee hehe, a mój mąż myśli podobnie choć mniej radykalnie. Oczywiście takie w sandałkach mi nie przeszkadzają, ale w życiu nie dotknę cudzych, no chyba ze takich maleńkich... zobaczymy 🙂

Vena, zapewniam, po 30 jest o niebo lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vena oj nie martw się... mój też bywa "dorosły inaczej". 😁 😜

ika79 ja sama też nie jestem fanką stóp - ale własne lubie mieć zadbane. 🙂 A uwierz, że potem jak zobaczysz te malusie, te jedyne... Te nie będą Ci przeszkadzały, nawet jak z czasem zauważysz, że np. też się pocą, czy zbierają brudek między paluszkami, hi, hi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi no ten brudek miedzy paluszkami od np. skarpetek jest najslodszy 😁 a takie malenkie stopeczki to by sie caly czas calowalo 🙂
ogolnie to mnie tez stopy wogole nie kreca hehehe
moj M tez czasem jak dziecko no doslownie 🙃 mały ŁE i duzy ŁE 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi 😉 taka już natura facetów 😜

co do stópek 😜
to wygląda iż będziemy mieć całą kolekcję skarpeteczek
😁
tyle słodziachnych już widziałam 😁
hihi 😁

co do własnych- to dobrze jak zadbane 😉
aaa i masaż średnio co drugi dzień oh oh 🙃 🙃
i jest suuuuuuuper 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Raaany! Mój już wyrósł z tylu maluśnych, słodziuchnych skarpeteczek! Ale od urodzenia jak na dzidzię, miał, hm, dość spore stopy. Teraz np. ledwo zaczął nosić ubranka rozmiar 74, jeszcze niektóre z tego wciąż ciut za duże, a skarpeteczki - 86 wzwyż... ☺️ Zresztą już na usg się lekarka dziwiła, ze ma duże stopy. 🤪 Wielka stopa po tacie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vena taa... a u dorosłych facetów podobno im większe stopy tym większy... hi, hi, hi. 😉 ☺️

Goshe he, he, dzięki. 😉 Ale swoją drogą właśnie widzę, że aguagu padło. 🤨
No właśnie... mój miał jakieś trzy tygodnie temu rozmiar stopki jak mu mierzyłam 11,5 cm... Ale 74 długości ciałka jeszcze nie ma, po prostu już duża część ubranek z 68 jest za mała, a nie znalazłam nic między 74 a 68. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Goshe, to ze mna inaczej. Ja teraz to wariacji macicy odstaje 😜 non stop i gdzie popadnie a moj mezolek w pracy do poznego wieczora i nie zawsze wyrabia.... 😁
zostaja: listonosz, mleczarz, i pan ktory ziemniaki i jajka po domach rozwozi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój na początku ciąży strasznie się bał że zrobi krzywdę małemu i dopiero jak mu ginekolog prosto w oczy powiedział, że ma zielone światło, to uwierzył, że dzieciątko bezpieczne podczas sexu hehe Śmieszne to ciut, ale w sumie mnie też gdzieś tam w głowie mrugała czerwona lampka podczas, że trzeba bardziej uważać 🙂 Wiadomo rodzice starają się zapewnić bezpieczeństwo maleństwu już od poczęcia, a przy pierwszym dziecku wszystko jest nowe i nieznane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laaf, no nieźle, nieźle hehe
Ja tak miałam przed ciążą, teraz mi przeszło, ale mój powiedział, że jakby co to będzie kochać jak własne, nawet jeśli będzie czarne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vena pewnie, ze głodnemu chleb na myśli - ja się przyznam! 😜 Mój pojechał na kilka dni - i dopiero jutro wraca... 🙃

Laaf o nosie też słyszałam. 😜 Ale najczęściej jednak obijało mi się o uszy to o długości stóp... 😉

Goshe ja za to całe życie miałam i mam ochotę... a że w ciąży doszły nowe, hm, pełniejsze wrażenia - ach, to dopiero było!... Ale widzę, że Laaf właśnie przeżywa, ten, hm, stan nienasycenia, hi, hi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ika79 napisał(a):
Laaf, no nieźle, nieźle hehe
Ja tak miałam przed ciążą, teraz mi przeszło, ale mój powiedział, że jakby co to będzie kochać jak własne, nawet jeśli będzie czarne 😉


hahahhahahhaha 😁 😁 😁 😁 😁 masz tolerancyjnego i wyrozumialego meza 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...