Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

laaf, to masz farta z tak zorganizowaną opieką dla Dawidka i fajne szefostwo, że poszli Ci na rękę. A ja jednak postanowiłam wykorzystać urlop z zeszłego roku i jeszcze miesiąc zostać z małym. No i stwierdzam, że kobieta ma przesrane- jak chce wrócić do pracy, to musi sie nakombinować, zeby zorganizowac opiekę dla dziecka, a i tak czesto ma wyrzuty sumienia. Ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laaf no właśnie tak patrzę... a jednak sporo ofert widzę, a myślałam, że mało będzie. ☺️


ika79 no jasne, też chciałam taką pamiątkę, a wyszło... jak wyszło. No trudno. 😉


Heh, a się pochwalę zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie glutenowym BoboCity. 🙂 Właśnie mi przyszła wiadomość. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sathi napisał(a):
Laaf no właśnie tak patrzę... a jednak sporo ofert widzę, a myślałam, że mało będzie. ☺️


ika79 no jasne, też chciałam taką pamiątkę, a wyszło... jak wyszło. No trudno. 😉


Heh, a się pochwalę zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie glutenowym BoboCity. 🙂 Właśnie mi przyszła wiadomość. 🙂


o, prosze 🙂 jakaś nagroda? 🙂 i co to za konkurs?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ika79 napisał(a):

o, prosze 🙂 jakaś nagroda? 🙂 i co to za konkurs?


Nagroda sama nie wiem jaka... ☺️ A konkurs był taki, że trzeba było rozwiązać quiz w necie, odpowiedzieć na kilka pytań poprawnie, napisać coś tam i tyle. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi napisał(a):
ika79 napisał(a):

o, prosze 🙂 jakaś nagroda? 🙂 i co to za konkurs?


Nagroda sama nie wiem jaka... ☺️ A konkurs był taki, że trzeba było rozwiązać quiz w necie, odpowiedzieć na kilka pytań poprawnie, napisać coś tam i tyle. 🙂


a kiedy bedzie wiadomo jaka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Sathi napisał(a):
ika79 napisał(a):

o, prosze 🙂 jakaś nagroda? 🙂 i co to za konkurs?


Nagroda sama nie wiem jaka... ☺️ A konkurs był taki, że trzeba było rozwiązać quiz w necie, odpowiedzieć na kilka pytań poprawnie, napisać coś tam i tyle. 🙂


a kiedy bedzie wiadomo jaka?

Chyba jak przyślą. 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellie napisał(a):
Sathi, znowu coś wygrałaś farciaro! 🤪 Zacznij grać w lotto!! Ja też brałam udział w tym konkursie ale chyba nie spodobało im się moje hasło reklamowe 😉 hehe

He, he, może spróbuję. 🙃

A tak szczerze to od dziecka uważam, że próbować warto i, że w im większej liczbie konkursów się w życiu weźmie udział , tym większa szansa, że zawsze coś się wygra. Nawet te drobne, nie główne nagrody są przecież fajne. 🙂 A po latach i tak się jest na plus - bo w głowie zostają tylko te konkursy, gdzie się coś wygrało,przynajmniej ja o całej reszcie nie pamiętam. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He, he, choćby i dziś - słucham Radia Wrocław, mówią o przepisach, wywiad z babeczką i konkurs sms'owy - do wygrania książka z przepisami z autografem. Wysłałam i oddzwonili mi i wygrałam. 😜 He, he, he, ale się z radości, że oddzwonili głupio spięłam, jak gadałam z prowadzącym, przez telefon, na antenie. 🙃 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh, Sathi ja raz wygralam w trafiku 5 zabiegow z lampami odmlodzajacymi i tez gadalam na antenie, niby taka wyszczekana jestem ale nic blyskotliwego mi w tym momencie nie przyszlo na jezyk 😎
ja jakos na nic nie trafiam ani raczej farta nie mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
ika79 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Witam. mam pytanie do wrocławianek. Jakie macie zdanie na temat dr Tomasza Michalika? Chodzi mi głównie o USG 3D. Proszę o opinie. Pozdrawiam.


hej, ja akurat byłam u niego na usg 3d w 22 tc, bo chciałam mieć pamiątkę, a naczytałam się dużo pozytywów o nim. Lekarz bardzo sympatyczny, dokładny, aż za (ale to pomine), spędziliśmy u niego godzinę, wszystko pięknie nam pokazał i wyjaśnił- komory i przedsionki serducha, nerki itp, ale wszystko to w 2d, bo jak twierdził młody tak się ułożył że 3d było bardzo niewyraźne (nie wiem, nie znam się). w każdym razie płytka z 2d to średnia pamiątka w porównaniu z tym czego się spodziewałam.zatem 3d tam ja akurat nie polecam, ale moze miałam poprostu pecha


Ika79 bardzo dziękuję za pomoc. Dobrze usłyszeć realną opinię. Ja zapisałam się do niego na usg 3D na 21 stycznia.


Napisz jak wyszło to usg. Ciekawa jestem czy tylko ja miałam pecha 🙂 Ale oczywiście życzę Ci fantastycznej pamiątki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ika 79. Więc tak byłam wczoraj zgodnie z umową na USG u dr. Michalika. To był u mnie koniec 12 tygodnia. USG trwało 40 minut. Lekarz jak pisałaś bardzo sympatyczny, wszystko opowiadał, wszystkim się interesował (samopoczucie, poprzednie ciąże itp.). Maluszek na początku nie współpracował, musiałam kaszleć 😆, żeby go obudzić. Jakoś się udało. Dr Michalik pomierzył wszystko i nawet udało nam się zrobić fotkę. Możesz ja obejrzeć na forum sierpnióweczki2011 🙂. maluszek 🙂
Co do 3D, to nie wiem czy mam być rozczarowana czy nie. Bo oczywiście większość badania odbywała się w 2D. Ale w sumie najbardziej chodziło o pomiary i dokładne zmierzenie przezierności karkowej. W sumie jestem zadowolona. Dostaliśmy też filmik, niezadługi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ellie napisał(a):
My zrobiliśmy dziadkom kalendarze ze zdjeciami wnuczków 🙂 Byli bardzo zadowoleni 🙃


ja od kilku lat staram sie takie prezenty zrobić na gwaiazdkę i zawsze zabraknie mi kilku dni na realizacje hehe może za rok w końcu się uda hehe pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


marta-lion, jeśli zależało ci na pomiarach to dobrze trafiłaś. Dr Michalik jest bardzo dokładny, ale i fotka wyszła bardzo fajna, u mnie nie było tak wyraźnie. No i najważniejsze, że Twój maluszek zdrowiutki 🙂

A my z Mateuszkiem mamy wszystkie babcie i dziadków we Wro. W pt mieliśmy tour de Wrocław 😉 2 babcie, 2 dziadków, 2 prababcie i 1 pradziadek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...