Skocz do zawartości

Brzuchatki pokazują brzuszki ! | Forum o ciąży


Tussiiaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 800
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was! Jestem tu nowa,mam nadzieję,że mnie przyjmiecie 🙂 Przeczytałąm wszystkie Wasze posty dotyczące tego tematu, oglądnęłam zdjęcia i jestem pod wrażeniem rozmiarów Waszych brzuszków! Ja jestem w 19 tygodniu a prawie nic nie widać! a tu w 15 tygodniu i brzuszki o wiele wiele większe.Choć dzidziuś fika niemożliwie i już od dawna bo w 14 tygodniu poczułam ruchy, to boje się że może coś ze mną nie tak skoro tyle kobiet ma tak duże brzuchy a ja taki ledwo co 😞 ale na usg wszystko dobrze, rośnie prawidłowo więc chyba nie ma obaw.W sumie powinnam się cieszyć,bo jeszcze się nanoszę tego ciężaru.hihi.Ale w głębi duszy chciałabym żeby już było widać, żeby nie tylko Ci co wiedzą ,wiedzili że spodziewam się dzidziusia.Mam zdjęcie mojego brzucholka ale nie umiem jeszcze go dodać 🙂 muszę popatrzeć jak to się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pesteczko witamy wśród nas i zapraszamy na główny wątek. A żeby zmienić zdjęcie to musisz je umieścić na innym serwisie: wrzuta, imageshack itp i dopiero stamtąd wrzucić obrazek 🙂
Faktycznie brzuszek masz malutki ale nic się nie przejmuj. Może Dzidzia wcisnęła się gdzieś głęboko w Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no jestem w ciąży, co do tego nie ma wątpliwości. Ta bluzka normalnie była mi luźna a teraz jest opięta.Mierzę sie co jakiś czas w pasie i mam chyba już 10cm więcej, ale jakos tego nie widać faktycznie.Znaczy się ja to widzę ale Ci którzy mnie nie znają, nie zauważą że jestem w ciąży. Chyba tak Doti,chyba masz rację, dzidzia wcisnęła się we mnie a może to i dobrze,może będę zaliczała się do kobiet które do końca mają średniej wielkości brzuszki,może chociaż ból kręgosłupa mnie ominie 🙂 na razie czuję się wyśmienicie, żadnych bóli itp. A kopie tak że chwilami nie daję rady 🙂 Może też być tak, że jak potem brzusio wystrzeli to Was dogonię 🙂 buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Isa śliczny brzusio 🙂 🙂
Jejku jak mam czekać jeszcze dwa miesiące na pojawienie się wyraźnego brzuszka to masakra jakaś ! Z resztą moja mama gdy miała mnie w brzuchu, to gdy była w szóstym miesiącu ciąży, przyszła do niej ciocia i ona wogóle nie zauważyła ze moja mama spodziewa się dziecka 🙂 ale fakt, byłam mała jak się urodziłam, miałam 2,5 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...