Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry wieczór.
Znowu wracam po dłuższej nieobecności 🙂 Jakoś nie było czasu żeby siedzieć przed komputerem i teraz pewnie mało będzie bo siostra u mnie na jakiś czas jest bo tata ze swoją żonką do Anglii do pracy pojechali i jak im wyjdzie to po małą za 3-4 tyg przyjadą.
No i szał zakupów zaczęliśmy 🙂 NARESZCIE! Kupujemy i różowe i niebieskie- troszkę ryzykujemy 🙂)

tak wgl to dziewczyny ślicznie wszytkie wyglądacie. Nie mogłam się napatrzeć na zdjęcia. Strasznie miło się patrzy na takie zdjęcia w których jest maleńki człowieczek. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bioloia mnie nie mija az tak tez jak reka odjol..a szkoda.. Ile bym oddala by minelo to, bo meczy fizycznie i psychicznie.. Ja to sie budze w nocy i uzywam sztyftu o zapachu miety do nosa.. powciagam troche i mija na chwile i spac dalej sie klade.. o ile maly nie robi sobie z mojego brzucha sali do gimnastyki 🙂 🙂 🙂
A chusteczki 🤔 🤔 🤔?? to ida jak woda 😮 😮 😮 🤢
Zdrowiej naprawde, bo przeziebienie to nie zart!
Co do badania, jesli chcesz zrobic to zrób dla świetego spokoju 🙂 🙂

wikarynka rozumiem, nikt nie zdobedzie dobrego serca i madrosci od tak.. To sie ma w sobie.. Wlasnie wg mnie maja najwieksze serca ludzie którzy przezyli coś np.. Wiedza jak sie wtedy czuli, maja reakcje wspolczucia i pomocy, z tego sie wlasnie bierze dobre sere i madrosc 🙂 🙂 🙂 Ale wiesz kazdy mówi,ze da rade sie wrócic do wagi, nie każdy moze. Ile kobiet tak ma ze sa rozmiarów ciazowych? Chce sie dobrze czuc ze soba.. O to mi chodzi.. Bo jak narazie kompleksy byly juz przed ciązą.. Oby sie ulozylo wszystko 🙂 🙂 🙂 a TY zdrowiej z tym zoladkiem.. ehh 😘 😘

ania milo ze zajrzalas do nas 🙂 🙂 🙂 mówisz,ze zajeta zabiegana.. no prosze 🙂 🙂 oo szal zakupowy mowisz.. 🙂 🙂 neutralnych kolorow nie wybierasz:P powiem Ci,ze sporo ryzykujesz? a co czujesz,ze maz w brzuszku ? Boy or Girl? ja uwazam,ze bedzie chłopiec-widze po tym zdjeciu z profilu 😉 sliczna dziewczyna z Cb 😉 nic nie ucieklo Ci urody chyba co.. Chociaz na takie cos zgadywanie z plcia z urody kobiety w ciazy nie jest trafne.. bywa mylne i pozniej zonk!!! 😮 😮 😮 😘 😘 😘 LAdnie ci lekarze namacili w glowie... 😉 a moze to tak specjalnie bog chce bys miala z ukochanym niespodzianke 😉)

Spadam spac dziewczyny, poszperam w netku i nynki 🙂 Dobranoc i do juterka 😘 😘 spokojnej nocy 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahaha Paula no prosze cie oj tam oj tam jako pierwsza z nas " 🙃narozrabiałaś 🙃" 30 tyg temu to teraz pójdziesz pierwsza 😁 tutaj nie dziala zasada ten kto ostatni bedzie pierwszy noooooooooooo chyba że..... 😁 hahahaha
oj dziewuszki żarty żartami 😁 🙃 🙃 ale ja bym coś zjadła... 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że choruszki... Biedne. Współczuję i zdrowia życzę. Mnie też myślałam że coś łapie bo jeden dzień miałam katar ale na szczęście nie dopadło mnie.

Paula. Neutralne też, ale mamy sporo niebieskich ciuszków bo dostaliśmy od naszych znajomych po ich synku. Ale to takie tylko na wiosnę więc zobaczymy co będzie dobrze. No i trochę tego będzie po mojej siostrze.
No a co do zakupów to jak na razie w lumpku trochę kupiliśmy więc myślę że dużo nie stracimy. 🙂 Chociaż dzisiaj kupiłam fajny komplecik i skarpetuszki różowiutkie.
A co czuję to nie mam zdania. Przyzwyczaiłam się że będzie chłopak ale teraz to wolę o tym nie myśleć za dużo bo niby mówię że to nie ważne co będzie ale jednak nie chcę się rozczarować. Czekam na tel od mojej gin kiedy mogę do niej pojechać na następne usg i wtedy mam nadzieję że na 100 procent juz się dowiem.
A jeżeli chodzi o moją urodę..... proszę cię... Zdecydowanie wyglądam gorzej. Kiedyś już pisałam że mi pryszcze co chwilę to nowe wychodzą. No i okropnie wyglądam... Naczynka na twarzy mi bardziej niż zawsze pękają, podkrążone oczy i tak dalej można wymieniać. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu mowi sie ze jak w ciazy tracisz urode to bedzie dziewczynka 😁 ciekawe czy to prawda . Ja natomiast nie chce wiedziec a wśrod moich znajomych zdania podzielone jedni twierdza ze dziewczynka a inni ze chlopczyk .. pokoik pomalowalismy na 3 sciany na zółtopomaranczowy i jedna na niebiesko tak uniwersalnie dziecinnie 😁 cuszki tez mam i dla chlopczyka i dziewczynki 😁 oj tam kto tam bedzie widzial czy to na chlopczyka czy dziewczynke wazne ze dzidzi bedzie cieplo i wygodnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka zartownisia z Ciebie hahahaah 😁 😁 narozrabialam to fakt 🙂 jestem pierwsza na liscie.. 🙂 🙂 haha.. 😉
co bys zjadla? ja jem wlasnie chlebek swierzutki z pyszna szyneczka i ogorkiem 😉 popijam herbatka a pozniej przed snem winogronko biale bezpestkowe 😁 😁 ogien raj dla podniebienia 😁 😁 😁 😁

Ania nie przejmuj sie syfkami zejda.. To dobrze ze masz po kims ciuchy ja tez mam po kolezance 😉 wszystkie niebieskie zielone i takie pod chlopca;D hehe...No przyzwyczajilas sie napewno do tego,ze bedzie syn.. imie wybrane i w ogole.. Wazne by zdrowe bylo 🙂 🙂 jak sie dowiesz u gin to odrazu napisz.. Zycze Ci by sie nic nie zmienilo.. A lekarze Cie tylko nastraszyli, ohhhh!!!
a jak z waga u Ciebie?? Kazda z nas jest przemeczona.. a tu choroba a tu cos..Mi tez wyskakuja syfki, czuje sie grubo brzuch mi idzie w szpic co mi przeszkadza, ani sie schylic ani nic... ehhh zawsze cos..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tabelka przerobiona ale wrzuce jutro bo słaby net cos wieczorami jest i nie chce mi zdjecia zaladowac...

e_milka widze ze my jako ostatnie na liscie hehe ale tak jak mowisz wszystko moze sie zdarzyc i mozemy wcale nie ostatnie urodzic hehe.... 😁

no i ja mialam na cos smaka to sie zdecydowalam na chrupki serowo-ziemniaczane mmmmm pychotka a teraz zjadłabym cos słodkiego 😁 moze wafelki smietankowe 😁 ? taaaa jedzenie mnie wzielo wieczorkiem jak nigdy hehee chociaz w sumie wczoraj po 11 robilam sobie budyn szokk 🤪 🙃 tak mnie wzieło 🙃 🙃 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia hahaha rozbrajasz mnie z tym jedzeniem tez 😜 ja tez wciskam w siebie... no nie moge sie opanowac...ale musze sie wziasc za siebie..:P ja juz chyba sie przerzuce na owoce.. bo slodycze to tucza na maxa..
Zeby mnie cholernie bola.. cos czuje ze wizyta u jednego lekarza to sie nie skonczy- dentysta sadysta czeeekaaaaaa aaaaaaa 🤔 🤔 😮 😞 😞
Mowisz,ze bedzie nowa tabelka.. hmm.. jak to 🤔 🤔 ulepszona taka nowoczesniejsza czy jaka;D hahaha;D

jem winogrono ;D mmmm 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_milka i powiem ci ze to powiedzenie w moim przypadku sie sprawdzaaa... strasznie wygladam teraz, pełno pryszczy, syf jeden za drugim wychodzi na dekoldzie i plecach tez sie pojawiaja i w ogole widze ze źćle wygladam w sensie gorzej niz przed ciaza... ale co tammm znikna po a czegosz sie to nie zrobi dla niuni mojej kochanej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zajrzałam ostatni raz, a tu taki ruch!

Też słyszałam ciągle o tym, że "dziewczynka zabiera urodę". Może coś w tym jest, chociaż mi właściwie prócz wyskakujacych trochę grudek na twarzy, nic się nie zmieniło. Jednak, jeśli nasza mała ma być śliczna, proszę bardzo, mogę brzydnąć. Ostatnio ginek zrobił nam 3D i według mnie córa jest całkiem podobna do mojego męża. Ma jego usta, nos, oczy. Co prawda mój mąż uważany jest za przystojnego (ja się nie wypowiadam, bo nie jestem obiektywna), ale chciałabym, żeby miała też coś ze mnie. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula ty unowoczesniona hahaha taaa brokaty itd hahahaha 🤪 🤪 🤪 nie no zmniejszylam ja poprostu te osoby ktore sie nie udzielaja wykreslilam no bo zawalone bylo caly czasa nikt nie pisal teraz jest nas 14 na liscie zgrabniutko 😁

ty nic nie mow o zebachhhhh :/ ja to chyba wszystkie do naprawy mam tragedia jakas cos czuje ze kupaaaa kasy pojdzie po ciazy na leczenie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia haha no jasne ze tak dawaj brokaty itp;D hahaha 😁 😁 😁 😁 no zeby to masakra... 😞 😞 😞 troche siana pujdzie...

wikarynka mi tez wychodza grudki na twarzy ale hmm nie czuje zadnych zmian na ciebie oprocz tego ze tyje.. 😜 wlosy sie tak samo przetluszczaja itp... masakra...
Tez slyszalam,ze dziewczynka zabiera urodę mamie swojej.. Dla mnie kazda kobieta w ciazy jest piekna 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 Mowisz,ze malutka do meza podobna 🙂 hm 🤔 pozniej moze w Ciebie wejsc w twa urodę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wikarynka no jest elegancko teraz wszystko ładnie widac nie trzeba sie szukac po całej tabeli krotko zwiezle i na temat 🙂

ogarnal mnie jakis szałłłłł wpierdzielam te wafelki jak poparzonaaaa 🤪 🤪 🤪 masakra jakas hahahaha 🙃 🙃 🙃 zaraz zjem woreczek z pomyłki i bedzie xD hahahaahahaha 😜 😜 😜


poszperam w netku troszke i spadam spac hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania ale malo przytylas.. widocznie tak ma byc 😉 dobrze bo nie wygladasz i nie czujesz sie jak slon-ja..

basia ogarnij sie hahah zartuje szamaj jak masz ochotę 😉 ja wlasnie skonczylam winogronko i delektuje sie herbata... 😜

tez szperam w netku jak basia ale nie ma nic ciekawego o ciazy to przeczytalam juz wiele wszedzie sie powtarzaja albo mowia nie prawde... hehehe ah ten internet.... 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula no jak słoń jeszcze się nie czuję ale jakieś problemy oczywiście się zdarzają. Niby mały brzuch ale maluch jest normalnych rozmiarów wiec czasam przez to boje sie ze go zgniote chociaz wiem ze niepotrzebnie. No i jedzenia też sobie nie załuję... 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania to dobrze ze nie masz zadnych wielkich problemow.. Chociaz Ty 😉 bo mnie dopada ciagle cos...
ja tez jak spie na boku boje sie ze zgniote bo glowka mi wchodzi pod zeberka i na boki sie rozpycha wiec spie jak na szpilkach 😜 😜

apropo snu ide juz spac...;D buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula nie swieruj i tez wcinaj jak masz ochote hehehe no w tym necie powaznie nic ciekawego nie ma a o ciazy to albo wszystko sie potwarza albo jak tak patrze na siebie to niekiedy takieee głupoty pisza o ciazy ze szok nie tylko zebym oceniala po sobie ale tu po naszych przezyciach itd 😁

ania zjedz cos jesli masz ochote my z paula zaspokoiłysmy gloda małego i idziemy spac hahaha 🙂 od razu lepiej sie czuje taka nasycona 😁

no wiec do jutra kobitki milej i spokojnej nocki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak spię to tez sie boje ze sie przypadkowo na brzuch odwroce albo cos.... no ale na szczescie nauczylam sie spac na lewym boczku... 🙂 wiec jestem z siebie dumna chociaz nie zawsze sie udaje.
ja tez zaraz zmykam do lozka ale jeszcze tv poogladam.
bużki i dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...