Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc kochane
Dorotex, Paula - trzymajcie sie :*
Paula a jak wczesniej robilas badania na cukier to wyniki byly dobre?To znaczy ze dopiero teraz to paskudztwo sie przyplatalo?Skoro tak, to powinni nam z 2 razy robic te badania na cukier a nie tylko raz :/ Wspolczuje tego goraca w szpitalu. Ale tak wam powiem dziewczyny ze ja ostatnio zauwazylam ze zaczynam sie pocic jak swinia, nie wiem czy to przez to ze jest mi coraz ciezej, czy przez gromadzenie sie wody w organizmie,czytalam ze od 30 tyg to normalne ale wkurza mnie to
Basia : co do warg to ja nic nie zauwazylam 🙂 ale to pewnie dlatego ze juz dawno sie tam nie widzialam 😁 z lusterkiem sie nie podgladam, gole sie na wyczucie, a przez brzuch to juz powoli palcow u nog nie widze a co dopiero pipuni 😁 😁
IfYou : Widze ze u Ciebie truja tak jak u mnie z ta waga, a tez mi sie wydaje ze duzo nie przytylam - w koncu jestesmy w ciazy do cholery, dupa musi troche urosnac bo jakos to dziecko trzeba urodzic, a brzuch tez- bo gdzies to dziecko musi sie zmiescic :/ niech spadaja, masz racje pokazemy im wszystkim jak to zrzucimy 😁 Dlatego nie chce miec cesarki bo pozniej czlowiek dluzej dochodzi do siebie, no i jednak juz te wszystkie miesnie brzucha sa uszkodzone i niestety nie pracuja tak jak powinny. Tak samo jak mam nadzieje ze nie zostanie mi na brzuchu taka pomarszczona wiszaca skora, nagladalam sie tych roznych programow o operacjach plastycznych, przemianach i przychodza tam czasami babki z takim problemem. A z tym samemu juz sie nic nie zrobi.
Aj...znowu sobota...i znowu sprzatanie. Ide zrobic leczo na obiad, bynajmniej mezu sobie zje kiedy bedzie chcial, bo prosto po pracy idzie ujezdzac swoja druga zone.
Za tydzien przestawiamy juz zegarki na czas zimowy, to dopiero bedzie.. wiecznie ciemno. No i korzystajcie dziewczyny z ostatnich cieplych dni, bo w przyszly week to juz w dzien bedzie z 3 stopnie a w nocy mroz :/ Znowu takiskok temperatur dobry tylko zeby sie rozchorowac...
Wyciagnelam sobie juz wczoraj moja torbe do szpitala, i chyba przezornie zaczne sie powoli pakowac bo jak tak was czytam, to rzeczywiscie czlowiek nie zna dnia ani godziny i moze w szpitalu wyladowac.
Zajrze do was pozniej, choc pewnie jak to w kazdy weekend bedzie tu cisza......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justynakreft no pobieraja mi krew co posilek glowny. Nie moge jesc. Cos czuje,ze z tydzien tutaj posiedze. To,ze podejrzewaja cukrzyce to nic. Ale w dodatku mialam DZIS KTG I POKAZALY SIE SKURCZE. MASAKRA ALE BOLAL BRZUCH NAPIOL SIE I TWARDY SIE ZROBIL NACHWILKE. NIE MACALAM BO NIE CHCIALAM BY JAKIS DZIWNY WYNIK WYSZEDL. ALE WYSZLO,ZE MAM SKURCZE. MOZE SIE MALY WTEDY NAPINAL, BO SIE WIERCIL, BO BYL SCISNIETY?

biologiaa no wlasnie jak mialam glukoze robiona w przychodni wyniki byly ok. Moj lekarz nawet to potwierdzil. Jestem ciekawa co dalej bedzie.Nie jem slodyczy juz dosc, jedynie co to jogurt. Bo sama zrobie krzywde sobie i bede cierpiec. Juz wyszlo, w moczu i w krwi cukier. Mam nadzieje,ze to minie. Teraz skurcze dodatkowo..

Czekam na lekarza moze mi cos dadza na skurcze, narazie mam 2tabletki 3razy dziennie takie dlugie magnezu. I chyba zwieksza dawke cos czuje. Laski spia u mnie na sali, a ja mowie wejde do was napisze.
Chce do domuu!! 🙃 🙃

do poznije, milego weekendu, korzystajcie.. bo ja siedze zamknieta..
Dorotex 3maj sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Ja tylko na chwilę, bo moi rodzice przyjeżdżają na cały weekend, a w niedzielę wieczorem zapraszamy jeszcze znajomych i chyba nie będę miała czasu, żeby zajrzeć.
Paula - trzymam kciuki! Niedobrze z tym cukrem, ale nic dziwnego, że Ci się infekcja tak dlugo i ciągle trzymała. Przy cukrzycy najcześciej jest infekcja w drogach moczowych (mam pół rodziny cukrzyków i mogłabym o tym książkę napisać). Ale pozytyw jest taki, ze cukrzyca w ciąży, to zupełnie inna bajka i prawie na 100% po ciąży powinnaś mieć spokój z cukrem. 🙂 Gorzej, że pojawił się skurcz, ale mam nadzieję, ze rozprawią się z nim kroplówką albo zastrzykiem.
Basia - u mnie nic się nie zmienia, tylko brodawki mam trochę ciemniejsze. Nawet nie zrobiła mi się ta kreska na brzuchu. 🤔
biologiaa - dobry pomysł z tą torbą, ja się też zakrzątnę po weekendzie.
Lecę dziewczynki, bo rodzice zaraz będą. Trzymam kciuki za wszystkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mam cieżkie noce!! jestem czujna jak kot!! budzi mnie kazdy szelest! dzis w nocy wywalilam baterie z termometra bo pikalo co chwile (chyba co chwile , jak sie temperatura zmienia to slychac ciche PIK PIK) a potem jeszcze do kibelka z 3 razy 😠 w ogóle to zle mi sie spi bo sle mi sie zle oddycha 🥴 wczoraj gadalam 40 minut przez telefon a znajoma do mnie "co ty tak dyszysz jak wól w ogole nie rozumie co mowisz" - no rewelacja!!! dobrze ze maz mi tego w łożku tak dosłownie jeszcze nie powiedzial hahaha.

Dziewczyny ja mam nadzieje ze wy szybko z tych szpitali powychodzicie!!! trzymam za was i wasze dzidzie kciuki zeby wszytsko jak najlepiej sie ulożyło!!!!! 😘 😘 😘 😘

Nie wiem jeszcze co dzis bede rozbic ale sama siedze w domu pewnie postawie na lenistwo no co co innego mi pozostalo 😁 wieczorem jak mój wroci z pracy to zlozymy lózeczko a w poniedzialek zmusze go do zrobienia polek na ubranka dla dzidzi w szafie 😁 wolne ma dwa dni to chociaz niech cos zrobi 😁

Ide zjesc sniadanie i napic sie cieplej herbatki pojde do sklepu a potem hmmmm nie wiem jeszcze u mnie dopiero 10 rano wiec pomysle 😁 chyba kupie sobie jakas bezkofeinową kawe - mam ochote na kawe !!!! 🤪 🤪 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry z kawka
Wchodze a tu takie wiesci 😲 😲 😲
Paula kochana trzymajcie sie tam mocno!!!!!!!
Kurcze wspolczuje tej cukrzycy!!!!!!!!!!!!! to by wyjasnialo zapewne tez wielkosc dziecka??? mowili cos o tym? bo u cukrzykow dzieciaczki sa wieksze...
Daj koniecznie znac jak wyniki!!! no i fakt to utrzymywanie sie choroby tez dlugo!!!!
Najwazniejsze ze jestescie pod dobra opieka! i ze juz jestes w 34tyg!!!!!!! nawet gdyby cos to dziecku nic kompletnie sie nie stanie jak sie urodzi wiec sie nie martw na zapas!!!
CO do skurczy to nie wiem czy Ci mowily ale przy ktg powinnas dostac taki guzik i przyciskac go za kazdym razem jak sie dziecko poruszy zeby wlasnie pozniej nie bylo odczytu ze sa skurcze a to sie okazuje ze dziecko sie ruszalo.
Choc jak Ci sie brzuch napinal to by pasowalo na skurcze???!!!
Jestesmy z Toba myslami!!!!!!!!
Trzymaj sie tam mocno!!!
Ja teraz nie nadrabiam bo pije kawke i jedziemy na zakupki 😜
Zas sie na spokojnie odezwe do Was 🙂
Milej Soboty 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zrobilam sobie chwile przerwy, bo czuje ze za duzo tego....sprzatanie, pranie, jedno, drugie, teraz w kuchni przy garach stalam z poltorej godz.....i juz czuje jaka slaba jestem, duszno mi, serce kolacze....to mowie usiade na chwile 😁 Cholera ale sie czlowiek teraz szybko meczy. Kiedys cale mieszkanie moglam ogarnac w pare godz i jeszcze bylam jak nowo narodzona a teraz?...a gdzie tam koniec....jeszcze kuchnia, lazienka i podlogi mi zostaly :/ I znowy zaczynam sie pocic jak swinia jakby bylo z 35 stopni.
Paula ; nie daj sie tym skurczom
Wikarynka : ja tez zauwazylam ze brodawki mi pociemnialy, chociaz moze to moj maz bardziej zauwazyl 😁
A najlepsze....wczoraj jakos tak zimno mi bylo jak poszlam sie kapac, wiec stwierdzilam ze doleje sobie troche cieplejszej wody, nie byla goraca, po prostu przyjemnie ciepla, bo zawsze to leje taka ledwie ze... 🙂i wyobrazcie sobie ulozylam sie wygodnie w tej wannie, patrze na moje brodawki a tam z sekundy na sekunde coraz wiecej siary :O na szczescie sie zatrzymalo, ale dziwne to bylo....
Gdzie reszta dziewczyn? Korzystacie z ladnej pogody? Z obecnosci meza czy faceta w domu czy sprzatacie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Siedzą u nas właśnie rodzice. 🙂 Tata prowadzi dyskusje polityczne, a moja mama inwestycyjne, które do niczego nie prowadzą...i zaczynają mnie już denerwować. Nie ma kasy, a wymyśla kupowanie jakiejś łąki na wsi. 🤢
Paula - Anitek ma rację. To, że dziecko duże, też świadczy o cukrzycy w ciąży. Ja nie pamiętam jak było z tym obciążeniem u Ciebie. Twoja sytuacja pokazuje jednak to, o czym wspomniała biologiaa. Że cholerstwo może się też później przyplątać. Może uda się dietą wszystko załatwić.
Uciekam dziewczynki z powrotem do dyskusji. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wikarynka no wiem juz dokladnie skad ta infekcja tez, masz racje. dowiem sie w pon wszystkiego bo lekarza sa dostepni dopiero po weekendzie. dieta musi to zwalczyc.
anitek dzieki za mile slowa Tobie rowniez 😉 nie mam guziczka zadnego.. 😞 😞 mialam 2h temu ktg i nie bylo skurczy.. na szczescie 🙂 🙂 jak dobrze pujdzie to pewnie we wtorek wyjde 🙂 🙂
No napina sie brzuch jak chodzę ale tez czuje parcie małego na sciany brzucha wiec juz sama nie wiem..
emilka dzieki heeh mam nadzieje,ze wyjde raz dwa... tzn po weekendzie..
biologiaa jakos daje rade z tymi skurczami tzn tylko wtedy mialam, co wyszly na ktg ale juz nie pokazaly sie np 2h temu 😜 wiec nie rozumiem juz nic.. Dowiem sie po weekendzie co i jak, bo lekarze \'nie pracuja\' w weekend..wrrrrrrrrrrrrr, co za polska 😠 😠 😠 😠 😠

DZIEWCZYNY 🙂 RAFAL PODPISAL UMOWE NA MIESZKANIE 🙂 🙂 I CIESZE SIE NA MAXA ON TEZ, OBOJE JAK W SKOWRONKACH 🙂 🙂
TAKZE 1WSZEGO SIE WPROWADZAMY TZN MIESZKANIE JUZ BEDZIE WOLNE DO WNIESIENIA RZECZY OKOLO NIEDZIELI ((ZA TYDZIEN)) TAKZE ZA TYDZIEN BEDE WOJOWAC;D Z RZECZAMI OCZYWISCIE NIE NA MAXA... NA SPOKOJNIE MAM 3DNI NA WBICIE SIE W MIESZKANIE 😁 😁 😁 POMOC MAM OD RODZINY BABCI MAMY OJCZYMA TESCIOWEJ DZIADKA CIOTKI I WUJKA. I ZNAJOMI R BEDA TEZ NAM POMAGAC 😁 TAKZE BEDZIE SUPERRRR 😁 😁

SPADAM SPAC OCZY MI SIE KLEJA...
jutro napisze po obchodzie jak wstame hahaha 🙂 buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry z kawka 🙂
Wczoraj na zakupach sie troche zeszlo 😉 pozniej padnieta polozylismy Olafa i sama sie uwalilam na kanapie 😜
Zaraz zabieram sie za sniadanko 🙂
Paula jak sie czujesz? jak nocka? szkoda ze nie ma zadnego lekarza ale to chyba norma wszedzie. W weekendy jest ich mniej i zazwyczaj zajeci bo porody itd.
z tym cukrem fakt moze wyjsc nawet i pozniej nie da sie od tego uchronic niestety.
Super info odnosnie mieszkanie!!! hurrra dobrze ze umowa juz jest 🙂 z tymi przenosinami to Ty moze lepiej popros o pomoc Mame??? bo nie powinnas sie teraz przemeczac tym bardziej ze juz jakies skurcze mialas!!!
Biologia u mnie siary nie ma zeby az tak lecialo i mam nadzieje ze tak zosatnie 😉
za to sutki mam ogrrrromne i takie brazowe! bleeeeeeeeee!!!! na szczescie wracaja pozniej do ladu i skladu, bo pamietam z Olafem tez tak mialam.
I wszedzie zyly....
Z tym motorem Twojego to Ci wspolczuje 😞 ja nie lubie motorow i na szczescie moj M. rowniez nie jest zainteresowany.
Kapiel tez bym sobie wziela ale znow ja mam taki problem ze uwielbiam baaaardzo ciepla wode a w takiej sie kapac nie moge... wiec sobie odpuszczam bo w zimnej nie chce lezec 😉

Ale mialam stracha z piatku na sobote w nocy.
Maly zawsze jak ide do wc to sie rusza pozniej a tamtej nocy cisza...tak jak ja sie obracalam tak miekki brzuch i czulam ze i on opada na ten sam bok a tak nigdy nie bylo nawet ostatniej nocy sprawdzalam i brzusio byl twardy a pupka wypieta...z sercem na dloni poszlam po detektor tetna, Na szczescie wszystko w porzadku i serduszko bilo, ale nie wiem skad to wogole sie wzielo? tak sie splakalam ze hej!

A tak wogole wczoraj przystroilam cale okno w salonie w pajeczyny i pajaki i to samo na scianie 🙂
Hallowen sie zbliza 😉 dokupie jeszcze jakiegos kosciotrupa czy cos 😉
Slodycze tez bo dzieciaki beda chodzic heh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry dziewczyny 🙂 ja juz po kawce, wypita przed tv i zjedzone 2 eklerki które wczoraj sama zrobiła 😁
Moja mała to nie wiem jakies ADHD dostała ostatnimi czasy cały czas ja czuje no przerwy sa max pol godziny i znowu ruchy szalona jakas sie zrobila hehe 😁

Paula gratki z okazji mieszkania w koncu na swoim tylko sie ni przemeczaj z ta przeprowadzka wlasnie lepioej popros jedna osobe wiecej o pomoc zebys ty nie musiala dzwigac i wchodzic na pietra bo ja wiem sama po sobie ze jak pojde w domku na pietro do łazienki czy do pokoju to mnie zadyszka bierze a co dopiero u ciebie ! :P

nie wyspałam sie ale to normalka :/ jak wstaje to jest ok a wypije kawe po przebudzeniu , godzina i bym sie mogla spowrotem polozyc a zaraz trzeba sie za obiad wziasc i o tyle mojego 😁 moze po poludniu uda mi sie zrobic jakas drzemke 😁

Miłej niedzieli kobitki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja znowu z dolem na maxa :/ mialam miec fajna niedziele....moj mi obiecal pare dni temu ze w niedziele gdzies mnie zabierze. To rano w lozku mnie poinformowal ze ma jeszcze godz a potem wychodzi na motor ( wczoraj jak byl na piwie to sie z kumplami umowil) szkoda ze zapomnial ze wczesniej umowil sie ze mna 😞 😞 😞 normalnie musialam wyjsc zeby na niego nie patrzec 😞 I tak juz wyje od rana....kolejny week to samo...ajjj 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zle sie czuje 😞 boli mnie brzuch jak na okres z tym ze.caly czas.... chyba sie poloze spac moze minie. Biologia a Ty nie masz nic do powiedzenia w tym zwiazku??? Ja bym powiedziala stanowczo NIE!!!!!!! I albo koledzy i motor albo..... przesada. Nie daj sobie tak bo do konca zycia bedziesz tak traktowana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek dziekuje ci bardzo za mile slowa;D no mamuska pomoze ciotka i babcia ja bede tylko dyrygowala co i gdzie i ukladala, a dzwigac beda faceci 😉
tez cie boli? mnie wlasnie tak bolalo jak na okres i dlatego przyjechalam i dobrze,ze przyjechalm bo skurcze mi wykryli.. A Ty pojechalas?? Napisz co i jak!!

biologia wspolczuje Ci,ze ten Twoj cie zostawia sama i leci na motorr... ehh 😞 😞

basia hehe no wiem wiem zadnego przemeczania sie.. dam rade, mam liczna rodzinke, kazdy pomoze!!!!


Z rana mnie bolal brzuch i mialam ktg i wyskocyly skurcze dostalam cos na L... nie pamietam karte moja zabrali pozniej wrzuca. Widocznie lekarz byl poinformowany.. uhhh chce juz do domu do Rafcia..Czekam na niego, bo ma przyjechac dopiero co z pracy wyszedl.. 😁
spadam sie polozyc ogarnac troche, bo wygladam jak z gardla wyciagnieta zreszta czym sie przejmowac 😜 😜 jestem w szpitalu a nie na wybiegu..

Napisze wieczorkiem 😘 buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologia nie daj się ! tak jak anitek pisze jak teraz popuscisz tak bedzie caly czas... ja mialam podobne sytuacje i troszke wydarlam kopare hehe pomoglo nie do konca ale jest coraz lepiej 😁 takze zbierz sily i daj ultimatum po malu niech sie zmienia, nikt nie mowi ze wszystko na raz ale z czasem powinno sie poprawic jak bedziesz stanowcza 😉

anitek poloz sie jak mozesz moze faktycznie sen uśmierzy ból... mnie to boli jak mnie kopnie bardzo nisko po prawej stronie wtedy nie wiem czxy to kopniak czy skurcze i tez w kropce jestem bo strasznie boli jak by mi ktos pręt ostry wbijał w jajnik jakby no w kazdym badz razie tak nisko i to pare razy na dzien :/

Paula ciekawe co z tym guziczkiem vco mowila anitek moze maly sie kreci i to nie skurcze tylko on... ale w sumie w szpitalu powinni o tym wiedziec i jak juz daja tabletki to pewnie zeby pomoglo czy to to czy co innego 🙂

Ide zaraz na spacer bo nie chce mi sie w domu siedziec, a taka mgła od rana dzis ze domu obok nie widze 😮 moj jak wracal z nocki to mowil ze jechali prawie na slepo 20nagodz nic nie widac kompletnie :/

Jeszcze raz milej niedzieli brzuszkiii 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde ale się dzieje :/ Anitek ja tam nie chcę straszyć, ale te bóle jak na okres to zdradliwe są.. Czytałam w necie, że jak występują to czym prędzej do szpitala. Ja wzięłam wtedy jeszcze nospę i nie przeszło dlatego pojechałam. Lepiej dmuchać na zimne, bo jeśli nic nie wykaże na badaniu to Cię nie zatrzymają.
Paula gratulacje mieszkanka 🙂 i żeby te skurcze już się nie pojawiały! 🙂
Biologia eh kurcze.. nie dobrze, że tak Cię olał 😞 trzeba się jakoś postawić, albo zrobić jak on, umówić się na coś konkretnego, a potem zniknąć z jakąś przyjaciółką choćby na zakupy 🙂

Co do skurczy to ja też nie miałam żadnych guziczków do przyciskania. Kopniaków i wiercenia ktg nie rejestruje jako skurczu, moja się wierciła jakby oszalała, a żadnego skurczu nie było. Jedynie \\\'traciło\\\' się tętno przez te jej wiercenie. Co chwile musieli mi od nowa jej szukać.

Z mężem wczoraj byliśmy oglądać mieszkanko 🙂 śliczne, mamy już zaklepane. Umowę mamy podpisać do końca października, jednak jest dostępne dopiero pod koniec listopada 😞 troszkę dupa bo chciałam wcześniej mieć wszystko porobione. Teraz mam nadzieję, że jednak wcześniej nie urodzę, chciałabym zdążyć się wprowadzić... A tak to wszystko będę musiała rozkładać u mamy, a potem to przenosić i jeszcze z małą dzidzią 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Rodzice właśnie pojechali, ale o 18 przychodzą znajomi, więc wpadam tylko na chwilkę. Z moim rodzicami (a raczej z mamą) to jak we włoskiej rodzinie. Krzyczy więcej, niż mówi, ech...
Paula - nieważne, że nie ma lekarzy, ważne że dostajesz leki i pod obserwacją jesteś. Pewnie, gdyby coś sie (ODPUKAĆ) działo, to nawet na telefon wezwą kogo trzeba. Myślę jednak, że wszystko bedzie OK. 🙂
Anitek - niefajnie z tymi bólami. Szczególnie, ze pisałaś wcześniej o tym braku ruchów w toalecie. Może sprawdź jeszcze tętno, zapodaj sobie no-spę i jak sugeruje ifyou - w razie czego do szpitala...
Basia - u nas też mgła była okrutna rano, ale po 11 wyszło takie słońce, że ech! 🙂
Ifyou - zapomniałam napisać, ze super wyglądasz z ciemnymi włosami na zdjęciu. 🙂 Naprawdę mi się podoba i masz rację odnosnie biologii.
biologiaa - a daj spokój z obiadami i czekaniem w domu na pana i władcę. Nawet niekoniecznie musisz się z nim umawiac i potem go wystawiać. Wystarczy, że wróci ze dwa razy z pracy, a Ciebie nie będzie, bo będziesz na kawie albo zakupach z koleżanką. Albo nawet dziś - podejdź sobie w odwiedziny do rodzinki jeśli masz blisko albo na kaweczkę ze znajomą. Posłuchasz opowieści o motorach, a w zamian uraczysz o kawie z koleżanką, na której to "kelner był wyjątkowo miły i w ogóle było tak fanie". 😉 W końcu trzeba mieć swoje życie. 😁
Uciekam dziewuszki, bo zacznę jjuż może coś szykować dla znajomków. Miłego wieczorku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstalam i nic lepiej nie jest 🤢 na dodatek jakas biegunke dostalam 🤢 moze od tego brzuch tak boli jak na okres?
Do szpitala sie nie wybieram bo nie mam po co... szkoda mojego cennego czasu... spedzilabym pare godz w kolejce po czym uslysze \"To normalne ze w ciazy brzuch boli, bo sie wszystko rozciaga. Prosze wziasc paracetamol, a jak pojawia sie plamienia itd to wrocic na pogotowie...\" Kochane juz ja to znam na pamiec... 😞
Biologia popieram Wikarynke! wyjdz z domyu i najlepiej nic nie mow co gdzie z kim i tyle! niech sie nauczy! przeciez sie umowil z Toba... tak nie mozna!
Paula dobrze ze cos dostalas! moze i lepiej ze jestes w szpitalu i pobedziesz jeszcze troche tam? bo jestes pod opieka 24/7 i w razie czego moga pomoc!
Ifyouliftmeup z tym ktg to tutaj tak bylo.
Podpieli mnie i dali guziczek zebym naciskala za kazdym razem jak sie Maly poruszy, zeby nie odczytac pozniej falszywie zapisu, a jak sie Maly ruszal za mocno i tetno uciekalo spod czujnika to i tak maszyna zaczynala sama pikac i wtedy przychodzily i poprawialy. Moze tutaj maja inna praktyke??? tzn nie wiedza o co chodzi tak do konca z tym heh? wcale bym sie nie zdziwila gdyby bylo tak jak piszesz 😁
Basia no wlasnie rozmawialam z domem z rana i mowili ze taka mgla straszna. A brzuch sam z sieie boli bo kompletnie nic procz zapakowania zmywarki dzis nie zrobilam...
Wikarynka widze nawal gosci masz heh 😉 Odpoczywaj niech inni biegaja za Ciebie 😉
Ja ide sie walnac do lozka znowu bo meczy i meczy. Cholerka moze to sernik, ktory jadlam po sniadaniu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek bo się poważnie zaczynam martwić o Ciebie! Leżałam na sali z jedną dziewczyną, co prawda była po terminie i przyszła do szpitala z tego powodu, że nic się nie działo. Wieczorem dopadła ją biegunka i potem ból brzucha, w nocy wylądowała na porodówce. Podobno tak się organizm przeczyszcza przed porodem 🤔 kurde, sama nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu w innym kraju, jak mówisz taka opieka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEjka
ja też zalatana cały weekend przez gości. Dzisiaj mieli przyjśc znajomi ale samochód im się zepsuł więc mam chwilę żeby napisać 🙂
Paula, super wieści z tym mieszkaniem! Skoro jest umowa to już raczej się nie cofnie nic i będziecie sobie fajnie mieszkać 🙂 a z tymi skurczami to nie jest tak że przecież czasami łapią bo się macica przygotowuje i może własnie oni na taki moment natrafili? Trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku i żebys nie musiała wczesniej rodzić!
Anitek, to może ty weź pojedź do szpitala i powiedz swoje objawy a do tego dodaj że były plamienia to cie chociaz zbadają! Dobrze że chociaz ten detektor masz!!!
Ifyou, u ciebie widzę tez dobre wieści z chałupą 😁 to super! w końcu będzeicie jak małżęństwo hihi bo to mordęga tak raz tu raz tam albo i oddzielnie! Szkoda tylko własnie ze tak późno będzie wolne. A nie możecie jakoś sie dogadać żeby wczesniej ciut się dało? Bo rzeczywiśćie się rozkładac u mamy potem składać i znowu rozkładać to lipa;/
Wikarynka, ty też zabiegana przez gości. U mnie też teść był na weekend i w sumie to się umęczyłam....a polityczne tematy to straaaasznie niebezpieczne do rozmów bo zaraz kłótnie i jedna wielka komedia...
Biologia, chyba rzeczywiście musisz tego swojego zacząć porządnie tresować 😁 bo cię z dzieckiem będzie zostawiał i wtedy cięzko cos bez pomocy zrobić....a może jak się pojawi dzidzi to mu przejdzie i się trochę zainteresuje? My mieliśmy z moim ojcem ten sam problem. Zawsze tylko za swoimi sprawami chodził a nami si nie przejmował i wiecznie tylko same...ale moja mama móiw że to jej błąd bo zawsze wszystko posprzątała, obiadek pod nos podstawiła i on żadnych obowiązków nie miał no i całe życie przechlapane, gdyby dzieci nie miała to by biedna była 😞
Basia, ja też teraz cały czas czuję mojego małego, może to dlatego że teraz dzieciaczki są większe i jak się nie rusza to dotkną brzucha i tak czujemy każdy najmniejszy ruch 🙂

Zrobiłam ciasto. Na biszkopcie i wyszedl zakalec grubości 1cm....ja nie wiem jakim cudem! Zawsze wg tego samego przepisu a dzisiaj jakaś dupa..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki 🙂

Jej...ale mnie zmartwilyscie 😞
Anitek znam ten "ból" kiedy w szpitalu jedyna pomocna droga na twoje problemy jest przyslowiowy paracetamol i oczekiwanie na plamienie.. ostatnio mialam tak samo z reszta zawsze u nas tak samo..
Kladz sie do łożka i odpoczywaj..mam nadzieje ze ci sie polepszy. I trzymam kciuki za opieke lekarską moze kiedys sie obudzą..jak u ciebie tak i u nas na Islandii.
Biologia uwazam ze powinnaś stanowczo temu zapobiec i obudzic tego twojego z tego "cudownego" snu w ktorym on żyje.. przeciez to karygodne jak mozna w taki sposób sie zachowywać!!!!!! Zastanawiam sie czy on dorósł do tego ze za niedlugi czas urodzi mu się dziecko ze bedzie musiał byc odpowiedzialnym ojcem który chcac nie chcac musi sie opiekowac rodziną !! w jakim on swiecie żyje!!?? 😠 😠 😠 😠 ale jestem zła!
A ty moja kochana postaw sie w koncu! jedna osoba nie może ci rujnować calego dnia badź zycia dopóki bedziesz kulić ogon i wychodzic zeby go nie widziec to dla niego to oznaka ze mu na to pozwalasz! mam nadzieje ze w niedlugim czasie dorosnie do dorosłych decyzji 🙂
Paula Gratuluje mieszkania 🙃 🙃 🙃 sama od 2 miesiecy jestem juz na swoim wiec wiem co czujesz 😁 życze powodzenia w meblowaniu i ukladaniu wszytskiego na miejsce..nie przemęczaj sie! 😁
Basia mówisz ADHD hahaha mam to samo ale tylko wtedy kiedy nalewam wode albo co dziwne przykryje się kołdrą wieczorem to zaczynaja mi sie "jazdy" z prawej na lewą gora dół 😁 a jak odkryje kołdre i zaczniemy mowić to sie uspakaja.Czuje ze to bedzie u mnie chłopczyk ale my na dzidzi mówimy poki co "kopacz - Ewa Kopacz" hahahahahahahaha
Musimy wymyśleć imie dla chlopczyka 🤪 🤪 🤪 🤪 bo wciąz nie mamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...