Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Basia znowu atakuje z rana pierwsza hehe 😜 poszłam spać o 1:30 i wstałam o 7 a miedzy czasie w nocy sie 2 razy obudziłam, chcialo mi sie siusiu a głupia nie poszłam bo mi sie nie chciało przechodzic przez mojego 😁 bo mamy lozko pod sciana a ja za cholere nie chce spac od brzegu i tak o musialam trzymac do rana a jak wstalam to ledwo zdarzyłam 😁 😜 😜 😜

Pije sobie kawusie i ok 9 jade po te lozko... no zobacze czy cos w ogole znajde czy bedzie cos ciekawego w tych sklepach... bo na necie jest pelno ale ja wole dotknac materialu zobaczyc usiasc itd 😁

Paula nooo Dawidek daje rade 😁 wielki chłop z niego ale musiscie jeszcze troszke wytrzymac :P takze jak mi to ktos kiedys powiedzial zeby zacisla pipke i wytrzymala do nowego roku tak Ty zacisnij i poczekaj jeszcze troszke co by za wczesnie sie nie wykluło to Twoje szczescie 🙂 trzymamy kciuki zeby bylo dobrze 🙂

Anitek tak mi sie wspomniało ze pisalas ze nic o moim nie wiecie hehe 😁 pisałam kiedys chyba nasza hostorie w skrocie 😁 poznalismy sie przez neta on byl we wloszech po 9 mies znajomosci internetowej ja pojechalam na 2 tyg pierwsza do niego pozniej on po 2 mies przyjechal do pl na jego siostry wesele poszlismy i pozniej znowu po 2 mnies ja zdecydowalam wyjechac do niego na czas nieokreslony :P bylam tam rok pracowalismy ale kryzys tak dopierdzielil ze ja po roku wrocilam a on jeszcze zostal i byl tak kolejny rok zalapal prace zesonowa jako ratownik i dalam mu ultimatum albo wraca do mnie albo koniec bo ilez mozna siedziec osobno, no i wrocil do pl 😁 on pochodzi z lublina a mieszkamy pod toruniem u mnie... ma na imie Łukasz leci mu juz 29 latek heh no i nic poza tym z wazniejszych rzeczy hehe 😁

Ale sie rozpisałam z rana 😁 no nic pijam kawusie i bede sie ogarniac 🙂

Miłego dnia kobitki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bry! 🙂

Paula - trzymaj się ! To już skończony 34 tydzień. Dawidek jest na pewno silny i sobie poradzi. Ty też się trzymaj i w miare możliwości pisz co u Ciebie. A mieszkaniem się nie przejmuj, pozwól rodzince i znajomym popracować. 🙂 Cały czas trzymam kciuki!
biologiaa - no nie mam siły do Ciebie. Mam nadzieję, ze faceci nas nie podczytują, ale ich TRZEBA sobie wychować. Jeśli nie wychowasz, to będzie coraz bardziej testował ile jeszcze może się posunąć i nie będzie Cię szanował. Proszę Cię, przynajmniej to przemyśl. 🙂
Basia - pamiętam, gdy pisałas o swojej romantycznej historii. Anitek chyba miała na myśli (ale to sama już nam napisze), że generalnie na co dzień niewiele wspominasz o tym swoim. 🙂
Anitek - mam nadzieję, ze dziś czujesz się już dużo lepiej i jest OK. 🙂
No i nie wiemy co z dorotex, ale mam nadzieje, ze się wkrótce odezwie.
Dziś mam trochę do pochodzenia, więc gdzieś do południa będę zaglądała 🙂. Przejdę się do szefa, żeby ostatecznie ustalić, że w tym roku już nie przyjmę żadnego zlecenia. Żeby miał tego świadomość, bo wydaje mi się, że on liczy na moją pracę do rozwiązania... no to się przeliczy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry zaczety od 1.25 w nocy.... jestem nieprzytomna i nie czaje za duzo... wstalam do wc i tak juz zostalo... nie moglam spac... kawy nie pilam bo nie wiem czy beda krew pobierac wiec wole byc na czczo... ja chce lozko i podusie a tu dupa bo Olaf nie bedzie chcial spac do ok 13... czekam na wizyte... jeszcze ciemnica na dworze dziwnie tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to i ja sie melduje 🙂 szaro, buro i zimno...i brak pomyslu co na obiad :/
Piszcie dziewczyny co z ta torba u was do szpitala, albo najlepiej jak juz macie spakowana to wrzuccie zdjecie 😁 😁 i napiszcie jakie wymiary ma wasza torba to sobie porownam 😁
Spadam cos porobic, ciuszki wszystkie juz poprane teraz czeka mnie tylko prasowanko.....
Dzisiaj o 17.30 szkola rodzenia 😁 😁 juz nie moge sie doczekac 😉 mam nadzieje ze zajecia naprawde beda ciekawe i przydatne...i ze moj sie czegos dowie 🙂 Wczoraj ogladal nasze wspolne zdjecia na komputerze z 6 lat, i co chwile mnie wolal " zobacz jaka dziunia bylas....jaka mialas mloda twarz..." a teraz kurcze to co....wychodzi na to ze jestem stara, brzydka i gruba....:/
Czasami zaluje ze nie zostalam w zyciu lesbijka chyba 😁 😁 😁 bo z tymi facetami to skaranie boskie...
Reszta dziewczyn wysylac nr tel!!! Bo potem bedzie tak jak z Dorotex...lezy dziewczyna w szpitalu i nikt nie ma z nia kontaktu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wikarynka wiem, musze pozwolic by mogla reszta dzialac 😉) ale nie ma to jak po swojemu;p;p;p
biologiaa ma racje z tel lepiej miec i byc w kontakcie.
basia duzego bede miala synka 😉) wazne ze zdrow;p;p 3,025g;p o 100g dodalam bo tak uslyszalam;p moj blad;p alee i tak jest kawal chlopa 😉))
anitek uuu widze nire jest za ciekawie..;/ 3mam kciuki za Cb i zdrowie i alego 😉);*********

Weszlam siezameldwac 😉) nadal mam lezenie i rozwarcie. Bylam na usg dzis tez 😉 z malym wszystko wporzadku 😉wody ok,lozysko tez 😉 ODLACZYLI MI KROPLOWKE 🤪 🤪 🤪 ORDYNATOR BYL Z LEKARZAMI NA OBCHOZIE I TAK ZALECIL.. ALE ZA TO MAM TABLETY CO 2H.. NAWET W NOCY. Pytalam kiedywyjde a oni \'nie predko\'
DZIS TEZ DOSTALAM ZASTRZYK W POSLADEK 😜 NA ROZWINIECIE PLUCEK MALEGO.. 😉 JUTRO DRUGI. LEZE I SIE NUDZE. DZIS BABCIA WPADNIE DO MNIE 😉 ZZUPKA 😜 MIAL R BYC Z RANA I GO NIE MA,MIAL MI PIEROGI PRZYWIESC.. 😉 I LIPA!!
DIS DZIEN SMUTNY TAKI JAKIS ;((

SPADAM ODPOCZYWAC 3MAJCIE SIE KOCHNIENKIE 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry!
U mnie też szaro i buro. Idę chyba dalej spać albo TV oglądać...
Co do pakowania torby to ja się spakowałam w walizkę mam to gdzieś jak ktoś się przyczepi, że za duża ważne że wszystko mi się zmieściło i nie pogniecie no i że wygodnie będzie ją ciągnąć. Muszę jeszcze dopakować koszulki do porodu, butelkę wody niegazowanej, chusteczki nawilżane i śliniaki.

Wczoraj wieczorem strasznie mnie brzuch zaczał boleć zastanawiałam się czy w nocy nie wyląduje w szpitalu na szczęście mi przeszło... ale miałam stracha 😞

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula chyba jednocześnie pisałyśmy, trzymaj się dzielna kobietko wszystko będzie dobrze aby wytrzymać do 36 tygodnia ciąży to będzie już 9 miesiąc i wszystko będzie ok...
Ja się zastanawiam jak ja wytrzymam na tym szpitalnym jedzeniu, pewnie szybko schudnę i zwalczę tkankę tłuszczową po ciąży:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula - najważniejsze, że jesteś w dwupaku. 🙂 Hehehe. Mam nadzieję, ze opanują Ci wszystko tak jak trzeba. 🙂
biologiaa - ja zaczęłam pakować torbę wczoraj, ale dziś zajęłam się dokumentami dla szefa. Zresztą zaraz do niego idę. Jeśli mi przypomnisz, to wkleję wieczorem listę rzeczy do torby (mam takie dwie). Zapakowałam chyba na razie z połowę, a i tak jest już prawie pełna. No zobaczymy.
Sylwia - u mnie też szaro, ale co robić. Jesień. Trzeba się i tak aktywizować i tyle. 🙂
Do później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po wizycie...
Jak i ku...a przed! sorrry ale ja juz nie mam sily...
Wyniki tarczycy bez zmian chociaz o tyle dobrze ze sie nie pogorszyly...
No i gadka poloznej ze kto robi wyniki tarczycy w ciazy jak wtedy hormony szaleja wiec jej mowie ze przeciez duzo przypadkow chorob tarczycy wykrywa sie w ciazy i ze to sie leczy a nie czeka az sie cos stanie... to cos tam nosem pogadala pokrecila sie i wsio.
Pozniej lekarz zawolal, usg trwalo kilkadziesiat sekund zmierzyl glowke sprawdzil ile plynu i tetno i to wsio.
Na moje pytanie odnosnie tego czy sprawdzi ile jest to rozwarcie pomiedzy koscmi powiedzial ze to nie ma znaczenia bo po porodzie sie wszystko zejdzie. Wiec mu mowie ze moj lekarz mowil tak i tak i ze powyzej 10mm powinno byc wykonane CC a on na to ze to nieprawda... i ze po SN sie wszystko ladnie zejdzie...
No wiec rece mi opadly do kostek i poszlam w pizdu!!!
Nastepna wizyta za 4tyg rowniez dobrze moge na nia nie isc bo i po jaka cholere? tracic 2-3h swojego czasu...
Jestem mega wkurzona niewyspana i wogole...
Paula trzymaj sie tam mocno! fajnie ze juz kroplowke odlaczyli...
No i ze ten zastrzyk dostalas! mozesz byc spokojniejsza.
Biologia ja pakuje duza walizke... musze wszystko miec a nie sie bede pierdzielic bo ktos ma mniejsza. Serio nie przejmujcie sie takimi sprawami. Walizke wsuniecie pod lozko i tak wiec problemu nie ma.
Text Twojego no coz faceci tak maja heh Moj tez ostatnio wykopal fotki jak mialam dlugie wlosy chudziutka bylam i wogole i mowi zobacz jak tu wygaldalas... i aby odp. i co z tego??? teraz jestem w ciazy a za chwile znow wroce do starej ja i tyle 🙂
Sylwia dobrze ze brzusio przeszedl. Mi tez w nocy dokuczal jak na okres i w sumie myslalam czy to od ciazy czy od jedzenia bo zjadlam kebab wczoraj a dzis jak powiedzialam ze wizycie to lekarz odpowiedzial ze to normalne i jak nie ma plamien to ok... No ale tym to ja sie akurat nie sugeruje bo oni pierdziela trzy po trzy ot co!
Ide sie walnac na kanape, za ok godzine ma facet wpasc zoabczyc lazienke bo ma malowac, a pozniej do kumpeli... w sumie ledwo na oczy patrze ale sie nie klade bo pozniej znow bedzie problem ze spaniem...
_________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki! po dzisiejszej akcji jaka mialam godzine temu z Dominikiem mam dosc wszystkiego i moze to okropne co napisze ale nie chce wiecej dzieci i takich nerwowych sytuacji!!!!!!!!!!!!!! Po porodzie zakladam spirale albo bede brala tabletki i juz....A humor mam taki bo Dominik przeszedl samego siebie nie dal mi sie przebrac, przez 10 minut spokojnie tlumaczylam mu ze jak sie przebierzemy to pojdziemy "da, da", ale wreszcie stracilam cierpliwosc i nakrzyczalam na niego jak nigdy i efekt byl natychmiastowy, od razu zrobil to o co go prosilam. Z nerwow tak mi stwardnial brzuch ze myslalam ze padne.....Teraz Dominik spi po spacerze wiec ja ochlone, a jak sie obudzi to zjemy rosol i jedziemy do mojej przyjaciolki, wiec troche mi czas zleci......Ale jestem zmeczona, chyba sie poloze. Napisze potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka no też mi się wydaje, że 1600-1700 będzie miała Twoja malutka 🙂 . A teściowa, cóż jak duże dziecko 😁 . Co do sushi to jadłam kilka razy, teraz już daaawno nie i jakoś ochota mi przeszła 😜 . U Ciebie musi być surowa rybka? Może z wędzoną? 🙂 W sumie nie wiem jakie sushi jesz, bo ja to tylko maki 😁
Biologia ehh Ty 😁 trzeba działać, bo jak nie Ty, to on Cię wytresuje 😁
Paula o matko, ile leków i to jeszcze tak często 🤔 ja mam co 8 godzin i mnie męczy wstawanie a co dopiero Ty 😞 nie mam co narzekać. Nie martw się już nie dużo zostało, a Dawidek duży i silny, za 2 tygodnie zaczynamy 9 miesiąc więc już wszystko będzie ok, do 40 t.c. na pewno nie będą powstrzymywać porodu. Jeszcze troszkę 😘 co do zastrzyków na płucka to przecież okropnie boli 😞 Ciebie nie??
Anitek ale jazdy z tymi lekarzami, mam wrażenie, że oni tam są z przypadku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co tu taka cisza, gdzie wszystkie zniknęły 🤨
ja zjadłam pomidorówkę i mała się wierci 😁 zaraz idę na pocztę odebrać pościel 😜 . W ogóle zauważyłam, że pęcznieją mi stopy 😮 jak ściągam skarpetki to później mam dłuuugo odbite gumki, nigdy tak nie miałam, no i w ogóle kostek (tych wewnętrznych) już mi nie widać 🤔 no i palce jak kiełbaski haha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstalam z drzemki, nastawilam budzik bo inaczej bym spala i spala.
Zabieram sie za obiad bo mam godzine heh 😉
Zas Was dobrze nadrobie 😉
Jutro mam podjechac do mojego lekarza po recepte na lek i za 3tyg znow tarczyca do badania.
Ifyouliftmeup mam to samo heh, odbite gumki i puchnie tam gdzie sciegno achilllesa. Obraczke i pierscionek sciaglam jakies 2tyg bo ktorego pieknego dnia musieliby mi chyba je przeciac heh 😉
normalne ze sie napuchnie bo woda w organizmie sie zatrzymuje powoli, byle zeby nie bylo cisnienia itd wiec miej oko na to 😉
Lece i wpadne zas jak zjemy, bo czasu niet a i jeszcze przekrecona jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magnolia_27 napisał(a):
Cześć dziewczyny - przez przypadek znalazłam to forum 🙂 i pomyślałam sobie, że dopiszę się do tak sympatycznego towarzystwa. Zabieram się do czytania waszych postów 🙂 Pozdrawiam

Witamy i zapraszamy 🙂 pisz jak sie czujesz jaka plec pierwsza dzidzi? zapraszamy do innych watkow zdjeciowych itd 🙂
No i chyba ciezko Ci bedzie nadrobic tyle stron heh, ale z czasem uda Ci sie wkrecic co gdzie i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZĘTA 🙂 JA JUŻ W DOMKU 😆 😆 😆 😆 W DWUPAKU 😆 😆 😆 😆

Ogólnie jest ok rozwarcie sie zamknęło szyjka nadal długa ale muszę leżeć bo mały jest glówka w samym spojeniu jak to położna powiedziała grzywka już mu wystaje więc moge urodzic przed czasem jeśli bede za duzo łazić.....
Cały ten pobyt w szpitalu to hmmmmm przyroda ale zawsze to nowe doświadczenie 🙂 zaznajomiłam sie z oddziałem bo mnie na porodowce położyli . Trochę sobie posłuchałam jak babeczi krzyczały ale nie moge powiedzieć żeby to dla mnie była trauma 🙂 no i poogladalam sobie te cukiereczki malutkie w becikach.cuuuuuudo 🙂 🙂 🙂
Sala bez tv masakra ....
Jedzenie ...w skrócie dieta pasztetowo kapusciana 🙂
Tyle że fajne dziewczyny na sali były to gadalysmy non stop bo co innego robic...

Dostałam te zastrzyki na rozwoj plucek...if you...zgadzam się ...bolą jak cholera myslalam że mi tyłek odpadnie...
Byle wytrzymać jeszcze 3-4 tyg ...
Przejżałam dopiero trzy strony w tył jutro postaram się wszysttko przerobic może mi się uda a póki co drzemka...musze nadrobić nieprzespane godziny...dzisiaj o 5 pobudkę na ktg mi zrobiły 😮
Mykam mężuska poprzytulac ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Naczytałam się różnych artykułów na necie i wszędzie pisza co innego. W jednym znalazłam że do 140mg to wynik normalny. U mnie na kartce z laboratorium napisane że 105mg to górna norma. Już sama teraz nie wiem co zrobić...jak zadzwonię do teściowej i jej powiem o wyniku to stwierdzi że to normalne, ale zapyta mojego gina. A jak on powie że 130 to wynik normalny to huk co zrobię? Czytałam o diecie to nie jem nic innego niż tam napisane i cukier wysoki. I czytałam łasnie że dzieciaki cukrzycowe są duże a jak potem odetną pępowinę to mogą wpaść w śpiączkę jak im się nagle odetnie dopływ cukru...AAAAAAAAAAa fak fak fak, co robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No hej dziewczyny, wróciłam od szefa. Napiszę Wam na końcu jaki z niego gigant.

Ania - szkoda, że nadal nie masz tej ładowarki, zawsze to raźniej, gdy jest nas więcej! 🙂
Anitek - mam Ci tak dużo do napisania. Po pierwsze ta położna. Ja się może nie znam, ale na chłopski rozum - ciąża to stan fizjologiczny. W ciąży tarczyca powinna być wyrównana. Specjalnie robi się badania, żeby sprawdzić czy jest OK. Więc jak ona może mówić, że się nie robi. Zupełne wariactwo. Potem kolejne zdziwko to rozejście. Totalne olanie przez lekarza. Nie chcę się juz rozpisywać, ale masz możliwość zmienić szpital albo lekarza, który Cię konsultuje? Może trzeba poszukać innego miejsca i innych ludzi, bo jeszcze Cię wykończą. Albo poczekaj na teściów i jeździjcie wszędzie jak Romska rodzina. Całą kupą i głośno, to może wtedy nie bedą podchodzić lekceważąco.
justynakreft - zrobiłaś żywą reklamę antymacierzyństwa. 😉 Hehehe, mam nadzieję, że już wszystko OK i że Dominik miał po prostu przejściowe narowy. Przez te hormony jesteśmy bardziej emocjonalne.
Ifyou - mam dobre przeczucia i mówilam swojej małej, zeby rosła. Musi być większa. Co do sushi to bardzo lubię z wędzoną rybką - np. łososiem - to w sumie nie jest wtedy sushi, ale pycha. Natomiast lubie też "oryginalne" z surową rybką, ale jest dosyć drogie. Dlatego jem je rzadko. Aktualnie nie ryzykuję ani z wędzoną, ani z surową rybą, a jeśli mam ochotę to po prostu jem smażonego łososia z ryżem. 🙂
Zniknęłam u szefa, a od niego poszłam do męża do pracy, więc razem wróciliśmy dopiero po 18. Zrobimy sobie dziś wieczór filmowy, obejrzymy coś fajnego. 🙂 Jak pisałam mi się robi bułka z prawej stopy. Strasznie puchnie, śmieszne to, bo lewa nie. Zauważyłam też, ze jak chodzę, to aż tak nie puchnie. Mam zwyczaj siadania po turecku z prawą nogą zawiniętą gdzies pod spód, może to od tego...
magnolia_27 - witaj na forum i czuj się jak u siebie. Pisz jak Ty i Twoje maleństwo, jak Twoje samopoczucie?
dorotex - mega super, ze jesteś w dwupaku! 🙂 🙂 🙂 Skoro główka tak nisko, to oszczędzaj się dziewczyno, leż i nic nie rób. Pozwól sobie być księżniczką. 😁 Wymęczyłaś się w szpitalu, ale rzeczywiście plusem jest to, ze zobaczyłaś co i jak. Nie spiesz się tam jednak. Jesteśmy na takim samym etapie, a ja mam zamiar rodzić dopiero w połowie grudnia!
Skwara - nie denerwuj się. Wynik 130 to jest OK. Dopiero powyżej 140 świadczy o cukrzycy. Twój wynik jest prawidłowy! 🙂
A teraz o moim szefie. To ten sam, który mi powiedział, ze w ciąży mam spać i spacerować, a potem dał rozpiskę intesywnej pracy do końca roku. Dziś był jeszcze lepszy. Mówi do mnie tak - cały czas jesteś aktywna, gdybys teraz oddała pracę, to stracisz napęd i jeszcze urodzisz z braku bodźców. Więc musisz utrzymywać tę aktywność przynajmniej do grudnia. Mówię mu, że mogę urodzić nawet na początku grudnia (bo termin z OM mam na 7, z USG na 20). A on na to - no to swietnie, to 2 miesiące dla dziecka i potem znowu można myśleć o pracy. Co za kolo! 😁 😁 😁 Śmieję się, bo on jest taki napięty, zmotywowany, ale pracuję dla niego na zlecenie albo dzieło. Dlatego podchodzę do tego luźno i raczej się z niego śmieję. A jest fair, bo pyta jak się czuję, jak oceniam swoje możliwości itede. Jednak jest gigant. Sprawdzę sobie teraz pocztę, poczekam na mężusia, który skoczył na chwilę na miasto i zmykamy na filmik. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara rowniez podpinam sie pod wypowiedz Wikarynki
Wynik jest w gornej granicy ale jest w normie. Nie martw sie juz 🙂
Jakby cos sie jeszcze dzialo z cukrem to wyjdzie w moczu jeszcze w pozniejszych tygodniach a tego nie przeocza.
Wikarynka hahaha dobry facet!!! ma dzieci wogole???
Padlam 😁 tak wogole to jeszcze na czas porodu do szpitala prace zabierz co by napedu nie stracic 😜
Co do szpitala to kolejny dla ciezarnych jest jakies 100km stad i to to samo... Wszedzie jest tak samo a w niektorych z tego co mi ginek mowil nawet i gorzej.
lekarz prowadzacy ze szpitala nie ma znaczenia bo i tak jak sie idzie tam na wizyte to jest rotacja i sie trafi na kogo sie trafi.
Pojde w 35tyg do ginka priv jeszcze usg zrobic, bo przy niedoczynnosc jest tez ryzyko porodu wczesnego jak i odklejania lozyska itd. powinny byc sprawdzone przeplywy itd. no ale na szpital nie mam co liczy wiec wszystko priv. jeszcze o tyle dobrze ze mam taka mozliwosc!!! bo w UK dziewczyny to juz wogole maja lipe...
Justyna mowisz ze Cie nerw dopadl heh 😁 no u nas tez sa czasami akcje o ubior 😁 zwlaszcza jak idzie do toalety to sciaga spodnie i majty a zas chce biegac na pol nago heh :d ale spoko jakos zawsze dochodzimy do ladu 😉 nie ma sie co stresowac 😁
Lece sie walnac na kanape bo pomimo tego ze spalam ta chwile w dzien to i tak nie halo jestem heh. Jutro podjade aby do lekarza po recepte bo dzwonila ze nie musze przychodzic na wizyte a wyniki dalam jej przez telefon i mam aby je wziasc jutro. Recepta na lek bedzie na mnie czekala, wiec dobrze.
Zas wlece jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek - mój szef jest bardzo specyficzny, bo sam jest pracoholikiem i naprawdę dużo robi. Ma żonę i dwójkę dzieci, ale moim zdaniem spędza z nimi mało czasu. Jest dobrym człowiekiem i uczciwym, ale ma narkęcone w głowie na punkcie pracy. Miał dziś więcej tekstów, ale już nie chcę pisać długaśnych postów przez niego. Moja koleżanka, która pracuje dla niego na pełny etat też zaszła w ciążę i to dwa tygodnie po mnie. Dziś szef prawie płakał mówiąc: dlaczego mi to zrobiłyście, dlaczego. Przecież mogłyście zrobić odstęp półroczny. Najpierw jedna, a potem druga. A nie obie na raz, co ja zrobię w grudniu. 😁 😁 😁
No ale koniec końców ustaliliśmy, że grudzień będzie miesiącem "martwym". Heh. 😆
On ma wszystko tak poplanowane, że zapewne według niego mogłyśmy się z koleżanką umówić dokładnie co do miesiąca zajścia w ciążę. 🙃
Masz rację anitek. Podejdź prywatnie. Tak będzie lepiej i pewniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.. przynoszę do was wieści.. moze wiecie o tym a może i nie ja sie dowiedziałam o tym wczoraj od mojej znajomej ktora rodziła juz dwukrotnie i za kazdym razem to stosowała i wiem że mamy do tego prawo - a natomiast chodzi mi o poród i ciecie pępowiny - juz juz tłumaczę:
Jak traficie na porodówke od razu macie prawo powiedziec swojej położnej która bedzie odbierac proród by poczekała z odcięciem pępowiny gdzieś do około 3 minut. w ten czas krew Wasza miesza sie z waszym dzieckiem znacznie szybciej dzieki temu dostarczane sa witaminy itp itd co zmniejsza ryzyko chorob dla dziecka w późniejszym okresie rozwoju.a szczegolnie chodzi tez tutaj o anemie u noworodków. Czy jest to nawet potrzebne dla wcześniaków. U nas na Islandii jest juz to stosowane,w polsce - nie koniecznie - popytajcie. Ja bynajmniej troche dzis jeszcze poczytalam na ten temat i faktycznie stosuje sie takie coś i ma to swoje pozytywne skutki dla noworodków. 🙂

A tak co tam u was? ja licze dni do pojscia na zwolnienie jeszcze do konca tego tyg i potem tylko poniedzialek i wtorek a potem bede na spokojnie odpoczywac.. po przyjsciu z pracy 1,5 godziny zajmuje mi dosc do siebie by moc cos zrobic. 🤔 🤔
I smieszne jest to ze jeszcze tydzien temu bylo znacznie lepiej.. moj dzidzius rosnie w siłe a ja z nich opadam 😉 a tak to kopie i kopie wierzga swoimi nóżkami - uwielbiam to uczucie ! Dziewczy w pracy mówia że zatęsknie za \"pełnym brzuszkiem\" i całą reszta. Delektujmy się kobitki.

Postaram się was nadrobić jeszcze tego nie uczyniłam.. mam nadzieje ze u Pauli wszytsko ok.
magnolia_27 witaj w naszym malym - dużym świecie brzuszków 🙃 rozgość się i przyłącz do nas 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...