Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bacha, no pięęęękny ten narożnik! Takie brązy mi się właśnie podobają 😁 trafiłaś w mój gust:P:P:P a ile dałaś? Ja też zamierzam się do kupienia takiego ale ceny mnie z deka przerażają.....a jak waga twa? Bo ty ciągle jakieś ciasteczka wpierdzielasz hahahahaha xD dobrze tej twojej Patrysi 🙂
Anitek, a to nowina 😁 oby się tylko nie okazało że zaraz go wezwą!! A widziałam na fejsie że siostra twoja cię nawiedzi?? i jeszcze chciałam cię zapytać czy twój mały nosi rękawiczki? Bo laura nie chce i ściąga zębami a na dworze zimno i nie wiemy co z tym zrobić bo cała zmarznięta wraca bo nawet łap pod kocykiem nie chce trzymać...
Ifyou, niezły sen miałaś:P za jakiś miesiąc pewnie już się skończą głupoty w snach, więc już mało zostało:P to ile ci stukło? 22 czy 23?? Jaki amant z twojego męża 😁 bawcie się dobrze i zdaj potem ralację 🙂 🙂
Magnolia, się wpasowałyście z basią z tymi terminami heheh 🙂 oby tylko wszystko było dobrze i się dzidziom nie zachciało wcześniej wyjść albo i do nowego roku posiedzieć 😁 a imię już macie wybrane?? Się nie przejmuj naszymi spakowanymi torbami bo my tutaj zestresowane, bo to najpierw jedna do szpitala trafiła, potem druga i my tak w razie czego już się popakowały 😁 już tu u nas wiele dziewczyn było że napisały kilka postów i wcięło...a my jakoś na razie się trzymamy 🙂 więc zaglądaj do nas częśćiej 🙂 o i brzusia pokaż i dzidzię 🙂
Sylwia, znam to uczucie jak się popatrzy na takie cukiereczki malutkie to aż ściska w środku i jeszcze bardziej się człowiek doczekać nie może na swoje 😁 a ja pamiętam jak tak bardzo chciałam dzidzię i wszyscy dookoła z brzuchami albo maluszkami a u mnie nic i nic:/ ale dzięki bogu się udało 🙂 a twój mężu to fajny, na forum nawet poczytał! Się interesuje widać? Mój ma zlewkę na takie rzeczy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A NO TAK SIORA PRZYLATUJE Z BLANUSIA 1 - 11 LISTOPADA!!!!!!!!!!!!!! ALE SIE CIESZE :d:d:d:d:d:d

Skwara mi rowniez lekarz juz wiele lat temu mowil ze powinnam zrobic usg tarczycy i zrobilam i nic nie wyszlo... a badania tsh,ft3,ft4 z krwi trzeba robic. To wlasnie FT4 teraz wykazalo niedoczynnosc bo TSH mam w dolnej granicy normy.
Od dzis biore tabletki i zobaczymy co i jak za 3tyg bo wtedy mam kolejne badanie krwi.
Pytalas o pielegnacje u chlopcow. Tak to prawda! absolutnie nie wolno sciagac skorki przez pierwsze tygodnie/miesiace zalezy od dziecka. Trzeba przy kapaniu co jakis czas sprawdzac delikatnie czy skora sie juz odkeila. Nie wolno samemu ciagnac itd bo zrobi sie rana.
Olafowi jakos dalo sie sciagnac jak mial jakies 3-4miesiace.
Co do rekawiczek to w tym okresie ich nie mial bo nie bylo takiej potrzeby a w zeszla zime nosil je bez problemu 🙂
Lece pranie powiesic i ogarnac troche dom bo balagan ze hej! wejde zas nadrobic jeszcze bo tak poczytalam z grubsza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia noo fajny, ten co wkleiłaś to mmm 😁 też mój gust haha 😁

Ja miałam na początku ciąży badanie TSH bo wyszedł mi USR słabo dodatni 😮 tsh w normie i potem powtórka usr i wyszedł ujemny, ale też się nastresowałam przez to.

Skwara ale dowaliłaś do pieca 🙃 21 skończyłam 😁 . Zdam relację na pewno 😜

ide suszyć kołtuny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek fajnie,ze siostra przylatuje do Ciebie bedziesz miala towarzystwo;D

biologiaa jestem ciagle czytam was, ale nie odpisuje bo mi nie wygodnie siedzac, nadal czuje ucisk i leze i kurde nie wygodnie. Wbije sie w tematy jak wyjde ze szpitala i jak wszystko z mieskaniem bedzie ogarniete bo czeka mnie ukladanie, ale to powolutku 😉 musze sie oszczedzac.

preverete dzieki! 3maj kciuki bo urodzic to ja chce w terminie..;D

mongolia witaj w klubie naszym haha w grupie grudnioweczek. Pewnie niektore z nas beda w listopada,ale coz.. termin to termin grudzien jest nasz 😉pozdrawiam!!

Dzis mialam badanie dooplera znowu( sprawdza czy krew jest ladnie przepompowywana z serca malego przez jego cialko az pempowiny ) . Hm mialam 3 pod rzad, mysleli na poczatku,ze brakujemi wod plodowych bo co do wymiarow ich sie pomylili az dwa razy. Teraz jest odpowiedni. 🙂 🙂 i maluch zdrów jak rybka-to pewne!!
Bylam takze dzis na badaniu na koziolku. Lekarz juz mi dal nadzieje,ze wychodze.TRoche sie zdziwilam szczerze powiem-poniewaz mialam skurcze jak do porodu, rozwarcie,szyjke skrocona. kroplowke i tabsy mocne na zbicie skurczy itp. 🤔 🤔ja sie ubieram juz po badaniu a on,ze oo jednak sie pomylilem i przepraszam,ze zostaje do konca tygodnia raczey. Ze po weekendzie dopiero beda od nowa badania. A ja wiedzialam,ze tak bedzie hehe bo mialam problemy kroplowke skurcze masakra mowie.. A on no po weekendzie jak bd ok to wyjdzie Pani, tylko,ze podstawa to nie miec skurczy i podczas regulacji zmniejszenia ilosc tabletek przyjmowanych na dobe musza sprawdzic jak reaguje moj organizm. Zapewne wyjde z receptami stad. Jesli wyjde.
Nie mam rozwarcia, szyjka tez ok. Poprostu za duzo chodzilam, zalatwialam,kupowalam dla małego i tak wyszlo. Ale na szczescie maluszkowi serduszko bije i kopie nozkami jak szalony 😉
Kocham go na maxa a wyrzuty jakie mialam przez dwa dni deprecha w szpitalu, zero snu, smutek i zlosc.. Oczywiscie przelewalo sie to na R ale wine moge tylko zrzucic na siebie- przynzjamy nie dbalam az tak o siebie.. teraz juz wiem,ze zdrowie syna najwazniejsze..

Spadam sie polozyc spac.. 🙂 rosnijcie zdrowo moje kochane!! czekam na babcinke bo wpadnie z nalesnikami do mnie.. a pozniej R;D stesknilam sie za nim...
Pa!:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek, to fajnie 😁 chciałam napisać że będziesz sobie mogła odpocząć, ale w sumie twój mały grzeczny więc nie ma od czego 🙂 no to nasza laura to cholera mała! Chyba jej przywiążę te rękawiczki, albo przykleję! Czyli aż tak strasznie z tymi siusiolami nie ma;D nie dotykać to nie dotykac 🙂
Patrzyłam te hormony i u mnie prywatnie to prawie 60zł badania kosztują....w sobote przyjeżdża teściowa to jej powiem że chce skierowanie i mają mi zrobić bez gadania!
Ifyou, hahaha to mi się coś powaliło:P myślałam że ty deczko starsza a nie chciało mi się sprawdzać:P

Siedzę w salonie i jak nigdy widzę miliony ludzi na dworze! Ale jaka przyczyna? Na poczcie też kosmicza kolejka była, co nigdy ja tam ludzi nie widziałam poza mną....przed wszystkimi świętymi tak się ludzie rozłażą? Ale po co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka jestem tylko na chwilkę bo dzisiaj mój M wraca 🤪 i od rana porządki i jeszcze prałam śpiworek bo zamówiłam z allegro jest świetny pasuje do każdej części wózka pomarańczowy super pasuje mi do brązowego wózka cieszę się jak głupia bo udało mi się go wyrwać za 25 zł z przesyłką a jest nowy 🤪 , dzisiaj mam kasze i klopsiki z mięska mielonego z warzywami w sosie i moje ulubione buraczki czerwone zasmażane to idę jeść 🙃 a wczoraj wszystko poprasowałam i już mam ułożone w komodzie dla malutkiej, tak Basia u mnie DZIEWCZYNKA będzie IGUSIA 😁 , trzymajcie się dziewczyny teraz się nie będe odzywać jak mój będzie bo brak czasu , ale po niedzieli juz będę, jutro jedziemy na polowanie na pieluchy w promocji 😁 narka brzuszki trzymajcie się a ty Paula trzymaj się podwójnie. Renia sto lat ale ty młoda babka jesteś 🤪 paaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie spinałam jak głupia z praniem i zeby zdarzyc obiad zrobic dzwonie do mojego nie odebral i oddzwania ze musi zostac po godzinach bo postój maja w pracy i nie wie o ktorej wroci :/ jesc mi sie odechcialo to zrobilam sobie kawusie i mowie siade chwilke pozniej pranie do rozwieszenia i jedne czeka na zlozenie tylko tam sa cisuzki malej to poczekam az te wyschnie i poprasuje od razu 2 tury 😉

skwara mam ciuszkow full znowu dostalam reklamowke 😁 juz wiekszych od kolezanki kuzyna ma niunia 8 mies i dostaje po niej cuszki ... jak wyschna to zrobie kilka fotek i pokaze 😁 ale wy tez sie chwalcieee skwara, justa, anitek dodajcie cos nowego 😁

Renia młoda dupka z ciebie hehe 😁 mi juz leci 24 tez jeszcze w kwiecie wieku ale jakoby na dziecko to jestesmy w wiekach idealnych ... ostatnio rozwalił mnie tekst w serialu Przyjacióki jedna mowi ze ma chyba 30 czy cos takiego a lekarz jej na to ze dla jajników to jak emerytura hahaha 😁 wiec do 30 chciałabym jeszcze jedno doskrobac do kompletu 😁

poszperam na allegro moze cos ciekawego znajde juz patrze na wieksze rozmiary bo mam ful malych heh a i tak niunia z tego wyrosnie szybko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie spinałam jak głupia z praniem i zeby zdarzyc obiad zrobic dzwonie do mojego nie odebral i oddzwania ze musi zostac po godzinach bo postój maja w pracy i nie wie o ktorej wroci :/ jesc mi sie odechcialo to zrobilam sobie kawusie i mowie siade chwilke pozniej pranie do rozwieszenia i jedne czeka na zlozenie tylko tam sa cisuzki malej to poczekam az te wyschnie i poprasuje od razu 2 tury 😉

skwara mam ciuszkow full znowu dostalam reklamowke 😁 juz wiekszych od kolezanki kuzyna ma niunia 8 mies i dostaje po niej cuszki ... jak wyschna to zrobie kilka fotek i pokaze 😁 ale wy tez sie chwalcieee skwara, justa, anitek dodajcie cos nowego 😁

Renia młoda dupka z ciebie hehe 😁 mi juz leci 24 tez jeszcze w kwiecie wieku ale jakoby na dziecko to jestesmy w wiekach idealnych ... ostatnio rozwalił mnie tekst w serialu Przyjacióki jedna mowi ze ma chyba 30 czy cos takiego a lekarz jej na to ze dla jajników to jak emerytura hahaha 😁 wiec do 30 chciałabym jeszcze jedno doskrobac do kompletu 😁

poszperam na allegro moze cos ciekawego znajde juz patrze na wieksze rozmiary bo mam ful malych heh a i tak niunia z tego wyrosnie szybko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula, widzisz przesadziłaś z tym lataniem! I jeszcze pewnie jakies nerwy dosżły do tego bo kłótnie, bo mieszkanie itd i o, skończyłaś w szpitalu! Ale dobrze ze rozwarcia nie ma i miejmy nadzieję że dawidek posiedzi sobie w domeczku jeszcze 🙂 A twoja "mongolia" mnie rozbawiła do łez hahahaha no nie mogę lol: 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Się podwójnie posty wysyłają.........
Basia, ja bym wrzuciła jakies fotki, ale sory ni mam nic nowego 🙂 przystopowałam trochę z kupowaniem bo mi strasznie ciężko łazić. A jak grzebię to mi ręce odpadają po 2 min...ale tydzień temu wyhaczyłam kombinezonik taki granatowy nic nie zniszczony za 1zł 😁 ale nie chce mi się go fotografować bo jest taki zwyczajny granatowy heheh 🙂 wiesz mi też się samej nie chce obiadów jeść...zawsze czekam na mojego nawet jak jestem głodna jak wilk 😁 ale najlepsze jest to że jak jemy razem to zaczynamy w tym samym czasie a po moich zjedzonych 5 kęsach on już skończył i se idzie od stołu lol i wychodzi na jedno - żę sama wcinam hahah
Też bym chciała do 30 urodzić już wszyyyystkie dzieci 😁 a marzy mi się cała gromadka hahaha ale jeszcze bardzo chciałabym zgarnąć takie malutkie kochanie co je mama w szpitalu zostawi ale na takie rzeczy to trzeba tyle wymagań spełnić i mieć willę... 😞
A Ty w końcu poszyłaś to co miałaś poszyć??? czy tylko ciastka wcinasz? 😁
Justa, to święto macie skoro mężuś przyjeżdża 😁 i już polujecie na pieluchy? 😁 nie boicie się ze za dużo kupicie i mała ich nie zużyje bo wyrośnie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara :widze ze jestes teraz nr 1 jesli chodzi o ilosc postow w ciagu dnia 🙂 Kiedys to Paula bila rekordy a teraz Ty 😁 😁
Basia : powrzucalabym tez jakies fotki ciuszkow, ale mam juz wszystko poprane , poprasowane i i poukladane w szafce wiec juz nie chce mi sie tego rozwijac. Poza tym ostatnio niczym innym sie nie zajmowalam tylko tym, i juz patrzec na nie nie moge 🙂 Dzisiaj przepralam jeszcze kombinezoniki i rozki i wsio 😁
Zrobilismy rano z moim male przemeblowanie w sypialni, zmienilismy miejsce lozeczka i wstawilismy szafke z rzeczami dla malego. Jakos dziwnie teraz ten pokoj wyglada, kazdy mebel z innej parafii,ale pewnie sie przyzwyczaje, a grunt ze bede miala wszystko pod reka 🙂
Przywiozlam sobie od mamy jeszcze jedna torbe i spakuje do szpitala do jednej torby rzeczy dla mnie a do drugie dla Pawelka, nie dam rady inaczej 🙂
Anitek : Fajnie ze bedziesz miala towarzystwo 🙂
Paula : Ty to masz dobrze w tym szpitalu, takie smakolyki ci przynosza 😁 Ale dobrze ze juz jest szansa ze niedlugo wyjdziesz i bedziesz mogla zajac sie mieszkankiem 🙂
Perverte : Witaj z powrotem po dlugiej nieobecnosci 🙂
Magnolia : pisz pisz co tam u Ciebie beda mowic w tej szkoloe rodzenia 🙂 bedziemy porownywac 🙂 ale nie zazdroszcze terminu porodu na okres swiateczny. Ja do swiat chcialabym juz troche dojsc do siebie 🙂
Kurcze troche zaluje ze sie wczoraj zgodzilam przyjechac dzisiaj na te badania to mojej ginekolog.
Mialam nadzieje ze naprawde sie czegos dowiem, jak maly, szyjka itp...a tu dupa :/ Moja lekarka widac chce podwyzszyc kwalifikacje i potrzebne jej do do pisania pracy. Najpierw 5 min odpowiadalam na pytania z ankiety a pozniej badanie na kozle, tyle ze nie pochwy a dupy, za przeproszeniem 🙂 dokladniej analiza hemoroidow w ciazy 🙂 no i stwierdzila ze u mnie 3 stopien i ze po porodzie bedziemy to kontrolowac. Za tydz w piatek mam sie zglosic jeszcze na USG do szpitala. To pewnie tez jej potrzebne do zebrania materialu 🙂 ale moze wtedy zrobi mi USG malego, a ze w szpitalu lepszy sprzet to moze i nawet w 3 D go zobacze. Gorzej jak sie zawiode tak jak dzis, i tylko ona sobie pooglada, pospisuje to co potrzebuje a mi nawet nic nie pokaze. Po wyjsciu z gabinetu polozna jeszcze pobrala mi krew....tez pewnie do jakiejs analizy, i teraz najlepsze 😁 A ona jest tak zakrecona jak tampon 😁 I zaklada mi opaske uciskowa na lewa reke, a jej mowie, ze lepiej pobrac krew z prawej bo ladnie widac zyly. A ona "nieee tu tez widac" 😁 zdezynfekowala reke, wyciagnela igle i ciach 😁 A wbila to tak jakby pierwszy raz to robila 😁 OD razu zauwazylam ze w zyle to raczej nie trafila 😁 i taki tekst do mnie " Ajjj bo jak juz mi Pani tak powiedziala ze z tej reki nie pojdzie, to z tego stresu wiedzialam ze tak bedzie" 😁 😁 😁 Wyciagnela igle, zalozyla opaske na druga reke i znowu ciach 😁 I tym oto sposobem wyszlam z gabinetu z obiema scisnietymi rekami, bo w oby dwoch mialam dziury po igle 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skwara my mamy tylko te pieluszki z wycięciem na pępuszek to chociaż chciałam jedną pakę 2 kupić a jak będą tańsze to kupie po jednej paczce z 3 i z 4 taka mania kupowania na promocji bo się opłaca za dużych zapasów to ja nie robię bo może szybko wyrosnąć z tego 🙃
Biologia to miałaś przygodę dzisiaj u lekarki ale chociaż hemoroidy zbadane hihi zawsze coś 🙃
Wkleje zdjęcia śpiworka do wózka tylko idę zrobić a i mi siostra kupiła kocyk ten z biedronki w głowy misiów kolorowe śliczny jest, i kupiła jeszcze taki pajacyk ciepły futerkowy to też się pochwalę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologia, bo ja siedzę w robocie i mi się nudzi i tylko czekam aż któraś coś napisze 😁 U mnie też się szykuje przemeblowanie 😁 też będę się musiała przyzwyczaić 😁 Twój malutki będzie Pawełek i mój mąż się tak nazywa i mi tak się dziwnie czyta jak piszesz Pawełek hahaha 😁 to miałaś dzisiaj przegląd siedziska hahahah dobre 😁 to było ją może poprosić to by ci na pewno usg zrobiła bez problemu 🙂 i weź chyba bym umarła jak by mnie tak chciała kłuć dwa razy!!!! By mnie musiała od razu z podłogi zbierać! A ten tekst z tamponem to mnie rozwalił hahahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!

Nie będę odnosila się do każdej z Was, bo nie dam rady. Siedzę nad papierami, a stopy mi puchną.
Fajnie magnolia, ze piszesz do nas. 🙂 Ja będę dopakowywała torbę chyba w weekend. Albo już po. Jutro mam wizytę u swojego gina i w końcu dowiem się czy tylko ja tyję jak szalona czy mała rośnie. Wydaje mi się, ze to jednak nie tycie, a dużo wody, no ale cóż...
Pieluchy na razie mam tylko jedne. Te z wycięciem na pępek. Mam nadzieję, że bliscy będą domyślni i kupią mi opakowanie w prezencie zamiast kwiatka np. 😉 Nadal nie mam laktatora, ale nie mogę się zebrać do jego zakupu. Za to czekam już na premierę najnowszego Bonda i nic mnie nie powstrzyma przed jego zobaczeniem! 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😘 😘
Dupa blada.. bylam dzis u położnej.. 🥴 🥴mam zakaz na wszystko, na sprzatanie gotowanie, na prace, mam leżeć i odpoczywac... spuchlam dziś jak "świnia" rano nie mogłam obrączki zdjąć..woda w organiźmie mi się zatrzymała, mam za wysokie cisnienie przez co malenstwu serduszko za szybko bije..dostałam dzis wszelkie instrukcje co do wczesnego porodu..i numer alarmowy. Nastraszyła mnie strasznie..to że odczuwam tak silne zmeczenie od paru dni to wlasnie jest efekt cisnienia i tej wody.. w poniedzialek mam badania i zdecyduje co ze mna dalej bedzie..malenstwo jest obrócone glowka w doł ..Martwie sie tym wszystkim ... 😞 😞 ide sie położyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_miilka - hm, niedobre wieści. Wiesz, ja też puchnę i mam problemy z ciśnieniem, ale je kontroluję i biorę tabletki. Aktualnie się nie podnosi, mimo zatrzymywania wody. A czy dostałaś jakieś inne zalecenia, prócz numeru alarmowego? Może jakieś tabletki na obniżenie ciśnienia albo ponowną kontrolę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzucholki 🙂

Emilka głowa do góry będzie dobrze wszystko....wiadomo lepiej się oszczędzać....przynajmniej trochę odpoczniesz bo z ciebie to istna robobaba 🙂 czas najwyższy spuścić z tonu i polenić trochę 🙂
If you Wszystkiego najlepszego kochana! Super fryzura !
Paula cieszę się że sytuacja opanowana ..trzymaj nogi razem 😆 😆 😆 damy radę byle do 37 tygodnia bo wtedy już dzieci są uznawane za donoszone...
Biologia pisz relacje z zajęć koniecznie ...ja bym bardzo chciała chodzić ale niestety nie mogę...
Któraś z was pisała że puchnie ja codziennie rano mam napuchnięte oczy i wargi jak karp potem na szczęście schodzi .
Ogolnie to jestem wypluta ....jak wstaje to mi sie w glowie kręci....
Synio sie wiertoli...i co chwilę dupkę wypina wtedy mnie trochę boli w srodku tak dziwnie kręci...no ale teraz to już tak chyba do końca będzie...ciągle cos 😉

Nic mi się nie chce...posiedziałam trochę na allegro znalazłam świetny fotel do pokoju małego teraz czekam na wypłatę 😉

Zmykam na rosołek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam na chwilke.. ale leze.. mam badania w poniedzialek..maja zbadac mi krew i cisnienie a potem zadecydować bo tu na islandi czekaja ze wszystkim..nie wiem na co.. zamiast szybciej zapobiec..dlatego jestem zmartwiona.. nie przepisala mi zadnych lekarstw bo tu na WSZYTSKO paracetamol i tran do picia... 🤢 🤢 a najlepiej to powiedziec wszytsko w porządku i wypuscic do domu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piszecie ze puchniecie, ja jeszcze nic nie zauwazylam ....obraczke nadal nosze, i tak jak w dniu slubu mam ja z 3mm za duza. Ale pewnie jeszcze zaczne puchnac tylko moze troszke pozniej.
Ja dzisiaj juz wyjatkowo duzo zrobilam, teraz chwile odpoczne a potem jeszcze cos poprasuje, na szczescie juz nic malego 🙂
Emilka a ty lez i odpoczywaj koniecznie!! Kurcze wlasnie nigdy nie wiadomo co i jak, dlatego mialam nadzieje ze dzisiaj u tego lekarza chociaz mnie zbada, tez jakos specjalnie sie nie oszczedzam ostatnio :/ wizyty co 4 tyg to stanowczo za dlugo okres czasu :/
Zastanawiam sie ile wystoje za tydzien na cmentarzu na Wszystkich Swietych....
Basia : tak wogole bo przedtem zapomnialam to ladny naroznik 🙂 ja tez mam brazowy, tyle ze caly brazowy i z ekoskory https://www.extrapunkt.pl/naroznik-fashion-fs/4468/produkt.htm. Kosztowal prawie 4 tys...ale sie uparlam i juz 😁 mega wygodny. A mebelki ma do tego takie http://www.agatameble.pl/produkty/typy-mebli/mebloscianki/mebloscianka-crmm02 plus jeszcze jedna galote ze szklem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie melduję
Znowu nie przeczytam ale to pewnie nikogo nie zdziwi... mamm nadzieje ze u was wszytsko ok, dobrze sie czujecie- przynajmniej jak na nasz stan :*
Tak sobie wchodze tylko jak u mamy jestem wiec za czesto to nie bedzie. 😞(( A brakuje mi strasznie komputera.
Ostatnio przewaznie leze wiec nie ma za duzo zajec.... ogolnie krzyz to czasami mi wysiada;/ Az mi sie plakac chce z bolu. Mała chyba za moco naciska... moze na jakies nerwy ze tak boli. No i ogolnie juz mam dosyc troche...;/ a jeszcze prawie 2 miesiace.
całuski ;* Mam nadzieje ze wszytsko dobrze u was i waszych maluszkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...