Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂 A ja dzisiaj pierwsza na forum, obudzilam sie o 7.30 jak mezus do pracy wychodzil i juz nie zasnelam, Dominis jeszcze spi, az dziwnie ze tak dlugo...Pogoda okropna, pada deszcz, wręcz leje 😞 Po sniadanku chyba wezme Małego i pojedziemy do moich rodzicow...
Paula mam nadzieje ze Cie wypuszczą w tym tygodniu 🙂
Wikarynka mężuś zrobił Ci fajną niespodzianke tym koncertem, wychodźcie puki jeszcze możecie, bo jak dzidziuś wyjdzie to będzie ciężko z wychodzeniem 🙂
Wczoraj posprzątałam mieszkanko, a wieczorem jeszcze robiłam porządki w szafach z różnymi dokumentami i powiem Wam, że jak się polożyłam spać to myślałam że nie zasne tak mnie kręgosłup bolał z przemęczenia, mój mężuś mnie ochrzanił, że przesadziłam z wysiłkiem i że wiecej nie mam się tak przemęczac, no ale przynajmniej dzien mi szybko zlecial, a Dominiś byl szczęśliwy, bo mi zawsze "pomaga przy sprzątaniu" - przynajmniej próbuje 🙂
Magnolia a Ty leż i sie nie przemęczaj jeśli lekarz tak karze, bo jeszcze za szybko żeby dzidziuś wyszedl.

Anitek się mało odzywa, ale to pewnie przez to, że ma gości w domku , fajnie przynajmniej jej siostra pomoże przy Olafku 🙂

zyczę Wam miłego dnia Brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry!

dorotex - a wiesz co, ja mam dziś ochotę na nudę! Chyba się położę w końcu z gazetami i tyle. 🙂 A dlaczego ginka dała Ci czas do 26 listopada? Chodzi o to, że będziemy już po 36 tygodniu wtedy? Ja owoce też wsuwam i się nie przejmuję. Szczególnie, że pojawiły się kaki, które uwielbiam. 🙂 Fajnie, że też ujeżdżasz deskę, ale dla mnie narty to wyzwanie. :P A sezonem się nie przejmuj. Bo do maja można coś próbować w zależności od lokalizacji, no a jesli ma się kasę, to cały rok. 😉 Nie wiem czy narty, ale ja bym chciała zacząc wyjeżdżać z małą jak najszybciej. Oczywiście nie zaraz po porodzie, ale 3-4 miesiąc. 🙂
Ifyou - super gratulki z okazji mieszkania! Cieszę się, że to w końcu to! Rewelacja. 🙂 A dlaczego wydajecie na raz aż 3600? To jest kwota kaucji i wynajmu czy czegoś jeszcze? Bo to naprawdę dużo. A ja nadal nie spakowałam do końca torby. Stoi i mnie drażni. Może dziś dokończę... 🤢
justynakreft - u nas też pogoda kiepska, dlatego myślę o położeniu się do łóżka i czytaniu gazet. Ano wychodzimy z mężem, wychodzimy póki się da. A później też będziemy próbowali, a co! 🙂 No i rzeczywiście dziewczyno, nie przemęczaj się. Masz tylko jeden kręgosłup i jedno życie. :P
No a nasza anitek mam nadzieję, ze jednak do nas zajrzy na chwilkę dziś. 🙂
Koncert, a w zasadzie pokaz taneczny tanga bardzo się nam udał. Co prawda mąż już kiedyś widział tę ekipę i trochę jęczał, że było lepiej, ale mi się bardzo podobało. 🙂 Na dziś planuję niewiele, ale jednak. Niestety muszę troszkę popracować, ale jak nie będę miała napędu, to nie będę się zmuszała. 🙂 Miłego dzionka, będę zaglądała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka skoro masz ochotę to nie żałuj sobie 🙂....fajnie że koncert się udał i że Twojego męża stać na takie spontany...mój raczej by się nie podjął ale to może i lepiej bo ja nie lubię takich niespodzianek ...taki delikatny bzik na punkcie kontroli nad wszystkim ☺️ 🤢 który mi nie pozwala się cieszyć z tego że ktoś dla mnie coś zorganizował 😮 😮 😮 no cóż moja strata...
A z tym terminem to dokładnie o to chodzi żeby już na 36 tydzień wskoczyć ale ona mi tak za każdym razem mói poprzednio jak byłam to kazała mi wytrzymać do 34 teraz do 36 moge się założyć że jak pójdę 36go to mi powie żeby do 38 dotrzymać 🙂 oby się na 40 zatrzymała 🤪

Ifyou cieszę się że zakończyliście poszukiwania...no i 3600 fakt sporo ale jakoś się odkujecie ...a żyrandole tanie w tesco są a stoliki i krzesła w ikei ja przez neta ostatnio kupowałam bo u nas ikei nie ma niestety 🙂

Justynakreft dobrze że Cię mężo pilnuje...musisz się oszczędzać trochę bo to już niewiele zostało...lubię jak Ty i Anitek piszecie o swoich synkach już się nie mogę doczekać aż będę się bawić ze swoim ...patrzeć jak bajki ogląda i słuchać jak śpiewa sobie .... ☺️ ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotex : wiec co do lewatywy to ja zakupilam taki plyn ENEMA, bo taki dostalam nakaz ze szpitala w ktorym bede rodzila. W szkole rodzenia babki nic nie mowily czy mozna robic samemu w domu, ale pewnie tak, bo co to za roznica, tylko tak jak juz ostatnio pisalam, oby nie byla wykonana za pozno. Ja tam sobie to spakowalam i niech mi to w szpitalu w tylek dmuchna 😁 Ale ogole sie na pewno w domu 🙂
Piszecie o tym 36 tyg...ale wydaje mi sie ze dzidzius urodzony w 36 tyg to chyba jeszcze wczesniak co? Polezalam wczoraj troche, ale to nie dla mnie bo mnie wszystko pozniej boli. Dzisiajmam pare spraw do pozalatwiania, i chorobowe musze zawiesc i male zakupy zrobic, obiad a po poludniu 3 lekcja w szkole rodzenia 😉 Ale biore teraz 2 x dziennie ta luteine i brzuch jakby mniej sie stawia
IFYou: fajnie ze macie mieszkanie 🙂 a meblami sie nie przejmuj, ja juz prawie rok mieszkam na swoim a jeszcze wszystkich nie mam 😁
A tak wogole to co rozumiecie przez slowo oszczedzanie sie?.....tylko lezenie? bo ja wole siedziec przed kompem wtedy czas mi szybciej leci, tylko nie wiem czy takie siedzenie tez jest dobre....
Tez musze dopakowac swoja torbe do szpitala, glownie w kosmetyki dla siebie i dla malego. Dla mnie musze kupic male probki szamponu i zelu, albo sobie do czegos przeleje. A czy bierzecie ze soba zel bezzapachowy, bo podobno taki jest najlepszy na poczatek, bo dziecko sie zapoznaje z zapachem skory mamy...a jak mu zapodamy zaraz jakis zapach to nie bedzie wiedzial gdzie jest 😁 tylko ze ja bezzapachowych zeli to chyba jeszcze nie widzialam 🙂 chyba ze szare mydlo sobie wezme...i na rany podobno dobre.
A kosmetyki dla malego to jakie bierzecie? bo nie wiem czy wziasc tylko mydelko, cos do natluszczenia skory i odparzenia czy cos jeszcze?....najlepiej wzielambym te probki z Johnsona ktore przyszly, malo miejsca by mi zajely :P
Buziole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorotex - ja też mam coś z tą kontrolą, bo gdy zobaczyłam ile wydał na bilety, to mnie zatrzęsło i miałam już ochotę z nim to przedyskutować. Spasowałam, bo pomyślałam sobie, że chciał dobrze, że to nie powinno nas zrujnować i kto wie, może jedyne takie doświadczenie w moim życiu. Może aż takie doświadczenie to nie było, ale nie żałuję tych pieniędzy, więc już nie ma co. Ale rozmowę przyszłościową z nim przeprowadzę na temat niespodzianek za grubą kasę. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorotex - ja też mam coś z tą kontrolą, bo gdy zobaczyłam ile wydał na bilety, to mnie zatrzęsło i miałam już ochotę z nim to przedyskutować. Spasowałam, bo pomyślałam sobie, że chciał dobrze, że to nie powinno nas zrujnować i kto wie, może jedyne takie doświadczenie w moim życiu. Może aż takie doświadczenie to nie było, ale nie żałuję tych pieniędzy, więc już nie ma co. Ale rozmowę przyszłościową z nim przeprowadzę na temat niespodzianek za grubą kasę. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologiaa - też czytałam o tym bezzapachowym żelu w wyprawce do torby. No i w sumie jest coś takiego. Kojarzysz szare mydło "Biały Jeleń"? Otóż ta firma wydała też żele pod prysznic. Jeden jest biały i raczej zapachowy, a drugi bezbarwny i hipoalergiczny. Ja kupiłam ten drugi.

Biały jeleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka no widzisz czyli nie jestem do końca skrzywiona 🙂 pocieszyłaś mnie trochę...ja ostatnio upatrzyłam sobie na necie takie literki na ścianę z imieniem dziecka na allegro no i mój mąż postabowił w tajemnicy poprosić naszą znajomą która jest malarką żeby mi coś takiego zrobiła...oczywiście sie wygadał w międzyczasie bo nie wytrzymał i całe szczęście bo się wściekłam dosłownie że on nie wie jakie ja chce że będą wielkościowo nie takie i że nie wie jak je pomalować na jakie kolory i że mi pewnie zrobi coś co mi się nie spodoba i bede musiała to powiesic na ścianie bo ona często do nas przychodzi i się pewnie obrazi jak powiem że mi sie nie podobają no mówię Ci scenę dantejską mu odstawiłam ostro łzami zakrapianą...no i finalnie wybrałam sobie wzory w jakie ma mi te literki pomalować ...wyszło pięknie w niedzielę przyklejaliśmy je do ściany ...ale afera była straszna ... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ trochę mi nawet wstyd teraz ale przynajmniej się nauczył że tego typu rzeczy ma ze mną konsultować a niespodziankę to mi zrobi jak raz na rok mi kwiatki kupi hyhy 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaraz przyjdzie do mnie koleżanka z 2 miesięcznym synkiem więc zmykam chociaż trochę ogarnąć wokół siebie...
Pewnie się w tym czasie forum rozkręci...zawsze tak mam że jak jestem to cisza ewentualnie wikarynka dla towarzystwa ...widać mamy podobne godziny czuwania przy lapku 🙂 🙂 🙂 a jak tylko znikam to się rozpisuje reszta babińca 🙂

Swoją droga Skwara się już chyba 2gi dzień nie odzywa a to do niej nie podobne....Odezwij się ! bo Ty w naszej czołówce do rozpakowania jesteś to już się martwimy jak was więcej niż jeden dzień nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorotex - hahaha, Ci faceci to się z nami mają! Ja dziś swojemu zwróciłam uwagę, że powinien mnie ostrzegać. Wczoraj kolega miał wpaść do mojego męża do pracy i odebrac od niego jakieś materiały. Nie zrobił tego i dziś od rana, przed pracą, wydzwaniał za mężem, który podał mu nasz adres. Myślałam, że mężu wyjdzie do faceta czy co. Ja cała zapuchnięta, dopiero wyciągnieta z łóżka, włosy - szkoda mówić, bo mam teraz krótkie, więc każdy w inną stronę, a koleś się nam do mieszkania pakuje. Uciekłam do łazienki i powiedziałam mężowi, ze powinien mnie ostrzegać, skoro sam nie lubi, gdy moje koleżanki przychodzą, a on jest zmęczony, czy nie umyty po pracy. A się podminował... :P
Haha, też tak mam, że gdy znikam, to forum się rozkręca. A skwara rzeczywiście do nas nie zagląda, bo chyba pracuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotex : Skwara miala wczoraj wizyte tak jak ja, mam nadzieje ze wszystko z nia dobrze, bo az dziwne ze nie napisala jak po wizycie
Wikarynka : dzieki za namiary na "jelenia" 😁 ciekawe czy w naszym kosmetycznym go dostane, Rosmanna mam 25km ode mnie wiec za daleko.
A nie napisalyscie mi co z tymi kosmetykami dla dziecka do szpitala, co bierzecie, albo co macie juz zapakowane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka dziękuję 🙂 no w końcu się udało. Też uważam że 3600 to dużo, ale czynsz z góry, kaucja i pośredniczce. I wyszła taka kwota 😞 . Mnie też ta torba denerwuje a jakoś nie umiem się za to wziąć.
Dorotex a właśnie się wybieramy do Ikei jutro jak zdążymy po wizycie, a jak nie to w weekend. Mam nadzieję, że coś znajdziemy. Szukałam też po allegro i znalazłam dwa za 55 zł z przesyłką więc też nie tragedia i jak w Ikei nie znajdziemy tańszych to przez neta 🙂 . A ja to jak Twoja gin, też tak sobie mówiłam, najpierw chociaż do 24 tygodnia, potem 30, 36 😁 a teraz 38 😁 ale i tak już jestem spokojna, tylko ciekawe jak z wagą małej.
Biologia aa z meblami jakoś to będzie 😁 łóżko i stoliczek wezmę z domu 😁 będzie na czym spać 😁 . Mnie na wypisie ze szpitala też wpisali \'oszczędny tryb życia\' no i z domu na nogach nigdzie nie wychodzę, tylko autem. Ale jak jedziemy do sklepu to też troche chodzę. W domu większość czasu leżę więc myślę, że o to chodziło 😜 . Ja kupiłam żel pod prysznik pomarańcza z czekoladą haha nie mogłam się opanować 🙃 ale mam też te mydło z jelenia, bo słyszałam że jest najlepsze do podmywania się po porodzie. Dla malutkiej biorę krem do pupki, puder, pampersy, chusteczki nawilżane. Maluszki i tak kąpią pielęgniarki więc więcej chyba nie trzeba? Ciuszki też u mnie dają. Dopiero na wyjście trzeba.
No właśnie ciekawe co u Skwary? Odezwij się do nas 🙂

Byłam na pobraniu krwi z rana. Przyjechaliśmy jeszcze przed otwarciem żebym była pierwsza, bo mąż potem do Wrocławia jechał i musiał się wyrobić tam na 10. Ledwo weszliśmy i zaraz cały tabun dziadków przyszedł 😮 jak mnie to wkurza, bo ostatnio też byliśmy wcześnie, 15 min po otwarciu, wchodzimy a tam już kolejka na 10 osób 🤨 . I same dziadki, żaden mnie nie przepuścił 😮 😮 😮 . Jeszcze jak ktoś z gabinetu wychodził i dziadek miał być następny, to niby z laską przyszedł ale do gabinetu to truchcikiem wbiegał 🤨 🥴 aaa szkoda słów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologiaa - hm, po prawdzie to ja kupiłam dla małej tylko oliwkę i żel 3 w jednym Johnsona - do kąpieli, mycia ciała i głowy. Do torby wsadzę jednorazówki do kąpieli Oilatum i tyle. Gdyby to było za mało, to pewnie będę ganiała męża po zakupy.
Ifyou - no rzeczywiście wydatek, ale jeśli mieszkanie ładne, to warto. 🙂 A co do dziadków, hm... Nie chciałam się rozwijać, żeby nie wyjść na zrzędę, ale... czasem podjeżdżam sobie tramwajem, zeby nie angażować męża. W tramwaju już trzykrotnie dostałam laską po nogach od zniecierpliwionego starszego pana. Nie mówiąc o wrogich spojrzeniach za "zajęcie miejsca", które należałoby się starszemu. A wczoraj to już była parodia, bo staliśmy z mężem w kolejce do szatni po koncercie. Nie tylko nikt nie zaproponował, ze nas przepuści, to jeszcze kilka starszych właśnie osób weszło na mnie, robiąc sobie przejście. Cóż.
Czekam na męża z obiadem i zastanawiam się co dalej. Mąż dziś bierze papiery do domu i pewnie będzie długo siedział, ale ja bym gdzieś poszła... pomyślę 😉
Skwara odzywaj się do nas, co jest?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biologia ja chyba spakuje te probki z j&j a tak wogole to jeszcze nawet nie zaczelam sie pakowac czekam na wizyte i jak sie dowiem co konkretnie mam wziasc to sie spakuje w przyszlym tygodniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello kobitki 😉

No faktycznie skwara sie nie odzywa, chyba do niej napisze esa co jest grane dla pewnosci i spokoju jak odpisze dam znac 😉

Biologia- ja pytalam kolezanki ktora rodzila miesiac temu w tym szpitalu w ktorym ja bede rodzic to mowila ze miala tylko pampersy, husteczki jednorazowe i oliwke nic wiecej nie musiala brac no a z rzeczy to 3 pary spiochow i bodów rożek i pieluchy tetrowe, wezme 3 na wszelki wypadek, nawet jak zatrzytmaja u siebie to luz bo to na te dzieci pozniej ktore sa zostawiane w szpitalu a jesli oddadza to spoko no i ciuszki na wyjscie cieplejsze tyle 😉

Ja szperam w netku z nudow, aaaa no i przyszla mi dzis posciel przecudowny komplecik wybralam ten w różowe dinozaury ale piekny :d tylko musze powłoczki przepłukać w płynie bo śmierdza a raczej pachna taka nowościa tak ostro wiec przpłucze tylko i gitara 😁

jutro wizyta jejjj ciesze sie ze sie czegos nowego dowiem o niuni i mam nadzieje ze teraz bede chodzic co 2 tygodnie wolalałbym zeby bylo kontrolowane juz wszystko na bierzaca... musze lekarzowi jeszcze dopowiedziec bo łapia mnie tak jak by skurcze, złapie ścisnie na 3 sekundy albo mniej i puszcza... powiem mu o tym moze na ktg wysle albo sam cos doradzi 😉

Miłego wieczorku kobitki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski;D
ifyou czemu tak duzo wydajesz odrazu??
Ja mam nadzieje,ze wypuszcza mnie w tym tygodniu 😁 😁 licze bardzo na to!! chociaz brzuch mi sie stawia, biorac leki.. hmm czyzby chcial juz wyjsc..? No Czeka mnie na 90% CC maly sie nie obrocil,a jest duzy i tez nie beda czekali nie wiem ile az donosze.. Sie okaze.. Pujde do lekarza swojego i mi powie co i jak, mozliwe ze da skierowanie i bd do szpitala znow.. ale juz wyjde wtedy z malym w rekach 😁 😁 😁

Spadam spac dalej bo cos zamulona jestesm..3majcie kciuki kochane,, jak bede na swoim mieszkanku to nadrobie na spokojnie caluje 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrzucilam swoja nowa fotke 🙂
a teraz to tylko na chwile wpadlam, bo bylam2 godz na szkole rodzenia i plecy mnie masakrycznie bola, musze sie polozyc. Jutro z rana zdam wam relacje z 3 lekcji 🙂
na pierwszej lekcji dostalam na kartce ze do szpitala musze wziasc kosmetyki dla dziecka, tylko nie bylo napisane jakie, tez wrzuce te probki z Johnsona i tyle 😁
Do jutra, bo padam, i brzuch twardy, nawet polozna zwrocila mi dzisiaj uwage przy cwiczeniu oddechu i parcia ze taki twardy mam, az sie pytala ktory to tydz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny!

Basia mi napisała smsa że się martwicie. Dzięki za troskę 🙂 jutro wieczorem wpadne to ponadrabiam wszystko i odpiszę 🙂 dzisiaj napisze tylko tyle, że wczoraj miałam OKROPNY dzień! Byłam na wizycie i ze względu na ciągły brak samochodu musiałam jechać autobusem...nie byłoby tak źle ale mały cały czas mnie kopał i mnie bolało, chyba mu się nie podobała ta jazda....
Ale od lekarza dobre wieści bo mały ułożony główką i waży 2600! Czyli oba powody do cesarki oddalone i zapowiada się SN dzięki bogu 🙂 co innego że gin nie chciał mi nawet usg zrobić żeby sprawdzić...ale mu powiedziałam że jak za tydzień urodzę to nawet nie będe wiedziała czy dziecko dobrze ułożone i czy duże itd..KTG mi zrobili przez 5 min...i nic się też z tego nie dowiedziałam. Powiedziano mi tylko tyle że co tydzień mam sie zgłaszać na wizyty i KTG będzie robione a jak zapytałam w jakim celu to oczywiśćie odpowiedź: bo tak się robi. Brak mi słów. Dobre wieśćie ale wizyta ogólnie koszmarna 😞
I druga część dnia - zgubiłam portfel męża, a w nim pieniądze (na szczęście tylko 100zł) i wszystkie doumenty łącznie z prawo jazdy, dowodem, kartami do banku etc. Tak się strasznie zestresowałam, dzięki presji otoczenia, że przebeczałam pół dnia i wieczór....sama się zdenerwowałam przez ten portfel, a dodatkowo jeszcze mój mąż chodził po domu i wzdychał i jęczał i walił wszystkim i szukał tego portfela, że myślałam że wyjdę z domu!!!!!!!!!!!!! Dzięki bogu dzisiaj z samego rana zadzwonił do mnie kierowca który m nie wiózł że ma portfel, więc się zgłosiłam i odebrałam. Oczywiście kasy nie było, ale najważniejsze dokumenty. A jeszcze ten kierowca dziad na mine skoczył jak go zapytałam ile chce znaleźnego, że on nie wie i to chyba ode mnie zależy. Dałam mu 20zł to był wielce obrażony....bez kitu co za ludzie:/
A dzisiaj od rana w robocie byłam potem przy garach stałam i właśnie usiadłam 🙂 mam nadzieję, że wystarczająco wyjaśniłam powód mojej nieobecności i że mi wybaczycie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór 🙂

Pisałam wcześniej ale net mi sie zerwał i nie załadowało posta :/

No ja ogarnięta przed wizytą... 😁 jejka jak ciężko juz sie kapac o goleniu nie wspomne, a jutro jak lekarz zobaczy moje rozstępy na udach to zawału chyba dostanie :/ masakra jakaś jak rany to wyglada :/ no ale coz wzrost wagi robi swoje :/

poszperam jeszcze w netku troszke i uciekam spać bo rano trzeba wstac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry pisalam do Pauli na fb ale nie wiem czy dostala moje info bo ledwo mi net w tel dziala. Pisze z tel wiec sorki za bledy. Od wczoraj w szpitalu bo strasznie bolal mnie brzuch do tego Malego tetetno 180-190 a ruchow zero przez killa godzin. Z krwi cos tam nie tak wyszlo i moze swiadczyc o poczatkach zatrucia ciazowego. Dzis kolejne badania.... dam znac jak cos sie dowiem wiecej. A mialam miec baby shower dzis heh 😉 Pozdrawiam Was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

O kurde anitek ! miejmy nadzieje ze po dzisiejszych badaniach wszystko wróci do normy i bedzie ok ze to nic złego ! trzymaj sie kobitko, jestsmy dobrej mysli !

ja wstałam i po mału sie ogarniam tzn teraz pije kawke heh pozniej na raz wszystko zrobie i na wizyteee 😁 mam nadzieje ze z moja niunia ok 😁

dam znac co mi powiedział moj kochany lekarz wrrr :P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć 2paki 😁 mam nadzieje ze każda z nas jeszcze sie trzyma. 🙂

Byłam wczoraj u lekarza..nie dostalam nic na obniżenie bo 150/100 według nich to jeszcze nie katastrofa żeby obniżać ciśnienie. Ale za tydzien mam USG (z łaski lekarza bo u nas ost. usg jest w 20tyg a potem dopiero przy porodzie) żeby sprawdzić czy dzidziuś sie rozwija prawidłowo. Mama doradziła mi na cisnienie żurawine można jesc ja suszoną lub pić soki i dodadkowo sok z grejpfruta i powiem wam ze od przed wczoraj popijam soki - to takie naturalne sposoby na obniżenie ciśnienia a dodadkowo dodam sobie i maleństu troszke witamin. mierzyłam cisnienie dzis rano i ku mojemu zdziwieniu juz mam 140/90 wiec chyba moja mama miała racje - kojeny raz 😁 tylko znów doskwiera mi co innego nie wiem moze i wy tez macie ten problem.. jak sie kłade spać to tak mnie nogi bola ze nie moge leżec mam wrażenie ze czuje wszystkie żyły i przepływajaca przez nie krew na szczescie mi nie puchną. ehh wrrrrrrr zaczynam byc zmeczona i z niecierpliwoscia wyczekuje porodu.

Wczoraj zaczęłam prać śpioszki i inne dzis biore sie za prasowanie i wrzucam kolejna porcje prania do pralki. Wiec dzis bede mega zajeta. W przyszlym tygodniu planuje juz urzadzic caly pokoik i poprostu go zamknąć, spakować torbe do szpitala (chociaz u nas nie wiele potrzeba bo szpital wszytsko daje) 😉

Anitek !! a jak twoje cisnienie? mam nadzieje ze ci sie to wszytko wyreguluje!! Pogłaskaj od nas brzuszek i wytłumacz maleństwo żeby juz cie tak nie straszył 😉 mam nadzieje że po badaniach okaże sie ze wszytsko jest w porządku. Trzymaj sie dzielnie!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski!

Coś widzę, że im bliżej końca, tym bardziej się sypiemy. Ja też się boję wyników piątkowej wizyty, ale co mam zrobić. Heh...

Paula - jak już pisałam - przy takim dużym synku, lepiej CC niż rodzenie dołem. Wymęczyłabyś się i Ty, i Dawidek. Myślę, ze lekarze wiedzą, co robią. 🙂 No i niechby Cię puścili chociaż na chwilę, żebyś przynajmniej mieszkanko zobaczyła. 🙂
biologiaa - napisz chociaż słówko co tam było na szkole rodzenia. Wiem, że ćwiczenia 🙂 A jakaś teoria?
skwara - współczuję szczerze stresu. Jeszcze jak się swoje zgubi, to ma się pretensje do siebie i już, a zgubienie dokumentów męża - nie wyobrażam sobie. Mój to by chyba wpadł we wściekłość. Kasa trudno, dobrze że ten portfel i dokumenty się znalazły. A moim zdaniem 20 zł znaleźnego to dobre pieniądze - przecież równie dobrze mogłabyś kupić pralinki, które są jeszcze tańsze. Poza tym nie wiadomo czy ta sama osoba nie przywłaszczyła sobie tych 100 zł... Najważniejsze jednak, że z małym wszystko dobrze! Ułożenie prawidłowe, nie jest za duży, wszystko super! 🙂 🙂 Trzeba się z tego cieszyć i już tylko dni odliczać! 🙂
basia - trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą wizytę. Koniecznie napisz co i jak! Zrobi Ci USG i pomierzy małą? Może zrobią Ci KTG?
anitek - to niedobre wieści. Wiem, że wysokie tętno świadczy o tym, że dzieciątko nie ma się dobrze. Przynajmniej masz już skończony 34 tydzień i jesteś w szpitalu na badaniach. Może im się uda jeszcze jakoś zatrzymać to zatrucie, żeby mały podrósł. Ciekawe czy takie tabletki, które biorę przewlekle pomogłyby CI w dużej dawce. Ale pewnie dostaniesz w zastrzykach albo kroplówkach. Trzymam kciuki i mam nadzieję, ze nie rozpakują Cię za szybko!

A to moje ciśnienie to też takie sobie ostatnio. Biorę więcej tabletek, ale wieczorem i tak ma tendencje do podnoszenia się. Chyba powinnam jednak więcej leżeć, a mniej pracować. Głupia ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! Tak czułam że z Anitek coś nie tak, kurcze mam nadzieje ze sie wszystko szybko wyjasni i bedzie ok, no i ze puszcza do domu....Bo Olafek pewnie teskni za mama...
Ja myslalam ze wczoraj tez wyladuje w szpitalu, o 16 wrocilam od rodzicow, a okolo 19 dostalam w ciagu 15 minut 3 silne bole brzucha, az wstac nie moglam, nie wiem czy Maly zmienial pozycje na glowkowa, czy co?Potem przez pare minut bolal mnie brzuch jak na okres, a potem mi przeszlo, ruchy czulam, wiec stwierdzilam ze zobacze co sie dalej bedzie dzialo.Jak na razie jest ok, wiec zobaczymy...
Ide robic sniadanko 🙂 odezwe sie potem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...