Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czyli tendencja ruchowa naszych maluszków spada 🙂
Anitek, ty biedna jesteś. Może się w końcu coś z tego rozwinie! Bo to chyba niemożliwe żeby te skurcze tak często się powtarzały i nie dawały żyć i żebyś miałą rodzić za dwa tygodnie...ja wróże 😁 że coś z tego będzie 🙂
Jadę do lekarza zaraz xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! A mnie nadal brzuch boli, ale to od tej infekcji pechcerza moczowego, masakra, mam nadzieje ze teraz juz bedzie lepiej...
Przed poludniem przyjada moi rodzice i tak sobie mysle ze spakuje Dominisia i zabierzemy sie do nich z nimi a moj mezus po pracy mnie od nich odbierze...Przynajmniej nie bede sama caly dzien.

Anitek jak tam skurcze?
Skwara daj znac po wizycie.
Wiadomo co z Dorotex?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udalo mi sie kimnac godzine... Olaf wciagnal wlasnie sniadanie. Zaraz usiade i zobacze co ze skurczami choc bol juz jest w miare ok wiec pewnie znow powtorka z rozrywki.... dosyc mam tego srania po galeziach.... sorry za wyrazenie ale ile mozna sie tak bujac 😞 Skwara koniecznie daj znac co u lekarza? Justyna oby ta infkecja sie wyniosla szybko bo sie umeczysz niesamowicie 😞 tez jestem ciekawa jak Dorotex? No i czy u Sylwi cos sie ruszylo. A tak w nocy przegladajac neta trafilam na stronke i byla wzmianka o tym ze data porodu wyliczona wg Neagelego jest najmniej dokladna i ze najbardziej dokladny jest skan miedzy 14-20tyg ciazy bo porod jest + - 10dni od tej daty a im pozniej skan tym wiekszy zakres bledu. Gdzie.od 34tyg jak dobrze pamietam jest az 21dni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny chyba cos jest na rzeczy ze tak to nazwę.. u mnie też skurcze..dochodzi ból po prawej stonie jakby z jajnika. a malo tgo malo co czuje maleństwo..narazie nie panikuje bo od czasu do czasu czuje jak ma czkawke ale sie nie rusza.
Anitek tobie przytrafilo sie to co mi w poniedziałek .. pamietasz...skurcze co 10 min cala noc i nic..potem mialam dwa dni przewy i teraz znów zaczynaja sie u mnie jazdy..mam nadzieje ze u ciebie bedzie troszke inaczej
Justyna jej wpolczuje ci ehhh infekcja cholernie boli bo ani usiąść a przy siku to jakbyś żyletkami sikała.

Musze wam sie pochwalić 😁 wieczorem po 22 jak wrócił moj mężulek przyniósl mi niespodziewany bukiet kwiatów i czekoladki...jej nie pamietam od kiedy ostatni raz dostalam taki prezent aleeeeeeeeeee to nie wszytsko kazał mi zamknąć oczy bo jak stwierdzil musi z kims porozmawiać .. zaczol calowac mi brzuch i na mikolajki dla naszego dzidziusia zakupil komplet malusich skarpeteczek 😁 niespodziewany gest normalnie szok 😁 😁 😁 😁

Ide dzis do poloznej ale to dopiero na 12 wiec mam jeszcze czas,zobaczymy co wymajęci dziś..mam nadzieje ze bedzie wszystko ok Martwi mnie ten ból po prawej stronie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
oczywiście dopiero wstałam, znowu 12h snu 🙂 a dziś pewnie nie będę mogla usnąć...
Jestem nadal w dwupaku... brzuch mnie boli i czuje jak mi się kości rozłażą. O 15 jade na to KTG do szpitala to zobaczymy czy są te skurcze czy nie jak ja pamiętam moje bóle przy miesiączce to prawie mdlałam teraz w ciąży takich nie miałam wiec nie wiem. Nie wiem czy już nie zostanę w tym szpitalu, jak coś to napiszę smska.
Anitek po tym co napisałaś, odnośnie wyznaczonego terminu porodu to ja miałam na USG tak samo jak wyliczone z miesiączki. Dodatkowo, byłam u dwóch lekarzy którzy ustalili taki sam termin porodu czyli ten 10.12.12 r. więc nie sądzę żeby się bardzo pomylili.
Ale wczoraj na tym USG ta szyjka wyglądała jakby była jakimś lejkiem że u góry szeroko a u dołu mniej i na górze główka.
Emilka ale masz kochanego męża 🙂 że o bobasku też pomyślał 🙂 Mój mi sprezentował jedynie czekoladowego mikołaja 🙂
No dziewczyny akcje porodowe zaczynają się powoli rozkręcać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. Wczęśniej się rozpisałam ale mi się skasowało... teraz to dupa, już mi się nie chce tego drugi raz pisać 😞((
W skrócie chciałam się tylko przywitać i ponarzekać 😁
Poza tym to widzę że nocka u was pełna wrażeń i braku snu :/ Miałam nadzieję że jakaś mamuśka nr 5 będzie ale to chyba nie czas 😞 oczywiście nie poganiam. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale super wiesci 🙂 juz pisze gratki na Dorotex!!! Emilka ale Ci fajnie!!! Jejkus ja tez chce a u mnie znow cisza sie zrobila... posprzatalam cala chate wymylam wszystko nawet przemeblowanie zrobilam tak mnie zlosc dopadla przez ta kolejna noc gowniania :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie że się rozkręcacie 🙂
Anitek ale współczuję tych nocek, ale to pewnie jakiś znak że już niedługo. Ja takie coś miałam przez 4 nocki z rzędu a poźniej urodzilam 🙂)

Z resztą moja nocka też dziś bez szału. Po 30-40 minut spania a pozniej znowu mała pobudkę robiła czyli jakieś 3 godzinki max pospałam dziś 😞 A z rana musiałam pranie zrobić, kuchnię i łazienkę wysprzątac bo kurzu w pierony... No i zaraz za małej pokoik się biorę bo też trochę kurzu zaczyna się zbierać ;/ i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie porobiło Super ze Dorotex juz ma swoja kruszynke przy sobie !
TO jesli mnie żadna na uprzedzi to chyba polece następna 🤪 tak wynika po badaniach dziś .. ale mam stres.. Jak mnie badała to poleciało troche krwi..
Jeszcze sie śmiała ze mnie bo ja taka spanikowana tam.. i 1000 pytań na sekunde.
Mówi do mnie zebym sie nie spodziewała cudów bo teraz kwestia czasu brzuch mam za twardy na to żeby ustało. Pytam sie z jakim bólem mam dzwonić do szpitala a ona - "no tak jak mówiłam obrzydliwym co 5 minut. " fajna babka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania chcialabym Ci wierzyc... ale ja juz sie bujam z takimi skurczami od ponad tygodnia i nic :/ dzis sie wymeczylam przy sprzataniu poprawie ananasem i sexem heh. Gdybym nie bylo takich nocek to pol biedy ale meczy mnie to ze tyle godzin skurcze a pozniej przechodzi i znow sie kulam jak gdyby nigdy nic.... wspolczuje za to Twojej nocki takie niestety uroki pierwszych miesiecy. Poczekaj az bedzie mogla dostac kaszke na noc to wtedy oddychniesz 😉 Emilla oj oj jak juz krew poleciala troche to moze byc naprawde szybko. A do szpitala moze jedz wczesniej niz na skurcze co 5min? Zebys jeszcze w razie czego mogla prosic o cos na bol mam na mysli zzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...