Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emilka tak tylko pomyslalam jakbys gdzies w polowie zdanie zmienila 😉 Biologia Tobie glut wypada u mnie nic nie wypada... ech zaczynam sie irytowac bo mam tylko tydzien aby spokojnie rodzic i nie musiec sie martwic co z Olafem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny ja mam wrażenie ze wy wszystkie albo sprzątacie domy albo latacie po schodach 😁 😁 😁 😁 taka tu cisza ze zaraz sama sobie bede odpisywac na posty 😁 😁 😁

Cos skwara sie dzis nie odzywa wiecie co u niej?
Anitek jak skurcze? masz dalej?

Piszcie cos bo czuje sie samotna i wystraszona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już po wizycie w szpitalu, założyli mi już kartę i w ogóle... a więc miałam KTG, bicie serduszka i przepływy krwi wyszły książkowo no i wyszły również skurcze nie były one regularne, później miałam wizyte u pani dr która kazała mi się położyć na fotelu, powiedziala że część pochwowa ma 1 cm, a kanał przepuszcza palec, powiedziala ze pęcherz płodowy jest nie naruszony i że jak dotykała główki to się odpychała. Powiedziala mi że w każdej chwili mogę urodzić, i że jak cokolwiek będzie się działo to żeby jak najszybciej przyjeżdzać. A jeśli nic to kontrolnie w niedzielę na KTG kolejne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka, Sylwia : fajnie ze wiecie ze u was to juz tuz tuz...ze w kazdej chwili cos sie zacznie dziac....Ja mam dopiero wizyte w poniedzialek, jak zwykle bez KTG....a skurcze mam caly czas, tyle ze nieregularne....ale bola coraz bardziej i coraz dluzej...to akurat zauwazylam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologia no ja oka nie zmruzylam do rana bo co 10min powtorka i to z zegarkiem w rece... ale mrozno w Pl heh. Fajnie ze snieg macie. Olaf nie wie co to snieg.... co do terminu porodu to jutro wlasnie jest rocznica smierci Babci... no coz albo jutro albo tez w niedziele heh 😉 byle nie po terminie 😉 Sylwia zasniesz zasniesz a w sumie to i dobrze radze sily zbierac i spac poki mozesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologia no ja oka nie zmruzylam do rana bo co 10min powtorka i to z zegarkiem w rece... ale mrozno w Pl heh. Fajnie ze snieg macie. Olaf nie wie co to snieg.... co do terminu porodu to jutro wlasnie jest rocznica smierci Babci... no coz albo jutro albo tez w niedziele heh 😉 byle nie po terminie 😉 Sylwia zasniesz zasniesz a w sumie to i dobrze radze sily zbierac i spac poki mozesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka, jestem 🙂

To się dzieje u nas patrzę 😁
Dorotex już ma dzidzię to tylko czekac na następne i się szybko to zapowiada! PRZECUDOWNIE! 😁
Sylwia, jak ja się podniecam to tez nie mogę zasnąc, ale to dobra rada żeby zbierać siły - nawet położna mi kazała leżeć póki czas 😁
Anitek, Biologia, wy to dopiero się macie....ja niby po terminie ale takie bardziej bolesne skurcze to ja dopiero dzisiaj miałam, dwa w ciągu dnia, ale nie powiem żeby był szał hahah tak o sobie poczułam po prostu. A wam to szczerze współczuję, chociaz chyba już bym tak wolała, bo to przynajmniej oznacza że prędzej czy później coś się zacznie dziać!
Emilka, ty nie sraj tak 🙂 się tobą zajmą i będzei wszystko dobrze! Jak już tak szybko masz rodzić to zajebiście i koniec męki 😁 trzymam kciuki żeby to było jak najszybciej! A męzuś serio, kochany jak nic! Aż miło 🙂

Ja dzisiaj miałam KTG. Żadnych skurczy. Lekarz mine nawet nie zbadał tylko zapytał czy czuję ruchy i stwierdził że jak nie będę ich czuła to mam szukac pomocy....no brak mi słów. NIe będę komentować.
Anitek, mi połozna powiedziała że jak będą skurcze co 7-10 min przez godzinę to żeby jechac do szpitala i nie czekać. Więc może rzeczywiście powinnaś to może w końcu wylezie maleństwo!

A i odnośnie tej enemy. Gówno daje, tylko i wyłącznie. Więc nie się żadna nie łudzi że jej przyspieszy poród....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie to jest -14, a śnieg taki sobie, że ani on fajny bo jednak jest ani denerwujący bo go mało. Tylko ta temperatura najgorsza jak się ma dizla i rano cięzko zapalić jak sie nie rozgrzewa codziennie po kilkadziesiąt km....

I wiecie co mi się przypomniało. Ze względu na częstotliwośc naszych kontaktów cielesnych hahahaha to ja pamiętam marcowe i tak się składa że to 10 było. I co wtedy mam liczyć od tego 9 miechów? Czyli na 10 grudnia czy więcej jakoś? No założyć też można ze do zapłodnienia mogło dojść 10-13.

I czytałam że przed porodem to dzieciaki cichną i ledwo się ruszają. A mój dzisiaj to cały dzień praktycznie. No jak nigdy jakiś pobudzony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki! Ja od poludnia bylam z Dominisiem u rodziców, teraz lezymy sobie z mezusiem 🙂 Fajnie ze Dorotex juz urodzila, tez bym chciala byc po, mam juz po prostu dosc, az chce mi sie wyc...Boli mnie podbrzusze, krzyz, do tego krocze, az mi ciezko nogami ruszyc, jeszcze ta infekcja moczu i do tego cos mnie zaczyna "mala " swedziec- to pewnie przez branie antybiotyku dostane kolejna infekcje, masakra jakas.......CHCĘ URODZIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No nic rano sie odezwe...
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara lekarz niezly text rzucil odnosnie ruchow :/ zal.... dzieki za info odnosnie skurczy i pogotowia. Tak sobie mysle ze podjade choc na cuda nie licze 😉 lewatywy nie robilam i nie mam zamiaru. Sex czy ananas to akurat przyjemnosc heh 😉 Justyna przerypane masz z tym 😞 kurcze oby teraz drozdzycy nie dostala... bo to chyba to sie wlasnie rozwija jak sie bierze antybiotyk. Powinnas od lekarza dostac zywe kultury bakterii tez aby Cie to chronilo przed tym podczas antybiotyku. Ja zawzze jak biore antybiotyk to biore jakie pre i probiotyk bo inaczej ryzyko infekcjii duze niestety 😞 Emilka ale Ci fajna niespodzianke Maz zrobil super naprawde milo!!! A Ty jak tam??? Pisz na biezaco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwarko to sie tak nie liczy. U mnie zaplodnienie bylo 27marca a termin mam na 15grudnia. Liczy sie dni od pierwszego dnia ostatniego okresu a ze Ty mialas je 40-45dni to ciezko stwierdzic kiedy mialas plodne tak naprawde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tam ? no yyyy "sram" jak to ujęła Skwara .. malo tego byłam teraz w pracy pomóc..wiec jeszcze zdążyłam sobie popracować godzinke tam dziewczyny sie smiały ze faktycznie urodze w pracy...boli mnie non stop nie mam czegos takiego ze przestaje.. czop poszedł na dwa razy pierwszy okolo 16 a drugi po 18tej ..
ta noc nie bedzie należała do tych najpiękniejszych jesli dzis nie urodze, bo ten ból jest nie do zniesienia.. jest dziwny. 😮
A i przypływ mojej energi jest niesamowity mam takiego powera ze masakra 😮 😮czuje ból ale nie mam ochoty lezec bo bolą mnie plecy jak siedze czy leze wole stac i łazić.
Co do ruchów to wiecie wczoraj wogole maleństwa nie czułam praktycznie a dzis rano mialam uczucie ze mi zaraz "wyjdzie" drugą stroną 😮
. Ide wymoczyć to co powinno już dawno być zanurzone pod wodą 😜 😜
Jak cos to zamelduje sie jutro rano jak nie to po po jutrze 😁
3majcie sie dziewuchy i nogi szeroko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny! Jak Wam minęła noc? Mi nawet nie najgorzej, tylko raz sie obudzilam...
W poniedzialek mam wizyte u lekarza mam nadzieje ze cos mi na to swedzenie zapisze, tak to wlasnie jest przy antybiotykach, jedną infekcje wylecze a druga sie pojawi...Zebym tylko to wszystko do porodu zdążyła wyleczyc, bo bedzie lipa......
Ciekawe jak tam Emilka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...