Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ta glowa mnie nie przestaje bolec.. ehh boli juz od 13 i nic.. paracetamol nie pomaga 😞 cisnienie mam w moim przypadku w normie bo 140/80 wiec nie wiem co jest grane az mi niedobrze z bolu 😞

Motylek.. ty nie pospieszaj boś następna w kolejce 😁 niech sie żadna nie wciska pomiędzy toba a następną. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ech co za noc... obudzily mnie skurcze... na razie sa co 7-10min... ciekawa jestem czy mina czy cos sie z tego rozwinie... wogole boli jak na okres juz od wieczora... chyba sie powoli zaczyna... mam tylko nadzieje ze nie potrwa to tygodniami heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ile dobrze wylukalam to na 15 grudnia 🙂 no to w sumie tydzien lub poltora moglabys sie kulac spokojnie 😁 😁 szkoda ze to nie my decydujemy o porodzie 😁 😁 tylko za Nas decyduja 😁 😁 Ty taka spokojna jestes, ja to pewnie bede panikowac 😁 😁 😁bo ja to straszna panikara 🤪 😁 niewiem jak ja porod przezyje 🤪 😁 szkoda ze ktos mnie wyreczyc nie moze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak 15grudzien 🙂 no i fakt nie my wybiermy 😉 nie mam pojecia czy to cos sie szykuje czy tylko takie przedbiegi bo ostatni porod mialam wywolywany... ale z tego co widze u nas Skwara skurcze ma a nic sie nie dzieje... poleze sobie jak nie minie to wskocze do wanny na troche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 😉

witam sie poranna kawusia z ciasteczkiem oczywiscie 😉

i szykuje sie na wizyte chce isc wczesniej bo ostatnio sie pluł ze przychodze za pozno a ciezarne powinny byvc pierwsze gdyby sie cos dzialo to zeby do szpitala od razu wyslac ale ostatnio sie wkurzylam i mu powiedzialam ze panu sie nigdy nie spieszy to czemu ja mam sie rano zrywac to sie glupio usmiechal ... :/ ciul... ciekawe co dzis mi powie :/

wkleilam zdjecie mojego balooooona heheh 😁 dam znac jak po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie rozpisałyście w nocy:P
Ja dzisiaj naszczęscie dobrze spałam 🙂
Anitek, ty już tu nie strasz z tymi skurczami! Co 10-7 min to ja nie miałam:P Daj znać jak tam po nocce, czy jesteś jeszcze 2w1 🙂
Basia, lekarze do głupki. Jak im w łapę nie dasz kasy to będą cię traktować jak gówno. Już się o tym przekonałam na nieszczęscie...

Wrzucam na luz i juz nie czekam na poród. Bo już mnie nerwica bierze 😠
A położna mi wczoraj mówiła o pacjentce, której odeszły wody a ona nie wiedziała o tym że to wody i sobie poszła z mężęm na spacer dwugodzinny i kebaba zjadła. I w końcu jak do domu wrócili to właśnie miała takie uczucie że już nie da rady i że jej ciężko, więc wezwali karetkę i wyobraźcie sobie dziewczyna juz 9cm rozwarcia miała!! No masakra! Teraz i ja się boję 🤪

A w ogóle jak chodzę to mam takie wrażenie że mi mały pomiedzy nogami siedzi i zaraz wyleci. Normalnie nienawidzę tego uczucia i aż się boje chodzić przez to.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry udalo mi sie zasnac po magnezie o 6... ale zaczynam znow czuc bol brzucha i takie spinanie sie... nie wiem moze to jakas niestrawnosc???? Skwara ale numer z ta babka heh. I takie porody sie zdarzaja 🙂 ja tam tylko nie chce si meczyc ze np skurcze jak dzis w nocy a nic z tego przez tygodnie... do grudnia tak dotrwam a pozniej juz nie chce... czyli optymistycznie jeszcze 1.5tygodnia 🙂 Basia daj znac co tam na wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 Ranyy ale tu ruch od rana 😁
wyspałam sie w miare dzis.. standardowo dwie pobudki na siku ale potem sie położyłam.. ciagnie mnie strasznie brzuch z prawej strony 😮
Anitek ja skurcze mam od soboty i w niedziele dostalam tez takich co 10 min myslalismy ze to juz i nic..potem stwdniał mi brzuch a w poniedzialek bylo spokojnie nic prawie ale wczoraj i dzis w nocy znow sie troche odezwalo. Poszlam siku, pochodzilam troche po domu i przestalo. Z takim podejsciem mam wrazenie ze przegapie cos ale jak mam panikowac i jechac to wole poczekac na te "obrzydliwe" o ktorych mowila moja polozna. 😁 Juz staramsie nie myslec o skurczach jako porodowych bo generalnie mam jeszcze czas zostalo mi 4 tyg.
Skwara nooooooooo powiem ci ze ty trzymasz sie twardo 😁 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 😉

widze,ze u Was to tak jedna za druga rodza,to juz Wasza kolejka idzie 😉 czeste skurcze itp..to juz bliziutko 😉Ale dacie rade 😉
Ja juz w stresie a mam termin na 1 stycznia 😉 smiiejemy sie w domku ze ja to pewnie rozniose ta porodowke 😉 ;d

no fajnie,jak juz miala rozwarcie na 9.To porod szybciutki 😉 Tez bym tak chciała 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara może Cię pocieszę...mój mąż też wymiękł....jakaś baba w pracy mu nagadała, że poród to hardcore bo jej córka jest położną i blablabla i tak się wystraszył że powiedział że nie idzie bo nie chce mieć traumy do końca życia..........nosz k****a mać! chyba jej wyślę kartkę z podziękowaniami...

Wiecie co takie skurcze to i ja miewam od jakiegoś czasu ale już do tego przywykłam bo nic nic nowego nie wnoszą niestety.
A jak leżałam w szpitalu to też miałam taką jedną kobitkę co przyjechała w nocy będąc już 4 dni po terminie nawciskała kitu że ruchów nie czuje żeby ją przyjęli i ogólnie tam rabanu narobiła bo chciała żeby jej wywołali poród a w zasadzie to chciała żeby jej zrobili cesarkę mówię wam niezła krejzolka z niej była taka śmiechowa ale nabuzowana jak bomba zegarowa ...... no i też zero skurczy nic totalnie leżała sobie obok mnie jakby się nic nie działo a jak ją wzięli na badania to się okazało że ma 5 cm rozwarcia już....nie wiem jak to się dalej rozwinęło bo mnie tego dnia do domu wypisali.
Jutro idę na wizytę ale po tym co piszecie to się przestałam łudzić że jakieś konkrety usłyszę.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z kawka 🙂
Caly czas czuje brzuch... i w plecach jak na okres...
Poleze sobie dzisiaj i odpoczne i zobaczymy jaka nocka bedzie 🙂
Ja tam bym mogla 1grudnia urodzic 😜 akurat nasza rocznica slubu 😜
Dorotex niezla akcja z ta babka ze szpitala 😉 ale w sumie z tym sciemnianiem o ruchach to juz ktoras osoba mi mowi i sie wcale nie dziwie...
Bo jednak kazdy dzien po terminie jest ryzykowny niestety 😞
Emilka wszystko ok jak skurcze mijaja w sumie u Ciebie tez jeszcze czas tak jak i u mnie 🙂
Ciekawa jestem jak tam Wikarynka???!!! nie mamy z nia kontaktu teraz 😞
Wrzucam focie brzusia z dzisiaj 🙂 robie poki jeszcze brzuch mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_milka - no prawie jak Grudniowka.Lekarz mowil mi ze pewnie w Grudniu urodze.Chodz chcialabym w styczniu..bo koniec roku to taki nie ciekawyi termin 😁
ale z drugiej strony to juz objawy,bole i wogole nie daja spokoju.Wiec fajnie bylo by wczesniej.
A widze Ty 35 Tydzien ,to mamy roznice tygodnia 😉)

Anitek- a Ty moze bedziesz nastepna rozpakowana Grudnioweczka 😉a co do wagi to słyszalam,ze przed terminem porodu sie nagle chudnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_milka - no prawie jak Grudniowka.Lekarz mowil mi ze pewnie w Grudniu urodze.Chodz chcialabym w styczniu..bo koniec roku to taki nie ciekawyi termin
ale z drugiej strony to juz objawy,bole i wogole nie daja spokoju.Wiec fajnie bylo by wczesniej.
A widze Ty 35 Tydzien ,to mamy roznice tygodnia)

Anitek- a Ty moze bedziesz nastepna rozpakowana Grudnioweczkaa co do wagi to słyszalam,ze przed terminem porodu sie nagle chudnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...