Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 🙂 to juz czwarta mamusia z naszej14 osobowej tabelki 🙂
Ania :A mialas cesarke czy normalnie urodzilas???
Kurcze 36 tydz...to tak jak ja....a u mnie cisza i spokoj....
Skwara : dzieki za info 🙂 a tak na serio jak dostalas od Ciebie sms-a to mowie "na bank informuje ze jedzie na porodowke 🙂 " a to jeszcze nie TY 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny.......aleeeeeeeeeeee sie porobilo 😁 hahaha ale z nas grudniówki 😁
Tez juz chce tulic moje maleństwo 😁 😁 cholera chyba wybiore sie na dlugi spacer tak za 1,5 tyg 😁 (nie no zartuje) czekam cierpliwie, chociaz coraz czesciej mam te skurcze 3 dni temu a teraz od wczoraj co chwilke czuje jak mnie sciska. 😁 dzis polozna mi powiedziala ze teraz juz tak bedzie i beda coraz silniejsze az do porodu 😁 zamiast pipa sprawdzic czy nie robi mi sie rozwarcie..no fajna mam polozna.. pytam sie jakich skurczy mam sie spodziewac a ona mi odpowiada "obrzydliwych" 😁 😁 😁 i zyj tu czlowieku dalej w nieświadomości hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka dobry text poloznej. Tutaj tez rozwarcia nie badaja na wizycie.. jutro mam swoja w szpitalu ciekawe co tam sie dowiem pewnie nic. A nawet planu porodu jeszcze nie mam. Ciekawe czy jutro bedzie ktos to ze mna ustalal czy oleja 😉 moje skurcze to takie dziwne sa bo niby bola ale tak jakos nie jak na okres. I za kazdym razem wtedy chce mi sie bardzo sisi. Jutro Maz wyjezdza do srody... nie bardzo mi sie to podoba no ale do porodu mam jeszcze czas 😉 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka dobry text poloznej. Tutaj tez rozwarcia nie badaja na wizycie.. jutro mam swoja w szpitalu ciekawe co tam sie dowiem pewnie nic. A nawet planu porodu jeszcze nie mam. Ciekawe czy jutro bedzie ktos to ze mna ustalal czy oleja 😉 moje skurcze to takie dziwne sa bo niby bola ale tak jakos nie jak na okres. I za kazdym razem wtedy chce mi sie bardzo sisi. Jutro Maz wyjezdza do srody... nie bardzo mi sie to podoba no ale do porodu mam jeszcze czas 😉 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka, Anitek, ja też nigdy nie miałam rozwarcia sprawdzanego ani szyjki. Tylko tydzień temu gin stwierdził, że łożysko jeszcze się nie starzeje.....
Emilka, to niezła ta twoja położna, widać że stara wyjadaczka 🙂
Anitek, mnie też od kilku dni gania. Ale u mnie to myślę, że bardziej normalne niż u ciebie w 36 tygodniu? Fajnie, że mężuś w chacie zostaje 🙂

Ale mi dupe ściska...już następna się rozpakowała nie w czas a ja się jeszcze bujam i męczę 😞 Też już chcę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to niespodzianka..... 🙂
Skwara ale Cię Ania wykolegowała hyhyhy 😁 zrobię to dla Ciebie i obiecam że nie urodzę przed Tobą tylko się pospiesz:P
Motylkowa też przycichła od wczoraj ...ciekawe czy to wina serwera czy matki natury 🙂
Basia też chyba szybciej urodzi niż jej neta podłączą.

A biegunka to podobno zwiastun rychłego porodu...organizm się oczyszcza więc może wkrótce was dopadnie.
Ja pojechałam z siostrą pomóc jej kupić buty na snowboard. W samochodzie siedziałam w sklepie też a plecy mnie bolą jakby mnie walec przejechał....inwalidka...
A i wiecie co mój mąż kazał was pozdrowić 🙂 więc POZDRAWIAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niebawem wy wszystkie mine tu wykolegujecie:P Już mi ktoś napisał na FB że chłopcom sie nie spieszy na świat...widać coś w tym jest, bo póki co u nas na 4 tylko jeden chłopak się zrodził przed czasem 😁 chociaż to pocieszające 😁
Dorotex, u ciebie też chłop, więc może rzeczywiście nie będziesz przede mną xD i dzięki za pozdro 🙂 jak ja coś mówie w domu o forum to zawsze słysze, że co już mi nagadały albo się naczytałam lol 🤪 🤪 Ja też wystarczy że się do sklepu przejdę to zaraz zdycham i wszystko mnie boli...mi teoretycznie zostało 2 tyg tych męczarni, a to bie 5 lol więc jeszcze masz czas na przyzwyczajanie 😁
Emilka, ty mnie tu nie załamuj! Jak przenoszę to umre chyba:p szczęście, że mąz mnie pociesza że w niedzielę urodze hahah 😁 no, zobaczymy 😁

Objawy mojego rychłego porodu już tydzień trwają więc coś tu nietak hahahaah xD
A słuchajcie jutro mam lekarza i nie mam ssamochodu i chyba muszę PKSem jechać haha mam nadzieję, że coś sie stanie i urodzę 😁 🤪 🤪 chyba głupieję lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze udało mi si zajrzeć 🙂
No byłyby niezłe jaja - frankowe 😁 😉
Niech mnie już nikt nie wyprzedza 🙂 ale jak by co, to pamiętajcie żeby wstawiać fotkę i jakies info porządniejsze żebyśmy nie musiały umierać z ciekawości 🙃
Jutro mam KTG, oby były wielgachne skurcze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ! looooool Ania urodzila no prosze !!! jak wspaniale zazdroszcze !!!

moje relacje z dzis.
po wizycie 😉
mala wazy 3380g
na ctg super dobrze ,skurcze juz byly , i kolejne ctg mam w pt na 15 godzinke
krew mocz itd idealnie pieknie super
takze czekamy czekamy ... 😉
Lekarka powiedziala tez ze jesli dalej beda meczyc mnie bole krocza jak wstaje jak chodze i przekrecam sie w lozku to moze lepiej jakbym sie do spzitala wybrala i tam pod stala opieka byla ale narazie nie odczuwam takiej potrzeby boli mocniej ale idzie wytrzymac jeszcze umiem isc,zobaczymy w pt po ctg .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara umyj okna, pobiegaj po schodach :P moze nawet nie zobaczysz tego ktg 😁
aj tez juz bym chciala byc w 38tc. 🙂
Ide brzuszki spać. Jutro wyjezdzam na caly dzien wiec odezwe sie wieczorkiem chyba ze przy sniadaniu 😁 3majcie sie cieplutko 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...