Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj... To kicha, myślałam że może coś to da...
A Szymek dziś dał mi w kość, co dwie godziny się budził w nocy, byłam mega nieprzytomna, aż mi się zasnęło jak go karmiłam... A tak to wszystko ok, dzięki że pytasz 🙂
no już niedługo i Twój Filip będzie dawał Ci tak w kość 🙂 już nie mogę się doczekać żeby go zobaczyć 🙂 ha, ja nie mogę 🙂 a co dopiero Ty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć.
Ja jeszcze nadal w dwupaku. Skurczy jak na lekarstwo i nieregularne, więc młody się nie spieszy za bardzo. Trudno, trzeba czekać to czekam 🤨 Ale za to się nie oszczędzam w domu. Robię pranie za praniem, myję podłogę, latam tam i z powrotem :P Może go w końcu wykurzę z brzuszka.

A Julcia codziennie rano mnie pyta, kiedy wreszcie zobaczy braciszka. Wczoraj dzwoniła ze swojej "komórki" do pana doktora, żeby go poprosić, żeby już Krzysia wyjął z brzuszka :laugh: Oj, żeby tylko tak się cieszyła z tego brata, jak ją zacznie budzić w nocy i ciągnąć za włosy 😉


Klaudia- a jak u Ciebie? Sexik pomógł?

Uciekam! Ale zaglądam do was regularnie, tylko mało tu piszecie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy srodowo nadal 2w1 🙂

Aneczka - kazda na swoim miesiacu wiecej pisze 🙂 Zajrzyj na LUTY 🙂 Tam jest Nas o wiele wiecej 🙂
U mnie też się nic nie rusza jak narazie - skurcze ? Hm a co to są skurcze 🙂 Nic ani sex ani kapiel a tymbardziej schody nie pomagaja.

Dzis mam wizyte u ginka wiec zobaczymy co i jak 🙂

Kajtusia jestem od dzis bez neta bo wyjeżdzam do swojego domku a laptop siadł 😞
Jak się cos bedzie działo to dam Ci znać smskiem 🙂 A Filipek jak sie urodzi to Ci wyśle mmska 😁

no więc Kochane trzymajcie kciuki 🙂
Buziorki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Klaudia i Aneczka - trzymam kciuki, by "rozpakowanie" wkrótce nastąpiło 🙂 To naprawdę musi byc stres - tak czekac i czekać... jak na zapowiadany koniec świata :laugh:
Kajtusia ma juz super - spaceruje sobie i filmiki z synkiem ogląda. Ehh, ale należy jej się. Swoje bidula wycierpiała.
Ja oglądam "Idealny Facet Dla Mojej Dziewczyny" i jakos nie czuję klimatu... nie trafia jakoś do mnie. :P
Klaudia ma rację, jakos najwięcej piszemy w swoich miesiącach. Ja "działam" w marcówkach. czasem jak mam duuużo czasu to sobie zerkam na lutówki lub kwietniówki, ale ostatnio jakoś czasu mam coraz mniej 😉
Trzymam za Was kciuki Dziewczyny. Za te podwójne i za pojedyncze oczywiście też :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wam dobrze dziewczyny juz jestescie na finiszu tylko wypatrywac kiedy dzidzia bedzie w domku 😆 u mnie sporo czasu jeszcze upłynie zanim bede mogła prztulic nasz skarb ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool- zobaczysz jak ci to szybko zleci 🙂

klaudia- raczej brakuje mi już czasu na forum lutówek, bo od pierwszej ciąży jestem na innym forum. Brakowało mi tylko kontaktu z dziewczynami z Poznania 🙂

kajtucha- jak ja ci zazdroszczę tych spacerków z wózeczkiem. I przytulania takiego małego cudnego człowieczka. Super, że masz już poród za sobą.

Dzisiaj przyszedł nasz wózeczek nowy 🙂 I cieszę się jak głupia, chociaż ten po Julce jeszcze się nie sprzedał i teraz w pokoju stoją dwa.

Jakbyście znały kogoś, kto by chciał kupić używany wózeczek, ale w bardzo dobrym stanie za 350 zł, to dajcie znać. Breaker baby active. Jest na allegro- nick Aneczkaga. gdyby co :laugh:

W sumie mieliśmy go dalej używać, ale teście sypnęli kaską na nowy, to co będę dziecku żałować :laugh: Zresztą ten stary jest za duży do mojego auta.

A jakie wy macie wózki dla maluchów? My kupiliśmy teraz Treeco na pompowanych kołach. Już się nie mogę doczekać, kiedy go wypróbuję....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczko ja mam wózek Roan Marita 3w1, na zdjęciu nie za bardzo go widać ale jak na moja wiochę jest super, żadne zaspy mu nie straszne! Jest bujany i jest super, nie zamieniłabym go na żaden inny! GORĄCO POLECAM! [img size=155]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/W__zek.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Anycool czas tak szybko płynie, że ani się obejrzysz a sama bedziesz na końcówce. 😉
Co do wózków to nie mam jeszcze pojęcia jaki kupię. Tyle ich jest, że głowa boli od samego patrzenia. Zazdroszczę Wam, że już podjęłyście tę decyzję. Ja jeszcze nie mam nawet wyprawki dla synka. Nie potrafię się na nic zdecydować, a czas nagli. Dlatego wolałabym zamienić się z anycool na terminy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny czy to mozliwe żebym odczuwałam leciutkie ruchy malenstwa bardziej w kierunku łaskotania niż kopania - od jakis 2-3 dni czuje je coraz wyrazniej :P czy to moje jelitka tak intensywnie pracują 😲

a co do wozkow to Kajtucha wybrała idealnie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Ostatnio troszkę cierpię na brak czasu 😉 Dari zaczyna się ząbkowanie 🙂


A co do wózków 🙂 ja mam do sprzedania 🙂 bo teściowa nam kupiła a my nosimy Darię w chuście... na początku troszkę jeździła w gondoli, ale było mi za ciężko i przeszliśmy na chustę... mamy dwa podwozia, gondolę i spacerówkę... podwozia mają skrętne kółka z przodu i są na pompowanych 🙂 oba podwozia mają kosze na zakupy jest jeden pokrowiec na folię i folia... torba i niestety lekko uszkodzona parasolka... i jedno podwozie ma półeczkę z pojemnikiem,uchwytem, na picie...



Ktoś zainteresowany?


Pozdrawiamy 🙂 chyba nikt się nie obrazi za trochę prywaty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny z Poznania . Jestem w 20tyg termin na 20czerwca .czuje sie swietnie poza bolem biodra .moze dlatego ze sporo juz przytylam 15 kilo a gdzie do konca .brzuchol tez raczej wielki ale pani doktor twierdzi ze synus bedzie duzy .......

pozdrawiam was mamusie i przyszle mamy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂 Dolaczam i ja do Was 🙂 musze troszke ponadrabiac bo sporo sie rozpiaslayscie 🙂
Jestem w 17 tyg termin mam na 18 lipca, to moja pierwsza ciaza 🙂
Jeszcze nie mam za soba nawet polowy, a juz ie moge sie doczekac malenstwa...zazdroszcze ty co sa juz na koncowce 😉
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Kobitki 🙂 ja też chciałabym mieć już brzuszek... ale jak na razie się dopiero staramy 🙂 Nasza córeczka ma już ponad 5 miesięcy 🙂 ale nie chcemy, żeby była jedynaczką 🙂

Cieszcie się z kopniaczków... ja za nimi bardzo tęsknię... i zazdroszczę...


Miłego dnia 🙂 zmykam posprzątać 🙂 i robić ciasto francuskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!
Witam nowe Brzuszki, które tutaj do nas dołączyły 🙂
Madzia - ostatnio też sobie myślę,że dziwnie będzie mieć taki "pusty" brzuch... Jej, jakie to musi być dziwne. Będę podchodzić do łóżeczka zamiast głaskać się po brzuchu 😉
Anoola zobaczysz jak ten czas szybko Ci minie. Naprawdę. Sama dopiero co byłam w 17tyg., a już ten okres się podwoił. U mnie ciąża dłużyła mi się do czasu kiedy zaczęłam odczuwać zdecydowane ruchy Maleństwa. Później to każdy dzień już jakos szybko mijał. Godzinami mogłam wyczekiwać kopniaków lub obserwowć jak brzusio faluje :laugh: ps. Może urodzisz 16.07? na moje urodziny. Haha, a znasz już płeć? Będzie raczek, a raczki są baaaardzo fajne :laugh:
Milka ja też od początku leciałam z wagą wzwyż. Przestałam ćwiczyć, a więcej jeść i skutki są. Ale od czasu jak Mały wariuje już wyraźnie w brzuchu zupełnie się tym nie przejmuję. Schudniemy po porodzie, a jak 😆
Klaudia się coś nie odzywa tutaj. Czyżby i na nią już przyszła pora? 😆
Jeśli tak, to mamy już 3 mamy na naszym poznańskim forum - Madzię, Kajtusię i może już Klaudię... Boże, następna chyba jestem ja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suanach rozumiem o czym piszesz. Też się nie mogę doczekac, ale strach przed
tym wszystkim" co nas czeka sprawia, ze chciałabym cofnąc czas o jakieś 2 miesiace 😉 Tym bardziej,że dopiero zaczynam kompletować wyprawkę i szukam na allegro łóżeczka. A jak u Ciebie przygotowania? Wiesz już gdzie chcesz rodzić?
Ja się skłaniam ku Lutyckiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karka jak bylam na wizycie w 16 tc to doktor powiedzial, ze raczej to dziewczynka i mam nadzieje, ze sie nie zmieni bo bardzo bym chciala miec coreczke 🙂
A ruchow jeszcze nie czuje, czekam na nie z nieierpliwoscia, czasami cos tam poczuje ale nie nakrecam sie narazie bo to moga byc jelita :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka 🙂 nie ma się czego bać 🙂 na prawdę... w końcu poród to nie fizjologia... dla mnie to był cud 🙂wiecie czemu? przeżyłam to sama, a nie pojmuję jak to wszystko się dzieje...

Właśnie trzymam ten swój piękny cud na kolanach i dostaję kopniaki i "boksy" rączkami bo nie sięga do klawiatury 😉 🙃


szc xcccccfffffxrffffffff n bjg6y5eeeed bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbv grtrggggggxd

i to była właśnie wypowiedź Dari 🙂 bo do sięgneła 😉


Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,rzadko tu zaglądałam i chciałam powiedzieć,że też już jestem Mamą,najcudowniejszej dziewczyny pod słońcem 🙂
Także jestem kolejną rozpakowaną Poznanianką:P

Jeśli mogę wtrącić nosa 😉 Karka gorąco polecam szpital Raszei-wspaniała obsługa położnych,miła atmosfera i ogólnie super.Tam też urodzłam moją córkę Małgosię.Jeśli będę znów w ciąży to ponownie wybiorę ten szpital 🙂

kajtucha jak się chowa Twój Szymek?Jak spacerki-bo doczytałam,że już spacerujecie.My dziś też zamierzamy się dotlenić,temp.może nie specjalna ale słonko pięknie świeci więc będziemy korzystać,tym bardziej że kolejny tydzień ma być mrożny.

madzia_88 podziwiam cię,że już decydujecie się na kolejnego dzidziusia,my też chcemy jeszcze jedno ale póki co odłożymy to troszkę w czasie-za jakieś 3lata-jak się uda.Trzymam kciuki za starania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku 😉 ja też rodziłam w Raszei 🙂

Ja boje się odwlekać decyzję o drugim bobasku... wolę teraz bo nie wiem czy choroba po moim Tacie się na mnie nie przeniosła... jeśli tak to może się w każdej chwili aktywować i nie będę mogła mieć dzieci wtedy... bo ciąża bez sprawnych nerek jest co najmniej sportem ekstremalnym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...