Skocz do zawartości

Poznanianki :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hello 🙂

Dziekujemy Dziewczynki za życzonka 🙂

U nas w normie, Mały dzisiaj od 15 stej nie spi :/ he he a mial być taki Aniołek 😁

dzisiaj mieliśmy dzień pakowania bo jutro w koncu wracamy do swojego mieszkanka 🙂troche trzese gaciami bo bede sama no ale chyba dam rade 🙂 nie wiem tylko czy tir mi straczy do przewozu :P

Natalia i Karka trzymam kciuki aby Was szybko ruszyło 🙂 A z tym czekanie w Raszei to fakt nic wczesniej Ci nie podadzą 🙂 Ja jechalam z 1,5 cm rozwarcia i skórcze regularne. Tam pozatym tak nie patrza na moc tych skurczów na KTG bo mówiła że to nie miarodajne. I to fakt bo mne bardzo bolało a pokazywało tylko po 30 -40 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ech Dziewczyny - wspólczuję Wam z tym wyczekiwaniem...
Klaudia - jasne że dasz radę 😉 Z Małego już kawał mężczyzny więc nie bedzie źle!! 😉
A ja miałam dziś przeegląd i wszystko wskazuje na to że urodzę przed terminem. Zozwarcie na 1cm i nieregularne skurcze. Muszę niestety się oszczędzać i najlepiej leżeć aby chociaż jeszcze przez tydzień się nie rozpakować... Kurcze aż boję się pomysleć że ten długo wyczekiwany dzień może już lada moment przyjść 🤪
No - poczekamy - zobaczymy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobiety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udało się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCF4501.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Melduję się niestety nadal w dwupaku 😞
Szlag już mnie trafia. Wczoraj zadzwoniłam do mojego lekarza i powiedziałam,że miałam urodzić w ciągu 2 dni a nie urodziłam... Usłyszałam,że to wręcz niemożliwe.
Kazali przyjechać wieczorem na ktg... No to pojechaliśmy.
Skurczy porodowych nie ma, są jakies ruchy macicy, ale to do porodu nie wystarczy. A najgorsze,że brzuch mnie bolał już cały a oni mówią, ze to nic. Wolę już nie myślec o bólach porodowych 🤨
Ale najlepsze jest to,że tylu było ludzi u niego o 20.00, że się nawet nie dopchałam. Pielęgniarka tylko z moim ktg poszła do niego zapytać co ze mną zrobić... i kazał przedłużyc zwolnienie do poniedziałku i jak do tego czasu nie urodzę mam zjawić się na wizycie o 15.00 i stamtąd już mnie wyśle do szpitala, więc mam miec torbę ze sobą.
A tego to już się w ogóle boję.

ps. Chciałabym urodzić do jutra z dwóch powodów - jutro wypada taka ładna data 20.03.2010 a do tego to jest ostatni dzień w znaku Ryby... W niedzielę to nie dość, że I dzień wiosny, urodziny teściowej, to jeszcze wchodzimy w znak Barana...

Idę poczytać co tam u Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalucha - no ja mam depresję powoli,a co dopiero Ty 😞 Byłam pewna,że wyjdziesz z dzidką 😞 Ale nie martw się. Skoro to taki dobry szpital, to przecież oni tam najlepiej wiedzą co robią 🙂 Tylko czekając w domu też można oszaleć. Ja miałam już na pewno urodzić do wczoraj a nadal czekam. 😠 Już się modlę, by ten pęcherz mi pękł, bo skurczy się nie doczekam nigdy. Wówczas byłaby chociaż podstawa do przyjęcia...

Madzia - kuchnia felek, gratuluję!!! 😘
Super sprawa miec dzieciaszki po roku, w zbliżonym wieku...
I jednocześnie podziwiam... Bo ja na razie zastanawiam się czy dam sobie rade z jednym bobasem, a co dopiero z dwoma? 🤪 To naprawdę jest wyzwanie 🙂 🙂
Dzielna kobietka z Ciebie 🙂

Suanach - spokojnie kochana. Pamiętam jak się tez cieszyłam na te słowa. Tylko się nie nakręcaj tak jak ja. Od 7 miesiaca wiem o rozwarciu i miałam się oszczędzać, bo zagrożenie wcześniejszym porodem. Co wizyta to większe rozwarcie. I co z tego? Teraz mam 3cm i co? Na nic to nie wpływa, dopóki pęcherz cały lub brak regularnych mocnych skurczów 😞 Przepraszam, jesli zabrzmiało to niemiło, ale ostatnio jestem wyczulona na to jak lekarze nakręcają, ze niby już rodzisz...a potem czekasz i czekasz...i czekasz 😞

Klaudia - no to zobacz. Ja mam rozwarcie na 3cm i wczoraj wieczorem miałam skurcze na poziomie 30-40 i się dowiedziałam,że z takimi to nie urodzę i mam czekac na silniejsze lub pęknięcie pęcherza... Widać też co lekarz to inna teoria. Kurdę, jestem już jakaś taka rozżalona tym całym wyczekiwaniem 😞

Dziewczyny-Mamusie, ile Wy dni po terminie urodziłyście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Karka- widze ze niezle jestes zła:O, ja rowniez ponieważ co lekarz to inny obyczaj:O ja twierdze ze mam 40 tydz. a oni ze mam 39 i 3 dni i mam sie tego trzymać 😞.jestem troche zła poniewaz myslalam ze juz ladnie przyjade z maluszkiem a tu nic 😞. Wczoraj tak mi nerwy puściły ze sie popłakałam z powodu ze nie urodzilam i ze ile moge czekac 😞, naprawde dopadła mnie taka deprecha ze szok:O heh , ale mama mi mowila ze najdejdzie w kocu ten moment. heh
Ogolnie to moja doktor jest zdziwniona ze jeszcze nie urodzilam heh i jest zła na nich ze mi nie wywołali heh:/ , ogolnie to stwierdzila ze jesli do 25 marca nic na wizycie cus wykombinuje i mi przypspieszy. Ale najgorsze to to ze ja nieche 25 😞 ja chce miec rybke :] a nie baranka 😞, marzylam o rybce 😞 😞( a tu malenstwo zero 😞, czekam do jutra jak nic to bede biegac po schodach 😁 heh . 3majscie sie dziewuszki :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy 😉

A ja Darię urodziłam równo w 41tygodniu 🙃

A teraz uciekam poodkurzać i na spacerek...


No i już mam po odkurzaniu...."Kochanie ja to zrobię, ty musisz się oszczędzać" 🙃 🙃 🙃 Ciekawe jak długo tak będzie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia, może akurat nie jestem dobrym pocieszycielem, bo już 5 dzień po terminie 😞 😞 😞 Ale nie mamy wyjścia. Musimy dać radę i czekać. Skoro Madzia urodziła równo w 41tyg. to ja mam czas do poniedziałku. Mój lekarza w pon da mi skierowanie do szpitala chyba, bo kazał na wizyte przyjechać i miec juz torbę przy sobie... Tak bym chciała dziś urodzić. Tak jak Ty, żeby miec jeszcze Rybkę :P

W nocy tak mnie bolał brzuch, że aż się obudziłam, ale niestety znowu minęło... i nic. Poza tym jeszcze w nocy coś ze mnie znowu wodnistego wyciekało, a cały wieczór Mały tak szalał jakby miał adhd 😉

Dziś mam mega plan na sprzątanie. Zaraz ruszam do łazienki. Umyję płytki po sam sufit, okno i sanitariaty. Potem pranie firan i mycie pozostałych okien.
I albo urodzę, albo stracę nadzieje...

Dziewczyna, która miała termin taki jak ja, urodziła wczoraj o 23, a ja?? Buuuuuuu... Wkurza mnie to czekanie. A wszystko przez mojego optymistę gina. Gdyby mi 3 marca nie powiedział,że JUŻ na dniach rodzę, to nie czekałabym na TO od 17 dni...

Dalej, niech jeszcze tylko słoneczko wyjdzie, bo werwy mi jakoś na to sprzątanie brakuje. :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziula że się tak wyraże "japierkurwadole" gratuluję ciąży i odwagi że się tak szybko zdecydowałas na drugie bobo. Ale super! Rok po roku dzieci to dla rodzeństwa fajna sprawa!

Natala, Karina, a wy co? Ile mam trzymać te kciuki za porody? Nie żartuje, wiem że was to zdenerwowało 🙂 znam to z autopsji... Cierpliwie czekam aż napiszecie że to już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki, ehee dzineki 🙂
Karka-sprzątanie tu chyba nic nie pomorze ehee 😞, ja dziaiaj planuje długi spacer ale czy cos to da:/ wątpie. Wogule to bole mam ale nic sie nie dzieje nawet wody nie odchodzą 😞 a bym tak chciała. A tobie jak cos wycieka to sie ciesz moze wody płodowe ci się sączą heh... a mnie nic tylko leci śluz 😞 zabarwiony inaczej czop 😞 eheee ide na sniadanko i wogule... busiaki 3majscie sie i gratuluje madzia kolejnego dzieciaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉 widzę, że napięcie rośnie :P
a ja dziś posprzątałam wszystko 😉 kurze starte, podłogi umyte, kuchnia i łazienka wyczyszczone 😉 nawet na balkonie posprzątałam 😉 i to wszystko w nie całe 2 godzinki 😉 :P
Szkoda tylko, że z teściówką mieszkam... 😠 już wieczorem nie będzie widać efektów ani czuć świeżego zapachu... 😠
Pochwaliłam się, ponarzekałam to uciekam się zrelaksować w wannie 😉 🙃 🙃 🙃


Miłego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia, ja podziwiam za to, że się tak szybko zdecydowaliście na drugie... Czytałam,ze najlepiej dać organizmowi conajmniej rok na regenerację po ciąży... Ja pewnie zanim ogarnę się po pierwszym (czyt. doprowadzę siebie do stanu sprzed ciaży), zanim zapomnę poród i zechcę znowu chodzić wielka jak słoń, to zapewne minie więcej czasu... 😉 I dlatego Cię podziwiam.
Ale każda z nas jest inna. Widać, ze Ty się odnajdujesz w roli mamy i jesteś do tej roli stworzona.
Nie mam jeszcze mojej dzidzi i nie wiem z jakimi emocjami to się tak naprawdę wiąże. Może będe zachwycona macierzyństwem i też szybko postaram się o drugie? Fajnie mieć dzieciaszki w tak zbliżonym wieku... Ale czy się odważę?
U mnie bardziej realna będzie różnica 2 lata... tak myślę... ale jak to mówią - nigdy nie mów nigdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tam nasze ponadterminowe dwupaki? 😎 Rusza się coś? 😉
Ja też Madzię podziwiam. Planujemy z mężem wiecej dzieci niż jedno ale nie wcześniej niż po 2 latach. Czasem Siostra podrzuca mi rocznego synka i szczerze to nie wyobrażam sobie dwuch takich maluszków pod opieką... aczkolwiek nigdy nie mów nigdy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...