Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mojego siostra przytyla tez 9 kg wiec prawidlowo, ale ostatnio jak szlam i spotkalam znajoma i ona przytyla nie uwierzycie 32 kg 🤪 😲 a wzrostu miala 1,55 cm moze 1,60 cm wiec troche dziwnie musialo to wygladac. teraz co ja widzialam byla juz 4 lata po porodzie i wygladala troszeczke jakby znow byla w ciazy... 🤢 o malo jej sie nie zapytalam 🙂 ale by byla wpadka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katarzyn ja też tak chce hihi
Michasia no właśnie ja nie będąc w ciąży miałam brzuszek, bo nie chciał zejść po pierwszym porodzie
hehe i mam 156 - tak jestem chuda, tylko brzuszek 🤔
Po porodzie zamierzam się wziąść za siebie, zreszta dwójka małych dzieci mnie wyszkoli hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
Katarzyn ja też tak chce hihi
Michasia no właśnie ja nie będąc w ciąży miałam brzuszek, bo nie chciał zejść po pierwszym porodzie
hehe i mam 156 - tak jestem chuda, tylko brzuszek 🤔
Po porodzie zamierzam się wziąść za siebie, zreszta dwójka małych dzieci mnie wyszkoli hihi

moja siostra się wkurza bo wszystkie spodnie z tyłka jej spadają...nie martw się dwójka maluchów tak Cię przegoni że w marcu będziesz chuda jak patyk 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie wzielam i jak narazie sie nie poddaje 😉 zamiast chipsow pokroilam sobie jabuszko i podjadam 🙂 zdrowsze, moj tata przyniosl mi pomidorki 🙂 tez je chyba zaraz chapne 😁 moj dzis od rana taki markotny a tu teraz patrze ze on goraczke ma, nie chcial nic mowic bo jak on to powiedzial
zaraz nafaszerujesz mnie tabletkami i polozysz ta zimna szmatke na glowe 😮
dziwi sie... faceci to jak dzieci... 🤔 naprawde tylko one mniej marudza 😆 poprzytulalam go 😁 na wypocenie 😜 i juz usmiech na buzi ☺️ 😁 zaraz ide, jutro do urzedu i do szpitala kuzynke odwiedzic wiec nie wiem czy znajde czas zeby zajrzec, chodz jak kiedys wspomnialam te forum to jak narkotyk czesto sie tu zaglada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe mój kochany natomiast sobie pomarudzić że boli go głowa, plecy, nogi zawsze coś i prosi aby pomasować mu np bolące plecki
a jak ja mówię że bolą mnie bolą mnie plecy to mówi mnie też i koniec rozmowy 🤔
ok mamuśki ja maluje sobie włoski i niedługo będę zmywać farbę, więc trzymajcie kciuki żeby mi wyszedł ładny blond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
hehe mój kochany natomiast sobie pomarudzić że boli go głowa, plecy, nogi zawsze coś i prosi aby pomasować mu np bolące plecki
a jak ja mówię że bolą mnie bolą mnie plecy to mówi mnie też i koniec rozmowy 🤔
ok mamuśki ja maluje sobie włoski i niedługo będę zmywać farbę, więc trzymajcie kciuki żeby mi wyszedł ładny blond
tinka to musisz zrobic tak jak ja nie raz niech sie obruci pomasuj go ze 2 min i powiedz teraz ja 😁 i niech dluzej cie masuje bo ty teraz wszystko razy 2 musisz jesc, nosic itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 właśnie niedawno wróciłam z pracy i naczytać się nie mogę 🙂 ile napisane 🙃 co do wagi to u mnie na plusie nic nie ma 😉 schudłam 3kg bo mi się w ogóle jeść nie chce , a jutro idę do lekarza , bo się źle czuje 😞 i idę na l4 , bo nie mam już siły, także posiedzę w domku i spędzę więcej czasu z córcią 😉 uciekam dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

Jak zwykle pierwsza na forum 🙂 Wczoraj po południu internet mi zdechł dopiero teraz nadrabiam zaległości 🙂

Ja włosy farbuję normlną farbą z utleniaczem 6 lub 9 co miesiąc i jest ok. Na dziecko farba nie ma wpływu - nie dowiedzione tego, jedyne co może się wydarzyć w ciąży to wyjdzie nam inny kolor niż oczekiwany, to przez zmiany w strukturze włosa. U mnie na szczęście kolor jest cały czas taki sam. We wrześniu zamierzam wybrać się do fryzjera i trochę zmienić kolor na bardziej naturalny, już na ostatniej wizycie wybraliśmy kolor.

Dziś w końcu się wyspałam, po nocnym łykani tabletek poszłam spać dalej i spałam do rana, nie jak zwykle z przerwą na rozmyślania bez sensowne.

Zaraz do pracy się wybieram, jak się wyszykuję - to tyle z mojego L4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie 🙂
Jak mija wam dzisiejszy poranek??

Ja siedzę już w pracy... dzisiaj jakiś taki brzuch mam napięty ale nic na szczęście mnie nie boli.
Co dom włosów to postanowiłam, że nie będę ich farbowała w ciąży chociaż wyglądam teraz dziwnie - do połowy szatynka a od połowy balejaż 🙂
Jutro idę na wesele więc mam nadzieje że fryzjer wymyśli mi taką fryzurę, żeby jak najmniej było widać te różnice kolorów na mojej głowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Asiek ja zawsze farbowalam sie na miedziany blad to jest taki intensywny rudy,niestety te farby które zamawialam , mialy zbyt duzo amoniaku i wolalam nie ryzykowac.....i zaprzestalam farbowanie , ale poniewaz moje naturalne wlosy sa ciemne odrosty wygladaly niesamowicie okropnie , wiec poradzilam sie swojego lekarza i zafarbowalam wlosy na czekolade kupilam farbe bez amoniaku , bo owych mozna uzywac 🙂 czuje sie o niebo lepiej bo nie widac odrstow a jak tylko urodze to wruce do swojego kolorku 🙂 wiec moze tez sobie zafarbuj wlosy taka farba bedziesz sie na pewno czuc o wiele lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...