Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Jutro jade na badanie i wypełnienie ankiety.

Bede miala cesarke najprawdopodbniej 2 stycznia bo tak moj lekarz wraca z urlopu.
Powiedział,ze daje 90% ,ze po tym zastrzyku co mi dal na podtrzymanie to donosze do tego stycznia.

Wiec juz mniej wiecej wiem,ze dzidzia bedzie w styczniu,o ile nie dostane boli.

Ale mowi,ze watpi.

I ze dla nas obu lepsza bedzie cesarka.


Ale już chociaż już wiesz na czym stoisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sie wyjasnilo daga 🙂
A przypomnij mi jeszcze - czy to Ty masz cesarke ze wzgledu na wysokie cisnienie? Bo pamietam ,ze ktoras pisala, ale nie pamietam ktora i mi sie wsjo miesza 😞

Ja dzis sie troche narobilam i teraz mnie tak piety bola od tego ciaglego przemieszczania sie, ze az szok. Siadlam sobie, bo musze odetchnac. Mezus gotuje.
A od jakis 2 -3 dni meczy mnie cos a la reflux czy cos...nie wiem czy to zgaga - mzoe i zgaga, palenie w przelyku, ale bardziej u gory (tak jakby na wysokosci, gdzie sie obojczyki lacza) i nie wiem z czego, bo maly siedzi naprawde nisko. Chyba, ze tak urosl, ze mi tyleczkiem na zoladek naciska i faktycznie jakies kwasy zoladkowe sie cofaja 😞 I tu mam niby zapijac moje tabletki zelaza sokiem pomaranczowym, bo wit C, to zaplilam grapfruitowym i po tym jeszcze gorzej wlasnie, bo cytrusy to raczej kwas maja w sobie.. 🤢 Pozniej sie napilam kawy i choc nie byla jakas goraca, to mialam wrazenie wlasnie ,ze mi przelyk pali 😞 Normalnie jak nie urok to sraczka. Caly czas cos 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga - to po tej dacie 2go, ktora Ci dal, wyglada na to, ze bedziesz miec w sumie dosc terminowa dzidzie 🙂
A wiem, ze poczatkowo mialas termin na kiedy indziej, na kiedy ten pierwszy termin mialas? Pytam tak z czystej ciekawosci, bo pamietam, ze Ci go przesuneli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Daga - to po tej dacie 2go, ktora Ci dal, wyglada na to, ze bedziesz miec w sumie dosc terminowa dzidzie 🙂
A wiem, ze poczatkowo mialas termin na kiedy indziej, na kiedy ten pierwszy termin mialas? Pytam tak z czystej ciekawosci, bo pamietam, ze Ci go przesuneli.


mialam na 7go. No a teraz mam na 1go.
a urodze mam nadzieje 2go 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Laski - pytanie: Czy zgagda to pieczenie tylko w mostku? Czy zgaa to tez pieczenie w przelyku, ale bez pieczenia w mostku??


ja mam zawsze mocne pieczenie w przelyku...


no i wszystko jasne 🤢 przed ciaza tez miewalas zgage, czy dopiero w ciazy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie ostatnio też łapie zgaga - tak od 3 dni 🤢
mleko pomaga ale na krótko 😞
coś mnie brzusio podolewa , twardnieje i mam takie uczucie ciągnięcia w dole brzucha 😲

a tak w ogóle to spotkałam dziś znajomą która również jest wysoko w ciąży termin początkowo miała chyba gdzieś na 3 stycznia i zgadnijcie ile przybrała?? ponad 30 kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski... 🙂 a jednak pojechalismy na kebaba prawie calego wciaglam 😁 😁 szok potem zagryzlam lodem i 2 jogurtami 😁 😁 a teraz ide na kibelek zeby jutro na wadze sie nie przerazic 😁 😁 ja pewnie do konca ciazy z 25 kg dobije juz jest 14 😞 ale kiedys zrzuce.. margeritka co ty tak smutasz kto cie tak wkur.. 😠
daga jednak choc bym chciala to wanny nie zarwiemy 😁 😁 bo moj wypil piwo i zasna 😮 😠
tak ze ide sie sama pluskac 😜
i fajnie z ta cesarka wiesz w koncu co i jak 😁
a ja gadalam ze znajoma i ona mowila ze jak termin mam wyliczony na 7 stycznia i on minie a ja nie urodze to najdalej 14 mam sie zglosic do szpitala i bede miec wywolywany porod... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...