Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fruzia napisał(a):
daga spójrz na to tak, że będziesz miała czas dojść do siebie, trochę nabrać sił, teraz taka obolała i dodatkowo rodzić, nawet jeśli zrobią cesarkę, to przecież poważna operacja, nie takie hop-siup, niektóre kobiety długo po niej dochodzą do siebie, a Ty już jesteś obolała po upadku i osłabiona, i jeszcze operacja do tego... może lepiej jak nabierzesz sił...


fruzia ma racje, bo jak by na to nie spojrzeć to może lepiej żebyś nabrała sił.. będzie dobrze, myśl pozytywnie. wiem ze chciała byś mieć mała już ze sobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj daga, to faktycznie mialas wczoraj dzien 😞 Dobrze, ze z malutka wsjo ok no i ze niczego nie polamalas 😲

Wiesz, dziewczyny maja chyba racje, bo choc teraz czujesz sie niekomfortowo i chcialabys miec to juz wszystko za soba, to tak jak Fruzia napisala, cc to nie zabieg a powazna operacja i roznie po niej kobiety do siebie dochodza. A nie zapominaj, ze oprocz dochodzenia do siebie po operacji, jest jeszcze mala dzidzia, ktora sie trzeba zajac i to jest mega meczace. Lepiej miec nieco wiecej sily, zeby moc sie dzieckiem zajac. Miejmy nadzieje, ze lekarze wiedza, co robia 😞 Staraj sie teraz nie denerwowac, tylko odpoczywaj ile sie da - dla siebie i dla malej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki.. 🙂
Ja dziś mam dzień bez gotowania..-nie chce mi się a poza tym nie mam dziś dla kogo gotować.. 🙂
Byłam na zaukpach i pokupywałam już wszystkie kosmetyki.... 🙂
Rano wstałam i kiepsko się coś czuje...bo się nie wyspałam ale to już chyba normalne.. 😠

Daga uważaj tam na siebie. I wiesz już co będzie z cc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotarłam do domku cała 🙂
ślisko jak nie wiem co , ale dałam radę 😉
włosy obciachałam do ramion , czyli ok 15-20 cm , ale już spokój na trochę będzie ,
bo jak się maluszek pojawi to pewnie cienko z czasem będzie 🙃
Majeczka pięknie występowała na występach 😉 Aniołek mój kochany 😘
ale musiałam siedzieć na malutkim krzesełku , przez prawie godzinkę , potem powrót do domku
i niestety mnie brzusio teraz boli 🥴 no ale mam nadzieję , że jak poleżymy to przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Chyba nie bede miec.Wiec to ten plus.
Bede jechala do lekarza w srode to sie dowiem dokladnie co i jak.


Daga a powiedział Tobie lekarz , jak długo działa ten zastrzyk?
bo podejrzewam , że to tylko taki chwilowy - może z dobę trzyma.
Bo jak byłam na patologii to dziewczyna dostawała w kroplówkach co rusz ,
przynajmniej 3 na dobę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
to jest jakis podtrzymujacy szyjke macicy przez dlzszy czas..
nie wiem dokladnie..
ale pewnie mi powie w srode,to bede cokolwiek wiedziala...

daguza, a moze dal Ci na podtrzymanie, bo moze bedziesz jednak miec cc i nie chca ,zebys sie skurcze pojawiy, ktore przeciez prowadza do skracania i rozwierania szjki, moze to dlatego? Moze jednak bedzie planowane cc? Moja kuzynka tak wlasnie miala, bo miala planowana cc ze wzgledu na ta odklejajaca sie siatkowke i wlasnie oni nie chcieli, zeby jej sie bole pojawily. Dlatego tez ona chyba w ogole nie doswiadczyla skurczy porodowych - moze to o to chodzi? Az sama jestem ciekawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p.s. moze chodzi im o to, zeby wlasnie nie zaczal sie nauralny? No, ale z drugiej strony co innego Ci powiedzial, ze masz sie zglosic jak sie bole zaczna, hmm...Tak jak mowisz, w srode miejmy nadzieje ,ze sie wyjasni. Trzymam kciuki, A Ty w miedzyczasie sie tym nie stresuj - a przynajmniej staraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust - a w jakim wieku jest Twoja Majeczka? To musialo byc super uczucie tak patrzec na nia jak wystepuje. Pewnie dumna bylas i jestes, co? 🙂 Ja znow podobnie jak Fruzia , chyba bym siedziala i ryczala ze wzruszenia, bo mnie takie rzeczy wlasnie ruszaja. Wystarczy, ze sobie pomysle, jak kiedys bedzie zaczynal szkole albo ja konczyl 😲 To dopiero bedzie - bede przezywac bardziej niz on sam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Ania_ust - a w jakim wieku jest Twoja Majeczka? To musialo byc super uczucie tak patrzec na nia jak wystepuje. Pewnie dumna bylas i jestes, co? 🙂 Ja znow podobnie jak Fruzia , chyba bym siedziala i ryczala ze wzruszenia, bo mnie takie rzeczy wlasnie ruszaja. Wystarczy, ze sobie pomysle, jak kiedys bedzie zaczynal szkole albo ja konczyl 😲 To dopiero bedzie - bede przezywac bardziej niz on sam 🥴


3 dni temu skończyła 6 lat 🙂
dumna z Niej jestem bardzo , tekstu mieli do nauczenia się trochę i stres przed publicznością 😁
Ale mówiła pięknie i wyraźnie 😁 Córeczka mamusi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
jak tam dziewczyny - wyspane? 🙂
ja tak w miarę , ale coś mam ostatnio tendencje do budzenia się o 4 rano 😮
i wkurza mnie to 😠 później leżę i nie mogę zasnąć 🤔
Kubuś szalał późnym wieczorem , aż się uśmiałam tak brzusio podskakiwał 😁
piątkę mi co chwilę przybijał i dosłownie śledził moje ruchy ręki na brzusiu 😁
ale coś czuję , że będzie nocny marek 😁 bo najchętniej buszuje bardzo późno albo w nocy,
w dzień nawet jak leżę to w większości odpoczywa 😉
dobra uciekam się jeszcze położyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...