Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewuchy 😁
wysprzatalam caleeee mieszkanie az ledwo dysze 😁 😁 i nic cichooo 😞 siostra wyciagnela mnie na zakupy 😆 troszke polazilam, pozniej mojego zbalamuce 😁 😁 😁 moze, moze sie cos rozkreci 😁 😁 😁 jutro do lekarza i na ktg mam nadzieje na upragnione skurcze 😁 😁
daga nie boj sie kochana, bedzie dobrze lekarze nie jednajuz taka operacje przeprowadzali 😉 jej zazdroszcze ci ze juz jutro julie zobaczysz. przytulisz, ucalujesz... 😁 🙃
margeritka a na kiedy ty masz termin tak wogole?? bo jak ci sie ta szyjka skracala to jak bedziesz tak szalec ze swoim mozesz szybko pojechac 😁 😁 😁 nie zaluj sobie 😁 pozniej za bardzo obolale bedziemy 😁 ja juz dzwonilam do mojego i mowilam ze dzis mu spokoju nie dam 😁 a on sie ucieszyl 😁 😁 😁 mowi ze tak to moge mu glowe zawracac nawet kilka razy dziennie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michasiu Ty zboczuchu!!! hehe 😁 ja tez poszaleje,mam ostatni wieczor a potem znow przerwa 😁
o kurde 😁

Dzieki dziewczynki za wsparcie.No jakos to musi byc. Maluszek musi sie z tamtad i tak wydostac 😉
Jutro bede wam pisala smska co i jak 😉))

A Wy tez zaczynajcie juz rozpakowywanie;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
hej dziewuchy 😁
wysprzatalam caleeee mieszkanie az ledwo dysze 😁 😁 i nic cichooo 😞 siostra wyciagnela mnie na zakupy 😆 troszke polazilam, pozniej mojego zbalamuce 😁 😁 😁 moze, moze sie cos rozkreci 😁 😁 😁 jutro do lekarza i na ktg mam nadzieje na upragnione skurcze 😁 😁
daga nie boj sie kochana, bedzie dobrze lekarze nie jednajuz taka operacje przeprowadzali 😉 jej zazdroszcze ci ze juz jutro julie zobaczysz. przytulisz, ucalujesz... 😁 🙃
margeritka a na kiedy ty masz termin tak wogole?? bo jak ci sie ta szyjka skracala to jak bedziesz tak szalec ze swoim mozesz szybko pojechac 😁 😁 😁 nie zaluj sobie 😁 pozniej za bardzo obolale bedziemy 😁 ja juz dzwonilam do mojego i mowilam ze dzis mu spokoju nie dam 😁 a on sie ucieszyl 😁 😁 😁 mowi ze tak to moge mu glowe zawracac nawet kilka razy dziennie 😁 😁 😁 😁


Michasiu ja mam na 12 stycznia termin.. 🙂 Ale dziś już go męczyć nie bede bo musze sobie proszki powkładać.... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Strasznie zazdroszczę Dagmarze, że już jutro będzie miała swoją królewną...
Ja wczoraj byłam u lekarza - strasznie się zmartwiłam, bo maleńka na ktg miała tętno 200 u/m - muszę przez to zrobić dodatkowe badanie crp (jakieś białko ostrej fazy), żeby zobaczyć czy nie mam infekcji w organizmie... Za tydzień idę na ponowne ktg i zobaczymy co dalej
Dzisiaj była położna i jak posłuchała serduszka maleńkiej to mówiła, że tętno jest w okolicach 160 ale i tak się martwię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga dasz radę 😉 😉 i już Julcia będzie z Tobą 🙂
Asiek może wcześniej byłaś poddenerwowana czy coś że malutkiej tak tętno skoczyło.
ale jak przy położnej już było ok , to miejmy nadzieję że tak zostanie 😉
ja mam jutro wizytę u gin i zobaczymy co powie, ale
coś mi się chyba jakaś infekcja wdała , bo mnie piczka piecze ☺️ 🤔
nic przyjemnego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daguza - trzymam kciuki za Ciebie i Maleńką 🙂 Nie denerwuj się, zabiegi planowe są chyba lepsze prawda? I cesarka w znieczuleniu zewnątrzoponowym, czyli będziesz wiedziała co się dzieje.
Trzymaj się i nie denerwuj niepotrzebnie. Już jutro Twoja Mała będzie po drugiej stronie brzuszka! Cudownie!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu mnie tez cos zaczyna piec 😮 🤢 nic fajnego 😲 😮 🤢
mam nadzieje ze mnie jutro badac nie bedzie 🙂 😁

znow dola zalapalam, bo po wykapaniu sie zauwazylam kolejne rozstepy 😞 a tamte bardziej sie poglebily 😞 😞 😠 ehhh ja juz chcem urodzic 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
aniu mnie tez cos zaczyna piec 😮 🤢 nic fajnego 😲 😮 🤢
mam nadzieje ze mnie jutro badac nie bedzie 🙂 😁

znow dola zalapalam, bo po wykapaniu sie zauwazylam kolejne rozstepy 😞 a tamte bardziej sie poglebily 😞 😞 😠 ehhh ja juz chcem urodzic 😞 😞 😞


Michasiu , no nie wygląda to fajnie , ale one potem zbledną - a to pocieszające 🙂
uroki ciąży niestety 🤔 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny tak was poczytuje od czasu do czasu 🙂 Daga trzymam kciuki by wszytsko poszlo tak jak powinno tylko sie nie stresuj, jutro juz bedziesz tulić swoje maleństwo do siebie !! 🙃 byłas z nami do konca grudnia.. no ja myslalam ze ty tez sie rozpakujesz w grudniu a tu prosze niespodziewajka i taka niespodzianka ! 😉
Jak juz jedna sie rozpakuje to juz potem wam poleci 😁 Powodzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
michasia24 napisał(a):
aniu mnie tez cos zaczyna piec 😮 🤢 nic fajnego 😲 😮 🤢
mam nadzieje ze mnie jutro badac nie bedzie 🙂 😁

znow dola zalapalam, bo po wykapaniu sie zauwazylam kolejne rozstepy 😞 a tamte bardziej sie poglebily 😞 😞 😠 ehhh ja juz chcem urodzic 😞 😞 😞


Michasiu , no nie wygląda to fajnie , ale one potem zbledną - a to pocieszające 🙂
uroki ciąży niestety 🤔 🙂
aniu jedynie tym sie pocieszam... 😞 mowilam juz do mojego ze wszystko wszystkom, ze waga non stop rosnie, ze kregoslup boli jakby caly czas mnie ktos kopal, ze zgage mam az na wymioty bierze.. ale te rozstepy najbardziej doluja i nie pozwalaja cieszyc ciaza... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_miilka napisał(a):
hej dziewczyny tak was poczytuje od czasu do czasu 🙂 Daga trzymam kciuki by wszytsko poszlo tak jak powinno tylko sie nie stresuj, jutro juz bedziesz tulić swoje maleństwo do siebie !! 🙃 byłas z nami do konca grudnia.. no ja myslalam ze ty tez sie rozpakujesz w grudniu a tu prosze niespodziewajka i taka niespodzianka ! 😉
Jak juz jedna sie rozpakuje to juz potem wam poleci 😁 Powodzenia 😉
hehe tylko kiedy to sie stanie 🙃 🙃 🙃 zadna nie jest chetna 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a tak a propo 😁
ja juz wstalam 😉 ide zaraz sie wykapac i szykowac do lekarza... a tak mi sie nie chce... najgorszy problem w co sie ubrac 😠 wiem ze dzis i tak skurczy nie bedzie to az nie chce mi sie isc 😠 ehh... brak slow normalnie 😞
dajcie znac jak ktoras urodzi 😁 moze dzis sie uda 😁 😁 😁
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...