Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Może nie. 🙂 Chociaż u mnie wszystko możliwe bo u mnie w rodzinie (od mamy str)co pokolenie rodzą się bliźniaki.. 😁 😁 No ale u mnie nic na to nie wskazuje 😉 🙂
A ostatnio teściowa mi mówiła że na wsi zaczepiła ją jakaś kobitka i się pytała czy to prawda że mój K będzie miał bliźniaki? 🤔 Sobie tylko pomyślałam ...szkoda że nie czworaczki... 😠 Jacy nie którzy są po prostu bezczelni. Wszystko ich interesuje... 😠
Kupiłam dziś dla synka jeszcze pajacyk taki cieplutki....i do tego z kapturem który ma fajny ogonek... 😁 Później jak nie zapomnę to wam zrobię zdj... 🙂
Przez tą całą akcje niby z tymi WODAMI pogodziłam sięz moim K.... 🙂 I tak sobie myślę że chyba się dziś poprzytulamy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jak się kłucić to ostro..ale nie na długo... 🙂
Ja nigdy pierwze ręki nie wyciągne a po powrocie do domu miałam zamiar zabrać to co mi najpotrzebniejsze i jechać do rodziców...Miał szczęście że w pore się ockną bo później już bym prędko nie wróciła... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka. nie zapomnialam tableta, wiec pisze. na wejsciu jakas doktorka mnie badala i byla tak ostra ze ciagle mam uplawy koloru roz ;/ glupia nie umie delikatnie 😞 teraz co jakis czas boli mnie brzus. jutro chyba zrobia mi usg. a tak to lepiej sie czuje, nie mam goraczki.. daja mi dozylnie antybiotyk. ok pozniej sie jeszcze odedzwe. 3m cie sie mamuski i ruszajcie juz do boju 😁 paaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritae a właśnie miałam pytać, czy z Twoim lubym już zawieszenie broni czy dalej wojna 😉 Dobrze, że się pogodziliście, teraz jesteście sobie potrzebni nawzajem... Ale ostro musiał podpaść, że aż się wyprowadzać chciałaś! Co zmajstrował??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aj Fruziu nachlał się i odpierniczało mu....A nigdy tak nie miał...: 😮
A dziś do mnie jeszcze pretensje miał że mu narobiłam WSTYDU PRZED ZNAJOMYMI bo go cupnełam I DOSTAŁ W ŁEPEK... 😁

Ja ogólnie nie lubie się kłucić, i albo siedze cicho albo dla odczepki tam mu burkne przepraszam i robie swoje...a dziś chyba się wystraszył i zobaczył że ja nie żartuje.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No z chłopami, no... Czy oni przez te 9 miesięcy nie mogliby wziąć pod uwagę, że musimy być spokojne i się nie stresować?? I w tym czasie nie przysparzać nam dodatkowych zmartwień?? Krótkie 9 miesięcy... Ja swojemu zaproponowałam, że skoro ja nie piję alko przez ten czas, to on tez mógłby zrezygnować w ramach solidarności ze mną 😎 :P Nie poszedł na to 🙂 Na szczęście nie wywinął nic w tym czasie i nie miałam powodów do zmartwień czy nerwów przez niego 🙂
Dobrze Margaritko, że Twój też się opanował i dobrze się skończyło 🙂 Uffff, nie trzeba nam problemów na końcówce... Wystarczająco dużo niedogodności musimy znosić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka! ja juz w domku, skurcze przeszly a bylam pewna ze to dzis 😮 ale to zmeczenie samym tym siedzeniem dalo sie we znaki 😮
margeritko fajnie ze sie pogodziliscie 😁
powiem ci ze ja mialam podobna sytuacje rok temu wybila 12 a ja wsciekla jak osa bylam, ale caly rok uplyna nam spokojnie a bylam pewna ze wrecz odwrotnie bedzie 🤢
Tobie tez tego zycze 😘
oj Daga a myslalam ze ty rozpoczniesz maraton styczniowek 🙃 😁
ale do piatku 2 dni wiec moze, moze cos sie u nas nie zapowiada ze ktoras urodzi moze jedynie Tinka 😁
a tak wogole Tinka trza bylo opierdzielic babe ze moglaby byc bardziej delikatna 😮 albo z kopa ja 😁 😁 😁 by wiedziala ze bolalo 😁

ja w piatek mam ktg ciekawe czy upragnione skurcze beda 😁 😁 oby, boje sie jak cholera ale juz bym chciala by bylo po 😁 😁

dzis z moim postanowilismy ze z dniem chrzcin wezmiemy slub 😁 😁 w koncu jakis konkret i ze cywilny a z nastepnym dzieckiem, lub jak wieksza kasa bedzie 😁 to koscielny sie wezmie 😁
obydwoje nie lubimy takich imprez (bycia w centrum uwagi 😁) dlatego cywilny 😁 😁 nie chcemy zapraszac nawet chrzestnych tylko rodzice i rodzenstwo 😁 tylko nie wiem czy tak wypada zeby ich nie prosic 😮?? jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

ttinka - a moze Ci a ginka przyspieszy porod tym niedelikanym badaniem?? 😲

Ja kurde gdzies od tygodnia zmagam sie ze zmeczeniem 😞 Nie wiem czemu tak... Niby powinnam odczuc jakiegos kopa energii, jakis instynkt do organizowania i wicia gniazdka, a normalnie nie moge sie do niczego zmobilizowac, nic mi sie nie chce, nie mam ochoy cokolwiek robic, a do tego momentami nie umiem sie powstrzymac przed spaniem 😮 Jak juz cos to czuje sie lepiej wieczorami i jak nocami, kiedy teoretycznie powinnam juz spac 😮 Do tego cieplo mi jak nie wiem 😞 Do terminu zostaly nam 2 dni i naprawde mam nadzieje, ze maly nie bedzie nam kazal na siebie za dlugo czekac 😞 Jak nic sie nie ruszy, to we wtorek mam wizyte u poloznej i w zaleznosci od tego jak beda sobie z czasem radzic (bo to wizyta u nas w przychodni), to byc moze mi tam badzie mogla zrobic masaz szyjki na miejscu. Jesli nie, no to bede musiala jechac do szpiala, ale tez nie wiem kiedy... Najlepiej by bylo, gdyby sie samo zaczelo przed workiem - w zasadzie w niedziele najlepiej, moze w sobote , bo od wtedy mezus ma juz wolne przez tydzien...Ehhh to czekanie nie jest fajne, wspomina mi sie pierwsza ciaza... 9 dni po terminie, wiec moze lepiej powinnam sie jeszcze w ciepliwosc uzbroic 🤨 🥴 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam sie w 2 paku 😜
madzia jak pierwsza ciaze przenosilas to mi sie wydaje ze ta tez przenosisz 😮
a co do zmeczenia ja tez ciagle bym spala 😉 niby pod koniec przed porodem sie dostaje takiego powera ja go nie dostalam jeszcze wiec chyba tez za predko nie pojade 😁 😁 do sprataniaa to ja sie dzis musze zmusic bo kurzu na szafach to chyba z tona lezy 😁 🙃 moj dzis z pracy wroci o 19 dopiero wiec czasu na ugotowanie obiadu tez mam 🙂 choc mam chec na pierogi ale duzo roboty 😉 zobacze jeszcze 😎

nocka bardzo spokojnie mi minela, przebudzilam sie przed 6 tylko na siku 🙂 plecy jak zwykle tylko nawalaja 😞 ulge przynosi jak prztylue sie do grzejnika 😮 to chyba sobie zawialam 😞

ciekawe czy ktoras dzis urodzi?? 😮 bo spokojnie tu 😁

cisza przed burza... 🤪 😁 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka. ja juz z rana po badaniu na fotelu.. tym razem ordynator lapska mi wlozyl i byl tak samo nie delikatny jak ta baba wczoraj.
moj gin na wczorajszej wizycie mowil ze maly raczej nie jest glowa w dol, a dxzis zrobil mi usg i jest glowa w dol jakos poprzecznie czy cos... nic wiecej nie wiem.. denerwuja mnie tu aby i chce do domku 😞 bo jak jest sie prywatnie to sa wszyscy milusi, a tak to wrrrrrr... ale to juz norma chyba.
nie wiem jak z tym rozwarciem, kompletnie nic nie wiem bo nic nie mowia.
mam ochote dac noge z tego szpitala ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja w dwupaku 😉
noc ciężka bo dziś spałam z córcią , a ta się rozpychała tak że głowa boli 😮 😁
ale cóż zachciało mi się remontu na nowy rok 😁
sajgon taki , że aż się nic nie chce. A mój mężuś sam robi i to po pracy więc podejrzewam, że jeszcze z tydzień Mu zleci 🤢
ale przynajmniej ładnie będzie 😁 bo na suficie zrobił "baranka" , teraz gładziuje ,
potem jeszcze malowanie. Chciałabym , żeby było już po wszystkim.
A mówił , że zrobi to jak będę w szpitalu , i całe szczęście , że zaczął teraz 😁
Bo tak by się nie wyrobił 😉 Kochany mój 😘
coś wieczorem na papierze zauważyłam kropeczkę krwi 😮
ale to chyba od szyjki jak się zaczyna skracać.
Jutro wizyta u gin i zobaczymy co powie 🙂
miłego dzionka dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia - no w tym przypadku sie tak raczej zapowiada, ze urodze pewnie nieco pozniej niz wczesniej czy w terminie jaki wyznaczyli (no bo termin na jutro 😁 ), ale przeciez termin to i tak tylko bardzo ogolna i tak naprawde orienacyjna data. A to, ze pierwszy przyszedl pozniej to wcale nie znaczy, ze drugi tez bedzie, bo z tym w ogole nie ma reguly zadnej. No, ale jak znam zycie... 😉 Moze choc uda sie nie czekac tak dlugo, tylko samo sie jakos zacznie szybciej niz pozniej i bez zadnej interwencji czy pomocy innych, hmm...

Dzis przegladam szafe, wyciagam rzeczy, w ktorych wieki cale juz nie chodzilam albo te, w ktorych wiem, ze raczej nie pochodze i robie miejsce na nowe, ktore w miedzyczasie zdazylam nakupowac i teraz nie ma gdzie chowac 😮 😜 😉

Wieczorami dosc czesto mi brzuch twardnieje i taki sie kwadratowy robi, no ale to nic nadzwyczajnego, wiec dalej czekamy az cos zacznie bolec 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki.
Ja nie pojechalam na pogrzeb bo nie jest to teraz wskazane..za bardzo bym sie tym wszystkim przejela...a to jeszcze 45m drogi autem wiec nie chce sie meczyc.I tak to wszystko przezywam w domku.
A jutro o 7 mam juz sie zglosic do szpitala,wiec pewnie ktorejs z Was bede pisala smsa co i jak z Nami ;d bo cc ma byc jutro,ale nie znam godziny 😁
Mam byc tylko na czczo...
kurde dziewczynki i zlapal mnie stresik juz przed tym ...to jest wkoncu operacja...
nawet nikt nie moze tam ze mna byc,boje sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...