Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
A wlasnie - Pegi chyba zapytala wczesniej , czy byla to Ania - czy ktos wie, czy Kamilek Agniesi musial w koncu przechodzic ta operacje serduszka? ?


Mi na ten temat nic nie wiadomo... 😞 🤨 Ale miejmy nadzieje że z Kamilkiem jest wszystko dobrze.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
A wlasnie - Pegi chyba zapytala wczesniej , czy byla to Ania - czy ktos wie, czy Kamilek Agniesi musial w koncu przechodzic ta operacje serduszka? ?


Mi na ten temat nic nie wiadomo... 😞 🤨 Ale miejmy nadzieje że z Kamilkiem jest wszystko dobrze.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
Dowiadywałam się co z Michasią...Zero postępów. 🤨


Wiesz co, wiem ze swojego doswiadczenia, ze ta pierwsza faza to moze jeszcze troche potrwac 😞 jak sie srednio zaczna skurcze co 4-5 min, to wtedy sie szyjka rozwiera srednio jakos 0.5cm na godzine - przynajmniej tak mi polozna to wtedy tluaczyla (oczywiscie to zadna regula to tak przecietnie), wiec jeszcze troche to moze potrwac, ale mam nadzieje i zycze michasi, zeby akcja sie jednak szybko rozwinela. Szybkiego rozwiazania Michasia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
MadziaW napisał(a):
A wlasnie - Pegi chyba zapytala wczesniej , czy byla to Ania - czy ktos wie, czy Kamilek Agniesi musial w koncu przechodzic ta operacje serduszka? ?


Mi na ten temat nic nie wiadomo... 😞 🤨 Ale miejmy nadzieje że z Kamilkiem jest wszystko dobrze.. 🤨


no dokladnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Ania, a juz myslalam, ze nam tez napiszesz, ze sie cos ruszylo.

Ktora to wczoraj jeszcze mowila o rozwarciu 4cm? Arnulka, nie? Moze ona? 🙂

Fruzia cos od paru dni ciuchutko siedzi, Ais2 tez cisza, hmm...

Margritka - a mam pytanie jeszcze odnosnie Michasi - kiedy pojechala w ogole do szpitala, tzn kiedy sie u niej zaczelo? W nocy czy dzis rano jakos??

No ja już wczoraj miałam 4cm... ale dziś cisza :/ zazdroszczę tym które już się rozpakowują :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arnulka napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Ania, a juz myslalam, ze nam tez napiszesz, ze sie cos ruszylo.

Ktora to wczoraj jeszcze mowila o rozwarciu 4cm? Arnulka, nie? Moze ona? 🙂

Fruzia cos od paru dni ciuchutko siedzi, Ais2 tez cisza, hmm...

Margritka - a mam pytanie jeszcze odnosnie Michasi - kiedy pojechala w ogole do szpitala, tzn kiedy sie u niej zaczelo? W nocy czy dzis rano jakos??

No ja już wczoraj miałam 4cm... ale dziś cisza :/ zazdroszczę tym które już się rozpakowują :P


a ja Tobie, ze masz juz 4cm 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂
Dobrze zrozumiałam?? Agniesia i Daga już rozpakowane, a Michasia w trakcie?? Wow, to wyprzedziły mnie dziewczyny 😉
U mnie cisza i spokój, byłam dziś na kontroli, na ktg serduszko pięknie bije (ok.160 u/min) skurczów brak, następna wizyta w poniedziałek. Lekarz stwierdził, że przy moich ok. 30-dniowych cyklach, to na dobrą sprawę termin mam na dziś dopiero 😉 Ja wiedząc kiedy była owulacja, to powiedziałabym, że nawet na 7-8.01... W poniedziałek ma zrobić mi usg by sprawdzić stan łożyska. Także zostaje mi cierpliwie czekać 🙂 Tylko teść mnie wkurzył, bo nie dało mu się wytłumaczyć, że skoro wszystko ok, to będziemy czekać na akcję w domu, upierał się, że powinniśmy iść do szpitala, że on da nam kasę by nas przyjęli...paranoja, tylko jakąś chorą atmosferę wprowadza, my z mężem na lajcie, a on niby tak przeżywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fruzia - nie przejmuj sie nim, ale rozumiem Cie doskonale, czemu Cie wkurzyl. Tak naprawde o przenoszonej ciazy mowi sie dopiero po 42 tygodniu a teraz bardzo malo takich porodow jest, bo wlasnie staraja sie akcje wywolac przed tym czasem. A poza tym, czy on nie wie, ze wyznaczona data porodu to tylko data orientacjna i 'okolo'? Ach, niektorzy to sa...Nie zwracaj na niego uwagi i robcie po swojemu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jestem dzisiaj obolała....
Dziewczynki już się rozpakowują a ja nadal czekam - ostatnio nie miałam nic rozwarcia wiec pewnie donoszę do końca. W sumie to już bym chciała mieć moją maleńką przy sobie ale skoro postanowiła jeszcze czekać to trudno...
Mój B stwierdził, że jeżeli do 18 nie będzie chciała wyjść to koniecznie będziemy musieli się poprzytulać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...