Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiek83 - też idę na kolejną wizytę 16 🙂 i też mam nadzieję poznać już płeć - chociaż z tego co wiem, to mój lekarz bardzo sceptyczny i ostrożny jest w ogłaszaniu takich nowin.
A co do płci - czuję, że będzie dziewczynka, ale jak okaże się że chłopiec to nie będzie żadnej tragedii - w sumie całe życie chciałam mieć syna, ale teraz to nie ma w ogóle znaczenia. Powiem Wam że po prawie 6 latach walki o dziecko, płeć jest naprawdę całkowicie nieistotna. Ale chcę wiedzieć, żeby w końcu zacząć szał zakupów.
Wybieracie się do szkoły rodzenia? Ja właśnie wczoraj znalazłam info, że w mojej Bydgoszczy otworzyli tydzień temu nowiutką szkołę i to w szpitalu w którym chciałbym chyba rodzić (jeśli nie będzie żadnego zagrożenia).
miłego dnia dziewczyny.
ps.s nie wiem czy się chwaliłam, ale niecałe 2 tyg temu mdłości i wymioty minęły jak ręką odjął, i teraz jestem najszczęśliwsza na świecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
peg81 napisał(a):
asiek83 - też idę na kolejną wizytę 16 🙂 i też mam nadzieję poznać już płeć - chociaż z tego co wiem, to mój lekarz bardzo sceptyczny i ostrożny jest w ogłaszaniu takich nowin.
A co do płci - czuję, że będzie dziewczynka, ale jak okaże się że chłopiec to nie będzie żadnej tragedii - w sumie całe życie chciałam mieć syna, ale teraz to nie ma w ogóle znaczenia. Powiem Wam że po prawie 6 latach walki o dziecko, płeć jest naprawdę całkowicie nieistotna. Ale chcę wiedzieć, żeby w końcu zacząć szał zakupów.
Wybieracie się do szkoły rodzenia? Ja właśnie wczoraj znalazłam info, że w mojej Bydgoszczy otworzyli tydzień temu nowiutką szkołę i to w szpitalu w którym chciałbym chyba rodzić (jeśli nie będzie żadnego zagrożenia).
miłego dnia dziewczyny.
ps.s nie wiem czy się chwaliłam, ale niecałe 2 tyg temu mdłości i wymioty minęły jak ręką odjął, i teraz jestem najszczęśliwsza na świecie 🙂


peg81 - ja też się naczekałam na maluszka więc też najważniejsze jest dla mnie żeby było zdrowe 🙂 ale razem z moją mama czujemy, że będzie dziewczynka 🙂
zazdroszczę braku mdłości i wymiotów - mnie nadal męczą ale na szczęście tylko rano:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wpadlam sie pochwalic 🙂 dostalam wlasnie probki z johnsons baby dla dziecka jest tam plyn do mycia ciala i wloskow, krem pielegnacyjny, krem przeciw odparzenia i mleczko pielegnacyjne. takie tupki po 50 ml ale i tak sie ciesze bo ja mam uczulenia na rozne kremy i moje dziecko tez moze miec po mnie wiec najpierw tymi probkami wyprobuje, jak bedzie wszystko ok to bede je kupowac
wystarczy sie na ich stronie zarejestrowac i wypelnic formulasz ja czekalam ok 3 tyg, ale dzis przyszlo 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czytalam gdzies ze na stronie pampersa mozna dostac tez takie probki, tez sie tam zarejestrowalam ale nic mi nie przyszlo do tej pory i jeszcze na paru stronach zaraz ich poszukam i dodam wam linki 🙂 www.bebikum.pl

www.bebiko.pl

www.KlubMalusza.hipp.pl

www.bebilon.pl

www.bobovita.pl

www.corewellness.pl na tej stronie można zamówić bezpłatną płytę DVD z ćwiczeniami mięśni Kegla,a dodatkowo otrzymać książeczkę z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży i młodych mam w dziale CoreMum
wszystkich nie sprawdzalam wiec nie mam pojecia,ale ze rejestracja nic nie kosztuje wiec mozemy sprawdzic 🙂
http://lovela.pl/o-programie.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiek83 napisał(a):
peg81 napisał(a):
asiek83 - też idę na kolejną wizytę 16 🙂 i też mam nadzieję poznać już płeć - chociaż z tego co wiem, to mój lekarz bardzo sceptyczny i ostrożny jest w ogłaszaniu takich nowin.
A co do płci - czuję, że będzie dziewczynka, ale jak okaże się że chłopiec to nie będzie żadnej tragedii - w sumie całe życie chciałam mieć syna, ale teraz to nie ma w ogóle znaczenia. Powiem Wam że po prawie 6 latach walki o dziecko, płeć jest naprawdę całkowicie nieistotna. Ale chcę wiedzieć, żeby w końcu zacząć szał zakupów.
Wybieracie się do szkoły rodzenia? Ja właśnie wczoraj znalazłam info, że w mojej Bydgoszczy otworzyli tydzień temu nowiutką szkołę i to w szpitalu w którym chciałbym chyba rodzić (jeśli nie będzie żadnego zagrożenia).
miłego dnia dziewczyny.
ps.s nie wiem czy się chwaliłam, ale niecałe 2 tyg temu mdłości i wymioty minęły jak ręką odjął, i teraz jestem najszczęśliwsza na świecie 🙂


peg81 - ja też się naczekałam na maluszka więc też najważniejsze jest dla mnie żeby było zdrowe 🙂 ale razem z moją mama czujemy, że będzie dziewczynka 🙂
zazdroszczę braku mdłości i wymiotów - mnie nadal męczą ale na szczęście tylko rano:/


Ja z moją mamą też byłyśmy przekonane że to dziewczynka, i mimo iż 4 lata starała się o dziecko, wiadomość o tym, że może to być chłopiec strasznie mnie osłabiła. Wiem to bardzo głupie. Zobaczymy jeszcze co na połówkowym wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerzę mówiąc, to ja nie mam żadnych przeczuć co do płci swojego maleństwa.
Nie mam pojęcia co noszę pod sercem, ale wiem jedno kocham to maleństwo nad życie i obojętnie czy to będzie synek czy córcia, chce jednynie aby było zdrowe.

Ta pogoda mnie dobija, na dworze jest taki skwar że trudno wytrzymać.
Czuje się taka śpiąca, ale moja córcia nie ma ochoty spać i muszę się przemęczyć.

Dziewczyny, co robicie z plotkarami które wtykają nos w nie swoje sprawy? Pytam się tak teorytycznie. Ale zadałam pytanie hihi 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja plotkami na moj temat sie nie przejmuje wogole a wrecz przeciwnie jak cos uslysze to sie smieje i mowie NO PATRZ NIE WIEDZIALAM NAPRAWDE i wtedy im naprawde sie glupio robi 🙂 pare miesiecy temu uslyszalam jedna 🙂 mojego chlopaka siostra przyjechala do nas w odwiedziny i ze byla wysoko w cizy zaczela krwawic, zawiezlismy ja do szpitala i ja zaczelam kompletowac po znajomych wyprawke 😁 zadzwonilam do mojej najbardziej dociekliwej kuzynki z zapytaniem czy nie miala by paru ciuszkow pozyczyc, ona nawet nie zapytala dla kogo i kazala wpasc a ze ja czasu nie mialam wyslalam mojego michala. 2 dni pozniej przychodzi do mnie brat pyta sie czy jestem w ciazy? bo ta wlasnie kuzynka mu tak powiedziala a ja sie zaczelam smiac i powiedzialam ze tak i ze bede miala blizniakow 😁 on jej to powtorzyl a ta dzwoni z gratulacjami 🤪 ja w smiech i mowie do niej SLUCHAJ JAKIS IDIOTA (WIEDZIALAM ZE TO ONA) WYMYSLIL SOBIE BAJKE ZE JESTEM W CIAZY I ROZGADAL JA PO WIOSCE WIEC SAMA JESTEM ZDZIWIONA JAK LUDZIA Z NUDOW ODWALA i sie rozlaczylam 🙂 😁 po paru dniach uslyszalam ze usunelam ciaze bo mnie na nia nie stac 🙂 😁 i jak tu sie nie zdenerwowac. ale mi ogolnie tacy ludzie rozsmieszaja 🙂 oni i tak beda gadac i tak nic sie z tym nie da zrobic 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi się zdarza taki ból brzucha 😞 ja ogólnie zawsze jakiś chorowitek byłam i jak nie urok to s.. heh zawsze coś 🥴

jakoś wczoraj usnęłam, na szczęście dziś mnie już nie boli brzuszek
jutro mamy 3 rocznice ślubu i dla tego mi jest jakoś tak smutno bo jestem w domciu tylko z córcią bez tego łośka z którym powinnam świętować
oj dobra idę się ogarnąć i na spacer z moim małym słonkiem więc życzę wam miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te forum to dla mnie jak narkotyk 🙂 normalnie, co znajde chwile wolna siadam i kukam co tam nowego nadrukowalyscie 🙂 😁 ale to chyba dobrze. a co do nalogow palilyscie przed ciaza??? udalo wam sie rzucić ? ja palilam w sierpniu minie 2 lata jak rzuciłam 🙂 z moim tak postanowilismy i tak jest 🙂 wzieliśmy telewizor żeby nie kusiło wrócić do nałogu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na szczeście nałogów nie mam chyba ze zakupy, ale to oprócz finansowego aspektu, szkód nie przynosi 🙂

Jutro idę do innej przychodni (Corfamed ) na USG II trym. Tak mam namieszane już z tymi tyg. ciąży że w 18 na pewno jestem wiec już mogę iść a 20.08, pójdę do swojej przychodni tak jak jestem zapisana. Co mi szkodzi. USG I trym w mojej przychodni miałam jakieś "okrojone", koleżanki które robiły w tej do której jutro się wybieram to miały bardzo szczegółowo wszystko opisane i opowiedziane, a u mnie - musiałam w internecie szukać co to jest skrót NT.
Poza tym w tej gdzie jutro idę mają najlepszy sprzęt. Tam gdzie chodze normalnie też prywatnie ale w ramach abonamentu, mają tylko 2D, a na USG I i II wysyłają tylko na 3D ale jakiś chyba prototypowy sprzet bo jakoś kiepska, w porównaniu z Corfamedem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski 🙂 u mnie już po remoncie. nawet któregoś dnia się zalogowałam do Was ale prąd mi zabrali 🙂 u nas wszystko w porządeczku. po przeziębieniu nie ma śladu. brzuszek boli ostatnio u dołu i z prawej strony. w piątek mam wizytę u gina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeczytałam wszystkie strony które naskrobałyście. nie warto rejestrować się na bebilonie. wczoraj dostałam od nich maleńkiego misia, który jest wypchany malutkimi kuleczkami. i nie nadaje się dla dzieci do 3 rż.miały być jakieś próbki i wielkie g....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katarzyn napisał(a):
cześć laski 🙂 u mnie już po remoncie. nawet któregoś dnia się zalogowałam do Was ale prąd mi zabrali 🙂 u nas wszystko w porządeczku. po przeziębieniu nie ma śladu. brzuszek boli ostatnio u dołu i z prawej strony. w piątek mam wizytę u gina 🙂


Ja ostatnio caly czas czuję lekkie kłucie po prawej stronie brzucha:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...