Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Coś dziś cicho na forum.

Jutro wybieram się do lekarza. Ciekawe czy dowiemy sie co nosimy. Jakoś zaczynam mieć wątpliwości czy to dziewczynka, nawet zaczełam wymyślać potencjalne imiona dla chłopca, ale nic nie trafia do mnie. Może to psychika tak działa abym się nie rozczarowała jeśli będzie chłopiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
nie mogę zasnąć i zaglądam tu do was po długim czasie. Zauważyłam sporo nowych Stycznióweczek 🙂, tylko Abby gdzieś zniknęła... mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku. Nie odwiedzałam was długo bo nie miałam na to siły, niestety... nie udało nam się, musiałam urodzić Anulkę w 15 tc.
Ale będę was czasem odwiedzała, żeby pocieszyć się z wami.
Trzymajcie się Kochane i nie dajcie się tym kaszlom i przeziembieniom 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emalka napisał(a):
Hej Dziewczyny,
nie mogę zasnąć i zaglądam tu do was po długim czasie. Zauważyłam sporo nowych Stycznióweczek 🙂, tylko Abby gdzieś zniknęła... mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku. Nie odwiedzałam was długo bo nie miałam na to siły, niestety... nie udało nam się, musiałam urodzić Anulkę w 15 tc.
Ale będę was czasem odwiedzała, żeby pocieszyć się z wami.
Trzymajcie się Kochane i nie dajcie się tym kaszlom i przeziembieniom 😉

Witaj

Bardzo mi przykro z tego powodu. A teoretycznie po 13tc ma być już bezpieczniej, można wiedzieć co się stało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wszystkim.
Ja chyba wybiorę się do lekarza z tym moim kaszlem 🤢 bo mam go już dość.
Mój mężuś wczoraj wrócił i z tej okazji nasza córcia zaczęła nami rządzić 😲 muszę jakoś wpłynąć na nią bo się strasznie rozpuszczona zrobiła. Mam nadzieje że z tego wyrośnie, ale czasem zachowuje się nie do zniesienia.
Gdyby nie to moje przeziębienie to było by wszystko ok, muszę się go jakoś pozbyć.

Emalka bardzo mi przykro, trzymaj się.

Miłego dnia wszystkim życzę, pewnie w ten weekend nie będę za często tu zaglądać bo jak zawsze w sobotę zazwyczaj jest coś do roboty w domu. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNKI ALE MIALAM CZYTANIA 🙂 UHHHUUU 🙂 nasze forum sie troszke rozkreca 🙂 nie zagladalam tu przez pare dni bo jak pisalam zlapalo mnie przeziebienie i jaka historia 🙂 calo noc mialam goraczke i postanowilam jechac do lekarza ale ze moj pracowal do 16 a ja wstalam o 11 dopiero przez ta goraczke postanowailam poczekac na niego, pojechalismy i trafilam na dziwnego lekarza ktory nie sluchal mnie wogole... 🤔 mowilam ze w ciazy jestem i ze goraczke mam on mnie zbadal powiedzial ze lekkie przeziebienie przepisal antybiotyk i nurofen zdziwiona ale poszlam do apteki i dalam recepte i zapytalam ja czy moge te tabletki brac w ciazy ona nurofenu mi nawet nie sprzedala i Boze podziekuj jej bo z tymi antybiotykami ktore ten idiota mi przepisal stracila bym dziecko... pojechalam do domu i internet w ruch... bo baba w aptece mnie zapytala czy jak lekarz powiedzial ze lekkie przeziebienie to po co antybiotyk i to taki mocny?? z internetu dowiedzialam sie ze nie mozna brac kobieta w ciazy tych tabletek chyba ze zrobi sie przed konkretne badania krwi ze nie oddzialowywuja one na dziecko, wiec postanowilam ich nie brac. w nocy jeszcze wieksza goraczke dostalam i z samego rana przed 8 pojechalam do przychodni, wzielam te tabletki ktore wykupilam w aptece ale byl juz inny lekarz. wytlumaczylam mu cala sytuacje a on ze zdziwienia kiwal glowa powiedzial ze ten lekarz musial mnie nawet nie sluchac i ze dobrze zrobilam ze nie wzielam tych tabletek. wypisal mi 2 syropki ziolowe, zbadal i powiedzial ze jezeli nie przejdzie zebym przyszla jeszcze raz, dzis zostal mi katar i kaszel ale moge normalnie funkcjonowac jak czlowiek. i doszlam do wniosku ze zadnemu lekarzowi ufac nie wolno i trzeba ich pilnowac co mowia i opieprzyc ich jak nas nie sluchaja. a dzidzia moja wiem ze jest bo sie kreci za 9 dni mam wizyte u lekarza i zobaczymy co wyszlo z moimi wynikami tam, pewnie mam anemie bo bardzo malo przytylam i ogolnie nadal apetytu az takiego nie mam. wy jakies witaminy bierzecie? bo ja biore FEMIBION NATAN 2. kupilam juz 2 buteleczki i chcialam kupic kocyk ale ze nie wiemy jaka plec wiec poczekamy do wrzesnia z takimi zakupami 🙂 nie dlugo wybieramy sie do mojej siostry do berlina, bo wczoraj zabrala moja mamuske do siebie i kazala po siebie przyjechac 🙂 a co tam u was? ciekawego ? ja sie troszke rozpisalam ale musialam te kilka dni wam skrocic 🙂 milego dzionka mamusie 🙂
Emalka bardzo mi przykro 😞 trzymaj sie cieplutko :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś byłam u lekarza i moje nocne przeczucia potwierdziły się. Jakie to dziwne przez cały czas miałam nadzieje, wierzyłam wręcz że będzie dziewczynka, a tu dziś w nocy spać nie moge bo męczy mnie przeczucie że to chłopiec i jak mu dać na imię. Ide do lekarza i co ... no chłopiec.
Straszne to jest jak ktoś tak głęboko w coś wierzy a tu co innego, takiego doła już dawno nie miałam, nawet z mężem nie chciało mi się gadać. Teraz już doszłam do siebie i ciesze się że w ogóle będę miała dziecko. Wkurza mnie tylko gadanie innych że następnym razem na pewno będzie dziewczynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czyli Doncia witaj w klubie chłopców 🙂 wiem co czujesz , ja miałam tak samo i w sumie dalej mi jakoś tak dziwnie że to chłopiec a nie dziewczynka 😮 ale najważniejsze żeby nasze maluszki były zdrowe 😉
a co do lekarzy - nie wszystkich ale "wybranych" to trzeba mieć nerwy na wodzy, wiesz co ja na Twoim miejscu napisałabym skargę na tego "doktorka" . Bo to nie jest w porządku , tym bardziej , że leki zagrażały życiu Twojego maluszka !! A on powinien pomóc a nie jeszcze zaszkodzić .
Emalka -:.(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czyli ja tez pewnie urodze chlopca bo chcialabym dziewuszke 🙂 i duzo ubranek ktore podostawalam to na dziewczynke. a co do skargi to sie zastanawialam i nie wiem czy w przychodniach jest cos takiego jak ksiazka pochwal i zazalen, bo nigdy sie z czyms takim nie spotkalam wiec nie wiem, ale napewno bede ludzi przed tym lekarzem ustrzegac. doncia i tak gratuluje synka 😁 i oby zdrowy byl 😘 dobranoc dziewuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja akurat mam problem z zasypianiem bo nie moge sobie miejsca znalesc ale jak juz zasne to moge spac i spac, ale teraz jak juz moj ma urlop to nie specjalnie ale budzi mnie o 7 🙂 moja mama wyjechala do siostry do niemiec i dzis musze 2 obiady robic bo tata mnie poprosil 😜 a i jaki dzis wypadek mialam 😠 jem sobie sniadanko i moj mi zrobil kawy a peklo dno od szklanki a ja jak ja podnioslam to caly wrzatek z kawa wylal mi sie na nogi 😠 a teraz tak boli 🤢 mam wrazenie ze skore mi zrywa 😮 🤢 pozniej jeszcze zajrze 🙂 milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tam niedziela wam leci?? chyba dobrze bo nikt tu nie zaglada 🙂 u mnie nudno... po obiadku juz, ciocia byla w odwiedzinach ogorkow mi znow przywiozla 🙂 a ja juz sloikow nie mam 🙂 przywiozla mi sloik ogorkow do sprobowania z przecierem pomidorowym... ja juz zrobilam kiszone, korniszony, salatke z cebula z ogorkow i ogorki z chilii, ale takich jeszcze nie jadlam 🙂 pod wieczor je sprobuje jak smakuja jak beda dobre to zrobie 5 wersje z ogorkami 🙂 u nas burza zaraz bedzie bo grzmi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skargę możesz złożyć ustną np u kierownika przychodni , albo w rejestracji. a co do dnia dzisiejszego to mija mi strasznie leniwie , za oknem pada i pada , chwilę się zdrzemnęłam , bo całkowicie ścięło mnie z nóg 😉 a teraz zabieram się za zrobienie jakiegoś pysznego ciasta 🙂 tylko nie wiem jeszcze co to ma być 🙂 lecę poszukać czegoś w książce kucharskiej , to pa dziewczyny :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, u mnie straszna duchota, nie ma czym oddychać.

Dziś mam depresyjny dzień, aż sama się dziwie. Po wczorajszej wiadomości że może będę miała syna cały czas beczę, zamiast się cieszyć z dzidziusia, rozpaczam że to chłopiec (chociaż tak na prawdę to przy porodzie na 100% się okaże co będzie), ale tak to jest jak przez całe życie marzyło się o jednym a dostaje się co innego. Masakra jakaś, mam nadzieje że mi przejdzie. 20 ide na USG połówkowe ciekawe co tam doktorek wypatrzy na lepszym sprzęcie.

Michasia ale fajny masz już brzuszek 🙂

A jak waga wam sie zmienia?? Ja niby tylko 3 kg przytyłam ale w ciuchach się nie dopinam, wszystkie spodnie nosze rozpiete.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, u mnie straszna duchota, nie ma czym oddychać.

Dziś mam depresyjny dzień, aż sama się dziwie. Po wczorajszej wiadomości że może będę miała syna cały czas beczę, zamiast się cieszyć z dzidziusia, rozpaczam że to chłopiec (chociaż tak na prawdę to przy porodzie na 100% się okaże co będzie), ale tak to jest jak przez całe życie marzyło się o jednym a dostaje się co innego. Masakra jakaś, mam nadzieje że mi przejdzie. 20 ide na USG połówkowe ciekawe co tam doktorek wypatrzy na lepszym sprzęcie.

Michasia ale fajny masz już brzuszek 🙂

A jak waga wam sie zmienia?? Ja niby tylko 3 kg przytyłam ale w ciuchach się nie dopinam, wszystkie spodnie nosze rozpiete.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiek83 napisał(a):
Ja z kolei budzę się rano koło 6 ale za to wieczorem padam przed 22 😆


Ja wstaję na ogół ok. 6-20 (chociaż dziś akurat w niedziele 🙂 wstałam przed 5 a obudziłam sie jeszcze wcześniej) a chodze spać ok. 22. Dotykam poduszki i w chwilę mnie nie ma - ale zawsze tak miałam. Teraz często budze sie ok. 4 i spac już nie mogę, drzemię tylko do 6-20, a popołudniu i tak nie sypiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie wszystkie dziewczynki ktore spodziewają się swoich pociech w styczniu 🙂
Jestem calkiem nowa ale też będę miała swoje maleństwo przy sobie w styczniu a właściwie na sam koniec stycznia i nie mam zielonego pojęcia kto to będzie ale juz wiem że czekam z niecierpliwością na moje serduszko upragnione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doncia napisał(a):
Dziś byłam u lekarza i moje nocne przeczucia potwierdziły się. Jakie to dziwne przez cały czas miałam nadzieje, wierzyłam wręcz że będzie dziewczynka, a tu dziś w nocy spać nie moge bo męczy mnie przeczucie że to chłopiec i jak mu dać na imię. Ide do lekarza i co ... no chłopiec.
Straszne to jest jak ktoś tak głęboko w coś wierzy a tu co innego, takiego doła już dawno nie miałam, nawet z mężem nie chciało mi się gadać. Teraz już doszłam do siebie i ciesze się że w ogóle będę miała dziecko. Wkurza mnie tylko gadanie innych że następnym razem na pewno będzie dziewczynka.


No tak... ja mam wizytę dopiero 17.08 i ciekawa jestem czy u mnie też lekarz"zdiagnozuje" chłopca bo mnie się wydaje, że dziewczynka. Ale w sumie byle zdrowe. Doncia daj znać jak wymyślisz imię dla chłopca 🙂 ja narazie wymysliłam Jaśka - ale nie jestem przekonana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ais2 napisał(a):
doncia napisał(a):
Dziś byłam u lekarza i moje nocne przeczucia potwierdziły się. Jakie to dziwne przez cały czas miałam nadzieje, wierzyłam wręcz że będzie dziewczynka, a tu dziś w nocy spać nie moge bo męczy mnie przeczucie że to chłopiec i jak mu dać na imię. Ide do lekarza i co ... no chłopiec.
Straszne to jest jak ktoś tak głęboko w coś wierzy a tu co innego, takiego doła już dawno nie miałam, nawet z mężem nie chciało mi się gadać. Teraz już doszłam do siebie i ciesze się że w ogóle będę miała dziecko. Wkurza mnie tylko gadanie innych że następnym razem na pewno będzie dziewczynka.


No tak... ja mam wizytę dopiero 17.08 i ciekawa jestem czy u mnie też lekarz"zdiagnozuje" chłopca bo mnie się wydaje, że dziewczynka. Ale w sumie byle zdrowe. Doncia daj znać jak wymyślisz imię dla chłopca 🙂 ja narazie wymysliłam Jaśka - ale nie jestem przekonana 😉


Mój mąż wymyślił że syn będzie miał na imię Dominik - bo mu sie bardzo podoba, ja wolałabym Romek, bo dziwnie będzie jak oboje z dzieckiem będziemy mieć takie samo imię, aczkolwiek jest to troche zabawne " jestem Dominika mama Dominika"

Jeszcze nie trace nadziei. Może lekarz sie mylił zakręcony jest jak słoik na zimę. Moja znajoma przez całą ciąże na USG miała syna a urodziła się dziewczynka. Zobaczymy co 20.08 powie inny lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki.
Doncia, gratuluje chłopca.
Ja wczoraj byłam w kinie z mężusiem 😉 i ogólnie niedziela jako tako nam się udała - nie narzekam.
Dziś znowu mnie kochanie opuściło 😞 córcia będzie dokuczać bez tatusia, ale tylko do piątkowego popołudnia.
Czuję się całkiem całkiem, kaszelek może kiedyś mi przejdzie ale jest lepiej jak na początku przeziębienia.
Idę na śniadanko. Miłego dnia wam życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...