Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam...Pogoda naprawde piękna 😁
A mój synek coś pokasłuje.. 😞
Byliśmy dziś na usg. Igorek pięknie się spisał, uśmiechał się do pani dr.. 🙂
Nie dała mi wyników nie chciała nic powiedzieć. Powiedziała że dowiem się u lekarza kierującego 😠 😠...w czwartek się dopiero dowiem u naonatologa... 🤔
Ale usłyszałam coś o torbieli.. 🤨 😮 🤢 Martwię się bo wiem że coś tam w pożądku nie jest 🤢 🤢 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj Igorku!! 😘

Kurcze, ani nie mow.. Mi sie wydaje, ze moj tez ma takie mniejsze jakies to ciemniaczko, ale jak bylismy na kotroli 6-tygodniowej to nic mi nie mowila, ze cos za male albo nie tak 🤨 Zmierzyla glowke no i urosla od porodu i niby wsjo ok, ale ze mnie taki hipochadriak, ze szkoda gadac 😮

A kiedy macie poznac wyniki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Synuś wykąpany, najedzony i śpi już słodko 🙂 ☺️
Wyniki poznamy w czwartek o dr.neonatolog. Gdybym miała wyniki to bym poszła bodaj do pediatry żeby nam to zintepretował... 🤨
Mam jakieś złe przeczucia... 🤢bo jak słyszałam to a to torbiel jest w główce a to coś poserzone..nie wiem dokładnie co i jak bo gadała po swojemy i nie chciało mi babsko wstrętne nic powiedzieć... 😠 😠 I muszę w napięciu czekać do czwartku żeby wyniki poznać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś się kiepsko czuje...ciągle wiszę na Gripexie... 😠
Katar, gardło boli...drgawki...brr...i wcześniej stan podgorączkowy... 🤢
Synkowi kaszelek przeszedł i boję się żeby znów czegoś nie złapał... A zresztą..cały dom choruje... 🤢 🤨 😞
A samopoczucie też kiepskie po tym całym USG...tylko to mi w głowie siedzi.. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

Margaritka 3mam kciuki za Twojego maluszka, oby było wszystko ok 🙂

Ja jestem wykończona. Olga od kilku dni ma problemy z zasypianiem wieczorem, przez półtorej godziny jest płacz i histeria... aż się boję żeby jej przepuklina nie wyszła. Normalnie nie wiem co się dzieje i nie mam pojęcia co robić, bo nic nie pomaga, ani noszenie, ani kołysanie, ani śpiewanie, nawet jeżdżenie wózkiem... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Sylwia - jak sie urodzil to mial obwod gl. 37.5 , a na 6-tyg. kontroli 40cm. Teraz nie wiem 🥴 A jak Igor??

Asiu - a moze kolka Was dopadla?? :/ Podciaga Olga nozki pod klatke?


Nie Madziu właśnie nie podciąga nóżek, też myślałam że to może kolka ale to raczej nie to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...